ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bunjac u kolovozu: Pandemija ne postoji. Bunjac kad je dobio koronu: 12 dana pakla

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Bunjac u kolovozu: Pandemija ne postoji. Bunjac kad je dobio koronu: 12 dana pakla - Page 3 Empty Re: Bunjac u kolovozu: Pandemija ne postoji. Bunjac kad je dobio koronu: 12 dana pakla

Post by AssadNaPodmornici 18/9/2021, 09:48

kaya wrote:Stres, veganstvo, loša pasta za zube, kiša, meso, cigareta itd 
Zašto neki nadrapaju od te korone a neki  ne znaju ni doktori.
A vi još manje. 
Zato jedino što imaju je   to cijepivo koje će kod većine  spriječiti bolnicu a koji bi inače završili u bolnici.  
Eto ovaj pametnjaković plandemija ne bi završio tamo, najvjerojatnije,  da se cijepio.
još debljina(i sve što je vezano za nju, dijabetisi itd) i to su glavni razlozi(uz klasično godine9 zašto netko najebe...

cijepivo je stvar individualnog izbora

sada kada je lik preživio koronu, opet lik nije bio na respiratoru , temperatura ipak nije išla do 40, dakle nije bio jednom nogom u grobu.. , dobio infuziju..

sada sam se sjetio kada sam ja imao neku virozu prije par godina, isto me toliko jebeno iscrpila da je i meni doktorica dala infuziju, i tjedan dana nisam mogao ustati iz kreveta i gutao sumamed i druge kemikalije.. prošle godine dobio isto neku virozu prije ljeta, (nije bila korona doktorica me stavila u izolaciju ali nisu simp korone) , cijelo ljeto sam kašljao nakon te viroze i slabo sam disao...

ove godine korona, bogte najblaža viroza ikada.. i poslje testirao svoj imunitet u prisustvu zaražene osobe djeluje.. ja i bunjac se netrebamo cijepiti uz malo sreće zauvijek.. sretno svima sa četvrtom i petom dozom i maskama

AssadNaPodmornici

Posts : 20981
2018-06-14


Back to top Go down

Bunjac u kolovozu: Pandemija ne postoji. Bunjac kad je dobio koronu: 12 dana pakla - Page 3 Empty Re: Bunjac u kolovozu: Pandemija ne postoji. Bunjac kad je dobio koronu: 12 dana pakla

Post by mutava baštarda 18/9/2021, 09:52

AssadNaPodmornici wrote:
mutava baštarda wrote:Branimir Bunjac

Vidim mediji ne mogu bez mene ni kad sam u Irskoj. Melju sve i svašta, neki bi najradije da umrem, da mogu dalje nesmetano ljubiti Plenkovića i stožer na jedno mjesto.
Čemu toliki strah od jednog gastarbajtera? Čak i sada kada više nisam zastupnik, član stranke, kandidat na izborima? Tolika mržnja, napadaju me kao bijesni psi, a istovremeno mi nijedan novinar nije dao šansu da kažem što mislim.Je li to novinarstvo?
Facebook mi također uskraćuje pravo na govor, smanjili su mi distribuciju stranice za preko 80 posto, valjda će je uskoro i ukinuti? Je li to demokracija?
ZAŠTO TOLIKO SMETAM?
Zato jer sam nepotkupljiv, zato jer se boje mog znanja i doktorske titule, jer smatraju da bih danas sutra mogao povesti narod do kojeg mi je istinski stalo.
Ipak, da probam, u ovim otežanim uvjetima, razjasniti par temeljnih pojmova.
1. Nikada nisam tvrdio da korona ne postoji, tvrdio sam i tvrdim da su MJERE nepotrebne i štetne. Osobito su nepotrebne maske.
2. NE VJERUJEM nikakvim cjepivima, a osobito ne cjepivima protiv korone. Nisam se cijepio, neću se cijepiti, tko ima hrabrosti za to, svaka mu čast.
3. Kad sam se razbolio, otišao sam u bolnicu na VLASTITI trošak, nisam koštao hrvatsku državu NI LIPE za razliku od nazovi Šprajca čije prejedanje i pušenje svi masno plaćamo svako malo.
Da sam nešto i koštao, imam na to pravo jer sam 20 godina uplaćivao doprinose u zdravstveni sustav.
Zle i podle novinare Indexa međutim ne brine moje zdravstveno stanje, već preko mojih leđa žele zastrašiti sirotinju da se cijepe, u suprotnom im prijeteći oduzimanjem svih prava, uključujući pravo na liječenje.
Hvala na pažnji

iden mu udriti lajk, iman screenshot gdje mu matija babić želi smrt
Tolika količina naslađivanja nečijom bolesti odavno nije viđena. Meni je prijatelj s kojim sam se svađa oko toga tribaju li dica u školi nositi maske zalipio pobjedonosno nćbunjčev tijek bolesti... Lik je inzistira na Astri dok je protiv nje trajala antikampanja.
S druge strane kada luđakinja cijepi dite od 12 godina koje nema rizika protiv korone pa ono umre od cijepiva i ova i dalje govori kako su cijepiva korisna mediji imaju više razumijevanja za njeno zdravstveno stanje( ono u glavi ).

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Bunjac u kolovozu: Pandemija ne postoji. Bunjac kad je dobio koronu: 12 dana pakla - Page 3 Empty Re: Bunjac u kolovozu: Pandemija ne postoji. Bunjac kad je dobio koronu: 12 dana pakla

Post by mutava baštarda 18/9/2021, 09:56

kaya wrote:Stres, veganstvo, loša pasta za zube, kiša, meso, cigareta itd 
Zašto neki nadrapaju od te korone a neki  ne znaju ni doktori.
A vi još manje. 
Zato jedino što imaju je   to cijepivo koje će kod većine  spriječiti bolnicu a koji bi inače završili u bolnici.  
Eto ovaj pametnjaković plandemija ne bi završio tamo, najvjerojatnije,  da se cijepio.
On je dobio imunitet koji može trajati godinu, a može stalno.
Ti si dobila gensku terapiju o kojoj ne znamo ništa jer su beštije u testiranju krepale.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Bunjac u kolovozu: Pandemija ne postoji. Bunjac kad je dobio koronu: 12 dana pakla - Page 3 Empty Re: Bunjac u kolovozu: Pandemija ne postoji. Bunjac kad je dobio koronu: 12 dana pakla

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum