ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milanović : U Austriji caruje fašizam

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 6 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by Guest Fri 19 Nov - 19:40

marcellus wrote:
Sovak wrote:
catabbath wrote:U ponedjeljak Austrija ide u totalni lockdown dakle Zoki je bio u pravu.

Od veljače i obvezno cijepljenje.

Tiru-riru.

Prvo se nadure na Zokija jer im je reko da im metode podsjećaju na nacističke, a onda uvedu obavezan ausvajs za izlazak iz kuće i policijski sat.


Cu hauze blajbenzi BITEEEEEE!

Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 6 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by Guest Fri 19 Nov - 19:41

veber wrote:
Sovak wrote:Dvije savezne lande u Austriji ideju u totališe zapiranje. Ne bu se van niti čez kuruzu moglo.

Možda bu i čitava Austrija do Božića.

Premišljavaju se o obveznom cijepljenju svekolikog austrijskog pučanstva.

U Njemačkoj se kuha ... krčka ... na relaciji SPD-CDU.

Pratimo.
i smradovi bavarci.
smijem u krugu od 50km se kretati. 
sve to ista govna, nakon nove ili me šalju u drugi airbus ili dajem otkaz i selim na sjever.
jeboimjamater nacističku, stoka alpska.

Ja, majn Firer!

drunken
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 6 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by Šandor Winnetou Fri 19 Nov - 19:49

abraham wrote:Dakle jos jedan u nizu kretenluka bobuljicavog gada. Naime nije on forumas naslonjen na sank, uglancanih laktova i sa dzepnim izdanjem Gorski Vijenac.... On je predsjednik drzave i to DNRH. DNRH koja dobrim dijelom zivi od Austrije preko turista, ljudi zaposlenih tamo a i milodara koje Austrija uplacuje u EU kasicu. Predsjednik i uopce politicar visokog ranga jednostavno ne moze srati sta hoce.  Potez lokalnok alkosa i lokalnog "svjetskog" shampina , sta gura svoje bobuljice gdje treba i ne treba. Ponovo cu podsjetiti sve koje ga brane. Iduci predsjednika vam moze biti i Pernar ili jos gore Kolakusic. Nadam se da ce Macron-u reci da mu je zena pedofil a on iskompleksirani babojebac. Bilo kako bilo, bobuljicavi nije samo lopovski gad vac i shizofrenik. Kosulju mu dajte sa kopcanjem otraga.Kila mozga....

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 6 200.gif?cid=0679c7ac1bmjlg2yol8hlv9y93lq7uihsuionbi4aoz7hi5r&rid=200
:tu :tu :tu :tu :tu :tu :tu :tu :tu :tu :tu :tu

_________________
Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 6 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 6 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by abraham Fri 19 Nov - 20:26

Sovak wrote:
abraham wrote:Dakle jos jedan u nizu kretenluka bobuljicavog gada. Naime nije on forumas naslonjen na sank, uglancanih laktova i sa dzepnim izdanjem Gorski Vijenac.... On je predsjednik drzave i to DNRH. DNRH koja dobrim dijelom zivi od Austrije preko turista, ljudi zaposlenih tamo a i milodara koje Austrija uplacuje u EU kasicu. Predsjednik i uopce politicar visokog ranga jednostavno ne moze srati sta hoce.  Potez lokalnok alkosa i lokalnog "svjetskog" shampina , sta gura svoje bobuljice gdje treba i ne treba. Ponovo cu podsjetiti sve koje ga brane. Iduci predsjednika vam moze biti i Pernar ili jos gore Kolakusic. Nadam se da ce Macron-u reci da mu je zena pedofil a on iskompleksirani babojebac. Bilo kako bilo, bobuljicavi nije samo lopovski gad vac i shizofrenik. Kosulju mu dajte sa kopcanjem otraga.Kila mozga....

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 6 200.gif?cid=0679c7ac1bmjlg2yol8hlv9y93lq7uihsuionbi4aoz7hi5r&rid=200


Abe ... jesi se pelcoval?
Neg kak al sam jenput, jebal ti vrak oci.... bill-ov cip mi se preprijecio u prostati i prestao ici pisati po noci... marnem pet sest piva, dva tri stock-a i nista. Ne idem pisat cijelu noc. Prvo si pomislim, se en krat, pak poslije pomislim a sta ako se iduci preprijeci negdje drugdje??? U debelom crijevu i prestanem srat.... eeee tu sam stao, zapalio jednu, popio par i odlucio dosta je bilo. Kolega bravar bez pol gebisa i sa nijednom procitanom knjigom mi je na fejsu preporucio isto. Osim toga stavio je i slike golih teta iako sumnjam da je jebo ista u zivotu ali moram priznati da mi se malisa javio sta opet znaci da se cip preprijecio kako treba. Znaci samo kontrola pisanja. Nego sto je bilo pitanje???????Kila mozga....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14025
2014-04-14


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 6 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by Guest Fri 19 Nov - 20:39

abraham wrote:
Sovak wrote:
abraham wrote:Dakle jos jedan u nizu kretenluka bobuljicavog gada. Naime nije on forumas naslonjen na sank, uglancanih laktova i sa dzepnim izdanjem Gorski Vijenac.... On je predsjednik drzave i to DNRH. DNRH koja dobrim dijelom zivi od Austrije preko turista, ljudi zaposlenih tamo a i milodara koje Austrija uplacuje u EU kasicu. Predsjednik i uopce politicar visokog ranga jednostavno ne moze srati sta hoce.  Potez lokalnok alkosa i lokalnog "svjetskog" shampina , sta gura svoje bobuljice gdje treba i ne treba. Ponovo cu podsjetiti sve koje ga brane. Iduci predsjednika vam moze biti i Pernar ili jos gore Kolakusic. Nadam se da ce Macron-u reci da mu je zena pedofil a on iskompleksirani babojebac. Bilo kako bilo, bobuljicavi nije samo lopovski gad vac i shizofrenik. Kosulju mu dajte sa kopcanjem otraga.Kila mozga....

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 6 200.gif?cid=0679c7ac1bmjlg2yol8hlv9y93lq7uihsuionbi4aoz7hi5r&rid=200


Abe ... jesi se pelcoval?
Neg kak al sam jenput, jebal ti vrak oci.... bill-ov cip mi se preprijecio u prostati i prestao ici pisati po noci... marnem pet sest piva, dva tri stock-a i nista. Ne idem pisat cijelu noc. Prvo si pomislim, se en krat, pak poslije pomislim a sta ako se iduci preprijeci negdje drugdje??? U debelom crijevu i prestanem srat.... eeee tu sam stao, zapalio jednu, popio par i odlucio dosta je bilo. Kolega bravar bez pol gebisa i sa nijednom procitanom knjigom mi je na fejsu preporucio isto. Osim toga stavio je i slike golih teta iako sumnjam da je jebo ista u zivotu ali moram priznati da mi se malisa javio sta opet znaci da se cip preprijecio kako treba. Znaci samo kontrola pisanja. Nego sto je bilo pitanje???????Kila mozga....

Oho ... znači fuk-feder dela.

A pitanje .... čekamo nastavke.

Papa je prvu partiju eskiviral, ali bu došel na red prije ili poslije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 6 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by veber Fri 19 Nov - 20:41

Sovak wrote:
veber wrote:
Sovak wrote:Dvije savezne lande u Austriji ideju u totališe zapiranje. Ne bu se van niti čez kuruzu moglo.

Možda bu i čitava Austrija do Božića.

Premišljavaju se o obveznom cijepljenju svekolikog austrijskog pučanstva.

U Njemačkoj se kuha ... krčka ... na relaciji SPD-CDU.

Pratimo.
i smradovi bavarci.
smijem u krugu od 50km se kretati. 
sve to ista govna, nakon nove ili me šalju u drugi airbus ili dajem otkaz i selim na sjever.
jeboimjamater nacističku, stoka alpska.

Ja, majn Firer!

drunken
neka se nose u tri pičke mile materine.
i ja idiot prihvatim posao u bavarskoj, a znam stoku od prije.

ali smradovi ne žele iz njemačke, nene. imaju pravo na samoodlazak, ali ne bi srbende alpske napustile sisu.
koja je to stoka.
a najbolje mi je kaj je jedan moj predak s vojskom umarširao u bavarsku i sudjelovao u svrgavanju ludog bavarskog ludwiga.
i baš mi je drago kaj ne vole pruse mater im jebem pivopijskojodlajuću, smradovi četnički.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 6 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by Guest Fri 19 Nov - 21:40

abraham wrote: On je predsjednik drzave i to DNRH. DNRH koja dobrim dijelom zivi od Austrije preko turista, ljudi zaposlenih tamo a i milodara koje Austrija uplacuje u EU kasicu.
valja bi kao jelačić trebao vješat pobunjenike po hrvatskoj...kistihand milostiva.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 6 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by Guest Sat 20 Nov - 13:31

veber wrote:
Sovak wrote:
veber wrote:
Sovak wrote:Dvije savezne lande u Austriji ideju u totališe zapiranje. Ne bu se van niti čez kuruzu moglo.

Možda bu i čitava Austrija do Božića.

Premišljavaju se o obveznom cijepljenju svekolikog austrijskog pučanstva.

U Njemačkoj se kuha ... krčka ... na relaciji SPD-CDU.

Pratimo.
i smradovi bavarci.
smijem u krugu od 50km se kretati. 
sve to ista govna, nakon nove ili me šalju u drugi airbus ili dajem otkaz i selim na sjever.
jeboimjamater nacističku, stoka alpska.

Ja, majn Firer!

drunken
neka se nose u tri pičke mile materine.
i ja idiot prihvatim posao u bavarskoj, a znam stoku od prije.

ali smradovi ne žele iz njemačke, nene. imaju pravo na samoodlazak, ali ne bi srbende alpske napustile sisu.
koja je to stoka.
a najbolje mi je kaj je jedan moj predak s vojskom umarširao u bavarsku i sudjelovao u svrgavanju ludog bavarskog ludwiga.
i baš mi je drago kaj ne vole pruse mater im jebem pivopijskojodlajuću, smradovi četnički.

Hej ... Vebač čuj ... hodi sim ... psst ... nema više Pruske, a bome niti Prusa.

Al' nemoj to širiti ... ili reći da sam ti to ja rekel. Ne moraju svi znati.

Buju rekli da sam lud.

crazy
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 6 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by kaya Sat 20 Nov - 14:36

Da se ne furaju na slobodu izbora donjeli bi prije godinu dana zakon ili mjeru o obveznom cijepljenju. Svi bi se morali cijepiti a rijetki bi platili kaznu ako bi stavili 2000 eura na primjer.
Ovako u carstvu ljudskih prava i sloboda izbora nisu donjeli takvu mjeru kako bi slobodno izabrali ali su donjeli mjeru da ne mogu šetati ako su izabrali ne.
Na kraju ista pašta drugo pakovanje.
Jedino je ovo drugo kompliciranije i dugotrajnije.
Dok ti njima odmjeriš što sve ne smiju traje.
Bolje odmjeriti što moraju. Kraće i razumljivije i efektnije.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 6 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by mutava baštarda Sat 20 Nov - 16:25

kaya wrote:Da se ne furaju na slobodu izbora donjeli bi prije godinu dana zakon ili mjeru  o obveznom cijepljenju. Svi bi se morali cijepiti a rijetki bi platili kaznu ako bi stavili 2000 eura na primjer.
Ovako u carstvu ljudskih prava i sloboda izbora nisu donjeli takvu mjeru kako bi slobodno izabrali ali su donjeli mjeru da ne mogu šetati ako su izabrali ne.
Na kraju ista pašta drugo pakovanje.
Jedino je ovo drugo kompliciranije i dugotrajnije.
Dok ti njima odmjeriš što sve ne smiju traje.
Bolje odmjeriti što moraju. Kraće i razumljivije i efektnije.
ti tišina, čeka te update...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 6 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by RayMabus Sat 20 Nov - 21:46

Clare Daly, irska europska zastupnica i članica Odbora Europskog parlamenta za građanske slobode i pravosuđe, za AP News tvrdi kako je riječ o narušavanju individualnih sloboda. Austrijske mjere za necijepljene nazvala je pak "zastrašujućim scenarijem".
-
https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/kako-su-mjere-unijele-razdor-medu-gradane-gotovo-da-postoji-govor-mrznje-protiv-necijepljenih-15122852
RayMabus
RayMabus

Posts : 175355
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 6 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by RayMabus Sun 21 Nov - 22:24

Austrijski parlament usvojio je večeras odluku o lockdownu koji stupa na snagu od ponoći u cijeloj zemlji.

Za lockdown su glasali Narodna partija Austrije (OVP) i Zeleni, koji čine Vladu, kao i Socijaldemokratska partija (SPO).
Stranka Neos je kritikovala lockdown odmah poslije njegove najave, smatrajući da je Vlada prekasno djelovala. Slobodarska partija (FPO) odbija sve mjere, što je potvrdila i jučer tokom demonstracija na koje je pozvala građane.
Na osnovu ove odluke austrijskog parlamenta od ponoći za sve građane uvodi se cjelodnevno ograničenje slobode kretanja.
Vlada je najavila da će lockdown trajati 20 dana, do 12. decembra, a pošto se takvo ograničenje slobodog kretanja može uvesti za najviše 10 dana, kasnije je potrebna odluka o produženju.
Građani od ponoći svoj dom mogu napustiti samo ako moraju na posao ili u školu, odnosno u kupovinu potrepština za život, ali i radi psihičkog i fizičkog oporavka. Sve prodavnice, osim prehrambenih, drogerija i apoteka, bit će zatvorene, uključujući restorane, hotele i kulturne i zabavne ustanove.
U svim javnim zatvorenim prostorima uvodi se obaveza nošenja maske FFP2, što važi i na radnom mjestu, gdje se i dalje primjenjuje takozvano 3G pravilo, prenose mediji. Prema ovom pravilu, na posao mogu doći samo vakcinisani, oporavljeni ili negativno testirani.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175355
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam - Page 6 Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum