ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milanović: Bez legitimnog predstavljanja Hrvati će biti primorani na odlazak

Go down

Milanović: Bez legitimnog predstavljanja Hrvati će biti primorani na odlazak Empty Milanović: Bez legitimnog predstavljanja Hrvati će biti primorani na odlazak

Post by RayMabus 26/1/2022, 21:10

Pa, zapadnoj Evropi treba radne snage tako da doviđenja i sretno.

https://www.klix.ba/vijesti/regija/milanovic-bez-legitimnog-predstavljanja-hrvati-ce-biti-primorani-na-odlazak/220126117

BiH je ionako gotova kako god okreneš. Nikakvi politički manervi je više ne mogu spasit. Tu je samo reda radi.


Last edited by RayMabus on 26/1/2022, 21:12; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: Bez legitimnog predstavljanja Hrvati će biti primorani na odlazak Empty Re: Milanović: Bez legitimnog predstavljanja Hrvati će biti primorani na odlazak

Post by epikur37 26/1/2022, 21:11

A ništa, naši će se morati odvojiti, to je to.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Milanović: Bez legitimnog predstavljanja Hrvati će biti primorani na odlazak Empty Re: Milanović: Bez legitimnog predstavljanja Hrvati će biti primorani na odlazak

Post by RayMabus 26/1/2022, 21:26

Najbolje šta prije vojno uzet šta možeš i to je to. Bolje vrabac u ruci nego golub na grani.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


epikur37 likes this post

Back to top Go down

Milanović: Bez legitimnog predstavljanja Hrvati će biti primorani na odlazak Empty Re: Milanović: Bez legitimnog predstavljanja Hrvati će biti primorani na odlazak

Post by RayMabus 26/1/2022, 21:37

Pravit ćemo se blesavi sad. Govorit ćemo da nam je stalo do BiH a cijelo vrijeme radit pripreme za vojno osvajanje svega onoga šta je nama ključno i čekat trenutak kad na zapadu Europe prevladaju antislamske političke snage.

Uglavnom BiH kao država je gotovo a sad je samo pitanje kad ćemo je dokrajčit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: Bez legitimnog predstavljanja Hrvati će biti primorani na odlazak Empty Re: Milanović: Bez legitimnog predstavljanja Hrvati će biti primorani na odlazak

Post by RayMabus 26/1/2022, 22:00

Ta država će nestat u relativno bližoj budućnosti.

Sad samo treba smislit kako joj isplanirat sprovod.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


epikur37 likes this post

Back to top Go down

Milanović: Bez legitimnog predstavljanja Hrvati će biti primorani na odlazak Empty Re: Milanović: Bez legitimnog predstavljanja Hrvati će biti primorani na odlazak

Post by abraham 27/1/2022, 06:09


_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14080
2014-04-14


Back to top Go down

Milanović: Bez legitimnog predstavljanja Hrvati će biti primorani na odlazak Empty Re: Milanović: Bez legitimnog predstavljanja Hrvati će biti primorani na odlazak

Post by Ringo10 27/1/2022, 06:37

Ja sam otišao sa obitelji kad sam shvatio da je Zapad protiv nas i da nikad nećemo biti ravnopravni.
Nisam htio da mi djeca budu građani drugog reda u Osmanlijskoj državi  i zato sam otišao

Ostalo mi je samo da mrzim Zapad, Ameriku i Britaniju iz dna duše

Da Bog da ih Rusi i Kinezi razvalili
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

Milanović: Bez legitimnog predstavljanja Hrvati će biti primorani na odlazak Empty Re: Milanović: Bez legitimnog predstavljanja Hrvati će biti primorani na odlazak

Post by vuksadinare 27/1/2022, 06:42

ako cemo realno zapadu je svejedno kakav je politicki i svaki drugi sustav u bh-a samo da se ne puca...opcenito takve kriterije imaju u zargonu od vardara do triglava...mi na ovim prostorima smo crna rupa za njih i svojevrsni poligon za politicka testiranja...tko misli drugacije nije cist...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović: Bez legitimnog predstavljanja Hrvati će biti primorani na odlazak Empty Re: Milanović: Bez legitimnog predstavljanja Hrvati će biti primorani na odlazak

Post by Ringo10 27/1/2022, 07:42

vuksadinare wrote:ako cemo realno zapadu je svejedno kakav je politicki i svaki drugi sustav u bh-a samo da se ne puca...opcenito takve kriterije imaju u zargonu od vardara do triglava...mi na ovim prostorima smo crna rupa za njih i svojevrsni poligon za politicka testiranja...tko misli drugacije nije cist...
Mrzim Zapad. Uništili su nas

A u mladosti sam obožavao Zapad.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

Milanović: Bez legitimnog predstavljanja Hrvati će biti primorani na odlazak Empty Re: Milanović: Bez legitimnog predstavljanja Hrvati će biti primorani na odlazak

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum