ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prva dva Blackhawka stigla u Hrvatsku

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Prva dva Blackhawka stigla u Hrvatsku - Page 4 Empty Re: Prva dva Blackhawka stigla u Hrvatsku

Post by RayMabus 5/2/2022, 20:40

veber wrote:s obzirom da sam drugu polovicu godine odradio u vojnom dijelu airbusa
bolje da smo uzeli novi transportni h225m ili verziju h145 ili još bolje verziju ach160.
a pandan mi 24 ili apache od iste firme tiger had.

njih sam gledao na poligonu, a bogme sam i morao proći specijalistički liječnički da odem na probni let.
(gola verzija koja služi za obuku pilotranja, u pogonu sam vidio što sve ide na njega. mada i na ove polutransportne u navy opciji idu torpeda)

ali eto ameri nam poklanjaju.
(iza jeddinstva u zagrebačkom jankomiru mogu se vidjeti redovi donacija, pješčano žute boje)

Ovo je tvoj post.

Sad ću ti pokazat koji su to helikopter.

H225

Prva dva Blackhawka stigla u Hrvatsku - Page 4 Airbus_Helicopters_H225_Super_Puma_Helimer_401_%28cropped%29

https://en.wikipedia.org/wiki/Eurocopter_EC225_Super_Puma


H145

Prva dva Blackhawka stigla u Hrvatsku - Page 4 Stanford_EC145

https://en.wikipedia.org/wiki/Eurocopter_EC145


ACH160

Prva dva Blackhawka stigla u Hrvatsku - Page 4 1280px-Airbus_Helicopters_H160_%28cropped%29

https://en.wikipedia.org/wiki/Airbus_Helicopters_H160
--

REKAO SAM TI DA NAM OVO NEODGOVARA NEGO SAMO NH90

ČITAJ ŠTA PIŠEM



RayMabus

Posts : 176021
2014-04-11


Back to top Go down

Prva dva Blackhawka stigla u Hrvatsku - Page 4 Empty Re: Prva dva Blackhawka stigla u Hrvatsku

Post by veber 5/2/2022, 20:52

pa pročitaj kasnije dopunu.
ne bulazni.
h225 je isto u N verziji

ali svi mislite da vam je wiki frend.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Prva dva Blackhawka stigla u Hrvatsku - Page 4 Empty Re: Prva dva Blackhawka stigla u Hrvatsku

Post by RayMabus 5/2/2022, 20:57

veber wrote:pa pročitaj kasnije dopunu.
ne bulazni.
h225 je isto u N verziji

ali svi mislite da vam je wiki frend.
Nema rampu. Da smo to uzeli onda bi došli Amerikanci pa rekli uzmite nešto od nas a od njih nemaš šta uzet nego Crnog sokola. Zato smo uzeli Crnog sokola pa ćemo kasnije pošto moramo modernizirat tu flotu jer su svi ruski MI8/mi 17 itd uzet NH90.

Moramo imat suradnju i s Amerikom i s EU i gledat da ima protupodmornička varijanta a da smo uzeli Pumu ona nema rampu a onda će ti doć Amerikanac pa kaže kupi i u mene a Crni sokol isto nema rampu , dakle kupiš Crnog sokola sada a posliš NH90 koji ima rampu i sve štima.

U čemu je problem ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176021
2014-04-11


Back to top Go down

Prva dva Blackhawka stigla u Hrvatsku - Page 4 Empty Re: Prva dva Blackhawka stigla u Hrvatsku

Post by crvenkasti 5/2/2022, 22:31

Veber je doktor za sve, a najviše za helikoptere i vektore.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Prva dva Blackhawka stigla u Hrvatsku - Page 4 Empty Re: Prva dva Blackhawka stigla u Hrvatsku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum