ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 26/2/2022, 17:16

Ukri se bore, naravno...

Jer Ukri i Rusi su isti materijal

Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 26/2/2022, 17:17

Eroo wrote:Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Screenshot-1745


https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/sokantna-snimka-ulicne-borbe-pogledajte-sto-se-u-neposrednoj-blizini-dogadalo-dok-je-tenk-gazio-auto-15163241?cx_testId=1&cx_testVariant=cx_1&cx_artPos=3&utm_source=pianojl&utm_medium=widget&utm_campaign=pianojutarnji#cxrecs_s
Izgubio kontrolu nad upravljanjem

Ali dobro je zavrsilo
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by IL Risorto 26/2/2022, 17:18

Ringo10 wrote:
IL Risorto wrote:
Ringo10 wrote:
Valjda je mislio da im niko ne bi poslao pjesadiju ... naravno da ce slati oruzje. Zapad svrsava od srece sto se Rusi i Ukri medjusobno ubijaju

To im je vec dugo bio cilj

Zato sam smatrao da putin niposto ne treba to da uradi.
Ukrajina je bila pred ekonomskim slomom... i zato je ovo po meni besmisleno

Ali dobro
Iskreno,žao mi je i Rusa i Ukrajinaca,to su naši bratski,slavenski narodi.
A jebi ga. Anglosaksi su sad dobili sto su uvijek htjeli

Nije Putin trebao ovo da radi... bar ja tako mislim
Ja sam cijelo vrijeme bio uvjeren kako je ovo medijsko drukanje za rat najobičnija propaganda,međutim,nitko Putinu nije prislonio pištolj na čelo i prisilio ga da okupira cijelu Ukrajinu.
Uzeo je Krim,Donbas,mogao je eventualno otkinut još malo,ali invazija na cijelu suverenu državu,to je već ludilo u rangu Hitlera.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 26/2/2022, 17:18

Ringo10 wrote:
IL Risorto wrote:
Ringo10 wrote:
Valjda je mislio da im niko ne bi poslao pjesadiju ... naravno da ce slati oruzje. Zapad svrsava od srece sto se Rusi i Ukri medjusobno ubijaju

To im je vec dugo bio cilj

Zato sam smatrao da putin niposto ne treba to da uradi.
Ukrajina je bila pred ekonomskim slomom... i zato je ovo po meni besmisleno

Ali dobro
Iskreno,žao mi je i Rusa i Ukrajinaca,to su naši bratski,slavenski narodi.
A jebi ga. Anglosaksi su sad dobili sto su uvijek htjeli

Nije Putin trebao ovo da radi... bar ja tako mislim
pa ja to govorim cijelo vrijeme.
Kada me je miha nazvao i prije dva tjedna obavijestio da Rusi kreću u napad u Ukrainu i čak mi je opisao pravce djelovanja, rekao je da će napasti Kijev iz dva pravca, i Krahiv, te da čak najmanje će napadati u Donbasu, - 

nadao sam se da blefira. 
Meni je ovaj rat "poraz"(meni osobno i mojoj anti-kabalističkoj ideologiji) jer će ovi na zapadu globalni fašisti o kojima piše prckov dobiti još veću moć. Putin je spasio onoga Kanadskog diktatora, Demokratsku stranku, Index, Pericu Jihadija, i takve žohare. 
Plus Ameri cijeli sretni jer Rusi ginu ..zato najbolje bi bilo za Rusiju da se "časno povuče" dok još može. Očito da rat neće biti brzo gotov, u ovom slučaju Rusija je Nazi Njemačka a Ukraina je Sovjetski Savez. Ukrainci mogu čak i gubiti teritorij i opet neće biti poraženi. Kako je crvena armija od amera dobila neograničenu pomoć u hrani, oružju, industrijskim pogonima, resursima, tako će i Ukraina dobiti.. Putin i njegova Rusija(kao onda Nazi Njemačka) će biti sami i neće moći primati ovakve gubitke neograničeno..  i Nazi Njemačka je u isto vrijeme bila rastegnuta na više frontova, pod sankcijama itd.. i Rusija mora čuvati granice protiv drugih NATO država koji gomilaju oružje, protiv Kine koja će ih prvo prilikom naguziti, protiv muslimana itd.. 

zato se nadam da će Putin ako se "zajeba" ovaj put ispasti racionalan i povući se na vrijeme.. Ukrainci bi trebali prihvatiti da ne ulaze u NATO, jer kao što vidimo mogu se sami i bez NATOa braniti...

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21024
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by IL Risorto 26/2/2022, 17:19

Eroo wrote:Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Screenshot-1745


https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/sokantna-snimka-ulicne-borbe-pogledajte-sto-se-u-neposrednoj-blizini-dogadalo-dok-je-tenk-gazio-auto-15163241?cx_testId=1&cx_testVariant=cx_1&cx_artPos=3&utm_source=pianojl&utm_medium=widget&utm_campaign=pianojutarnji#cxrecs_s
Kad će četvrta doza ? :rasta
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vili40 26/2/2022, 17:19

čudim se da ovo nikom nije upalo u oko.Glavni putinov obavještajac i osoba od najvećeg povjerenja dolazi u beograd,vjerojatno da malo počavrljaju o pravoj prilici i vremenu kad bi srbija mogla početi sa ostvarivanjem svojih mokrih snova.Ima tu posla na pretek od bosne,kosova do crne gore.Krajnje je vrijeme da se otvori novo krizno žarište u europi,pa neće se putin sam rvati sa nacistima.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/putinov-osobni-spijun-dolazi-u-beograd-trazit-ce-neka-objasnjenja-od-vucica-ocekuje-se-i-pokusaj-destabilizacije-regije-15163292


Last edited by vili40 on 26/2/2022, 17:22; edited 1 time in total
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 26/2/2022, 17:19

IL Risorto wrote:
Ringo10 wrote:
michaellcmacha wrote:
e, ali kako to da se nitko od pobrojanih ne boji psihopate iz kremlja... pa on je rekao javno da će jebat milu mamu svima koji se usude pomagati ukrajini... pa evo svi koji su navedeni pomažu ukrajini da ubija ruske vojnike... kako to rusofili objašnjavaju...
Valjda je mislio da im niko ne bi poslao pjesadiju ... naravno da ce slati oruzje. Zapad svrsava od srece sto se Rusi i Ukri medjusobno ubijaju

To im je vec dugo bio cilj

Zato sam smatrao da putin niposto ne treba to da uradi.
Ukrajina je bila pred ekonomskim slomom... i zato je ovo po meni besmisleno

Ali dobro
Iskreno,žao mi je i Rusa i Ukrajinaca,to su naši bratski,slavenski narodi.
zašto ti je žao agresora, tko od ljudi koji objektivno sagledavaju ovu situaciju može žaliti bilo koga tko dobrovoljno ide ubijati po ukrajini civile i ukrajinske vojnike, tko može žaliti čečenske dragovoljce kojima će biti zadatak da svojom brutalnošću otupe obrambenu moć i slome duh ukrajinskog vojnika... oprosti ali mislim da trošiš dio žali na krive, odnosno na one koje nikako ne bi trebalo žaliti...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 26/2/2022, 17:21

AssadNaPodmornici wrote:
Ringo10 wrote:
IL Risorto wrote:
Iskreno,žao mi je i Rusa i Ukrajinaca,to su naši bratski,slavenski narodi.
A jebi ga. Anglosaksi su sad dobili sto su uvijek htjeli

Nije Putin trebao ovo da radi... bar ja tako mislim
pa ja to govorim cijelo vrijeme.
Kada me je miha nazvao i prije dva tjedna obavijestio da Rusi kreću u napad u Ukrainu i čak mi je opisao pravce djelovanja, rekao je da će napasti Kijev iz dva pravca, i Krahiv, te da čak najmanje će napadati u Donbasu, - 

nadao sam se da blefira. 
Meni je ovaj rat "poraz"(meni osobno i mojoj anti-kabalističkoj ideologiji) jer će ovi na zapadu globalni fašisti o kojima piše prckov dobiti još veću moć. Putin je spasio onoga Kanadskog diktatora, Demokratsku stranku, Index, Pericu Jihadija, i takve žohare. 
Plus Ameri cijeli sretni jer Rusi ginu ..zato najbolje bi bilo za Rusiju da se "časno povuče" dok još može. Očito da rat neće biti brzo gotov, u ovom slučaju Rusija je Nazi Njemačka a Ukraina je Sovjetski Savez. Ukrainci mogu čak i gubiti teritorij i opet neće biti poraženi. Kako je crvena armija od amera dobila neograničenu pomoć u hrani, oružju, industrijskim pogonima, resursima, tako će i Ukraina dobiti.. Putin i njegova Rusija(kao onda Nazi Njemačka) će biti sami i neće moći primati ovakve gubitke neograničeno..  i Nazi Njemačka je u isto vrijeme bila rastegnuta na više frontova, pod sankcijama itd.. i Rusija mora čuvati granice protiv drugih NATO država koji gomilaju oružje, protiv Kine koja će ih prvo prilikom naguziti, protiv muslimana itd.. 

zato se nadam da će Putin ako se "zajeba" ovaj put ispasti racionalan i povući se na vrijeme.. Ukrainci bi trebali prihvatiti da ne ulaze u NATO, jer kao što vidimo mogu se sami i bez NATOa braniti...
Nije to sad tako lako

Po meni Rusi bi trebali uzeti Kijev, opkoliti jos Odesu i proglasiti zavrsetak operacija

Jer ovako to nece nikad zavrsiti 

Ukri se bore... nije mi bas jasno za sto se bore jer im je drzava sranje ali jebi ga

Zapad i Amerika i Engleska sa ovim profitiraju.

Ukrima NATO fakat ne treba a samo iritiraju Rusiju

I trebaju se okanuti namjera da naprave nuklearno oruzje
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 26/2/2022, 17:23

vili40 wrote:čudim se da ovo nikom nije upalo u oko.Glavni putinov obavještajac i osoba od najvećeg povjerenja dolazi u beograd,vjerojatno da malo počavrljaju o pravoj prilici i vremenu kad bi srbija mogla početi sa ostvarivanjem svojih mokrih snova.Ima tu posla na pretek od bosne,kosova do crne gore.Krajnje je vrijeme da se otvori novo krizno žarište u europi,pa neće se putin sam rvati sa nacistima.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/putinov-osobni-spijun-dolazi-u-beograd-trazit-ce-neka-objasnjenja-od-vucica-ocekuje-se-i-pokusaj-destabilizacije-regije-15163292
MA to su gluposti. E bas ce Rusija voditi srpske osvajacke ratove.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 26/2/2022, 17:24

IL Risorto wrote:
Ringo10 wrote:
IL Risorto wrote:
Iskreno,žao mi je i Rusa i Ukrajinaca,to su naši bratski,slavenski narodi.
A jebi ga. Anglosaksi su sad dobili sto su uvijek htjeli

Nije Putin trebao ovo da radi... bar ja tako mislim
Ja sam cijelo vrijeme bio uvjeren kako je ovo medijsko drukanje za rat najobičnija propaganda,međutim,nitko Putinu nije prislonio pištolj na čelo i prisilio ga da okupira cijelu Ukrajinu.
Uzeo je Krim,Donbas,mogao je eventualno otkinut još malo,ali invazija na cijelu suverenu državu,to je već ludilo u rangu Hitlera.
pa točno to. Proglasio je Donjeck i Lugansk nezavisnim državama i Ukrainci metka nisu ispalili. Mogao je stati na tome, uzeti to dvoje + Krim i ćao đaci.. 
međutim jbg.. 

bitće ga okolo ekipa uvjeravala da može osvojiti Ukrainu u 3 dana... da su tamo fašisti na vlasti(iako Ukrainci za razliku od Rusije i Amerike zaista imaju regularne i fer izbore), i da će ih narod dočekati cvijećem.. i da su Rusi kao manjina ugnjetavani, a ono Rusi pristupaju Ukrainskoj vojsci kao dobrovoljci ovoga trenutka(ili da kažemo časa).  e da Ukrainska vojska je u "strahu" od "fašista na vlasti" i da neće biti motivirani za obranu. a ono obrnuto, ukrainci unatoč što su slabiji  se jebački brane, i bogami nisam vidio hrpu ukrainskih vojnika koji su se predali(a toga je bilo dosta 2014 i 2015).. sada samo videa ruskih vojnika koji su se predali, a hrpa njih gledaš pripadnuta dica od 18,19,20godina , neke čak i ukrainski civili tješe ,.., ono tragedija sve skupa.. 

zato se nadam da će za dobrobit same Rusije rat stati.. jer očito je da Ruska vojska šteka.. ako su ovako zapeli na Ukraini, zamisli sada kada se Poljska još malo bolje naoruža itd.. onda će ispasti da će se Rusa još manje drugi "bojati".. što onda nevalja.. gurnit će svijet na rub nuklearne katastrofe.. 

ajmo pregovori.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21024
2018-06-14


IL Risorto likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by abraham 26/2/2022, 17:25

Kao prvo da se pospem pepelom jer sam procijenio da nece biti ovakovog rata. Mislio sam da ce se ograniciti na istok ali eto promasio ceo fudbal... Kao sta sam pisao nije mi bila jasna uloga Bjelorusije ali eto sada, na zalost, jest. Bilo kako bilo ne da mi se uciti mjesta po Ukraini i nije mi vojna taktika jaca strana te se zelim osvrnuti na siru aliku. naime svijet tj Europa nece vise biti ista kao prije. Masu stavri ce se pokrenuti i promijeniti. Na bolje je nadati se. Naime prije par dana dana se desila 1939-ta. Dorbro je sta je to prepoznato i da se postupa prema tom obrascu. Rusija je sama sebe toliko ostetila da ni najcrnja predvidanja nisu jako crna. Naime Rusija zivi od izvoza sirovina i to 70% u Eu. Sada dok pisem vrse se pregovori i savezi da se nafta i plin nabavljaju na drugim stranama i da je disperzija resursa obavezna. Rusi tj Putin ne moze stati na Ukrajini. Iduce su na redu balticke zemlje i to zahvaljujuci jakoj Ruskoj petoj koloni tamo. Jucer je sluzbena Moskva prijetila i Finskoj i Svedskoj?????? Sve vec vidjeno od 39-te naprijed. Ludjaku i hordama se mora stati na put. Da reakcija u Svedskoj je enorman rast podrske ulasku u Nato za koji je prije inters bio , mlak ....... Bilo kako bilo ali svi ce osjtiti posljedice ovog manijakalnog cina. Na zalost neki s mrtvima a vecina sa osiromasenjem i padom zivotnog standarda u nekom periodu....
Da patuljak je rekao bilo kkakova pomoc ce izazvati nevidene posljedice , sta je bila izravna prijetnja atomskim ratom. Eto Cesi i Slovaci pisaju u kazan iz kojeg patuljak jede. Da ne pricamo o UK, Francuska i sl... Pojedose Rusi govno nevidjeno ali na zalost ce i drugi nevini najebati.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


IL Risorto, Noor and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 26/2/2022, 17:26

Ringo10 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Ringo10 wrote:
A jebi ga. Anglosaksi su sad dobili sto su uvijek htjeli

Nije Putin trebao ovo da radi... bar ja tako mislim
pa ja to govorim cijelo vrijeme.
Kada me je miha nazvao i prije dva tjedna obavijestio da Rusi kreću u napad u Ukrainu i čak mi je opisao pravce djelovanja, rekao je da će napasti Kijev iz dva pravca, i Krahiv, te da čak najmanje će napadati u Donbasu, - 

nadao sam se da blefira. 
Meni je ovaj rat "poraz"(meni osobno i mojoj anti-kabalističkoj ideologiji) jer će ovi na zapadu globalni fašisti o kojima piše prckov dobiti još veću moć. Putin je spasio onoga Kanadskog diktatora, Demokratsku stranku, Index, Pericu Jihadija, i takve žohare. 
Plus Ameri cijeli sretni jer Rusi ginu ..zato najbolje bi bilo za Rusiju da se "časno povuče" dok još može. Očito da rat neće biti brzo gotov, u ovom slučaju Rusija je Nazi Njemačka a Ukraina je Sovjetski Savez. Ukrainci mogu čak i gubiti teritorij i opet neće biti poraženi. Kako je crvena armija od amera dobila neograničenu pomoć u hrani, oružju, industrijskim pogonima, resursima, tako će i Ukraina dobiti.. Putin i njegova Rusija(kao onda Nazi Njemačka) će biti sami i neće moći primati ovakve gubitke neograničeno..  i Nazi Njemačka je u isto vrijeme bila rastegnuta na više frontova, pod sankcijama itd.. i Rusija mora čuvati granice protiv drugih NATO država koji gomilaju oružje, protiv Kine koja će ih prvo prilikom naguziti, protiv muslimana itd.. 

zato se nadam da će Putin ako se "zajeba" ovaj put ispasti racionalan i povući se na vrijeme.. Ukrainci bi trebali prihvatiti da ne ulaze u NATO, jer kao što vidimo mogu se sami i bez NATOa braniti...
Nije to sad tako lako

Po meni Rusi bi trebali uzeti Kijev, opkoliti jos Odesu i proglasiti zavrsetak operacija

Jer ovako to nece nikad zavrsiti 

Ukri se bore... nije mi bas jasno za sto se bore jer im je drzava sranje ali jebi ga

Zapad i Amerika i Engleska sa ovim profitiraju.

Ukrima NATO fakat ne treba a samo iritiraju Rusiju

I trebaju se okanuti namjera da naprave nuklearno oruzje
bore se jer se bore. 
pazi i sovjetski savez je bio država koja je ubijala svoje građane, a onda kada su ih napali nacisti zajedno su se borili i rusi i ukrainci iako ih je ista država (SSSR) ubijala na milijune. 
tako se i ukrainci bore, nitko nevoli da si okupiran budimo realni. 

amerika brutalno profitira ovim događajem  a ZATO SAM JA SE I NADA DA PUTIN NEĆE NAPASTI. a luđak je napao. 
Ukraincima ne treba NATO, neka se odreknu i NATOa i Nuklearnog oružja za mir.  šta će im NATO ako se i bez NATOa mogu obraniti od Rusa

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21024
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by IL Risorto 26/2/2022, 17:26

michaellcmacha wrote:
IL Risorto wrote:
Ringo10 wrote:
Valjda je mislio da im niko ne bi poslao pjesadiju ... naravno da ce slati oruzje. Zapad svrsava od srece sto se Rusi i Ukri medjusobno ubijaju

To im je vec dugo bio cilj

Zato sam smatrao da putin niposto ne treba to da uradi.
Ukrajina je bila pred ekonomskim slomom... i zato je ovo po meni besmisleno

Ali dobro
Iskreno,žao mi je i Rusa i Ukrajinaca,to su naši bratski,slavenski narodi.
zašto ti je žao agresora, tko od ljudi koji objektivno sagledavaju ovu situaciju može žaliti bilo koga tko dobrovoljno ide ubijati po ukrajini civile i ukrajinske vojnike, tko može žaliti čečenske dragovoljce kojima će biti zadatak da svojom brutalnošću otupe obrambenu moć i slome duh ukrajinskog vojnika... oprosti ali mislim da trošiš dio žali na krive, odnosno na one koje nikako ne bi trebalo žaliti...
Da ne bude zabune.Ne žalim plaćenike,pogotovu ne Čečene,ali budimo realni,koliko i samih Rusa vjerojatno tu protiv svoje volje,nije baš da svi Rusi vole Putina,uvalilo im puške u ruke i poslali,vidiš onu zarobljenu dječurinu.
Da su Rusi nabrijani kao što su bili Srbi 90tih,baš me interesira koja bi ih sila zaustavila ,pregazili bi cijelu Europu.
Nakon ovog Putinovog sranja,Rusija zaslužuje da ju se,,demokratizira'' i uvedu ,,woke'' vrijednosti.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 26/2/2022, 17:26

AssadNaPodmornici wrote:
IL Risorto wrote:
Ringo10 wrote:
A jebi ga. Anglosaksi su sad dobili sto su uvijek htjeli

Nije Putin trebao ovo da radi... bar ja tako mislim
Ja sam cijelo vrijeme bio uvjeren kako je ovo medijsko drukanje za rat najobičnija propaganda,međutim,nitko Putinu nije prislonio pištolj na čelo i prisilio ga da okupira cijelu Ukrajinu.
Uzeo je Krim,Donbas,mogao je eventualno otkinut još malo,ali invazija na cijelu suverenu državu,to je već ludilo u rangu Hitlera.
pa točno to. Proglasio je Donjeck i Lugansk nezavisnim državama i Ukrainci metka nisu ispalili. Mogao je stati na tome, uzeti to dvoje + Krim i ćao đaci.. 
međutim jbg.. 

bitće ga okolo ekipa uvjeravala da može osvojiti Ukrainu u 3 dana... da su tamo fašisti na vlasti(iako Ukrainci za razliku od Rusije i Amerike zaista imaju regularne i fer izbore), i da će ih narod dočekati cvijećem.. i da su Rusi kao manjina ugnjetavani, a ono Rusi pristupaju Ukrainskoj vojsci kao dobrovoljci ovoga trenutka(ili da kažemo časa).  e da Ukrainska vojska je u "strahu" od "fašista na vlasti" i da neće biti motivirani za obranu. a ono obrnuto, ukrainci unatoč što su slabiji  se jebački brane, i bogami nisam vidio hrpu ukrainskih vojnika koji su se predali(a toga je bilo dosta 2014 i 2015).. sada samo videa ruskih vojnika koji su se predali, a hrpa njih gledaš pripadnuta dica od 18,19,20godina , neke čak i ukrainski civili tješe ,.., ono tragedija sve skupa.. 

zato se nadam da će za dobrobit same Rusije rat stati.. jer očito je da Ruska vojska šteka.. ako su ovako zapeli na Ukraini, zamisli sada kada se Poljska još malo bolje naoruža itd.. onda će ispasti da će se Rusa još manje drugi "bojati".. što onda nevalja.. gurnit će svijet na rub nuklearne katastrofe.. 

ajmo pregovori.
MA slabo ti na Jugoistoku neko pristupa

Ne bore se oni bas protiv Rusije ali ih i ne docekuju sa cvijecem

Ja mislim da se najvise bori ekipa iz Zapadne Ukrajine. Oni su bili i oko Donbasa najvise
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vili40 26/2/2022, 17:27

Ringo10 wrote:
vili40 wrote:čudim se da ovo nikom nije upalo u oko.Glavni putinov obavještajac i osoba od najvećeg povjerenja dolazi u beograd,vjerojatno da malo počavrljaju o pravoj prilici i vremenu kad bi srbija mogla početi sa ostvarivanjem svojih mokrih snova.Ima tu posla na pretek od bosne,kosova do crne gore.Krajnje je vrijeme da se otvori novo krizno žarište u europi,pa neće se putin sam rvati sa nacistima.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/putinov-osobni-spijun-dolazi-u-beograd-trazit-ce-neka-objasnjenja-od-vucica-ocekuje-se-i-pokusaj-destabilizacije-regije-15163292
MA to su gluposti. E bas ce Rusija voditi srpske osvajacke ratove.
ne,putin sad očekuje od svojeg vjernog saveznika i dužnika da im pomogne time da naprave dodatnu gužvu i prošire sukob.
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AlfaOmega 26/2/2022, 17:27

AssadNaPodmornici wrote:
pa točno to. Proglasio je Donjeck i Lugansk nezavisnim državama i Ukrainci metka nisu ispalili. Mogao je stati na tome, uzeti to dvoje + Krim i ćao đaci.. 
međutim jbg.. 
Ne bi, onak mala teritorija je krajnje nefunkcionalna. Većina uglja i industrije je ostala kod Ukra. I ono najbitnije, luka Mariupol koja je gospodarski bitna. Alternativna je bila staviti te državice na rusku proračunsku sisu, ali zašto bi Rusi to radili? Već imaju Abhaziju i Južnu Osetiju ka parazite.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10277
2015-09-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by abraham 26/2/2022, 17:27

Uopce ne mogu zamisliti neku izlaznu politiku od strane Rusa. Bili su 100%sigurni i bahati ali bukvalno svakim danom tonu u zivo blato. Jako glupo...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 26/2/2022, 17:28

abraham wrote:Kao prvo da se pospem pepelom jer sam procijenio da nece biti ovakovog rata. Mislio sam da ce se ograniciti na istok ali eto promasio ceo fudbal... Kao sta sam pisao nije mi bila jasna uloga Bjelorusije ali eto sada, na zalost, jest. Bilo kako bilo ne da mi se uciti mjesta po Ukraini i nije mi vojna taktika jaca strana te se zelim osvrnuti na siru aliku. naime svijet tj Europa nece vise biti ista kao prije. Masu stavri ce se pokrenuti i promijeniti. Na bolje je nadati se. Naime prije par dana dana se desila 1939-ta. Dorbro je sta je to prepoznato i da se postupa prema tom obrascu. Rusija je sama sebe toliko ostetila da ni najcrnja predvidanja nisu jako crna. Naime Rusija zivi od izvoza sirovina i to 70% u Eu. Sada dok pisem vrse se pregovori i savezi da se nafta i plin nabavljaju na drugim stranama i da je disperzija resursa obavezna. Rusi tj Putin ne moze stati na Ukrajini. Iduce su na redu balticke zemlje i to zahvaljujuci jakoj Ruskoj petoj koloni tamo. Jucer je sluzbena Moskva prijetila i Finskoj i Svedskoj?????? Sve vec vidjeno od 39-te naprijed. Ludjaku i hordama se mora stati na put. Da reakcija u Svedskoj je enorman rast podrske ulasku u Nato za koji je prije inters bio , mlak ....... Bilo kako bilo ali svi ce osjtiti posljedice ovog manijakalnog cina. Na zalost neki s mrtvima a vecina sa osiromasenjem i padom zivotnog standarda u nekom periodu....
Da patuljak je rekao bilo kkakova pomoc ce izazvati nevidene posljedice , sta je bila izravna prijetnja atomskim ratom. Eto Cesi i Slovaci pisaju u kazan iz kojeg patuljak jede. Da ne pricamo o UK, Francuska i sl... Pojedose Rusi govno nevidjeno ali na zalost ce i drugi nevini najebati.
Ma kakva Finska i SVedska i Balti to je bez veze. Nista od toga nece biti.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AlfaOmega 26/2/2022, 17:30

abraham wrote:Uopce ne mogu zamisliti neku izlaznu politiku od strane Rusa. Bili su 100%sigurni i bahati ali bukvalno svakim danom tonu u zivo blato. Jako glupo...
Nema tu više izlazne strategije. Kocka je bačena, posli ovog ništa neće biti isto. Mislim da će se Rusi definitivno preorijentirati ka istoku i Kini. Ukrajina ak uspije izvuči na kraju neutralan status, to će biti čudo, ali Donbass će biti nepovratno izgubljen.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10277
2015-09-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 26/2/2022, 17:30

abraham wrote:Uopce ne mogu zamisliti neku izlaznu politiku od strane Rusa. Bili su 100%sigurni i bahati ali bukvalno svakim danom tonu u zivo blato. Jako glupo...
Nije to jos tako strasno.

A izlaznu strategiju imaju. Zasto ne.

Cijelu Ukrajinu uzeti, nema sanse


Last edited by Ringo10 on 26/2/2022, 17:32; edited 1 time in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 26/2/2022, 17:31

AlfaOmega wrote:
abraham wrote:Uopce ne mogu zamisliti neku izlaznu politiku od strane Rusa. Bili su 100%sigurni i bahati ali bukvalno svakim danom tonu u zivo blato. Jako glupo...
Nema tu više izlazne strategije. Kocka je bačena, posli ovog ništa neće biti isto. Mislim da će se Rusi definitivno preorijentirati ka istoku i Kini. Ukrajina ak uspije izvuči na kraju neutralan status, to će biti čudo, ali Donbass će biti nepovratno izgubljen.
Oni su bili svjesni da kad krenu u ovo da su sa Zapadom zavrsili za dugo vremena
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum