ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko Empty Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko

Post by debotoijusto Thu 16 Jan - 20:45

IZABRANI predsjednik Zoran Milanović večeras je gostovao na Novoj TV.
Među ostalim stvarima, Zoran Milanović otkrio je kako će izgledati njegova inauguracija. Ona će se održati 18.2.
Bit će, kako je rekao, riječ o maloj inauguraciji koja će se održati u Uredu predsjednika.
"Neće biti lente, inauguracija će biti u Uredu predsjednika s ljudima koji tamo trebaju biti", rekao je Milanović.

Na njoj će biti, kako je rekao, uži kabinet vlade, aktualna predsjednica, predsjedništvo sabora, njegova supruga te još neke osobe koje, kako on smatra, po svojoj funkciji tamo moraju biti.
"Zašto na radnom mjestu? To je radno mjesto. Ne radi se o uštedi, ne želim biti drugačiji od predsjednika, ništa im ne predbacujem. Ovo smatram primjerenijim", dodao je kasnije u intervjuu.



https://www.index.hr/vijesti/clanak/milanovic-otkrio-kakva-ce-biti-inauguracija-nece-biti-skoro-nitko/2148591.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko Empty Re: Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko

Post by debotoijusto Thu 16 Jan - 20:47

lagano + biljezim 
i sad ima 2
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko Empty Re: Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko

Post by T. Thu 16 Jan - 20:53

debotoijusto wrote:lagano + biljezim 
i sad ima 2
Još jedan i petica iz vladanja...
T.
T.

Posts : 17055
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko Empty Re: Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko

Post by RayMabus Thu 16 Jan - 20:53

Ja sam mu da tri plusa nakon intervjua maloprije na Novoj TV

https://www.ex-iskon-pleme.com/t38464-milanovic-pozvan-na-vojnu-paradu-u-moskvu

Ide u Moskvu , ne podržava aneksiju Krima

Povlači vojsku iz Afganistana i da to nije naš interes jer kako Trump ima svoje interese tako i mi imamo svoje a taj je da tamo neće biti više Hrvatske.

Posra se po Kolindinoj incijativi tri mora i da je to sranje i najavljuje zbližavanje s Austrijom koja nam je tradicionalni saveznik.

Tri plusa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174886
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko Empty Re: Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko

Post by debotoijusto Thu 16 Jan - 21:02

RayMabus wrote:Ja sam mu da tri plusa nakon intervjua maloprije na Novoj TV

https://www.ex-iskon-pleme.com/t38464-milanovic-pozvan-na-vojnu-paradu-u-moskvu

Ide u Moskvu , ne podržava aneksiju Krima

Povlači vojsku iz Afganistana i da to nije naš interes jer kako Trump ima svoje interese tako i mi imamo svoje a taj je da tamo neće biti više Hrvatske.

Posra se po Kolindinoj incijativi tri mora i da je to sranje i najavljuje zbližavanje s Austrijom koja nam je tradicionalni saveznik.

Tri plusa.
nisam to vidio....dok potrazim jos jedan + na nevidjeno :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko Empty Re: Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko

Post by vuksadinare Fri 17 Jan - 7:02

jbg zima je jos..ko ce se smrzavati..moze bit i minus pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98880
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko Empty Re: Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko

Post by Guest Fri 17 Jan - 11:03

Ne da se njemu smrzavati. A tako ce izbjeci i dezurne zvizdace.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko Empty Re: Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko

Post by Noor Fri 17 Jan - 12:27

hoće li se odreći i skupih žderačina po Taču i slično?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko Empty Re: Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko

Post by vuksadinare Fri 17 Jan - 12:30

Noor wrote:hoće li se odreći i skupih žderačina po Taču i slično?
njegov stol je vec rezerviran 365 dana u godini.. pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98880
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko Empty Re: Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko

Post by Eroo Fri 17 Jan - 13:14

Privatna zabava? Oćel' biti belog? jocolor
Eroo
Eroo

Posts : 74190
2016-07-22


Back to top Go down

Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko Empty Re: Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko

Post by Eroo Fri 17 Jan - 13:41

Eroo wrote:Privatna zabava? Oćel' biti belog? jocolor
Povratak na "detuđmanizaciju"?
Što mu znači ono da mu je u vojsci " mornarica od prvorazrednog značaja"?  Ima netko tko ovo razumije?
Eroo
Eroo

Posts : 74190
2016-07-22


Back to top Go down

Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko Empty Re: Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko

Post by Eroo Fri 17 Jan - 13:46

Što mu znači nedolazak na svečani koncert povodom hr preuzimanja predsjedavanja EU?
Kakvu to poruku šalje EU? 
Nije ni sjeo u fotelju a već pravi štetu državi.
Eroo
Eroo

Posts : 74190
2016-07-22


Back to top Go down

Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko Empty Re: Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko

Post by Eroo Fri 17 Jan - 14:14

A što vas tek čeka...
Na svu sreću "tvrda kohabitacija"  će je smanjiti na najmanju moguću mjeru.
Eroo
Eroo

Posts : 74190
2016-07-22


Back to top Go down

Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko Empty Re: Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko

Post by Guest Fri 17 Jan - 14:38

RayMabus wrote:Ja sam mu da tri plusa nakon intervjua maloprije na Novoj TV

https://www.ex-iskon-pleme.com/t38464-milanovic-pozvan-na-vojnu-paradu-u-moskvu

Ide u Moskvu , ne podržava aneksiju Krima

Povlači vojsku iz Afganistana i da to nije naš interes jer kako Trump ima svoje interese tako i mi imamo svoje a taj je da tamo neće biti više Hrvatske.

Posra se po Kolindinoj incijativi tri mora i da je to sranje i najavljuje zbližavanje s Austrijom koja nam je tradicionalni saveznik.

Tri plusa.

Ne priznajes ti Milanovica za predsjednika,a??? lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko Empty Re: Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko

Post by Eroo Fri 17 Jan - 14:56

Sektaška privatna zabava.
Eroo
Eroo

Posts : 74190
2016-07-22


Back to top Go down

Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko Empty Re: Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko

Post by Guest Fri 17 Jan - 16:16

Eroo wrote:Sektaška privatna zabava.

pa nije to svadba jebote.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko Empty Re: Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko

Post by Eroo Fri 17 Jan - 17:12

Gnječ wrote:
Eroo wrote:Sektaška privatna zabava.

pa nije to svadba jebote.
Čak ni to, U pravu si. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74190
2016-07-22


Back to top Go down

Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko Empty Re: Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko

Post by Eroo Fri 17 Jan - 19:34

MILANOVIĆ NE ODUSTAJE
JE LI MILANOVIĆ UPRAVO OTIŠAO PREDALEKO? Oglasio se čak i Josipović i ne sviđa mu se što Milanović radi!
Autor: Dnevno Petak, 17. siječanj 2020. u 13:38

Bivši predsjednik Republike Hrvatske Ivo josipović komentirao je odluku novoizabranog predsjednika Zorana Milanovića o skromnoj inauguraciji na Pantovčaku. Čini se da se ni njemu nije svidjelo Milanovićeva ideja o skromnoj inauguraciji.
Josipović je rekao da je to odluka kojoj je Zoran Milanović dosljedan, odnosno u skladu s time kako on vidi ulogu predsjednika države. On ju osobno vidi drugačije:
“Čin inauguracije nije predsjednikova fešta, to je državni ritual, a ne znam hoće li Ustavni sud na to pristati. Bit će zanimljivo vidjeti hoće li Ustavni sud doći na Pantovčak i na takav način sudjelovati jer to nije rođendanska proslava u kojoj svatko sam odlučuje. Kada sam ja imao inauguraciju, također sam imao ideju da se ona održi negdje drugdje, no od te sam ideje odustao jer sam čuo i kako Ustavni sud vidi tu ceremoniju.
To je dio ustaljenog rituala države koji nosi određenu simboliku. Taj ritual ne mora koštati kao prijašnje inauguracije, no tu nije riječ o novcu, riječ je o simbolici”, rekao je Josipović
Dodao je i kako je njegova pozicija tijekom pripreme inauguracije bila da treba držati do tradicije jer ona državu čini državom, a tek treba vidjeti kako će ona izgledati nakon inauguracije ako bude takva kakvu je najavio Zoran Milanović.
https://www.dnevno.hr/vijesti/je-li-milanovic-upravo-otisao-predaleko-oglasio-se-cak-i-josipovic-i-ne-svida-mu-se-sto-milanovic-radi-1420568/
:D
Eroo
Eroo

Posts : 74190
2016-07-22


Back to top Go down

Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko Empty Re: Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko

Post by Eroo Fri 17 Jan - 19:36

Eroo wrote:
“Čin inauguracije nije predsjednikova fešta, to je državni ritual, a ne znam hoće li Ustavni sud na to pristati. Bit će zanimljivo vidjeti hoće li Ustavni sud doći na Pantovčak i na takav način sudjelovati jer to nije rođendanska proslava u kojoj svatko sam odlučuje. .."

Šta je ovo sad, udario brat na brata... :D
Eroo
Eroo

Posts : 74190
2016-07-22


Back to top Go down

Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko Empty Re: Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko

Post by Noor Fri 17 Jan - 19:44

najbolje u Taču il Rotary clubu

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko Empty Re: Milanović otkrio kakva će biti inauguracija, neće biti skoro nitko

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum