ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka Empty Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka

Post by vuksadinare Thu 23 May - 15:26

https://m.vecernji.hr/vijesti/krsticevic-od-sad-a-cemo-dobiti-jos-dva-black-hawka-vrijedna-350-milijuna-kuna-1321208
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka Empty Re: Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka

Post by vuksadinare Thu 23 May - 15:27

e sad mi smo ovu vijest objavili kao normalnu vijest niti je prva vijest...a sad srbalji kad su dobili ona dva helica od rusa napravili su takvu medijsku pompu kao da su dobili 202... pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka Empty Re: Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka

Post by crvenkasti Thu 23 May - 15:28

Haha! Nek se jebu Srbi sa svojim zlatom!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28715
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka Empty Re: Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka

Post by vuksadinare Thu 23 May - 15:35

crvenkasti wrote:Haha! Nek se jebu Srbi sa svojim zlatom!
nema smisla...sad vise necemo biti srbi a dolazimo po njihovo zlato :mazo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka Empty Re: Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka

Post by vuksadinare Thu 23 May - 16:18

sa ova dva blackhawka hrvatska ce sa dosadasnja dva blackhawka i 16 kiowa imati zaista respektabilnu helikoptersku flotu...jos par komada novih zrakoplova i to je to...ne treba vise...ovo na kopnu sve drugo imamo manje vise...kao i na moru..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka Empty Re: Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka

Post by vuksadinare Thu 23 May - 16:24

S ovih 60 bradlya koje cemo dobiti lazanski moze cuclati dudicu frulici na informeru i u uredu sefa mu sulje..gdje ce mu svirati i pjevati 'svi moji slatki snovi se zavrsili greh greh greh i samo greh' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka Empty Re: Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka

Post by RayMabus Thu 23 May - 16:32

Znači jedan BH košta 170 miljona kuna ?!?!?!?

Da nije malo previše ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175448
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka Empty Re: Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka

Post by RayMabus Thu 23 May - 16:40

Hm izgleda da nije. Cijena im je 25 miljona dolara tj 170 miljona kuna a obvezali smo ih se imat 12 dakle četiri su donacija a ostalih osam moraš kupit.

https://www.google.com/amp/s/www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/stizu-novi-mocni-strojevi-hrvatska-ce-nabaviti-i-eskadrilu-americkih-transportnih-helikoptera-black-hawk/7219110/amp

To donacija to triba stavit pod navodnike jer je donacija ovako al u praksi ipak 2/3 toga sam keširaš na kraju a možda i sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175448
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka Empty Re: Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka

Post by vuksadinare Thu 23 May - 16:42

RayMabus wrote:Znači jedan BH košta 170 miljona kuna?!?!?!?

Da nije malo previše?
To je donacija u toj vrijednosti..ocito nam ameri kompeziraju one izraelske f-16 sto su nam sjebali..sa drugim oruzjem iz viskova..jedino sto moramo kupiti je naoruzanje...i platit obuku pilota...jer smo sa ovom donacojom dobili samo prvi komplet maoruzanja..dodatnu opremu naravno placas
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka Empty Re: Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka

Post by RayMabus Thu 23 May - 16:46

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Znači jedan BH košta 170 miljona kuna?!?!?!?

Da nije malo previše?
To je donacija u toj vrijednosti..ocito nam ameri kompeziraju one izraelske f-16 sto su nam sjebali..sa drugim oruzjem iz viskova..jedino sto moramo kupiti je naoruzanje...i platit obuku pilota...jer smo sa ovom donacojom dobili samo prvi komplet maoruzanja..dodatnu opremu naravno placas
Sudržat ću se od prevelikih komentara no ovo je donacija pod navodnike jer posli moraš uzet još tih helikoptera u punoj cijeni. I je donacija i nije pošto ih moraš posli kupit još al uz puni cijenu. Recimo da je više nešto kao 10% popusta na ukupnu količinu , ono ovi prvi su kao donacija a svi ostali su puna cijena. Al dobro sve u svemu ok , može proć i takvi dogovor.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175448
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka Empty Re: Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka

Post by RayMabus Thu 23 May - 16:51

Svako dvije godine će nabavljat po dva BH i tako sedam godina uzastopno. Ok kad pogledaš sve ovo ono članica NATO , šta se nudi a ode ispadne 10% popust na količinu i da je to ok helikopter itd to prolazi tj zadovoljavajuće na kraju krajeva sve u svemu.

Valjda će kupit i dva protupodmornička BH.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175448
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka Empty Re: Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka

Post by vuksadinare Thu 23 May - 17:06

Zao mi crvenog opet mora biti cvrsto hrvat..sto je ziher ziher je..inace ce morat u boj za kosovo..a kad ga sipci dohvate ne moze biti albanac a ako kaze da je hrvat tek je onda nagrabusio..sta radi hrvat u srpskoj vojsci umjesto kao saveznik da je u uck-a :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka Empty Re: Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka

Post by RayMabus Thu 23 May - 17:19

Od aviona ni traga ni glasa. Malo je po miljarde dolara pa čekaju iduću godinu da izglasaju novi proračun ...bar ako misle to kupit jer triba miljarda a ne po miljarde ako si iole ozbiljan kupac. Zato ih ovi u Americi ne zarezuju nula posto. S premalo para su došli.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175448
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka Empty Re: Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka

Post by crvenkasti Thu 23 May - 17:23

vuksadinare wrote:Zao mi crvenog opet mora biti cvrsto hrvat..sto je ziher ziher je..inace ce morat u boj za kosovo..a kad ga sipci dohvate ne moze biti albanac a ako kaze da je hrvat tek je onda nagrabusio..sta radi hrvat u srpskoj vojsci umjesto kao saveznik da je u uck-a :D

Ti ove teme samo zbog mene stavljaš? Da me zajebeš?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28715
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka Empty Re: Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka

Post by vuksadinare Thu 23 May - 17:43

crvenkasti wrote:
vuksadinare wrote:Zao mi crvenog opet mora biti cvrsto hrvat..sto je ziher ziher je..inace ce morat u boj za kosovo..a kad ga sipci dohvate ne moze biti albanac a ako kaze da je hrvat tek je onda nagrabusio..sta radi hrvat u srpskoj vojsci umjesto kao saveznik da je u uck-a :D

Ti ove teme samo zbog mene stavljaš? Da me zajebeš?
Ne...nego da ucvrstim tvoju vjeru da si hrvat da vise ne posumnjas :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka Empty Re: Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka

Post by Guest Fri 24 May - 14:45

vuksadinare wrote:
crvenkasti wrote:
vuksadinare wrote:Zao mi crvenog opet mora biti cvrsto hrvat..sto je ziher ziher je..inace ce morat u boj za kosovo..a kad ga sipci dohvate ne moze biti albanac a ako kaze da je hrvat tek je onda nagrabusio..sta radi hrvat u srpskoj vojsci umjesto kao saveznik da je u uck-a :D

Ti ove teme samo zbog mene stavljaš? Da me zajebeš?
Ne...nego da ucvrstim tvoju vjeru da si hrvat da vise ne posumnjas :)

budaletino ustaška, kad ti amer daje nešto besplatno budi siguran da ćeš to krvavo platiti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka Empty Re: Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka

Post by Eroo Fri 24 May - 14:51

Đes', Gnječo, june te ubolo, nit nam pišeš, nit' se javljaš. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74408
2016-07-22


Back to top Go down

Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka Empty Re: Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka

Post by Guest Fri 24 May - 14:52

Eroo wrote:Đes', Gnječo, june te ubolo, nit nam pišeš, nit' se javljaš. :)

tebe još malo pa lociram. možeš slobodno obavijestiti MUP Slovenije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka Empty Re: Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka

Post by vuksadinare Fri 24 May - 15:01

Gnječ wrote:
Eroo wrote:Đes', Gnječo, june te ubolo, nit nam pišeš, nit' se javljaš. :)

tebe još malo pa lociram. možeš slobodno obavijestiti MUP  Slovenije.
valjda M SAN bom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka Empty Re: Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka

Post by darth_vader Fri 24 May - 16:35

Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
crvenkasti wrote:
vuksadinare wrote:Zao mi crvenog opet mora biti cvrsto hrvat..sto je ziher ziher je..inace ce morat u boj za kosovo..a kad ga sipci dohvate ne moze biti albanac a ako kaze da je hrvat tek je onda nagrabusio..sta radi hrvat u srpskoj vojsci umjesto kao saveznik da je u uck-a :D

Ti ove teme samo zbog mene stavljaš? Da me zajebeš?
Ne...nego da ucvrstim tvoju vjeru da si hrvat da vise ne posumnjas :)

budaletino ustaška, kad ti amer daje nešto besplatno budi siguran da ćeš to krvavo platiti.


Ma neeee... Nikad!
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka Empty Re: Hrvatska od amera dobija jos dva Blackhawka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum