ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Australija: Odbi, dalje neces moci!

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 47 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by pizzon 16/1/2022, 11:06

RayMabus wrote:
Venus wrote:
RayMabus wrote:Ovi ulazi u drugu državu necjepljen a oni u Srbiji drži u prosvjede kako mu je sin Isus i da je ovo borba za Srbiju i srpstvo.

Meni došlo da ga potiran kad san to čuja.

Stari ga je osramotio i otežao mu situaciju samo tako..
Ulaziš u drugu državu i onda kad ti ovi rade probleme ovi još da je to borba za srpstvo.

Ako je to borba za srpstvo a ti njima želiš upadat u državu onda je sad to borba za Australiju iz njihove točke gledišta kad ti to tako postavljaš.

A stvarno ono...


nije on upadao
dobio je i poziv, vizu
i med.izuzece.
sve je to ponisteno
nakon sletanja u austral.
to se zove teska svinjarija.

pizzon

Posts : 4980
2020-04-21


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 47 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by pizzon 16/1/2022, 11:08

nije se njemu digo q i odleteo
imao je sve papire
koje su ponistili na aerodromu.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4980
2020-04-21


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 47 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 16/1/2022, 11:09

pizzon wrote:
RayMabus wrote:
Venus wrote:

Stari ga je osramotio i otežao mu situaciju samo tako..
Ulaziš u drugu državu i onda kad ti ovi rade probleme ovi još da je to borba za srpstvo.

Ako je to borba za srpstvo a ti njima želiš upadat u državu onda je sad to borba za Australiju iz njihove točke gledišta kad ti to tako postavljaš.

A stvarno ono...


nije on upadao
dobio je i poziv, vizu
i med.izuzece.
sve je to ponisteno
nakon sletanja u austral.
to se zove teska svinjarija.
Znam ja to al ne možeš tako stvari postavit da im još urlaš na parlafon : Ovo je Srbija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 47 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 16/1/2022, 11:10

RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 47 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by dzango 16/1/2022, 11:11

Ringo10 wrote:Dzango ovo vam je osveta za Rio Tinto
Rio Tinto je završio karijeru u Srbiji a večeras na Terazijama okrećemo kengura na ražnju.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 47 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 16/1/2022, 11:12

by RayMabus Sat 8 Jan - 2:18

Ja ne pozivam na kršenje zakona. Zato poštujem odluku državnih vlasti Australije.

No kad su već to napravili mogli su biti ljudi pa ga dočekat s cvijećem i fino mu s osmijehom na licu reč : čuj svaka tebi čast, evo ti cvijeće, ti si ipak naš osvajač turnira višestruki i svaka čast al eto ne možeš u državu.

Izvini.

Ja to ne vidim. Vidim maltretiranje. Vidim to ponašanje. Ne vidim ljudskost a vidim ljudska tijela ali ne i ljude u tim tijelima a ista su na visokim političkim dakle vladarskim položajima na ovoj planeti.

Vidim kopilad negativnih vanzemaljaca u ljudskim tijelima a zbog tih negativnih vanzemaljaca ja sam i sišao ovamo u ovaj sektor i na ovu planetu.

Nisam sišao ovamo da bi ih pomazio po glavi nego da im istu otkinem.


https://www.ex-iskon-pleme.com/t49926-gf-poslala-radosnu-vijest-okovicu-u-borbi-protiv-australskog-pedera-i-zlih-vanzemaljaca-koji-zele-porobiti-ljude
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 47 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by vili40 16/1/2022, 11:16

pizzon wrote:
RayMabus wrote:
Venus wrote:

Stari ga je osramotio i otežao mu situaciju samo tako..
Ulaziš u drugu državu i onda kad ti ovi rade probleme ovi još da je to borba za srpstvo.

Ako je to borba za srpstvo a ti njima želiš upadat u državu onda je sad to borba za Australiju iz njihove točke gledišta kad ti to tako postavljaš.

A stvarno ono...


nije on upadao
dobio je i poziv, vizu
i med.izuzece.

sve je to ponisteno
nakon sletanja u austral.
to se zove teska svinjarija.
a od koga???Izgleda da je "jadan" Novak okružem takvim "savjetnicima" poput tebe pa je tako i prošao.
vili40
vili40

Male
Posts : 10729
2015-08-02


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 47 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 16/1/2022, 11:20

by RayMabus Sat 8 Jan - 1:39

Pa ja se slažem da ga ne tribaju pustit. Ne bi ga ni ja pustija.

Problem je šta mene moraš čitat detaljno i onda uhvatit ono nešto na šta san ja reagira.

Reagira san na ponašanje tih nekih koji u međuvremenu to promjene a onda im je izlika kako nisu imali vremena da ga obavjeste ( a radi njega to novo pravilo uveli ) i onda kad je doša onda maltretiranje pred cijelim svijetom.


Znači ja ne reagiram ovdje na to njihovo pravilo, država su i ja to poštujem al im preko ovakvog ponašanja ne smijem preći jer ako im to prođe s njime a šta onda čeka obićne građane ?

https://www.ex-iskon-pleme.com/t49926-gf-poslala-radosnu-vijest-okovicu-u-borbi-protiv-australskog-pedera-i-zlih-vanzemaljaca-koji-zele-porobiti-ljude
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 47 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by pizzon 16/1/2022, 11:22

vili40 wrote:
pizzon wrote:
RayMabus wrote:
Ulaziš u drugu državu i onda kad ti ovi rade probleme ovi još da je to borba za srpstvo.

Ako je to borba za srpstvo a ti njima želiš upadat u državu onda je sad to borba za Australiju iz njihove točke gledišta kad ti to tako postavljaš.

A stvarno ono...


nije on upadao
dobio je i poziv, vizu
i med.izuzece.

sve je to ponisteno
nakon sletanja u austral.
to se zove teska svinjarija.
a od koga???Izgleda da je "jadan" Novak okružem takvim "savjetnicima" poput tebe pa je tako i prošao.

dobio je poziv od AO
kao i med.izuzece
a vizu mu je izdala ambasada
sta se pravis blesav

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4980
2020-04-21


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 47 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by vili40 16/1/2022, 11:22

kako bi se npr. proveo premijer Boris Johnson da zaraženi šeta okolo djece,daje interviju bez maske pa malo španjolska itd.?I da poslije izjavi da to nije ništa,da je to samo mala neopreznost.
vili40
vili40

Male
Posts : 10729
2015-08-02


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 47 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Serbinho-3 16/1/2022, 11:25

pizzon wrote:nije se njemu digo q i odleteo
imao je sve papire
koje su ponistili na aerodromu.


Vidis, sada se plasira Fake News da on nije
postovao pravila i da je falsifikovao dokumenta.

Australija je zemlja, gde se postuju.pravila.

Ljudi su glupi i to je tako.

On nije trebao otici sa tom vizom i kraj price.

Poniste vizu, poniste Sudsku odluku, siluju dok

ne izguraju glupost i veruju u istu.

Skup budala, ukljucujuci i Novaka.

Nije ni on bolji a opet ovo sve dobro dodje,

cisto da vidis koliko glupana okoliko dise

vazduh.

Dobra je stvar sto se nece taml vise vracati.

Koliko su oni glupi da to ne ukapiraju, takodje

mi je drago.

On isto ce morati koristiti mozak ili ce ga

ovakvi tupavi voziti u krug.

Posalju ti vizu, zahvali se i nemoj da ides.

Ti imas ime, zato su udarili na tebe da dobiju

parce slave.

Glupi Novak.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26431
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 47 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by vili40 16/1/2022, 11:26

pizzon wrote:
vili40 wrote:
pizzon wrote:


nije on upadao
dobio je i poziv, vizu
i med.izuzece.

sve je to ponisteno
nakon sletanja u austral.
to se zove teska svinjarija.
a od koga???Izgleda da je "jadan" Novak okružem takvim "savjetnicima" poput tebe pa je tako i prošao.

dobio je poziv od AO
kao i med.izuzece
a vizu mu je izdala ambasada
sta se pravis blesav
a što ima AO sa granicom?I jel su ga na ambasadi provjerili tj.ako ti dobiješ vizu onda više za tebe nema nikakve provjere nego uletiš u australiju ko aleksandar makedonski
vili40
vili40

Male
Posts : 10729
2015-08-02


RayMabus likes this post

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 47 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 16/1/2022, 11:29

U, blago rečeno, laskavom pismu koje je Đokoviću napisao Dodik, stoji da su i Srbi iz bh. entiteta RS sa nestrpljenjem i nadom iščekivali odluku.

"Iako u nadi da će konačna odluka biti pozitivna za tebe i da ćeš biti u prilici da po deseti put osvojiš turnir u Australiji i time odmah i zauvijek staviš tačku na diskisuiju ko je najbolji svih vremena. Za nas u Republici Srpskoj svako polemisanje o tome ko zaslužuje titulu najboljeg svih vremena je suvišno, jer si za nas, Nole, to nesumnjivo, Ti", kaže Dodik.

Dodao je da je Đoković uzor milionima mladih širom svijeta i da su posljednja dešavanja "sramota za institucije i pojedince države Australije i sve one koji podržavaju njihovo sraman stav i ponašanje".

"Ali, nisu na tvoju sramotu, Novače. Po ko zna koji put pokazao si od čega si sazdan! Pokazao si opet da si među najboljim sinovima koje je ovaj narod iznjedrio kroz vijekove. Za nas u Republici Srpskoj nema dileme da je na sceni politička odluka i da se dobrim dijelom puno toga u Australiji sramno izdešavalo jer si Srbin. Tim više je tvoja žrtva, sportska i lična, i tvoja postojanost i vjernost sebi, održana u trajanju cijelog sramnog i montiranog procesa, za nas još sjajnija i značajnija", ustvrdio je, između ostalog, Dodik.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 47 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Serbinho-3 16/1/2022, 11:30

Najbolje vise da se ne oglasava oko Australije i.ne daje

im publicitet.

No comment kao u Americi i kraj price.

Australia se preko njega reklamira.

Ne daj im razloga vise da se oglasavaju, jer

ionako spinuju fake news.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26431
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 47 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 16/1/2022, 11:31

To šta netko dobije vizu ne znači i da će uć u državu kad dođe na granicu i graničnu kontrolu.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 47 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by pizzon 16/1/2022, 11:33

vili40 wrote:
pizzon wrote:
vili40 wrote:
a od koga???Izgleda da je "jadan" Novak okružem takvim "savjetnicima" poput tebe pa je tako i prošao.

dobio je poziv od AO
kao i med.izuzece
a vizu mu je izdala ambasada
sta se pravis blesav
a što ima AO sa granicom?I jel su ga na ambasadi provjerili tj.ako ti dobiješ vizu onda više za tebe nema nikakve provjere nego uletiš u australiju ko aleksandar makedonski

nije tacno,
u usa itd,
na kranici ti konacno overavaju
pravo na boravak.
to je izuzetno, ali se desava.
dibijes usa vizu na 10g.
ali ti na granici overe
koliko meseci, 3,6 itd.
novak je imao vizu
koju su mu ponistili
nakon sketanja.
ali ti komenzarises
ono sto se nije dogodilo.
da je sleteo bez vize.
motiv, za takav pristup,
tvoja je stvar.

viza se dobija na neciji poziv,
u ovom slucaju to je AO
ti kao svetski covek, kakvim
se predstavljas, mora to da znas.


Last edited by pizzon on 16/1/2022, 11:36; edited 2 times in total

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4980
2020-04-21


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 47 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 16/1/2022, 11:34

Netočno pizzon netočno.

To šta dobiješ vizu ne znači i da ćete pustit u državu kad dođeš na granicu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 47 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 16/1/2022, 11:35

RayMabus wrote:by RayMabus Sat 8 Jan - 1:39

Pa ja se slažem da ga ne tribaju pustit. Ne bi ga ni ja pustija.

Problem je šta mene moraš čitat detaljno i onda uhvatit ono nešto na šta san ja reagira.

Reagira san na ponašanje tih nekih koji u međuvremenu to promjene a onda im je izlika kako nisu imali vremena da ga obavjeste ( a radi njega to novo pravilo uveli ) i onda kad je doša onda maltretiranje pred cijelim svijetom.


Znači ja ne reagiram ovdje na to njihovo pravilo, država su i ja to poštujem al im preko ovakvog ponašanja ne smijem preći jer ako im to prođe s njime a šta onda čeka obićne građane ?

https://www.ex-iskon-pleme.com/t49926-gf-poslala-radosnu-vijest-okovicu-u-borbi-protiv-australskog-pedera-i-zlih-vanzemaljaca-koji-zele-porobiti-ljude
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 47 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by pizzon 16/1/2022, 11:35

RayMabus wrote:Netočno pizzon netočno.

To šta dobiješ vizu ne znači i da ćete pustit u državu kad dođeš na granicu.
ti mi objasnjavas ono sto sam
i sam napisao

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4980
2020-04-21


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 47 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by debotoijusto 16/1/2022, 11:36

pizzon wrote:
debotoijusto wrote:progone ga samo zato sto polurvat...potiralo... biljezim + vladi scott morrisona i hrabrom narodu australije
djokovicu vise srece na banjaluka open 2022

ko te jebe
ovo nema veze sa koronom 
i brigom za zdravstvo.

moglu su lepo da zabrane
med.izuzece u startu i ok.
ovako, kreteni ko ti dibili
sansu da kenjaju.
znas ti moj q sta je za +

slazem se ovo ima veze s izvozom balkanstine... open visoko za titulu piramide sunca nakon banjaluka open sve izglednije

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 47 Djokovic-tri-prsta
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30606
2014-04-12


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 47 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 16/1/2022, 11:36

RayMabus wrote:by RayMabus Sat 8 Jan - 2:18

Ja ne pozivam na kršenje zakona. Zato poštujem odluku državnih vlasti Australije.

No kad su već to napravili mogli su biti ljudi pa ga dočekat s cvijećem i fino mu s osmijehom na licu reč : čuj svaka tebi čast, evo ti cvijeće, ti si ipak naš osvajač turnira višestruki i svaka čast al eto ne možeš u državu.

Izvini.


Ja to ne vidim. Vidim maltretiranje. Vidim to ponašanje. Ne vidim ljudskost a vidim ljudska tijela ali ne i ljude u tim tijelima a ista su na visokim političkim dakle vladarskim položajima na ovoj planeti.


Vidim kopilad negativnih vanzemaljaca u ljudskim tijelima a zbog tih negativnih vanzemaljaca ja sam i sišao ovamo u ovaj sektor i na ovu planetu.

Nisam sišao ovamo da bi ih pomazio po glavi nego da im istu otkinem.


https://www.ex-iskon-pleme.com/t49926-gf-poslala-radosnu-vijest-okovicu-u-borbi-protiv-australskog-pedera-i-zlih-vanzemaljaca-koji-zele-porobiti-ljude
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 47 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum