ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milanović : U Austriji caruje fašizam

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 2 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by veber 11/17/2021, 22:37

Noor wrote:
jastreb wrote:Kladim se da će masa tzv suverenista i državotvoraca podržati austrijsku rezoluciju.

Tobože trube o nekakvoj samostalnoj Hrvatskoj,a već sutra bi potpisali stvaranje nekakve katoličke federacije sa Austrijom i Mađarskom i naravno sa Hrvatskom unutar te tvorevine kao običnim otiračem za brisat noge.
jel bas katolicke? :)
nemre četnik da ne spomene katolike.

i njega u austriju pa neka si jebedu matere međusobno.
sve to isti smradovi.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 2 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by catabbath 11/17/2021, 22:40

Austrijanci poznati humanitarci koji zatvaraju ljude za njihovo dobro. Neznam od kud Zokiju da bi austrijanac mogao biti fašo, astrijanac može biti samo nazi :)

_________________
Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12390
2015-08-22


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 2 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by jastreb 11/17/2021, 22:42

Noor wrote:
jastreb wrote:Kladim se da će masa tzv suverenista i državotvoraca podržati austrijsku rezoluciju.

Tobože trube o nekakvoj samostalnoj Hrvatskoj,a već sutra bi potpisali stvaranje nekakve katoličke federacije sa Austrijom i Mađarskom i naravno sa Hrvatskom unutar te tvorevine kao običnim otiračem za brisat noge.
jel bas katolicke? :)
Ne,pravoslavne.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 2 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by veber 11/17/2021, 23:04

catabbath wrote:Austrijanci poznati humanitarci koji zatvaraju ljude za njihovo dobro. Neznam od kud Zokiju da bi austrijanac mogao biti fašo, astrijanac može biti samo nazi :)
to su finese.
ali finese koje život znače.

ali oni vole nacizam.
pa eto im logora.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 2 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by Šandor Winnetou 11/17/2021, 23:09

Noor wrote:a sta je lagao?!
stoka fasisticka!!
nije u tome problem nego u tome što se našmrkani nema s kime svađati pa udara sve oko sebe kao u birczima divljeg zapada.

_________________
Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 2 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by Serbinho-3 11/18/2021, 05:19

https://nova.rs/svet/bordel-u-becu-nudi-besplatan-ulaz-klijentima-ali-uz-jedna-uslov/
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 2 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by vuksadinare 11/18/2021, 05:43

Šandor Winnetou wrote:
Noor wrote:a sta je lagao?!
stoka fasisticka!!
nije u tome problem nego u tome što se našmrkani nema s kime svađati pa udara sve oko sebe kao u birczima divljeg zapada.
tako nekako
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98993
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 2 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by vuksadinare 11/18/2021, 05:48

veber wrote:
vuksadinare wrote:Znate li da je veber bio milicajac i to rezervni..nosao je milojku pancirku :D
jel ti znaš kaj sam ja u jna završio?
kao najobičniji regrut.


za razliku od tebe, ere i sličnih nisam bio član partije, nisam pristupio udbi, nisam cinkao za judine škude.
na kraju mi skinuli i činove jer nisam htio ići u bosnu.

a ta tvoja podmetanja su za malu djecu.

u jna sam došao u petrinju. miha zna koja je kasarna bila moja.
tamo sam završio obuku na maljutki, svi koji su položili pismeni postali su razvodnici ili tako nekaj.
dio nas inteligentnijih koji je znao čitati karte, koristiti kompas, očitati azimut mi smo išli na bojevu obuku u slunju.
svi koji su ispalili s POLKa odnosno maljutku dobili su čin desetara.
svi iz petrinje, a koliko znam većina POK je išla na karaule.
ja sam završio u koprivnici kao bazi, a u đurđevcu kao VP-Ferdinandovac.
karaula broj VIII, svi su se bojali te karaule jer je tamo bio vodnik vasilije tasić. srbin s kosova, čovjek kakav pola tvojih bosanaca i slične ekipe ne zaslužuje prići mu na dvdeset metara.
s obzirom da je bio jebač i nije volio biti na karauli mene je poslao u viroviticu ili u koprivnicu-ne sjećam se gdje je bilo šro za zkk.
i tako sam postao onaj s tri čvarka.
u kolovozu 90e došao mi je špegelj u kontrolu, ne samo meni već cijelom potezu karaula.
samo sam ja i moj ludi vodnik preživjeli kontrolu.
prije su bile GINAa iz bg mislim.
tako ti je završilo moje lijepo razdoblje života.
lijepih 8 mjeseci.
nitko nas nije dirao, dizali smo se kada bi se digli, išli spavati kada bi nam se spavalo.
kod potroška-lokalnog birtaša imali smo slobodni račun jer smo mu srndaće vozili.
onda su došle famozne devedesete.
po izlasku iz jna dobio sam još neki čin koji više nije bio štraftast već zvijezdica, zlatna.
to je bila rezervna milicija.
bio sam u kraševoj-danas bauerovoj.
onda je bila opsada doma jna, pa smo pucali.
pa su nam za tv zamijenli šinjele-plave u kvazi maskirne uniforme i dofurali su manekene da odigraju osvajanje istog.

ne znam tko se više usrao, mi ili oni.
onda su me prebacili u zng u draškovićevoj.
pa smo bili negdje na posavini.
onda su me vratili u bauerovu pa sam bio policaj.
onda su me rasporedili u karlovac ili turanj, ne sjećam se više.
da bi na kraju završio u HV u kerestincu.

u onim nekim vremenima kada su se mijenjale oznake odbio sam ići u bosnu.
skroz mi skinuli činove

i onda mi je dopizdilo i nakon 96e odjebao sve to.


a ti nastavi lagati
....ne bi ja sebe bolje opisao...'svi drugi vrit ja rambo'...nije tebi dobro...ali tvoja ispovijed mi vise zvuci kao pranje savjesti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98993
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 2 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by Serbinho-3 11/18/2021, 06:00

Pravno gledajuci, oni su osudjeni za kriminal i odredjena im je mera kucnog pritvora. Verovatno nisu razmisljali pre donosenja iste odluke, kasnije kada se slegne prasina, bice problem. Nisam primetio da se EU oglasila ili neko osim Milanovica, za sta mu treba skinuti kapu. Izgleda samo iz bivse Juge znaju reci onima, kojima drugi nemaju jaja nesto reci. Zatim, ljudska prava u Kineskoj oblasti ili gde vec po Svetu a u svojem dviristu se pravis lud i cutis. Ocisti prvo svoje dvoriste, pa gledaj Belorusiju ili gde vec po Istocnoj Evropi na putu ka Kolonizaciji. Nekad puskama, sada uvijeno u foliju demokratije i ljudskih prava, koje prvi ne postuju.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 2 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by vuksadinare 11/18/2021, 06:18

Uostalom zoki je i govorio da on ne zeli bas pricati sa kolegama samo u diplomatskim rukavicama i tapsati se po ramenima..no problem zokija je sto najveci dio i uz kritiku pokaze na jedan nacin diplomatski manir da se ne prjedje crta...zokijev najveci problem je narkotik zbog kojeg nije svjestan da prelazi granice koje su stetne i po drzavu ali i njega..moze to nsma biti simpaticno ili nesimpaticno ali najvaznije od svega je koliko je to u konacnici politicki i svakako drugo korisno...orban radi to puno pametnije kao i ppljaci od zokija..zoki vrijedja a to nije dobro kao da se u birtiji ponasa..djeluje mi suicidalno nekad..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98993
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 2 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by mutava baštarda 11/18/2021, 09:07

catabbath wrote:Austrijanci poznati humanitarci koji zatvaraju ljude za njihovo dobro. Neznam od kud Zokiju da bi austrijanac mogao biti fašo, astrijanac može biti samo nazi :)

Nekadašnji nacizam je nastao iz medicinskog fašizma. Higijena gena se mogla tada raditi isključivo selekcijom. Danas je znanost napredovala pa imamo genske terapije i ne može se reći da ljudi nemaju izbora kao nekada Židovi. Vjerujem da bi mnogi Židovi prije 90 godina pristali primiti gensku terapiju da ne moraju u kampove za izolaciju.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 2 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by Sora 11/18/2021, 09:16

vuksadinare wrote:
veber wrote:
vuksadinare wrote:Znate li da je veber bio milicajac i to rezervni..nosao je milojku pancirku :D
jel ti znaš kaj sam ja u jna završio?
kao najobičniji regrut.


za razliku od tebe, ere i sličnih nisam bio član partije, nisam pristupio udbi, nisam cinkao za judine škude.
na kraju mi skinuli i činove jer nisam htio ići u bosnu.

a ta tvoja podmetanja su za malu djecu.

u jna sam došao u petrinju. miha zna koja je kasarna bila moja.
tamo sam završio obuku na maljutki, svi koji su položili pismeni postali su razvodnici ili tako nekaj.
dio nas inteligentnijih koji je znao čitati karte, koristiti kompas, očitati azimut mi smo išli na bojevu obuku u slunju.
svi koji su ispalili s POLKa odnosno maljutku dobili su čin desetara.
svi iz petrinje, a koliko znam većina POK je išla na karaule.
ja sam završio u koprivnici kao bazi, a u đurđevcu kao VP-Ferdinandovac.
karaula broj VIII, svi su se bojali te karaule jer je tamo bio vodnik vasilije tasić. srbin s kosova, čovjek kakav pola tvojih bosanaca i slične ekipe ne zaslužuje prići mu na dvdeset metara.
s obzirom da je bio jebač i nije volio biti na karauli mene je poslao u viroviticu ili u koprivnicu-ne sjećam se gdje je bilo šro za zkk.
i tako sam postao onaj s tri čvarka.
u kolovozu 90e došao mi je špegelj u kontrolu, ne samo meni već cijelom potezu karaula.
samo sam ja i moj ludi vodnik preživjeli kontrolu.
prije su bile GINAa iz bg mislim.
tako ti je završilo moje lijepo razdoblje života.
lijepih 8 mjeseci.
nitko nas nije dirao, dizali smo se kada bi se digli, išli spavati kada bi nam se spavalo.
kod potroška-lokalnog birtaša imali smo slobodni račun jer smo mu srndaće vozili.
onda su došle famozne devedesete.
po izlasku iz jna dobio sam još neki čin koji više nije bio štraftast već zvijezdica, zlatna.
to je bila rezervna milicija.
bio sam u kraševoj-danas bauerovoj.
onda je bila opsada doma jna, pa smo pucali.
pa su nam za tv zamijenli šinjele-plave u kvazi maskirne uniforme i dofurali su manekene da odigraju osvajanje istog.

ne znam tko se više usrao, mi ili oni.
onda su me prebacili u zng u draškovićevoj.
pa smo bili negdje na posavini.
onda su me vratili u bauerovu pa sam bio policaj.
onda su me rasporedili u karlovac ili turanj, ne sjećam se više.
da bi na kraju završio u HV u kerestincu.

u onim nekim vremenima kada su se mijenjale oznake odbio sam ići u bosnu.
skroz mi skinuli činove

i onda mi je dopizdilo i nakon 96e odjebao sve to.


a ti nastavi lagati
....ne bi ja sebe bolje opisao...'svi drugi vrit ja rambo'...nije tebi dobro...ali tvoja ispovijed mi vise zvuci kao  pranje savjesti


fuko ti si neki jaaaako zločesti tip
stvarno zločesti
de ti preispitaj svoju savjest, ja se kladim imaš mrlju, ne mrljetinu ili više njih 
dakle s pažnjom sam čitala veberov žovotopis glede vojne karijere ža šta je tebi fuko zazujalo u uhu?
da mu u JNA je bilo odlično ?
to?
baš si magarac , kenjac, staro zlo kenjkavo
unazad kad rezmiram tu JNA uglavnom su svi dečki nešto tamo dobili: drugarstva , vojnih vjeđtina, i KILOGRAMA 
a ti si fuko misli kak je to HV spala na drogu i alkohol , kad i kak , i zakaj????

dalje, još samo jednu malu reminiscenciju: opsada Doma JNA
ja bila u blizini u stanu
pucalo se ko za Božić
sa svih strana, nikada se nisam toliko uplašila tijekom ovog slavnog DR kao te noći 
negdje oko 22 ili kasnije je zaorilo 
neki su pucali iz stanova nasumce
a neki su pucali jedni na druge, kasnije smo čuli da je akcija bila nekoordinirana
i da su upucali nekog od napadača na drvetu u Bau erovoj
Vebera?? pirat

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 2 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by Noor 11/18/2021, 09:20

Šandor Winnetou wrote:
Noor wrote:a sta je lagao?!
stoka fasisticka!!
nije u tome problem nego u tome što se našmrkani nema s kime svađati pa udara sve oko sebe kao u birczima divljeg zapada.
ja vidim problem u zatvaranju ljudi i zabranama izlaska iz domova, puno veci je to problem od njegovog nasmrkavanja

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Pirate likes this post

Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 2 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by Sora 11/18/2021, 09:22

inače podržavam sve mjere koje sprečavaju širenje bolesti i zaštitu života 
život je vrhunska vrijednost i ništa drugo nije vrijednije od toga 
kad sam ja mogla izdržati skoro mjesec i pol u karanteni i to strogoj, pod nadzorom policije i idiotske susede, onda može svatko 
taj pojam fašizam nije uopže pametno koristiti za svaku zabranu 
Milanović je glup namjerno, podjaruje masu i zavodi blesane 
i ja bi njemu fašistički začepila gubicu na 2 tjedna ili dok ne prođe korona
ako uopće ikada prođe
ova panedmija zahtijeva dok se gine da se pjeva 
oću reči, neku posve strašnu i još neosmišljenu strategiju 
ili će zbilja najebat hrpa svita od mlada do stara

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 2 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by Sora 11/18/2021, 09:25

Noor wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Noor wrote:a sta je lagao?!
stoka fasisticka!!
nije u tome problem nego u tome što se našmrkani nema s kime svađati pa udara sve oko sebe kao u birczima divljeg zapada.
ja vidim problem u zatvaranju ljudi i zabranama izlaska iz domova, puno veci je to problem od njegovog nasmrkavanja
karantenu su uveli Dubrovčani prvi u svijetu
u nekim situacijama nema druge 
a to je širenje zarazne bolesti
kovid je zarazna bolest -halo
najveći je problem da se ne vidi kraja a ljudi su nepovjerljivi 
kao da su znanstvenici bogovi pa imaju odgovore na sva pitanja 
nemaju 
budite sami odgovorni prije svega , zbog sebe i drugih

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 2 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by mutava baštarda 11/18/2021, 09:41

Sora wrote:inače podržavam sve mjere koje sprečavaju širenje bolesti i zaštitu života 
život je vrhunska vrijednost i ništa drugo nije vrijednije od toga 
kad sam ja mogla izdržati skoro mjesec i pol u karanteni i to strogoj, pod nadzorom policije i idiotske susede, onda može svatko 
taj pojam fašizam nije uopže pametno koristiti za svaku zabranu 
Milanović je glup namjerno, podjaruje masu i zavodi blesane 
i ja bi njemu fašistički začepila gubicu na 2 tjedna ili dok ne prođe korona
ako uopće ikada prođe
ova panedmija zahtijeva dok se gine da se pjeva 
oću reči, neku posve strašnu i još neosmišljenu strategiju 
ili će zbilja najebat hrpa svita od mlada do stara
Struka za vrijeme nacizma je imala najbolje medicinske mjere, a zakoni koji su se sprovodili nisu bili nedorečeni.
Treba samo prepisati.
Sve za zdravlje nacije

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 2 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by mutava baštarda 11/18/2021, 09:42

Sora wrote:
Noor wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Noor wrote:a sta je lagao?!
stoka fasisticka!!
nije u tome problem nego u tome što se našmrkani nema s kime svađati pa udara sve oko sebe kao u birczima divljeg zapada.
ja vidim problem u zatvaranju ljudi i zabranama izlaska iz domova, puno veci je to problem od njegovog nasmrkavanja
karantenu su uveli Dubrovčani prvi u svijetu
u nekim situacijama nema druge 
a to je širenje zarazne bolesti
kovid je zarazna bolest -halo
najveći je problem da se ne vidi kraja a ljudi su nepovjerljivi 
kao da su znanstvenici bogovi pa imaju odgovore na sva pitanja 
nemaju 
budite sami odgovorni prije svega , zbog sebe i drugih
Luda babo, koliko si ih ti do sada zarazila sa svojom potvrdom?

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 2 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by crvenkasti 11/18/2021, 09:52

Jabuke su stajale danima u kuhinji i nitko ih nije jeo.
Nisu baš istrulile, ali su se smekšale i postale, ono, bljak.
Odlućili smo da ih bacimo.

Izabrali smo način da ih bacamo s našeg balkona na šestom katu i gađamo dolje u kontejner.

Nismo puno promašivali, sve su bile blizu.

Dobro su govorili naši stari: jabuka ne pada daleko od kontejnera.


Last edited by crvenkasti on 11/18/2021, 09:56; edited 1 time in total
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28713
2014-04-17


Pirate likes this post

Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 2 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by Sora 11/18/2021, 09:53

mutavi ajde šetnja
nije meni malo godina da ih gubim na klipane nedojebane

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 2 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by Guest 11/18/2021, 09:57

Noor wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Noor wrote:a sta je lagao?!
stoka fasisticka!!
nije u tome problem nego u tome što se našmrkani nema s kime svađati pa udara sve oko sebe kao u birczima divljeg zapada.
ja vidim problem u zatvaranju ljudi i zabranama izlaska iz domova, puno veci je to problem od njegovog nasmrkavanja

Bude još i gore. 

Sve dok se ne dojde do gotovo pa potpune cijepljenosti stanovništva ... i docjepljivali se bumo još dugo jer virus kola.

A moguće je, velim moguće je i da se uvede kak obvezno kak i već imamo obvezna cijepljenja.


Za one na ovom forumu koji tvrde da je cijepljenje u ovoj državi dragovoljno  - nije.



Postoji niz cjepiva kojima smo svi zašusani, čak i oni najžešći tzv. antivakseri.

Novorođenčad: BCG vakcinacija

  •    Ako su rođena u rodilištima cijepit će se BCG cjepivom.
  •    Ukoliko nisu rođena u rodilištu cijepit će se BCG cjepivom do navršena dva mjeseca starosti.
  •    Sva djeca koja nisu cijepljena u rodilištu odnosno do dva mjeseca starosti moraju se cijepiti BCG  cjepivom do navršene prve godine života.

Novorođenčad HBsAg (hepatitis B) - pozitivnih majki (sve trudnice se obvezno testiraju): hepatitis B imunizacija uz primjenu imunoglobulina, u rodilištu odmah po rođenju (NN 103/13), prema postekspozicijskoj shemi.

  • S navršena dva mjeseca života: Kombinirano cjepivo DTaP-IPV-Hib-hep B + Pn

  • Nakon 2 mjeseca (8 tjedana): Kombinirano cjepivo DTaP-IPV-Hib-hep B + Pn

  • Nakon 2 mjeseca (8 tjedana): Kombinirano cjepivo DTaP-IPV-Hib-hep B + Pn (za nedonoščad)


2. godina života:

  •     po navršenih 12 mjeseci života OSPICE-ZAUŠNJACI-RUBEOLA (MO-PA-RU) + Pn

  •     kombinirano cjepivo DTaP-IPV-Hib ili kombinirano cjepivo DTaP-IPV-Hib-hep B (6-12 mjeseci nakon treće dpze DTaP-IPV-Hib-hep B)

6. godina života: 

  • DI-TE-PER acelularno (DtaP) ili dTap

I. razred osnovne škole:

  •     OSPICE-ZAUŠNJACI-RUBEOLA (MO-PA-RU) (ili prilikom upisa) + POLIO (IPV)

VI. razred osnovne škole: 

  • Provjera cjepnog statusa za HEPATITIS B i nadoknada propuštenih cijepljenja prema potrebi.

VIII razred osnovne škole: 

  • DI-TE pro adultis (Td) ili dTap + POLIO (IPV)

Završni razred srednje škole:

  • Provjera cjepnog statusa i nadoknada propuštenih cijepljenja prema potrebi.

24 godine starosti:

  • Provjera cjepnog statusa i nadoknada propuštenod Td cijepljenja prema potrebi.

Nakon navršenih 60 godina života: 

  • ANA-TE

 


  • BCG: Cijepljenje protiv tuberkuloze
  • Hib: Haemophilus influenzae tipa B
  • DI-TE-PER: Difterija, tetanus, pertusis (acelularni)
  • IPV: inaktivirano cjepivo protiv dječje paralize
  • DTaP-IPV-Hib-hep B: Kombinirano cjepivo protiv difterije, tetanusa, pertusisa (acelularno), dječje paralize (inaktivirano), H. influenzae tipa B i hepatitisa B . Tzv. „6u1“
  • Pn: Streptococcus pneumoniae (pneumokok)
  • MO-PA-RU: Ospice, parotitis i rubeola
  • DI-TE pro adultis: Difterija, tetanus, formulacija za starije od 6 godina
  • HBsAg: Površinski antigen hepatitis B virusa
  • ANA-TE: Cjepivo protiv tetanusa




Realno ... niti za ta cjepiva ne znamo kaj je unutra jer nismo farmaceuti.


Kad sam išel na cijepljenje za COVID ženska pita jeste li alergični na blablablablabla????

Pitam ju - kaj?

Pa to su sastojki cjepiva - veli ona.

Nisam na penicilin, ali jesam na ambroziju.

I onda smo se gledali, pa sam joj rekel da nisam studiral kemiju, niti farmaciju niti medicinu i da su mi ti njezini izrazi potpuno nepoznati.

I da mi nije to prvi rizik u životu i nek me uputi na štand s Pfizerom (savjet jedne zgodne doktorice iz susjedstva i još nekih ljudi iz zdravstva koje osobno poznam).

I tak sam to zgotovil. 

Usput ... koja god vlast sada ili bude došla ... došla bu na istu spiku kaj se tiče cijepljenja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 2 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by Guest 11/18/2021, 09:59

Kaj se tiče Zoxa .... 

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 2 25784510
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 2 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum