ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 5 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Tue 8 Feb - 19:47

ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
hipotetska situacija bi bila da sam napisao: ajmo zamislit da je 900 000 ljudi ugrizla čegrtuša i koliko bi ljudi preživjelo taj ugriz. jel bi preživjelo 850 000 ljudi?
i aimo zamislit da 900 000 ljudi ubode pčela, dam se kladit da bi barem 10 000 imalo ozbiljnije posljedice a dobar dio i umro i oporavilo bi ih se najmanje 850 000.
to bi bila hipotetska situacija, covid to nije. covid je stvaran i oko istoga imamo informacije. ono kaj nam govore te informacije je da : pretežno umiru stariji sa slabim imunitetom, teškim bolestima i komorbiditetima, da se većina mlađih i zdravijih oporavi, samim time to nije u rangu raka, dijabetesa ili srčanih udara i ne može biti u tom rangu nego može biti samo u rangu onoga što i je, respiratorna bolest u rangu gripe. sviđalo se to nekome ili ne.

Respiratorna bolest u rangu gripe koja dovodi do niza jebenih posljedica poput gluhoce, ostanka bez udova, embolije pluca i ostalih gadosti?  I to ne samo medju starijom populacijom, kako se vi medjusobno tjesite.  

Jebem li ti sunce bezobrazno!
to isto radi i gripa. očito o istoj pojma nemaš.

Goni se u materinu! Smece!

Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Tue 8 Feb - 19:48

violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:

Respiratorna bolest u rangu gripe koja dovodi do niza jebenih posljedica poput gluhoce, ostanka bez udova, embolije pluca i ostalih gadosti?  I to ne samo medju starijom populacijom, kako se vi medjusobno tjesite.  

Jebem li ti sunce bezobrazno!
to isto radi i gripa. očito o istoj pojma nemaš.

Goni se u materinu! Smece!
? to ne radi gripa?
https://www.plivazdravlje.hr/aktualno/clanak/29249/Virusna-upala-pluca.html
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by marcellus Tue 8 Feb - 19:51

jebala vas gripa.

covid nije smrtonosniji od gripe, ali je neusporedivo zarazniji, u tome je problem.


_________________
Korona novosti i spoznaje - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Tue 8 Feb - 19:52

ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
hipotetska situacija bi bila da sam napisao: ajmo zamislit da je 900 000 ljudi ugrizla čegrtuša i koliko bi ljudi preživjelo taj ugriz. jel bi preživjelo 850 000 ljudi?
i aimo zamislit da 900 000 ljudi ubode pčela, dam se kladit da bi barem 10 000 imalo ozbiljnije posljedice a dobar dio i umro i oporavilo bi ih se najmanje 850 000.
to bi bila hipotetska situacija, covid to nije. covid je stvaran i oko istoga imamo informacije. ono kaj nam govore te informacije je da : pretežno umiru stariji sa slabim imunitetom, teškim bolestima i komorbiditetima, da se većina mlađih i zdravijih oporavi, samim time to nije u rangu raka, dijabetesa ili srčanih udara i ne može biti u tom rangu nego može biti samo u rangu onoga što i je, respiratorna bolest u rangu gripe. sviđalo se to nekome ili ne.

Respiratorna bolest u rangu gripe koja dovodi do niza jebenih posljedica poput gluhoce, ostanka bez udova, embolije pluca i ostalih gadosti?  I to ne samo medju starijom populacijom, kako se vi medjusobno tjesite.  

Jebem li ti sunce bezobrazno!
to isto radi i gripa. očito o istoj pojma nemaš.
Mangupe, gripa je prehladica u poređenju s covid. Kod malog broja ima i posljedica.
Moja sestra je rano umrla(52 g.) od posljedica od gripe - Adisonova bolest kao posljedica.
U svom životu sam sreo samo jednu osobu koja ima Adisonovu bolest. Redovno kontrolira
minerale i hormone, uzima lijekove i to je to...
Moja sestra za vrijeme rata nije imala takvu priliku...čak ni lijekove se jedno vrijeme
nije dalo dostaviti u ratnu zonu.
Eroo
Eroo

Posts : 75051
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Tue 8 Feb - 19:56

AssadNaPodmornici wrote:gle imaš statistiku

ta famozna brojka umrlih(koja nije točna , preuveličiana je između 4 i 10puta) je u razini jače sezone gripe.
  :rofl
Eroo
Eroo

Posts : 75051
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Tue 8 Feb - 19:58

Eroo wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:

Respiratorna bolest u rangu gripe koja dovodi do niza jebenih posljedica poput gluhoce, ostanka bez udova, embolije pluca i ostalih gadosti?  I to ne samo medju starijom populacijom, kako se vi medjusobno tjesite.  

Jebem li ti sunce bezobrazno!
to isto radi i gripa. očito o istoj pojma nemaš.
Mangupe, gripa je prehladica u poređenju s covid. Kod malog broja ima i posljedica.
Moja sestra je rano umrla(52 g.) od posljedica od gripe - Adisonova bolest kao posljedica.
U svom životu sam sreo samo jednu osobu koja ima Adisonovu bolest. Redovno kontrolira
minerale i hormone, uzima lijekove i to je to...
Moja sestra za vrijeme rata nije imala takvu priliku...čak ni lijekove se jedno vrijeme
nije dalo dostaviti u ratnu zonu.
ti si idiot bez znanja stranih jezika: prva rubrika oboljeli, druga rubrika posjete liječniku, treća rubrika hospitalizacija, četvrta rubrika smrti. po godinama samo u americi.
Korona novosti i spoznaje - Page 5 Snimka17
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha Tue 8 Feb - 19:59

mutava baštarda wrote:“Nature Microbiology, jedan od vodećih znanstvenih časopisa objavio je danas rezultate velikog istraživanja imuniteta nakon preboljenog COVID-19. Ukratko, imunitet stečen prebolijevanjem je vrlo dugotrajan i vrlo snažan. Do sada je prikupljeno dovoljno vrlo čvrstih dokaza da tu tvrdnju možemo smatrati znanstvenom istinom.




može li se netko sjetiti izjava forumaša teoretičara zavjere, da imunitet ne postoji, pa da postoji samo mjesec, dva, četiri, pet... pa i kovid potvrde su za preboljenje bile kraće od cijepiva.
tko se cijepi mjesec nakon što je prebolio? samo teški idiot, a onaj koji preporučuje još gora kategorija od idiota...
ja bih se složio sa tim tvrdnjama potkrijepljenim istraživanjima, a ako gledam iskustvo mene i mojih bližnjih ali i šire rodbine i poznanika, onda je tomu upravo tako... ja sam prebolio covid19 krajem veljače i početkom ožujka, pri tom imao simptome gripe bez respiratornih problema, dišni kanali bili potpuno čisti i pluća uredno odrađivala... nakon toga otišao na sezonu i doslovno svakodnevno bio u doticaju sa ogromnim brojem ljudi iz raznih zemalja plus preko 500 zaposlenih od kojih u izravnom svakodnevnom kontaktu sa minimalno 120 radnika. pri tom se nisam ponovo zarazio iako sam u dva navrata vršio i dezinfekciju soba u kojima su bili zaraženi (sveukupno 5 ženskih osoba od 500+ radnika). završio sa sezonom krajem rujna došao doma u sisak i evo do danas nikakvih zdravstvenih problema koje bih dovodio u vezu sa covidom19. da ne širim priču i supruga a i dečki su imali simptome (supruga je morala 3 dana odležati), (dečki su prehodali) i sve to u razdoblju do početka prošlog proljeća... od onda na ovamo sve uredovno, jedino najmlađi mora češće špricati nos fiziološkom otopinom... ja to recimo radim preventivno stalno...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Tue 8 Feb - 20:05

ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
to isto radi i gripa. očito o istoj pojma nemaš.

Goni se u materinu! Smece!
? to ne radi gripa?
https://www.plivazdravlje.hr/aktualno/clanak/29249/Virusna-upala-pluca.html

Kolika je ucestalost embolije pluca kod covida, a kolika kod gripe? Koliko su cesto ljudi ostajali bez udova kod covida, a koliko kos gripe? Koliko je bilo slucajeva gluhoce kod covida, a koliko kod gripe!? Buduci da poznajes masuuu ljudi, vjerujem da ti nece biti tesko pronaci precizne podatke na godisnjoj razini. A uvijek mozes o cegrtusama i voznji autoputom.


Last edited by violator on Tue 8 Feb - 20:06; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Tue 8 Feb - 20:05

violator wrote:
michaellcmacha wrote:
violator wrote:


A koliko je od ovih oporavljenih zagledalo bolnicke zidove? Preciznost, molim. Pcela, cegrtusa, i tako to... zbog emotivne vezanosti uz pojedince, je l'.
u ove dvije godine ne više od 30 000 ljudi s tim da su od tog broja kritični bili tih cca 14 000 koji su umrli, a ogromna većina od tog broja je u poznim godinama ili sa nizom kroničnih oboljenja, ugrubo od 990 000 evidentiranih zaraženih virusom, broj osoba kojima je značajnije bolest narušila zdravlje je maksimalno 50 000 s tim da se oko 20 000 ljudi liječilo doma, znači uopće nisu išli u bolnicu... jedan od njih je moj frend Stipa koji je među prvima pokupio virus u italiji i imao jebeno teške simptome... niti jednog dana nije ležao u bolnici...

Imas tamo podatak od cca 72 000 bolnicki lijecenih.
Teže i teških sa smrtnim ishodom. Koliko ih je s trajnim posljedicama? 
Ne napada virus samo pluća, već i ostale meke organe.
Eroo
Eroo

Posts : 75051
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Tue 8 Feb - 20:11

violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:

Goni se u materinu! Smece!
? to ne radi gripa?
https://www.plivazdravlje.hr/aktualno/clanak/29249/Virusna-upala-pluca.html

Kolika je ucestalost embolije pluca kod covida, a kolika kod gripe? Koliko su cesto ljudi ostajali bez udova kod covida, a koliko kos gripe? Koliko je bilo slucajeva gluhoce kod covida, a koliko kod gripe!? Buduci da poznajes masuuu ljudi, vjerujem da ti nece biti tesko pronaci precizne podatke na godisnjoj razini. A uvijek mozes o cegrtusama i voznji autoputom.
ne znam za slučaj da je netko ostao bez udova radi kovida ili oglušio radi istoga. mogu ja o čemu god hoću. isto tak ja mogu o tome kak se ljude ne priprema, ne educira, ne govori im se ništa o prevenciji, jačanju imuniteta, uzimanju vitamina nego im se govori da je to smrtonosna bolest od koje se ne može pobjeć nego je smrt ili cjepivo.
mogao bih o tome kad bih želio, ali ne želim. isto tak znam razliku gripe i raka, čegrtuše i pčele i nikad apso9lutno nikad neću za pčelu reć da je smrtonosna životinja pa da ista ubija milijardu ljudi jer bih time vrijeđao svoj zdrav razum kao što je i uvreda zdravom razumu stavljati smrtonosne bolesti kojima je jedini ishod smrt ili dugogodišnje terapije nakon kojih je također velika smrtnost u isti koš sa koronom a ti mi i dalje možeš jebat mater radi toga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici Tue 8 Feb - 20:13

violator wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
violator wrote:
.

Zapravo, to uopce nije tocno. Mnoge teske pa i smrtonosne bolesti, poput autoimunih, razlicito se mogu manifestirati kod razlicitih pacijenata, razlicit im je tijek i progresija. No ono sto tesku i smrtonosnu bolest cini takvom jest da je za nju potrebno lijecenje da bi uopce prezivio.


Je li, dakle, 71 000 bolnicki lijecenih ljudi u Hrvatskoj dovoljno da bi se covid prestao smatrati prehladicom, buduci da si napisao kako tvoja masa ljudi kojoj nije nista dakle, oko 10 000 (?) prehladjenih covid ne cini opasnim za prezivljavanje? Vrlo konkretno pitanje. Ako nije dovoljan broj, koliki bi to broj morao biti i zasto?
gle imaš statistiku

ta famozna brojka umrlih(koja nije točna , preuveličiana je između 4 i 10puta) je u razini jače sezone gripe.

statistika za umrle od ove gripe(korona do verzije omicron koji je prehlada), jest da je prosječna dob umrlih 76,4(tako nešto) i 4 komorbiditeta (tipa rak jedan, drugi, dijabetis, debljina itd). očekivano trajanje života u RH je 77godina. 

da je ovo kao španjolska gripa , koja je ubijala 5-10% zaraženih , i to od koljevke do groba, svatko je imao jednaku šansu da umre, umrlo hrpa djece, mladih itd.. ovo kurac. niti jedno zdravo dijete nije umrlo od ove gripe(hvala bogu) a pitaj boga koliko smo dice trajno oštetili sa mjerama(mi i ne toliko koliko neke zapadne zemlje). niti jedna mlada osoba između 20-35godina također nije umrla.. možda u cijeloj RH zdravih u toj dobnoj skupini koji su umrli od ove gripe se mogu nabrojati na prste jedne ruke(govorim zdravih, naravno da mlada osoba ili dijete koje ima leukemiju može umrijeti i od prehlade zato kada mi je rodica išla na terapije, bila je izolirana, nije smjela vidjeti niti roditelji tih par tjedana jer joj je imunitet bio toliko slab da bi je i prehlada ubila ). a pitaj boga koliko smo mladih života sjebali prvo sa mjerama, a drugo što je jebeno žalosno, vjerojatno ćemo cijepivima pobiti par stotina mladih života do par tisuća ako bi se svi cijepili. 

i zbog toga me boli kurac. prisilno cijepljenje je fašizam , jer četnička agresija je ubila par stotina djece, a cijepivo bi sigurno ubilo toliko zdrave dijece(korona ne može ubiti niti jedno), i bez problema bi sprašio metak svakome u glavu tko želi prisilno cijepiti bilo koga.  iz gušta bi to napravio. a ako vidim neku od korona fašista od ovih što ih viđam po televiziji i medijima, bez problema u javnosti ću mu zalipiti šamar, ako vidite da je neki korona fašist dobio šamar u kafiću sam mu prevrnuo stol, znate tko je to napravio

Koliko je umrlih od cjepiva? Ha? Ako prihvacas argument iz vecine u pogledu covida, zasto ga izbjegavas kad je cjepivo u pitanju!? Je li?
ne znamo. 

znam nekoliko slučajeva iz Splita koji se skrivaju a umrli od cijepiva. eno ona mlada doktorica nedavno. svako malo neki nogometaš se sruši i umre. u RH bi to prije bilo jednom u nekoliko godina, sada je već nekoliko puta bilo.
imaš hrpu naslova u lokalnim crnim kornikama gdje "umro iznenada". eno neka ti miha priča o nekima koji su po njemu umrli zbog cijepiva, naravno da država ne uvodi takve podatke. 
a imaš situaciju gdje je hrpi dijagnostirican miokarditis, a slovoslagar je stavljao članke da čak od 20-50% ljudi kojima je dijagnosticiran miokarditis će umrijeti u idućih 5godina. naravno nigdje oni neće biti zavedeni kao žrtve cijepiva.

drugo imala si epizodu tucker carlsona jutros. a neki su i stavljali ovdje linkove. a tucker carlson je nakon joe rogana drugi najpopularniji talk show u americi, nekoliko puta više ima pregleda nego najpopularniji CNN show . 

dakle na tucker carlsonu je izašlo da su neke USA osiguravajuće kuće pred bankrotom, jer je povećan broj smrtnih slučajeva u godištu između 20-50(tako nešto iz glave pucam) za čak 40% u odnosu na prethodnu godinu, a oni kažu da se 10% povećanje događa u ratovima ili katastrofama i da financijski mogu podnjeti toliko odstupanje, a obično nema odstupanja ,ali da je u odnosu na 2020 čak 40% što je hrpu njih dovelo do bankrota. 

naravno ovo su sve godišta koja nisu žrtve korone, (zdrava osoba u tom godištu, pogotovo što je mlađa ne može umrijeti od korone, stoga je premija na životno osiguranje takve osobe  vjerojatno tako napravljena da osiguravajuća kuća plaća ogromne iznose jer računaju da su male šanse - međutim ako se desi da u 2021 godini  imaju odstupanje čak 40% onda dolaze do financijskog bankrota)

evo čak sam ti našao i taj dio emisije gdje priča o tome što sam ti rekao, točno sam ti izrezao na taj frame. 

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21061
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Tue 8 Feb - 20:14

AssadNaPodmornici wrote:te brojke od 13 000 mrtvih ne vrijede kurca, izašli su oni linkovi da su brojke po negdje i 10x preuveličane u odnosu na prethodne kriterije

Čitaju stare časopise :D ...Izađite vanka iz podruma, mangupi. Do danas je umrlo 14,244 osobe, a prosječno  umire 52 na dan.
Daj te linke, lažovčino besćutna, gdje to možemo vidjeti?
Eroo
Eroo

Posts : 75051
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici Tue 8 Feb - 20:16

AssadNaPodmornici wrote:
violator wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
gle imaš statistiku

ta famozna brojka umrlih(koja nije točna , preuveličiana je između 4 i 10puta) je u razini jače sezone gripe.

statistika za umrle od ove gripe(korona do verzije omicron koji je prehlada), jest da je prosječna dob umrlih 76,4(tako nešto) i 4 komorbiditeta (tipa rak jedan, drugi, dijabetis, debljina itd). očekivano trajanje života u RH je 77godina. 

da je ovo kao španjolska gripa , koja je ubijala 5-10% zaraženih , i to od koljevke do groba, svatko je imao jednaku šansu da umre, umrlo hrpa djece, mladih itd.. ovo kurac. niti jedno zdravo dijete nije umrlo od ove gripe(hvala bogu) a pitaj boga koliko smo dice trajno oštetili sa mjerama(mi i ne toliko koliko neke zapadne zemlje). niti jedna mlada osoba između 20-35godina također nije umrla.. možda u cijeloj RH zdravih u toj dobnoj skupini koji su umrli od ove gripe se mogu nabrojati na prste jedne ruke(govorim zdravih, naravno da mlada osoba ili dijete koje ima leukemiju može umrijeti i od prehlade zato kada mi je rodica išla na terapije, bila je izolirana, nije smjela vidjeti niti roditelji tih par tjedana jer joj je imunitet bio toliko slab da bi je i prehlada ubila ). a pitaj boga koliko smo mladih života sjebali prvo sa mjerama, a drugo što je jebeno žalosno, vjerojatno ćemo cijepivima pobiti par stotina mladih života do par tisuća ako bi se svi cijepili. 

i zbog toga me boli kurac. prisilno cijepljenje je fašizam , jer četnička agresija je ubila par stotina djece, a cijepivo bi sigurno ubilo toliko zdrave dijece(korona ne može ubiti niti jedno), i bez problema bi sprašio metak svakome u glavu tko želi prisilno cijepiti bilo koga.  iz gušta bi to napravio. a ako vidim neku od korona fašista od ovih što ih viđam po televiziji i medijima, bez problema u javnosti ću mu zalipiti šamar, ako vidite da je neki korona fašist dobio šamar u kafiću sam mu prevrnuo stol, znate tko je to napravio

Koliko je umrlih od cjepiva? Ha? Ako prihvacas argument iz vecine u pogledu covida, zasto ga izbjegavas kad je cjepivo u pitanju!? Je li?
ne znamo. 

znam nekoliko slučajeva iz Splita koji se skrivaju a umrli od cijepiva. eno ona mlada doktorica nedavno. svako malo neki nogometaš se sruši i umre. u RH bi to prije bilo jednom u nekoliko godina, sada je već nekoliko puta bilo.
imaš hrpu naslova u lokalnim crnim kornikama gdje "umro iznenada". eno neka ti miha priča o nekima koji su po njemu umrli zbog cijepiva, naravno da država ne uvodi takve podatke. 
a imaš situaciju gdje je hrpi dijagnostirican miokarditis, a slovoslagar je stavljao članke da čak od 20-50% ljudi kojima je dijagnosticiran miokarditis će umrijeti u idućih 5godina. naravno nigdje oni neće biti zavedeni kao žrtve cijepiva.

drugo imala si epizodu tucker carlsona jutros. a neki su i stavljali ovdje linkove. a tucker carlson je nakon joe rogana drugi najpopularniji talk show u americi, nekoliko puta više ima pregleda nego najpopularniji CNN show . 

dakle na tucker carlsonu je izašlo da su neke USA osiguravajuće kuće pred bankrotom, jer je povećan broj smrtnih slučajeva u godištu između 20-50(tako nešto iz glave pucam) za čak 40% u odnosu na prethodnu godinu, a oni kažu da se 10% povećanje događa u ratovima ili katastrofama i da financijski mogu podnjeti toliko odstupanje, a obično nema odstupanja ,ali da je u odnosu na 2020 čak 40% što je hrpu njih dovelo do bankrota. 

naravno ovo su sve godišta koja nisu žrtve korone, (zdrava osoba u tom godištu, pogotovo što je mlađa ne može umrijeti od korone, stoga je premija na životno osiguranje takve osobe  vjerojatno tako napravljena da osiguravajuća kuća plaća ogromne iznose jer računaju da su male šanse - međutim ako se desi da u 2021 godini  imaju odstupanje čak 40% onda dolaze do financijskog bankrota)

evo čak sam ti našao i taj dio emisije gdje priča o tome što sam ti rekao, točno sam ti izrezao na taj frame. 

na 22.15 , pogledajte i downlodajte video dok ga youtube nije maka

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21061
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Tue 8 Feb - 20:18

AssadNaPodmornici wrote:
drugo imala si epizodu tucker carlsona jutros. a neki su i stavljali ovdje linkove. a tucker carlson je nakon joe rogana drugi najpopularniji talk show u americi, nekoliko puta više ima pregleda nego najpopularniji CNN show . 
 
:^0...pati raspravljaj s k-analizatorima,
Eroo
Eroo

Posts : 75051
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Tue 8 Feb - 20:22

Korona novosti i spoznaje - Page 5 3

Odlično pripremljeni epidemiološki rezultati. Bolje pripremljenih do sada nisam vidio.

Korona novosti i spoznaje - Page 5 3

https://lab.gedidigital.it/gedi-visual/2021/report-vaccini-anti-covid-aggiornamento-vaccinazioni-italia/?ref=RHHD-T
Eroo
Eroo

Posts : 75051
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Tue 8 Feb - 20:22

ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
? to ne radi gripa?
https://www.plivazdravlje.hr/aktualno/clanak/29249/Virusna-upala-pluca.html

Kolika je ucestalost embolije pluca kod covida, a kolika kod gripe? Koliko su cesto ljudi ostajali bez udova kod covida, a koliko kos gripe? Koliko je bilo slucajeva gluhoce kod covida, a koliko kod gripe!? Buduci da poznajes masuuu ljudi, vjerujem da ti nece biti tesko pronaci precizne podatke na godisnjoj razini. A uvijek mozes o cegrtusama i voznji autoputom.
ne znam za slučaj da je netko ostao bez udova radi kovida ili oglušio radi istoga. mogu ja o čemu god hoću. isto tak ja mogu o tome kak se ljude ne priprema, ne educira, ne govori im se ništa o prevenciji, jačanju imuniteta, uzimanju vitamina nego im se govori da je to smrtonosna bolest od koje se ne može pobjeć nego je smrt ili cjepivo.
mogao bih o tome kad bih želio, ali ne želim. isto tak znam razliku gripe i raka, čegrtuše i pčele i nikad apso9lutno nikad neću za pčelu reć da je smrtonosna životinja pa da ista ubija milijardu ljudi jer bih time vrijeđao svoj zdrav razum kao što je i uvreda zdravom razumu stavljati smrtonosne bolesti kojima je jedini ishod smrt ili dugogodišnje terapije nakon kojih je također velika smrtnost u isti koš sa koronom a ti mi i dalje možeš jebat mater radi toga.


E pa ja znam! Zato vas trenutno i promatram kao maloumnike dok si tepate o prehladici i druge smatrate hebenim pi*kama jer, eto, kako ste to vi fino pregrmjeli.

A tvoja "ingeniozna" izmotavanja i paralele i omalovazavanja price s covidom doista me vise ni najmanje ne zanimaju.

Odjeb k'o kuca.





avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Tue 8 Feb - 20:23

PS: 2, post iznad! Korona novosti i spoznaje - Page 5 1f446 
Nema dvojbe, uvijek će se ovakvi podatci preskočiti.
Eroo
Eroo

Posts : 75051
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Tue 8 Feb - 20:29

violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:

Kolika je ucestalost embolije pluca kod covida, a kolika kod gripe? Koliko su cesto ljudi ostajali bez udova kod covida, a koliko kos gripe? Koliko je bilo slucajeva gluhoce kod covida, a koliko kod gripe!? Buduci da poznajes masuuu ljudi, vjerujem da ti nece biti tesko pronaci precizne podatke na godisnjoj razini. A uvijek mozes o cegrtusama i voznji autoputom.
ne znam za slučaj da je netko ostao bez udova radi kovida ili oglušio radi istoga. mogu ja o čemu god hoću. isto tak ja mogu o tome kak se ljude ne priprema, ne educira, ne govori im se ništa o prevenciji, jačanju imuniteta, uzimanju vitamina nego im se govori da je to smrtonosna bolest od koje se ne može pobjeć nego je smrt ili cjepivo.
mogao bih o tome kad bih želio, ali ne želim. isto tak znam razliku gripe i raka, čegrtuše i pčele i nikad apso9lutno nikad neću za pčelu reć da je smrtonosna životinja pa da ista ubija milijardu ljudi jer bih time vrijeđao svoj zdrav razum kao što je i uvreda zdravom razumu stavljati smrtonosne bolesti kojima je jedini ishod smrt ili dugogodišnje terapije nakon kojih je također velika smrtnost u isti koš sa koronom a ti mi i dalje možeš jebat mater radi toga.


E pa ja znam! Zato vas trenutno i promatram kao maloumnike dok si tepate o prehladici i druge smatrate hebenim pi*kama jer, eto, kako ste to vi fino pregrmjeli.

A tvoja "ingeniozna" izmotavanja i paralele i omalovazavanja price s covidom doista me vise ni najmanje ne zanimaju.

Odjeb k'o kuca.





pička je svatko tko ima temperaturu tjedan dana i sedam mjeseci plače oko toga. to nema veze s time kako sam ja to pregrmio ili moja obitelj. to je pičasto i usrano, sebično, egoistično prema svakoj osobi koja stvarno boluje od neke teške bolesti, prolazi dijalize ili se pika svaki dan da bi preživjela, to je usrano i pičkasto pljuvanje tim ljudima u lice, jebem ti mater i tvojoj usranoj temperaturi.
puca mi kurac za tvoj odjeb niti ću svoj mozak silovat retardacijom da je covid ono što nije kako bih se zaštitio od istoga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda Tue 8 Feb - 20:34

AssadNaPodmornici wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
da bi se nešto smatralo ozbiljnom i teškom bolesti onda bi svatko tko dobije covid morao imati istu sudbinu, teške i ozbiljne simptome ili smrt i obavezno liječenje. sve dok to nije tako i dok velika većina to preboli da niti ne osjeti ili preleži kao i gripu pod temepraturom to nije niti će ikada bit teška i smrtonosna bolest pa čak i kad bi moje obje sestre umrle od covida to i dalje ne bi bila teška i smrtonosna bolest. bila bi moja osobna tragedija kao što je kad mi netko blizak pogine u sudaru ali vožnja i dalje nije smrtonosna radnja. ne može biti jednostavnije od toga.
.

Zapravo, to uopce nije tocno. Mnoge teske pa i smrtonosne bolesti, poput autoimunih, razlicito se mogu manifestirati kod razlicitih pacijenata, razlicit im je tijek i progresija. No ono sto tesku i smrtonosnu bolest cini takvom jest da je za nju potrebno lijecenje da bi uopce prezivio.


Je li, dakle, 71 000 bolnicki lijecenih ljudi u Hrvatskoj dovoljno da bi se covid prestao smatrati prehladicom, buduci da si napisao kako tvoja masa ljudi kojoj nije nista dakle, oko 10 000 (?) prehladjenih covid ne cini opasnim za prezivljavanje? Vrlo konkretno pitanje. Ako nije dovoljan broj, koliki bi to broj morao biti i zasto?
gle imaš statistiku

ta famozna brojka umrlih(koja nije točna , preuveličiana je između 4 i 10puta) je u razini jače sezone gripe.

statistika za umrle od ove gripe(korona do verzije omicron koji je prehlada), jest da je prosječna dob umrlih 76,4(tako nešto) i 4 komorbiditeta (tipa rak jedan, drugi, dijabetis, debljina itd). očekivano trajanje života u RH je 77godina. 

da je ovo kao španjolska gripa , koja je ubijala 5-10% zaraženih , i to od koljevke do groba, svatko je imao jednaku šansu da umre, umrlo hrpa djece, mladih itd.. ovo kurac. niti jedno zdravo dijete nije umrlo od ove gripe(hvala bogu) a pitaj boga koliko smo dice trajno oštetili sa mjerama(mi i ne toliko koliko neke zapadne zemlje). niti jedna mlada osoba između 20-35godina također nije umrla.. možda u cijeloj RH zdravih u toj dobnoj skupini koji su umrli od ove gripe se mogu nabrojati na prste jedne ruke(govorim zdravih, naravno da mlada osoba ili dijete koje ima leukemiju može umrijeti i od prehlade zato kada mi je rodica išla na terapije, bila je izolirana, nije smjela vidjeti niti roditelji tih par tjedana jer joj je imunitet bio toliko slab da bi je i prehlada ubila ). a pitaj boga koliko smo mladih života sjebali prvo sa mjerama, a drugo što je jebeno žalosno, vjerojatno ćemo cijepivima pobiti par stotina mladih života do par tisuća ako bi se svi cijepili. 

i zbog toga me boli kurac. prisilno cijepljenje je fašizam , jer četnička agresija je ubila par stotina djece, a cijepivo bi sigurno ubilo toliko zdrave dijece(korona ne može ubiti niti jedno), i bez problema bi sprašio metak svakome u glavu tko želi prisilno cijepiti bilo koga.  iz gušta bi to napravio. a ako vidim neku od korona fašista od ovih što ih viđam po televiziji i medijima, bez problema u javnosti ću mu zalipiti šamar, ako vidite da je neki korona fašist dobio šamar u kafiću sam mu prevrnuo stol, znate tko je to napravio

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by marcellus Tue 8 Feb - 20:34

ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
ne znam za slučaj da je netko ostao bez udova radi kovida ili oglušio radi istoga. mogu ja o čemu god hoću. isto tak ja mogu o tome kak se ljude ne priprema, ne educira, ne govori im se ništa o prevenciji, jačanju imuniteta, uzimanju vitamina nego im se govori da je to smrtonosna bolest od koje se ne može pobjeć nego je smrt ili cjepivo.
mogao bih o tome kad bih želio, ali ne želim. isto tak znam razliku gripe i raka, čegrtuše i pčele i nikad apso9lutno nikad neću za pčelu reć da je smrtonosna životinja pa da ista ubija milijardu ljudi jer bih time vrijeđao svoj zdrav razum kao što je i uvreda zdravom razumu stavljati smrtonosne bolesti kojima je jedini ishod smrt ili dugogodišnje terapije nakon kojih je također velika smrtnost u isti koš sa koronom a ti mi i dalje možeš jebat mater radi toga.


E pa ja znam! Zato vas trenutno i promatram kao maloumnike dok si tepate o prehladici i druge smatrate hebenim pi*kama jer, eto, kako ste to vi fino pregrmjeli.

A tvoja "ingeniozna" izmotavanja i paralele i omalovazavanja price s covidom doista me vise ni najmanje ne zanimaju.

Odjeb k'o kuca.





pička je svatko tko ima temperaturu tjedan dana i sedam mjeseci plače oko toga. to nema veze s time kako sam ja to pregrmio ili moja obitelj. to je pičasto i usrano, sebično, egoistično prema svakoj osobi koja stvarno boluje od neke teške bolesti, prolazi dijalize ili se pika svaki dan da bi preživjela, to je usrano i pičkasto pljuvanje tim ljudima u lice, jebem ti mater i tvojoj usranoj temperaturi.
puca mi kurac za tvoj odjeb niti ću svoj mozak silovat retardacijom da je covid ono što nije kako bih se zaštitio od istoga.



ja je nisam imao ni pet minuta. Moji doma isto, dvije kćerke, punica, mama, žena. Doduše svi cijepljeni osim male koja ima tri godine. Ali njima od toga ionak nije ništ.

ne gledaš sve po sebi, idiote sebični.

znao sam nekoliko ljudi koje je to ubilo. To što tebe neće ili mene je jer nismo dovoljno stari i bolesni. Ali ne moš reć nekom ko je umro "šta cmizdriš to je prehlada". Tebi je. Meni nije bilo ni to. Ali ima ljudi koje to sjebe za cijeli život. Pa ti reci onom na respiratoru da je pička. Derište glupo razmaženo

_________________
Korona novosti i spoznaje - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda Tue 8 Feb - 20:38

Ugasi Tv i nema ničega, ljudi umiru kao i prije. Tijekom pandemije umrlo je 100000 ljudi od raka i srca i drugih uzroka, a umirati će još više zbog luđaka. Meni je veća šansa da ću umrit od grča dok plivam, nego od korone pa neću zato prestat plivat.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum