ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milanović : U Austriji caruje fašizam

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 3 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by Guest 18/11/2021, 09:59

Kaj se tiče Zoxa .... 

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 3 25784510

Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 3 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by marcellus 18/11/2021, 10:52

Go zoky, jedini pravi antifašist u hrvata,, yebi mater itlerima austrijskim...

_________________
Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 3 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by Guest 18/11/2021, 10:54

Serbinho-3 wrote:https://nova.rs/svet/bordel-u-becu-nudi-besplatan-ulaz-klijentima-ali-uz-jedna-uslov/

E jebem ti ... kaj je ovo zajebancija?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 3 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by newuser 18/11/2021, 11:08

Zoky kralj, državnik, nije nicija lutka.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 3 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by newuser 18/11/2021, 11:11

catabbath wrote:Austrijanci poznati humanitarci koji zatvaraju ljude za njihovo dobro. Neznam od kud Zokiju da bi austrijanac mogao biti fašo, astrijanac može biti samo nazi :)
Stari kurvari, tko jos zna da je Hico Austrijanac. Uvalili su ga svojoj braci svabama.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 3 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by newuser 18/11/2021, 11:15

Noor wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Noor wrote:a sta je lagao?!
stoka fasisticka!!
nije u tome problem nego u tome što se našmrkani nema s kime svađati pa udara sve oko sebe kao u birczima divljeg zapada.
ja vidim problem u zatvaranju ljudi i zabranama izlaska iz domova, puno veci je to problem od njegovog nasmrkavanja
:tu inace ako je dobra roba to uopce nije lose za zdravlje cak stovise.
Mnoge studije i iskustva ljudi tako pokazuju.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 3 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by mutava baštarda 18/11/2021, 11:27

Sora wrote:mutavi ajde šetnja
nije meni malo godina da ih gubim na klipane nedojebane
Jedino dobro u ovim fašističkim vremenima je gledati antifašiste kako se spotiču preko vlastitih uvjerenja :clown

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 3 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by mutava baštarda 18/11/2021, 11:28

Sovak wrote:
Serbinho-3 wrote:https://nova.rs/svet/bordel-u-becu-nudi-besplatan-ulaz-klijentima-ali-uz-jedna-uslov/

E jebem ti ... kaj je ovo zajebancija?

Nije... Ovo je samo još jedan primjer kako su se oni što slušaju struku zajebali.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 3 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by newuser 18/11/2021, 11:35

mutava baštarda wrote:
Sora wrote:mutavi ajde šetnja
nije meni malo godina da ih gubim na klipane nedojebane
Jedino dobro u ovim fašističkim vremenima je gledati antifašiste kako se spotiču preko vlastitih uvjerenja :clown
Tzv antifasisti su izgleda prikriveni fasisti. Kako objasniti njihova djela u zadnje vrijeme?
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 3 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by mutava baštarda 18/11/2021, 12:04

Sovak wrote:...
Taj sa slike iz tvog potpisa bio je vakser, zaljubio se u antivakserku i postao antivakser.
Ona je po naputcima struke završila u kampu za izolaciju gdje je promijenila agregatno stanje, a on prisilno vakcinisan i poslan od strane njemačkog stožera u epidemiološku borbu na mediteran u kojoj negdje po Pelješcu u borbama za Ston gubi život.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 3 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by Noor 18/11/2021, 13:49

Sovak wrote:
Noor wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Noor wrote:a sta je lagao?!
stoka fasisticka!!
nije u tome problem nego u tome što se našmrkani nema s kime svađati pa udara sve oko sebe kao u birczima divljeg zapada.
ja vidim problem u zatvaranju ljudi i zabranama izlaska iz domova, puno veci je to problem od njegovog nasmrkavanja

Bude još i gore. 

Sve dok se ne dojde do gotovo pa potpune cijepljenosti stanovništva ... i docjepljivali se bumo još dugo jer virus kola.

A moguće je, velim moguće je i da se uvede kak obvezno kak i već imamo obvezna cijepljenja.

Portugal razmatra nove restrikcije, a ‘nemaju više koga cijepiti‘. Premijer: ‘Treba reagirati odmah!‘


https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/portugal-razmatra-nove-restrikcije-a-nemaju-vise-koga-cijepiti-premijer-treba-reagirati-odmah-15121805

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 3 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by mutava baštarda 18/11/2021, 14:02

U Austriji generalno caruje fašizam iako bi se moglo reći da postoji i oaza komunizma u Gracu.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


kic likes this post

Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 3 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by Guest 18/11/2021, 14:34

Noor wrote:
Sovak wrote:
Noor wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Noor wrote:a sta je lagao?!
stoka fasisticka!!
nije u tome problem nego u tome što se našmrkani nema s kime svađati pa udara sve oko sebe kao u birczima divljeg zapada.
ja vidim problem u zatvaranju ljudi i zabranama izlaska iz domova, puno veci je to problem od njegovog nasmrkavanja

Bude još i gore. 

Sve dok se ne dojde do gotovo pa potpune cijepljenosti stanovništva ... i docjepljivali se bumo još dugo jer virus kola.

A moguće je, velim moguće je i da se uvede kak obvezno kak i već imamo obvezna cijepljenja.

Portugal razmatra nove restrikcije, a ‘nemaju više koga cijepiti‘. Premijer: ‘Treba reagirati odmah!‘




https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/portugal-razmatra-nove-restrikcije-a-nemaju-vise-koga-cijepiti-premijer-treba-reagirati-odmah-15121805


Nije im baš takva panika, čitaj čitavi članak, ali djelovanje cjepiva je nekih šest mjeseci i onda antitijela padaju ovisno opet o čovjeku samom i idu na preventivu.

Niti oni koji su COVID preboljeli simptomatski nisu u boljoj situaciji. Mogu ga dobiti opet s blažim ili težim simptomima.

Mogu i zaglaviti.

Jedino oni potpuno asimptomatski. 

A njih boli kurac jer su imuni i s cjepivom i bez cjepiva ... hoću reći oni su imuni i na cjepivo.  :)

Tako da bu to išlo i na treću, četvrtu, petu .... uglavnom, kad bilanca ne bude u pitanju, mjere će biti strože, kad bilanca bude u pitanju mjere će se olabaviti ... kak Portugal, tak i mi ... turizam bilanca.

Bilanca Noor, bilanca ... .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 3 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by Guest 18/11/2021, 14:36

mutava baštarda wrote:U Austriji generalno caruje fašizam iako bi se moglo reći da postoji i oaza komunizma u Gracu.

Ta oaza komunizma se protivi cijepljenju i CP-u?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 3 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by zganci_i_jetrica 18/11/2021, 14:55

Sora wrote:mutavi ajde šetnja
nije meni malo godina da ih gubim na klipane nedojebane
Koju onda bakulu tražiš na ovom forumu, ako ne da na njemu gubiš vrijeme? Ako nas stvarno na ovom forumu ima i koji nismo klipani nedojebani; ne da se hvalim, počevši od sebe (a ti počni od sebe  :P ), ja ih ne primjećujem unatrag barem 5 godina ;P
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1318
2021-06-05


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 3 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by mutava baštarda 18/11/2021, 15:13

Sovak wrote:
mutava baštarda wrote:U Austriji generalno caruje fašizam iako bi se moglo reći da postoji i oaza komunizma u Gracu.

Ta oaza komunizma se protivi cijepljenju i CP-u?
Ovo je kineska bolest, ali ne tijela, nego društva.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 3 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by Šandor Winnetou 18/11/2021, 19:39

Noor wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Noor wrote:a sta je lagao?!
stoka fasisticka!!
nije u tome problem nego u tome što se našmrkani nema s kime svađati pa udara sve oko sebe kao u birczima divljeg zapada.
ja vidim problem u zatvaranju ljudi i zabranama izlaska iz domova, puno veci je to problem od njegovog nasmrkavanja
Ne dvojim no u tuđem dvorištu ne vrijedi uređivati pravila i zato kažem da se našmrkani idiot trebao držati svoojeg dvorišta i maximalno susjedskih gdje su značajnije brojke Hrvata

_________________
Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19645
2017-12-31


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 3 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by Noor 18/11/2021, 20:38

Šandor Winnetou wrote:
Noor wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Noor wrote:a sta je lagao?!
stoka fasisticka!!
nije u tome problem nego u tome što se našmrkani nema s kime svađati pa udara sve oko sebe kao u birczima divljeg zapada.
ja vidim problem u zatvaranju ljudi i zabranama izlaska iz domova, puno veci je to problem od njegovog nasmrkavanja
Ne dvojim no u tuđem dvorištu ne vrijedi uređivati pravila i zato kažem da se našmrkani idiot trebao držati svoojeg dvorišta i maximalno susjedskih gdje su značajnije brojke Hrvata
ok, ali ne treba njegovu izjavu shvaćati kao uređivanje tuđeg dvorišta, jer to nije...već kao žestoku kritiku onog što bi i ovim našim stožer idiotima moglo pasti na pamet ovdje

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 3 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by kic 18/11/2021, 20:40


Milanke šampion slobodne misli
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Pirate likes this post

Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 3 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by veber 18/11/2021, 20:51

vuksadinare wrote:
veber wrote:
vuksadinare wrote:Znate li da je veber bio milicajac i to rezervni..nosao je milojku pancirku :D
jel ti znaš kaj sam ja u jna završio?
kao najobičniji regrut.


za razliku od tebe, ere i sličnih nisam bio član partije, nisam pristupio udbi, nisam cinkao za judine škude.
na kraju mi skinuli i činove jer nisam htio ići u bosnu.

a ta tvoja podmetanja su za malu djecu.

u jna sam došao u petrinju. miha zna koja je kasarna bila moja.
tamo sam završio obuku na maljutki, svi koji su položili pismeni postali su razvodnici ili tako nekaj.
dio nas inteligentnijih koji je znao čitati karte, koristiti kompas, očitati azimut mi smo išli na bojevu obuku u slunju.
svi koji su ispalili s POLKa odnosno maljutku dobili su čin desetara.
svi iz petrinje, a koliko znam većina POK je išla na karaule.
ja sam završio u koprivnici kao bazi, a u đurđevcu kao VP-Ferdinandovac.
karaula broj VIII, svi su se bojali te karaule jer je tamo bio vodnik vasilije tasić. srbin s kosova, čovjek kakav pola tvojih bosanaca i slične ekipe ne zaslužuje prići mu na dvdeset metara.
s obzirom da je bio jebač i nije volio biti na karauli mene je poslao u viroviticu ili u koprivnicu-ne sjećam se gdje je bilo šro za zkk.
i tako sam postao onaj s tri čvarka.
u kolovozu 90e došao mi je špegelj u kontrolu, ne samo meni već cijelom potezu karaula.
samo sam ja i moj ludi vodnik preživjeli kontrolu.
prije su bile GINAa iz bg mislim.
tako ti je završilo moje lijepo razdoblje života.
lijepih 8 mjeseci.
nitko nas nije dirao, dizali smo se kada bi se digli, išli spavati kada bi nam se spavalo.
kod potroška-lokalnog birtaša imali smo slobodni račun jer smo mu srndaće vozili.
onda su došle famozne devedesete.
po izlasku iz jna dobio sam još neki čin koji više nije bio štraftast već zvijezdica, zlatna.
to je bila rezervna milicija.
bio sam u kraševoj-danas bauerovoj.
onda je bila opsada doma jna, pa smo pucali.
pa su nam za tv zamijenli šinjele-plave u kvazi maskirne uniforme i dofurali su manekene da odigraju osvajanje istog.

ne znam tko se više usrao, mi ili oni.
onda su me prebacili u zng u draškovićevoj.
pa smo bili negdje na posavini.
onda su me vratili u bauerovu pa sam bio policaj.
onda su me rasporedili u karlovac ili turanj, ne sjećam se više.
da bi na kraju završio u HV u kerestincu.

u onim nekim vremenima kada su se mijenjale oznake odbio sam ići u bosnu.
skroz mi skinuli činove

i onda mi je dopizdilo i nakon 96e odjebao sve to.


a ti nastavi lagati
....ne bi ja sebe bolje opisao...'svi drugi vrit ja rambo'...nije tebi dobro...ali tvoja ispovijed mi vise zvuci kao  pranje savjesti
ti si iskompleksirani kreten.
samo si čekao objavu registra da si narcisoidno pročitaš ime u istom.

i low IQ staviš upis "da ne bi sebe bolje opisao i u nastavku insinuiraš da samog sebe lažeš"

vuče glup si ko ero. inteligencija vam je na nivo 80. ispod ne ide.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 3 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by zganci_i_jetrica 18/11/2021, 22:17

Noor wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Noor wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Noor wrote:a sta je lagao?!
stoka fasisticka!!
nije u tome problem nego u tome što se našmrkani nema s kime svađati pa udara sve oko sebe kao u birczima divljeg zapada.
ja vidim problem u zatvaranju ljudi i zabranama izlaska iz domova, puno veci je to problem od njegovog nasmrkavanja
Ne dvojim no u tuđem dvorištu ne vrijedi uređivati pravila i zato kažem da se našmrkani idiot trebao držati svoojeg dvorišta i maximalno susjedskih gdje su značajnije brojke Hrvata
ok, ali ne treba njegovu izjavu shvaćati kao uređivanje tuđeg dvorišta, jer to nije...već kao žestoku kritiku onog što bi i ovim našim stožer idiotima moglo pasti na pamet ovdje
Zoki koji puno laje - ne ujeda, tako da ne polaži previše nade u njega.
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1318
2021-06-05


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 3 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum