ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Australija: Odbi, dalje neces moci!

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 48 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 16/1/2022, 11:36

RayMabus wrote:by RayMabus Sat 8 Jan - 2:18

Ja ne pozivam na kršenje zakona. Zato poštujem odluku državnih vlasti Australije.

No kad su već to napravili mogli su biti ljudi pa ga dočekat s cvijećem i fino mu s osmijehom na licu reč : čuj svaka tebi čast, evo ti cvijeće, ti si ipak naš osvajač turnira višestruki i svaka čast al eto ne možeš u državu.

Izvini.


Ja to ne vidim. Vidim maltretiranje. Vidim to ponašanje. Ne vidim ljudskost a vidim ljudska tijela ali ne i ljude u tim tijelima a ista su na visokim političkim dakle vladarskim položajima na ovoj planeti.


Vidim kopilad negativnih vanzemaljaca u ljudskim tijelima a zbog tih negativnih vanzemaljaca ja sam i sišao ovamo u ovaj sektor i na ovu planetu.

Nisam sišao ovamo da bi ih pomazio po glavi nego da im istu otkinem.


https://www.ex-iskon-pleme.com/t49926-gf-poslala-radosnu-vijest-okovicu-u-borbi-protiv-australskog-pedera-i-zlih-vanzemaljaca-koji-zele-porobiti-ljude

RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 48 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 16/1/2022, 11:39

pizzon wrote:
RayMabus wrote:Netočno pizzon netočno.

To šta dobiješ vizu ne znači i da ćete pustit u državu kad dođeš na granicu.
ti mi objasnjavas ono sto sam
i sam napisao
OK. Moja isprika.

U letu su prominili pravila samo radi njega da on ne može uć ali eto njemu nisu rekli nego maltretiranje na granici pred cijelim svijetom.

I to praseće ponašanje neće proć.

Dužni su mu ispriku.



RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 48 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by pizzon 16/1/2022, 11:41

debotoijusto wrote:
pizzon wrote:
debotoijusto wrote:progone ga samo zato sto polurvat...potiralo... biljezim + vladi scott morrisona i hrabrom narodu australije
djokovicu vise srece na banjaluka open 2022

ko te jebe
ovo nema veze sa koronom 
i brigom za zdravstvo.

moglu su lepo da zabrane
med.izuzece u startu i ok.
ovako, kreteni ko ti dibili
sansu da kenjaju.
znas ti moj q sta je za +

slazem se ovo ima veze s izvozom balkanstine... open visoko za titulu piramide sunca nakon banjaluka open sve izglednije

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 48 Djokovic-tri-prsta

novak je samo pozdravio srbe
s hrvati su sinoc na utakmici
afirmisali eu tako sto
su skandirali " ubi...ubi ...srbina."
kulturno

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 48 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 16/1/2022, 11:43

Šta se mene tiče , meni se nitko ne triba ispričavat. Posebno ne takva prasad ko šta je ta britanska žgadija u Australiji.

Već san reka podatak od putnika iz budućnosti da će u Australiji za deset do dvadeset godina doći do masovne pojave raka kože.

CRKNITE.

--

OBALNI GRAD ONSLOW

Najtopliji dan u povijesti: Australski grad zabilježio rekordnih 50,7 stupnjeva
14.01.2022

https://www.rtl.hr/vijesti-hr/novosti/svijet/4175524/najtopliji-dan-u-povijesti-australski-grad-zabiljezio-rekordnih-507-stupnjeva/
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 48 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by pizzon 16/1/2022, 11:46

debotoijusto wrote:
pizzon wrote:
debotoijusto wrote:progone ga samo zato sto polurvat...potiralo... biljezim + vladi scott morrisona i hrabrom narodu australije
djokovicu vise srece na banjaluka open 2022

ko te jebe
ovo nema veze sa koronom 
i brigom za zdravstvo.

moglu su lepo da zabrane
med.izuzece u startu i ok.
ovako, kreteni ko ti dibili
sansu da kenjaju.
znas ti moj q sta je za +

slazem se ovo ima veze s izvozom balkanstine... open visoko za titulu piramide sunca nakon banjaluka open sve izglednije

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 48 Djokovic-tri-prsta

novak je samo pozdravio srbe
s hrvati su sinoc na utakmici
afirmisali eu tako sto
su skandirali " ubi...ubi ...srbina."
kulturno

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 48 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 16/1/2022, 11:47

RayMabus wrote:by RayMabus Sat 8 Jan - 2:18

Ja ne pozivam na kršenje zakona. Zato poštujem odluku državnih vlasti Australije.

No kad su već to napravili mogli su biti ljudi pa ga dočekat s cvijećem i fino mu s osmijehom na licu reč : čuj svaka tebi čast, evo ti cvijeće, ti si ipak naš osvajač turnira višestruki i svaka čast al eto ne možeš u državu.

Izvini.

Ja to ne vidim. Vidim maltretiranje. Vidim to ponašanje. Ne vidim ljudskost a vidim ljudska tijela ali ne i ljude u tim tijelima a ista su na visokim političkim dakle vladarskim položajima na ovoj planeti.

Vidim kopilad negativnih vanzemaljaca u ljudskim tijelima a zbog tih negativnih vanzemaljaca ja sam i sišao ovamo u ovaj sektor i na ovu planetu.

Nisam sišao ovamo da bi ih pomazio po glavi nego da im istu otkinem
.


https://www.ex-iskon-pleme.com/t49926-gf-poslala-radosnu-vijest-okovicu-u-borbi-protiv-australskog-pedera-i-zlih-vanzemaljaca-koji-zele-porobiti-ljude


Pozdravlja vas general GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i anđeoska hijerarhija.


CRKNITE.



OBALNI GRAD ONSLOW

Najtopliji dan u povijesti: Australski grad zabilježio rekordnih 50,7 stupnjeva
14.01.2022

https://www.rtl.hr/vijesti-hr/novosti/svijet/4175524/najtopliji-dan-u-povijesti-australski-grad-zabiljezio-rekordnih-507-stupnjeva/


Last edited by RayMabus on 16/1/2022, 11:47; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 48 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by pizzon 16/1/2022, 11:47

potomci britanskih zlikovaca
i londonskih secikesa
glume nezavisno sudstvo.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 48 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by dzango 16/1/2022, 11:50

Što bi rekao Del Boj: Da im babe nisu bile kurve, oni bi danas bili Englezi.

_________________
Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 48 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 48 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 16/1/2022, 11:57

RayMabus wrote:by RayMabus Sat 8 Jan - 1:39

Pa ja se slažem da ga ne tribaju pustit. Ne bi ga ni ja pustija.

Problem je šta mene moraš čitat detaljno i onda uhvatit ono nešto na šta san ja reagira.

Reagira san na ponašanje tih nekih koji u međuvremenu to promjene a onda im je izlika kako nisu imali vremena da ga obavjeste ( a radi njega to novo pravilo uveli ) i onda kad je doša onda maltretiranje pred cijelim svijetom.


Znači ja ne reagiram ovdje na to njihovo pravilo, država su i ja to poštujem al im preko ovakvog ponašanja ne smijem preći jer ako im to prođe s njime a šta onda čeka obićne građane ?

https://www.ex-iskon-pleme.com/t49926-gf-poslala-radosnu-vijest-okovicu-u-borbi-protiv-australskog-pedera-i-zlih-vanzemaljaca-koji-zele-porobiti-ljude
Sad će im se spalit cili taj kontinent kojim vladaju jer ja ni ostali ne možemo preć priko toga da oni pobjede.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 48 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 16/1/2022, 12:02

6.12 ja na ovoj temi reagiram

---

by RayMabus Thu 6 Jan - 20:55

Koju je ujedno i pripadnik Aštar komande i anđeoska hijerarhija.

Baš me brige oćel igrat ili ne. To više nije bitno.

Ne izvinite li se čovjeku šta ste ga izmanipuliarali i iskoristili za političke svrhe da ponizite Srbiju, Srbe a u osnovi ste napravili skroz nešto deseto sad tj spuštate te tako nisko da je to nevjerovatno...

....bit će posljedica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 48 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 16/1/2022, 12:02

by RayMabus Thu 6 Jan - 20:46

Dobro je ovo.

Upravo su mi dali do znanja koliko su nemoćni i očajni : Ne mogu Dodiku ništa pa onda kome mogu, tko ide u anglosaske zemlje ? Đokovic.

Kao možeš ti doć a u međuvremenu oni između sebe poslali da možda neće bit primljen al eto nisu mu poslali jer nije bilo vremena i ovi dođe i onda ga ovi ponižavaju pred cijelim svijetom.

Hvala na informaciji.

General GF s pet zvjezdica vas promatra sada.

Pratimo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 48 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 16/1/2022, 12:03

by RayMabus Thu 6 Jan - 21:25

Jedna od stavki GF zašto su jače ovdje je i borba protiv negativnih vanzemaljaca a to znači i njihovih suradnika na ovoj planeti.

Draga moja CIA operacija vam ide u krivom smjeru. Ne ispričate li se čovjeku jer ste mu napravili zamku kako bi javno ponižavali Srbiju....

....nešto će vam se desit, to vam garantiram.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 48 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 16/1/2022, 12:03

by RayMabus Thu 6 Jan - 21:38

Nije vam više problem Đokovic.

Ta osoba se mogla zvat X.

X dolazi iz jedne zemlje i prestavlja nešto i pošto je ne možete poniziti jer Dodik ne ide u Ameriku i u te vaše anglosaske kolonije i VB onda ajmo pred cijelim svijetom ponizit X tako da ćemo mu reč da može doć a onda u karantenu i javno ponižavanje jer eto nije bilo vremena da mu dostavimo dopis da smo u međuvremenu donijeli stavku da možda neće bit primljen.

Vidiš problem je šta je taj x neki čovjek a onda eto vi mislite da možete maltretirat ljude kako vama prne.

Možete al na vašem terenu.

TEREN JE KLJUČNA RIJEČ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 48 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 16/1/2022, 12:05

RayMabus wrote:by RayMabus Thu 6 Jan - 21:38

Nije vam više problem Đokovic.

Ta osoba se mogla zvat X.

X dolazi iz jedne zemlje i prestavlja nešto i pošto je ne možete poniziti jer Dodik ne ide u Ameriku i u te vaše anglosaske kolonije i VB onda ajmo pred cijelim svijetom ponizit X tako da ćemo mu reč da može doć a onda u karantenu i javno ponižavanje jer eto nije bilo vremena da mu dostavimo dopis da smo u međuvremenu donijeli stavku da možda neće bit primljen.

Vidiš problem je šta je taj x neki čovjek a onda eto vi mislite da možete maltretirat ljude kako vama prne.

Možete al na vašem terenu.

TEREN JE KLJUČNA RIJEČ
.
DOVIĐEMA.


OBALNI GRAD ONSLOW

Najtopliji dan u povijesti: Australski grad zabilježio rekordnih 50,7 stupnjeva
14.01.2022

https://www.rtl.hr/vijesti-hr/novosti/svijet/4175524/najtopliji-dan-u-povijesti-australski-grad-zabiljezio-rekordnih-507-stupnjeva/

PA PA

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 48 Australia-World-Map
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 48 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 16/1/2022, 12:18

To ćemo sad sve spalit. Cili taj kontinent.

Vi vidite Đokovica a ja vidim nekog tko je nešto i oni ga maltretiraju ispred cilog svita a prominili odluku u letu i kao nisu mu javili a samo zbog njega novi zakon donili.

I sad likuju jer ako to mogu njemu onda a šta ostalima koji su ništa tj obični anonimusi i građani ?

Neće to proć.

Vi ste anglosasi plus ostali sateliti i ta Australija je vaš posjed.

Sad ću vam ga spalit.

PORUKA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 48 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 16/1/2022, 12:24

Kad vam netko kaže da je general galaktičke federacije s pet zvjezdica ono pet zvjezdica znači da je ratni general tj on se ne pojavljuje samo tako na bojnom polju.

Kad vam kaže usput i da je anđeo znanja to znači da je taj gori od Đavla miljardu puta jer Đavo iskušava ljude a ovi ih uči pameti.

Kad vam taj isti kaže da je moto njegove postrojbe Koga nema taj ne postoji...

Sad to spojite u jedno i dobit ćete sliku lika koji gleda anglosase koji su povezani s negativnim vanzemaljcima i koji mjenjaju pravila u letu nekome tko je nešto a onda likuju kako im takvo ponašanje prolazi jer ako mogu njemu tko je nešto a šta će onda ostalima ?

Dakle uvođenje globalne kontrole. Početak toga jelte.

Bojno polje, vi držite pola planete a možda i više, Australija je jedan od vaših feuda tj posjeda i tu se to odigralo.

Dobro.

SPALI SVE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 48 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 16/1/2022, 12:39

by RayMabus Thu 6 Jan - 22:59

Moraš bit gluplji od kamena u pustinji di nema života da ti ja popijem priču kako ste vi u međuvremenu promjenili pravila s kojim ćete njemu zabranit ulaz a onda ga stavit u karantenu da cijeli svijet vidi kako vi možete ponižavat bilo koga a sad je na tapetu Srbija.

Da je to tako onda bi premijer Australije došao s cvijećem na aerodrm i rekao Đokovicu evo ti cviće, izvini šta ti nismo javili al ne možeš ući.

Ne vidim to.

Vidim nešto drugo.

To je glupo.

A to ne volim.

MOŽEŠ BJEŽAT U KOJEM GOD SMJERU ŽELIŠ, UZALUD TI JE.

PA PA

https://www.ex-iskon-pleme.com/t49895p120-australija-odbi-dalje-neces-moci
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 48 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 16/1/2022, 12:41

RayMabus wrote:Kad vam netko kaže da je general galaktičke federacije s pet zvjezdica ono pet zvjezdica znači da je ratni general tj on se ne pojavljuje samo tako na bojnom polju.

Kad vam kaže usput i da je anđeo znanja to znači da je taj gori od Đavla miljardu puta jer Đavo iskušava ljude a ovi ih uči pameti.

Kad vam taj isti kaže da je moto njegove postrojbe Koga nema taj ne postoji...

Sad to spojite u jedno i dobit ćete sliku lika koji gleda anglosase koji su povezani s negativnim vanzemaljcima i koji mjenjaju pravila u letu nekome tko je nešto a onda likuju kako im takvo ponašanje prolazi jer ako mogu njemu tko je nešto a šta će onda ostalima ?

Dakle uvođenje globalne kontrole. Početak toga jelte.

Bojno polje, vi držite pola planete a možda i više, Australija je jedan od vaših feuda tj posjeda i tu se to odigralo.

Dobro.

SPALI SVE.



OBALNI GRAD ONSLOW

Najtopliji dan u povijesti: Australski grad zabilježio rekordnih 50,7 stupnjeva
14.01.2022

https://www.rtl.hr/vijesti-hr/novosti/svijet/4175524/najtopliji-dan-u-povijesti-australski-grad-zabiljezio-rekordnih-507-stupnjeva/
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 48 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 16/1/2022, 12:54

Jednog dana ćete se podići duhovno više. Nesumljivo. Tako ova igra završava jer se sva bića tj sve duše na kraju moraju opet vratiti izvoru.

Vjerovatno će pitanje bit između ostaloga zašto si spalio AUSTRALIJU ?

Kad dolaziš negdje a dobar dio te planete drže negativci i oni imaju svoje posjede ( države ) i neka ti upadne u oko a vidiš da je tamo leglo a udaljena je od ostalih posjeda i čini manji dio planete.....procjeni.

Možeš pustit ili procjeni.....ako je zabačeni posjed i njegovo spaljivanje neće uništit svu planetu al oće ove.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 48 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Serbinho-3 16/1/2022, 13:23

VEDRANA RUDAN UZ NOLETA / 'Đokoviću, da si silovatelj djevojčica ili premijer kriminalac, sve bi ti vize valjale, ali ti si samo divlji Balkanac'
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26367
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 48 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Serbinho-3 16/1/2022, 13:25

ZBOGOM JADNA ZEMLJO, TI NE ZASLUŽUJEŠ NOVAKA! Kraj sage! Avion poleteo - Đoković napustio Australiju.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26367
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 48 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum