ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mladić 6 mjeseci nakon primanja drugog cjepiva dobio koronu

Go down

Mladić 6 mjeseci nakon primanja drugog cjepiva dobio koronu Empty Mladić 6 mjeseci nakon primanja drugog cjepiva dobio koronu

Post by immortal 19/9/2021, 01:59

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/regija/lukino-iskustvo-mladic-bez-kronicnih-bolesti-cijepljen-s-obje-doze-cjepiva-sinofarm-ipak-je-dobio-covid-opisao-je-svoje-iskustvo-s-bolescu-1128027
Mladić bez kroničnih bolesti, cijepljen s obje doze cjepiva Sinopharm, ipak je dobio Covid. Opisao je svoje iskustvo s bolešću
Mladić 6 mjeseci nakon primanja drugog cjepiva dobio koronu Item_print
Mladić 6 mjeseci nakon primanja drugog cjepiva dobio koronu O_18627904_1024
Luka Ubović, 28-godišnjak iz Srbije, primio je dvije doze cjepiva Sinopharm i ipak dobio Covid.

Njegovu priču, koju je podijelio na portalnu Blic, prenosimo u nastavku.
"Prošlog ponedeljka stigla mi je poruka da mi je isteklo šest mjeseci od kada sam primio drugu dozu cjepiva i da je vrijeme za treću. Samo nekoliko sati poslije toga dobio sam temperaturu, a narednih dana mislio sam da se neću izvući i da cjepivo u mom slučaju nema ama baš nikakvu ulogu. U tom trenutku nije mi bilo bitno ni to što sam mlad, ni što sam primio obje doze - već samo da ostanem živ i zdrav.
Imam 28 godina, živim u Beogradu i nemam nikakvu kroničnu bolest. Nisam alergičan i mogu piti i jesti apsolutno sve. Početkom ožujka primio sam drugu dozu "Sinopharm" cjepiva i mislio da sam time zatvorio krug u kojem se svi vrtimo više od godinu i po. To sam napravio prvenstveno zbog svojih ukućana i starijih, jer nam se događalo u obitelji da netko bude zaražen i onda nastaje drama dok čekamo da vidimo je li netko uhvatio Covid.
Cijepljenjem sam odmorio glavu i počeo raditi sve kao nekada. Izlazio sam, posjećivao kina, kazališta, sportske događaje, festivale i otišao na more. Kad je prošao odmor i kad sam se vratio u Beograd, sedam dana kasnije osjetio sam prva dva simptoma. Temperatura i nepodnošljiv umor. S obzirom na to da sam već sumnjao da imam Covid, ovaj put sam bio siguran. U mom slučaju jednostavno ne možete umisliti, simptomi su toliko jaki da bez lijekova ne možete spavati.
Ubrzo sam dobio rezultate testa - negativan. Mislio sam u sebi: "Ma nema šanse, ako izgubim i osjet to će biti to". Već drugi dan temperatura je prešišala 38, a ja sam izgubio osjet okusa i mirisa. To je to, vrijeme je da hitno odem kod doktora.
Sjećam se trenutka dok sam ulazio u kliniku. Pridržavao sam se za zid da ne padnem, kvaka je išla lijevo, desno cijelo vrijeme, a ja sam se svim naporima trudio da pogodim vrata u sredini. Osjećao sam se kao da je sve isisano iz mene i samo moje kosti i koža šetaju niz hodnik. Ipak, potajno sam se nadao da je jesenska gripa s obzirom na to da sam ponovno cijepljen. Čujem doktora kako cokće dok gleda moj snimak pluća, a ordinacijom se širi grozna i neugodna tišina. "Strogo mirovanje i izolacija, ovo su lijekovi koje ćete uzimati. Po svemu sudeći, vi ste Covid pozitivni", bile su riječi doktora.
Nekako sam smogao snage da kupim sve za terapiju i četvoronoške došao do kreveta iz kojega nisam izlazio idućih pet dana. Već prvu večer nakon uzimanja lijekova osjetio sam se kao da imam 70 godina. Sve mi je bilo teško, nisam mogao napraviti 15 koraka do kupatila, a jedino što me držalo bili su mjeseci voženja bicikla Beogradom proteklog ljeta i proljeća. Temperatura je krenula divljati i dvije večeri sam se borio sa vatrom kao nikada. U toj borbi izgubite sve što vas čini mladima. Nisam mogao biti više ni glasan kao što sam bio samo dva dana ranije.
Već četvrtog dana osjetio sam kako se nešto mijenja. Počeo sam se obilno znojiti i cijelo vrijeme sam razmišljao ima li cjepivo koje sam primio ikakvog efekta. Reći ću vam odmah - ima. Osim toga što su mi rezultati pokazivali upalu, krvna slika mi je bila u najboljem redu. Tog četvrtog dana osjetio sam kako se nešto događa, kao da je moje tijelo prepoznalo virus i počelo ga uništavati. Petog dana probudio sam se bez temperature, koja se više nije vraćala. Sada je ostalo da se borim sa nestankom osjeta i povratkom apetita. Jedem i pijem sve što nikada nisam volio, i to mi nevjerojatno pomaže.
Samo deset dana od saznanja da sam pozitivan i da moram u izolaciju, danas se osjećam kao onaj stari. Naravno, ne možeš se ponašati kao da se ništa nije dogodilo, niti tijelo može glumiti da nije preležalo Covid, ali je cjepivo doprinjel tome da se moj imunološki sustav lakše i brže izbori s virusom. Priznajem, bio sam skeptik i udarao glavom o zid pitajući se zašto sam primio kinesko cjepivo, ali nije mi dugo trebalo da shvatim da ću kad dođe vreme primiti i buster dozu. Zapravo, ne bih imao ništa protiv da svaki dan primam cjepivo samo da ne bih doživio ono s čim sam se danima borio. To ne želim ni najvećem neprijatelju."

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23133
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Mladić 6 mjeseci nakon primanja drugog cjepiva dobio koronu Empty Re: Mladić 6 mjeseci nakon primanja drugog cjepiva dobio koronu

Post by Serbinho-3 19/9/2021, 02:21

[size=34]Priznajem, bio sam skeptik i udarao glavom o zid pitajući se zašto sam primio kinesko cjepivo, ali nije mi dugo trebalo da shvatim da ću kad dođe vreme primiti i buster dozu. Zapravo, ne bih imao ništa protiv da svaki dan primam cjepivo samo da ne bih doživio ono s čim sam se danima borio. To ne želim ni najvećem neprijatelju."

_________________
Mladić 6 mjeseci nakon primanja drugog cjepiva dobio koronu 4167581536[/size]
Mladić 6 mjeseci nakon primanja drugog cjepiva dobio koronu 54-93
mortal
Mladić 6 mjeseci nakon primanja drugog cjepiva dobio koronu Gender11
Posts : 15573
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26388
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Mladić 6 mjeseci nakon primanja drugog cjepiva dobio koronu Empty Re: Mladić 6 mjeseci nakon primanja drugog cjepiva dobio koronu

Post by Serbinho-3 19/9/2021, 02:25

Blic samo ovakvo smece od teksta moze napisati. Ispljuvali Kinesku vakcinu, dok je Fajzer marketinski dignut u nebesa, pa se raspao u Izraelu ko kula od karata. Vakcinisani dobijaju Koronu, mada je ovde pokusano budalama progurati da se samo sa Kinezom dobija.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26388
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Mladić 6 mjeseci nakon primanja drugog cjepiva dobio koronu Empty Re: Mladić 6 mjeseci nakon primanja drugog cjepiva dobio koronu

Post by immortal 19/9/2021, 10:27

Serbinho-3 wrote:Blic samo ovakvo smece od teksta moze napisati. Ispljuvali Kinesku vakcinu, dok je Fajzer marketinski dignut u nebesa, pa se raspao u Izraelu ko kula od karata. Vakcinisani dobijaju Koronu, mada je ovde pokusano budalama progurati da se samo sa Kinezom dobija.
:tu
čovjek više ne zna što bi pročitao, u što vjerovao

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23133
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Mladić 6 mjeseci nakon primanja drugog cjepiva dobio koronu Empty Re: Mladić 6 mjeseci nakon primanja drugog cjepiva dobio koronu

Post by immortal 19/9/2021, 10:28

Serbinho-3 wrote:Blic samo ovakvo smece od teksta moze napisati. Ispljuvali Kinesku vakcinu, dok je Fajzer marketinski dignut u nebesa, pa se raspao u Izraelu ko kula od karata. Vakcinisani dobijaju Koronu, mada je ovde pokusano budalama progurati da se samo sa Kinezom dobija.
Jutarnji prenjeo vijesti

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23133
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Mladić 6 mjeseci nakon primanja drugog cjepiva dobio koronu Empty Re: Mladić 6 mjeseci nakon primanja drugog cjepiva dobio koronu

Post by kaya 19/9/2021, 11:05

Ne znam, ima svega. Mogu biti sigurna samo u ono oko sebe.
A to je da u mome užem društvu na skoro svakodnevnoj bazi  ima desetak osoba od kojih samo tri nisu cijepljene i ne žele to  . Koronu su naravno dobile baš te tri osobe u različitom periodu od par mjeseci . Ne težak oblik ali su ležale desetak dana. I nitko cijepljen. 
Pa sada, izuzetaka ima naravno ali mislim da je ovo ipak pravilo.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Mladić 6 mjeseci nakon primanja drugog cjepiva dobio koronu Empty Re: Mladić 6 mjeseci nakon primanja drugog cjepiva dobio koronu

Post by epikur37 19/9/2021, 11:11

Cjepivo je genocidno.

ZDS
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Mladić 6 mjeseci nakon primanja drugog cjepiva dobio koronu Empty Re: Mladić 6 mjeseci nakon primanja drugog cjepiva dobio koronu

Post by kaya 19/9/2021, 11:24

epikur37 wrote:Cjepivo je genocidno.

ZDS
😅
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Mladić 6 mjeseci nakon primanja drugog cjepiva dobio koronu Empty Re: Mladić 6 mjeseci nakon primanja drugog cjepiva dobio koronu

Post by kaya 19/9/2021, 11:27

Al ozbiljno, nikoga oko sebe ne znam da je cjepljen i dobio koronu.
Ima priča..tata od one susjede koju ne poznaš,  jedan čovjek koga pozna žena u dućanu, žena mama od prijateljice od sestrične..i tako.
Ali apsolutno niti jedna ( 1) osoba koju ja znam.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Mladić 6 mjeseci nakon primanja drugog cjepiva dobio koronu Empty Re: Mladić 6 mjeseci nakon primanja drugog cjepiva dobio koronu

Post by Serbinho-3 19/9/2021, 11:34

Nemaju svi simptome kod Korone. Bilo je i putnika u avionu sa Koronom , koji ne znaju ni da su bolesni. Samo u Hong Kongu poskidaju desetine Indijaca, koji i ne znaju da je imaju. Nemaju svi iste simptome, neko i ne oseca nista. Blic je preneo jednu verziju, OK, bio sam i ja jednom izlomljen, nisam mogao ni da hodam, ali kao sto nemaju svi iste simptome nakon vakcininacije, tako i sa Koronom. Neko pomisli da je osoba dobro, ako je vidi zdravom, drzi se blizu a ista seta Koronu. Najbolje je distanca, barem metar, ali objasni ti to ljudima.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26388
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Mladić 6 mjeseci nakon primanja drugog cjepiva dobio koronu Empty Re: Mladić 6 mjeseci nakon primanja drugog cjepiva dobio koronu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum