ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 48 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by kaya 20/9/2021, 12:44

Gnječ wrote:
Hektorović wrote:
ebenica wrote:
Gnječ wrote:
ovo je neka dobra država, saslušanje, objašnjavanje, prednosti, mane, opasnosti....
kai kaže ovaj naš neurokirurg? kupili smo još 300 000 jer su kupili i drugi, treba se cjepit, jebemu mater.
stručnost a ne članska iskaznica.

Sanofijevo cijepovo je manje zbrčkano nabrzinu od nekih drugih. Da ne spominjemo da je rađeno po suvremenoj no sasvim provjernoj tehnologiji sa dobro poznatim nedostatcima i prednostima.

Rekla je doktorica puno zanimljivih informacija 
Ja sam slušala, rekla je između ostaloga  da se cijepljeni još više razbole od delte jer su cijepljeni protiv prvog soja.
Jako mi je žao, napisala sam na drugoj temi, od nas 10 ak u društvu 7 je cijepljenih , 3 cure ne. Koronu su dobile te tri, delta soj, mi ostale nismo. tako da ne priznam to. 
Od 10 umrlih u dubravi 9 nije cijepljeno. 
Znači bacaj izjavu vozi dalje. Demantira ju stvarnost

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 48 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 20/9/2021, 12:45

aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:A koja je njegova privatna praksa? Imo videoteku?

Jer, likora tribo certificirati država. Svi fašisti se složu u tomu- ako nemoš državnu dozvolu za bavljenjem medicinom, ne smiš se baviti medicinom.

Tribo mu zabroniti i privatnu likarsku praksu.
 

Ti svarno ne znaš kako je ustrojena zdravstvena organizacija. To je militaristički religiozni kult koji ima točno utvrđenu hijerarhiju i politiku. Ako prekršiš naređenja biti češ degradiran i ostati bez činova u pojedinim slučajevima i skroz izbačen iz organizacije ako se usudiš govoriti javno nešto što je u suprotnosti sa politikom i naredbama organizacije. Kao u vojsci.  PERIOD
Jedun od rodova otega kulta je i pogon za certificiranje. Da bi legalno liči ljude, tribo ti njihov pečat. 

Ako mu ne daju roditi u bolnici, ne razumin kako mu dopušćaju roditi u privatnoj praksi. Današnji fašisti su komunisti, a komunisti su nesposobni.

Šta si ti nepismen? U privatnoj praksi moš pacijentima liječiti hemoroide i pisati recepte.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 48 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 20/9/2021, 12:51

kaya wrote:
Gnječ wrote:
Hektorović wrote:
ebenica wrote:
Gnječ wrote:
ovo je neka dobra država, saslušanje, objašnjavanje, prednosti, mane, opasnosti....
kai kaže ovaj naš neurokirurg? kupili smo još 300 000 jer su kupili i drugi, treba se cjepit, jebemu mater.
stručnost a ne članska iskaznica.

Sanofijevo cijepovo je manje zbrčkano nabrzinu od nekih drugih. Da ne spominjemo da je rađeno po suvremenoj no sasvim provjernoj tehnologiji sa dobro poznatim nedostatcima i prednostima.

Rekla je doktorica puno zanimljivih informacija 
Ja sam slušala, rekla je između ostaloga  da se cijepljeni još više razbole od delte jer su cijepljeni protiv prvog soja.
Jako mi je žao, napisala sam na drugoj temi, od nas 10 ak u društvu 7 je cijepljenih , 3 cure ne. Koronu su dobile te tri, delta soj, mi ostale nismo. tako da ne priznam to. 
Od 10 umrlih u dubravi 9 nije cijepljeno. 
Znači bacaj izjavu vozi dalje. Demantira ju stvarnost

Od svih koje poznajem nitko se nije zarazio delta sojem. Znači bacaj izjavu i vozi dalje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 48 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 20/9/2021, 12:56

Gnječ wrote:

A Canadian family doctor says he has been punished by his local health authority because he raised concerns about side effects he observed in some of those who had received the Moderna COVID-19 jab within his community.

“I am no longer allowed to work in the ER,” British Columbia Dr. Charles Hoffe said, according to a True North News report.

Hoffe added that his suspension from the ER came at the end of April, after his local health authority “suspended” his clinical privileges “for the crime of causing ‘vaccine hesitancy,’ for speaking out about my vaccine injured patients.”



In 1992, in response to intense pressure, Congress passed the Prescription Drug User Fee Act. It was signed into law by President George H.W. Bush.

With the act, the FDA moved from a fully taxpayer-funded entity to one funded through tax dollars and new prescription drug user fees. Manufacturers pay these fees when submitting applications to the FDA for drug review and annual user fees based on the number of approved drugs they have on the market.
............................
Over time, other user fees for generic, over-the-counter, biosimilar, animal and animal generic drugs, as well as for medical devices, were created. As time passed, the FDA’s funding has increasingly come from the industries that it regulates. Of the FDA’s total US$5.9 billion budget, 45% comes from user fees, but 65% of the funding for human drug regulatory activities are derived from user fees. These user fee programs must be reauthorized every five years by Congress, and the current agreement remains in effect through September 2022.
...................................
Changes in more recent years have also increased the number of standard new drug applications approved the first time around by the FDA from 38% in 2005 to 61% in 2018. In diseases where there are not many medication options for patients, the FDA has a priority review process, where 89% of new drug applications were approved the first time around and the approvals were completed in eight months in 2018. All this occurred while the number of new drug applications have been increasing over time.

Most recently, the COVID-19 pandemic has seen the FDA provide emergency use authorization for potential treatments in a matter of weeks, not months. The infrastructure and capacity to review the available information so rapidly is due in large part to the funding from user fees.

While the number and speed of drug approvals have been increasing over time, so have the number of drugs that end up having serious safety issues coming to light after FDA approval.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 48 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 20/9/2021, 13:08



hrvatski prijevod
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 48 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by kaya 20/9/2021, 13:40

Gnječ wrote:
kaya wrote:
Gnječ wrote:
Hektorović wrote:
ebenica wrote:
Gnječ wrote:
ovo je neka dobra država, saslušanje, objašnjavanje, prednosti, mane, opasnosti....
kai kaže ovaj naš neurokirurg? kupili smo još 300 000 jer su kupili i drugi, treba se cjepit, jebemu mater.
stručnost a ne članska iskaznica.

Sanofijevo cijepovo je manje zbrčkano nabrzinu od nekih drugih. Da ne spominjemo da je rađeno po suvremenoj no sasvim provjernoj tehnologiji sa dobro poznatim nedostatcima i prednostima.

Rekla je doktorica puno zanimljivih informacija 
Ja sam slušala, rekla je između ostaloga  da se cijepljeni još više razbole od delte jer su cijepljeni protiv prvog soja.
Jako mi je žao, napisala sam na drugoj temi, od nas 10 ak u društvu 7 je cijepljenih , 3 cure ne. Koronu su dobile te tri, delta soj, mi ostale nismo. tako da ne priznam to. 
Od 10 umrlih u dubravi 9 nije cijepljeno. 
Znači bacaj izjavu vozi dalje. Demantira ju stvarnost

Od svih koje poznajem nitko se nije zarazio delta sojem. Znači bacaj izjavu i vozi dalje.
e jbg, nisi im ti radio briseve, to je u zadnjih par mjeseci dominatan soj

"Epidemiologinja: Delta-soj dominira

-  Sada je 46 posto odraslog stanovništva završilo cijepljenje protiv COVID-a, ako gledamo ukupno stanovništvo to je 38 posto. Kampanja se kontinuirano provodi i očekujemo da će se nakon povratka s godišnjih odmora interes za cijepljenje povećati, po povratku će vjerojatno razmišljati o odgovornosti koju snose prema djeci koja polaze u školu i vrtiće. Nadamo se  da ćemo kao odgovorni odrasli ljudi, a i starija populacija, povećati svoj interes i cijepiti se, rekla je Sanja Kurečić Filipović, epidemiologinja HZJZ-a, za HTV.

Istaknula je da će se ako se broj zaraženih poveća morati razmišljati o pooštravanju epidemioloških mjera.

- Svjedoci smo kontinuiranog rasta u zadnjih mjesec dana.  Možemo to pripisati i velikom priljevu stranih turista i povećanom druženju ljudi, ali ulazimo u razdoblje jeseni gdje će virus imati druge pogodavajuće čimbenike. Mjere ne samo da moraju opstajati, a možda će se i pooštravati.

Delta-soj dominira, ne samo u Europi, već i u Hrvatskoj.

- Delta-soj je u cirkulaciji s udjelom od 77 posto u Hrvatskoj, rekla je Kurečić Filipović.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 48 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 20/9/2021, 13:50



Istaknuti njemački virolog dr. Sucharit Bhakdi izlaže glavne rizike genski utemeljenog cjepiva.

hrvatski prijevod
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 48 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 20/9/2021, 13:56



Njemački virolog dr. Sucharit Bhakdi izražava duboku sumnju u postupak razvoja mRNK cijepiva koji krši dobro uspostavljene znanstvene norme.
Istaknuti liječnik odbacuje tvrdnju da bi tako razvijeno cjepivo moglo biti sigurno.

hrvatski prijevod
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 48 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici 20/9/2021, 13:58

Gordan Lauc

Čitam neke statuse koji s uzbuđenjem prepričavaju prisilno nametanje cijepljenja u Italiji, Sloveniji, Francuskoj. Ne mogu shvatiti kako ti pobornici prisile oko ovog cjepiva ne razumiju koliku dugoročnu štetu povjerenju u sustav cijepljenje će izazvati ružne ucjene oko ovog cjepiva i koliko kataklizmički štetno to može biti za slobodno društvo koje smo decenijama gradili…

U Hrvatskoj je 93% smrti od i sa sars-cov-2 bilo u populaciji iznad 60 godina. Od onih mlađih od 60 do sada je što cijepljeno, a što preboljelo negdje između dvije trećine i tri četvrtine. Dakle da sada doslovno sve mlađe od 60 godina cijepimo, smanjili bismo broj smrti za negdje oko 2%. Nije realno da će se baš svi cijepiti, dakle teorijski maksimum učinka svih tih prisila i ucjena može biti smanjenje broja umrlih od ovog virusa između 1% i 1,5%. Je li to da u nekom sljedećem periodu umjesto 100, umre 99 ljudi vrijedno svega onoga ružnog što takve ucjene i pritisci donose? Ja sam uvjeren da nije, posebice zato što će koraci potrebni za spašavanje tog jednog života koštati vjerojatno 10, ako ne i više života tijekom sljedećih nekoliko godina.

Cjepiva protiv sars-cov-2 su fantastično dostignuće znanosti i svatko tko želi smanjiti rizik teškog oblika bolesti bi se trebao cijepiti, no bilo kakve prisile, pritisci i slično su samo kontraproduktivni. Umjesto prisila i pritisaka na mlade i radno aktivne, država i sve njezine službe bi se trebale fokusirati na to da svakome starijem od 60 bude osobno ponuđeno cijepljenje i jako dobro objašnjeno zašto je to važno. Cijepljenje mladih može donekle usporiti širenje virusa, no neće smanjiti ukupni broj zaraženih starijih, te stoga neće utjecati na smrtnost u starijoj populaciji.

Ideja covid-propusnica koje cijepljenima daju ista prava kao onima koji imaju negativan test na SARS-CoV-2 je duboko pogrešna i opasna. Cijepljena osoba je u najvećoj mjeri zaštićena od teškog oblika bolesti, no zapravo je razmjerno slabo zaštićena od zaraze i mogućnosti da virus proširi dalje (https://pandemijskirealizam.net/blog/kolektivni-imunitet-imunitet-krda-na-sars-cov-2-nije-mogue-postii-cijepljenjem-i-tu-strategiju-treba-zaboraviti), tako da je korištenje covid-propusnica kao motivacije za cijepljenje iznimno opasno i licemjerno. Za njihovo nametanje nema apsolutno nikakvog opravdanja i kad god čujem nekoga da se zalaže za tu mjeru zapitam se radi li se o plaćeniku, ili žrtvi pandemijskog marketinga. Treće opcije zapravo nema…

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20871
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 48 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 20/9/2021, 16:35

Korona novosti i spoznaje - Page 48 Img_2460

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 48 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by T. 20/9/2021, 16:37

mutava baštarda wrote:Korona novosti i spoznaje - Page 48 Img_2460
Psihopat...
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 48 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 20/9/2021, 17:46

epikur37 wrote:Fenomen mi je noorka, jedva glavu izvukla od korone a protiv cijepljenja ...msm vtf?
pa bas zato...izvukla sama živu glavu, pa da se sad sredim s tim bućkurišem
gripa me 2x satrala i jace od korone...i nikad se svejedno nisam cijepila
i gripa ubija, znaš...cijepiš se i protiv nje?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 48 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici 20/9/2021, 18:08

Noor wrote:
epikur37 wrote:Fenomen mi je noorka, jedva glavu izvukla od korone a protiv cijepljenja ...msm vtf?
pa bas zato...izvukla sama živu glavu, pa da se sad sredim s tim bućkurišem
gripa me 2x satrala i jace od korone...i nikad se svejedno  nisam cijepila
i gripa ubija,  znaš...cijepiš se i protiv nje?
inače koliko sam googlao i čitao okolo, te nešto što sam čuo od ljudi.. totalno se debilno cijepiti protiv bolesti koju si nedavno prebolio..

za sada istraživanja dokazuju da imunitet na korona virus traže 8-10mjeseci - a toliko je trajalo istraživanje(dakle moguće i više ili trajno ovisno o mutaciji). reinfekcije postoje ali su u razini statističke greške.

ako je netko prebolio i ako je tu osobu strah opet korone i razmišlja o cijepljenju, ja bih vadio anti-tijela prije, a isto tako postoji stanični imunitet o kojem sam ja pisao još prošle godine a ludi ero je to ismijavao, pa ga je spomenuo Primorac i rekao je Primorac da je lako testirati stanični imunitet.. izvadi se krv i ubaci se virus i gleda se reakcija ... (tako nešto).. ali ne znam da li tko testira stanični imunitet. - testova za anti tijela ima svugdje za 150-250kn

inače stanični imunitet traje i nakon što ti nestanu anti-tijela, protiv dosta bolesti imamo stanični imunitet, kada se oept ista bolest pojavi, stanice prepoznaju virus i koriste stari "nacrt" da bi na brzinu proizveli već poznata anti tijela i napali virus.. (prije naravno tijelo mora testirati pusta antitijela i razne kombinacije dok ne skuži koje je efikasno protiv virusa... ta anti tijela sa vremenom padaju, ali stanični imunitet zapamti)

naravno nisam stručnjak pa se sve ovo uzima sa rezervrom, svatko odlučuje za sebe, po svemu sudeći ovaj virus za sada sporije mutira od virusa gripe i prehlade(takav je tip virusa) pa je moguće da će imunitet biti trajniji

inače španjolska gripa koja je zaista ubijala 1000-2000% više ljudi nego corona je mutirala nakon 4 vala u - prehladu koju dobijemo svake godine
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20871
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 48 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici 20/9/2021, 18:12

inače moje iskustvo sa koronom, nikada lakša prehlada, 4 dana sam bio u "mirovini" , prva noć blaga temepratura, a sva 4 dana bolovi u mišićima(to je bilo najgadnije tek sam se sjetio 4 dan popiti brufen i onda je to nestalo) te suhi kašalj ... zanimljivo nije me peckalo grlo(tipično za koronu) što mi je super, i nije mi curio nos(tipično za koronu) što je isto super.. imao sam sreće, blagi simptomi a razvio jak imunitet

ali unazad par godina sam po dva tri puta imao prehladu gdje bi zalegao tjedan dana i nebi noćima spavao od bolova, grla, nosa, temeprature, leda..

a zadnjih godinu ipo dana ,jedino koronu sa blagim simptomima.. (britanski soj). kasnije sam je testira kod drugih zaraženih osoba i imunitet djeluje

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20871
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 48 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by darth_vader 20/9/2021, 18:21

Noor wrote:
epikur37 wrote:Fenomen mi je noorka, jedva glavu izvukla od korone a protiv cijepljenja ...msm vtf?
pa bas zato...izvukla sama živu glavu, pa da se sad sredim s tim bućkurišem
gripa me 2x satrala i jace od korone...i nikad se svejedno  nisam cijepila
i gripa ubija,  znaš...cijepiš se i protiv nje?

Puno gadnija od gripe, nemojmo se zavaravati...gripu sam prehodao dvaput na poslu, a ovo je odmah otišlo na obostranu upalu pluća...i mladi su većina bili na covid odjelu kad i ja...svi s obostranom upalom pluća, neke slali i na CT odmah, jedan od niti tridesetak godina navukao neku si i neku sekundarnu infekciju u bolnici, nadam se da je dobro...na rtg snimci su mu pluća doslovce nestala, poslalo ga na pulmologiju kasnije...uglavnom, kliničke slike sve samo ne bezazlene...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 48 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 20/9/2021, 18:34

ja gripu nisam prehodala, nego prelezala skoro pa nepomično, jer se od bolova nisam mogla pomaknuti, uz temp 40, uz bolove puno jače nego u covidu

što je covid jako dobro znam, a kod njega mi je najstrasnija bila njegova nepredvidivost, danas loše, sutra bolje, preksutra koma...ta bolest nema pravilnu uzlazno silaznu putanju, kao gripa, nego šara gore dolje...a nazalost uz posljedice kojih se dugo rjesava
nit se zavaravam, niti covid podcjenjujem, odakle ti to?
niti cjepivo precjenjujem...

nagledala sam se strave uslijed GBS-a nakon 1. doze AstraZenece...a tko zna čega sve ima i kod drugih cjepiva zato... hvala, ne bih.

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 48 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by dijagram 20/9/2021, 18:34

jasambrend wrote:
Noor wrote:
epikur37 wrote:Fenomen mi je noorka, jedva glavu izvukla od korone a protiv cijepljenja ...msm vtf?
pa bas zato...izvukla sama živu glavu, pa da se sad sredim s tim bućkurišem
gripa me 2x satrala i jace od korone...i nikad se svejedno  nisam cijepila
i gripa ubija,  znaš...cijepiš se i protiv nje?

Puno gadnija od gripe, nemojmo se zavaravati...gripu sam prehodao dvaput na poslu, a ovo je odmah otišlo na obostranu upalu pluća...i mladi su većina bili na covid odjelu kad i ja...svi s obostranom upalom pluća, neke slali i na CT odmah, jedan od niti tridesetak godina navukao neku si i neku sekundarnu infekciju u bolnici, nadam se da je dobro...na rtg snimci su mu pluća doslovce nestala, poslalo ga na pulmologiju kasnije...uglavnom, kliničke slike sve samo ne bezazlene...

Jesi li pusac?

dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 48 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 20/9/2021, 18:34

jasambrend wrote:
Puno gadnija od gripe, nemojmo se zavaravati...gripu sam prehodao dvaput na poslu.
ja od gripe ne mogu do wc-a doć', pomaknut mali prst, tjedan dana ne mogu iz kreveta ustat', pojest' tanjur juhe na dan, oči ne mogu držat otvorene pola sata u komadu, mjesec dana nakon gripe imam snage k'o novorođenče.
6/7 puta sam imao gripu i svaki puta isto.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 48 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 20/9/2021, 18:36

ebenica wrote:
jasambrend wrote:
Puno gadnija od gripe, nemojmo se zavaravati...gripu sam prehodao dvaput na poslu.
ja od gripe ne mogu do wc-a doć', pomaknut mali prst, tjedan dana ne mogu iz kreveta ustat', pojest' tanjur juhe na dan, oči ne mogu držat otvorene pola sata u komadu, mjesec dana nakon gripe imam snage k'o novorođenče.
6/7 puta sam imao gripu i svaki puta isto.
to je to

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 48 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by darth_vader 20/9/2021, 18:37

dijagram wrote:
jasambrend wrote:
Noor wrote:
epikur37 wrote:Fenomen mi je noorka, jedva glavu izvukla od korone a protiv cijepljenja ...msm vtf?
pa bas zato...izvukla sama živu glavu, pa da se sad sredim s tim bućkurišem
gripa me 2x satrala i jace od korone...i nikad se svejedno  nisam cijepila
i gripa ubija,  znaš...cijepiš se i protiv nje?

Puno gadnija od gripe, nemojmo se zavaravati...gripu sam prehodao dvaput na poslu, a ovo je odmah otišlo na obostranu upalu pluća...i mladi su većina bili na covid odjelu kad i ja...svi s obostranom upalom pluća, neke slali i na CT odmah, jedan od niti tridesetak godina navukao neku si i neku sekundarnu infekciju u bolnici, nadam se da je dobro...na rtg snimci su mu pluća doslovce nestala, poslalo ga na pulmologiju kasnije...uglavnom, kliničke slike sve samo ne bezazlene...

Jesi li pusac?



Ne.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 48 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 20/9/2021, 18:39

jasambrend wrote:
dijagram wrote:
jasambrend wrote:
Noor wrote:
epikur37 wrote:Fenomen mi je noorka, jedva glavu izvukla od korone a protiv cijepljenja ...msm vtf?
pa bas zato...izvukla sama živu glavu, pa da se sad sredim s tim bućkurišem
gripa me 2x satrala i jace od korone...i nikad se svejedno  nisam cijepila
i gripa ubija,  znaš...cijepiš se i protiv nje?

Puno gadnija od gripe, nemojmo se zavaravati...gripu sam prehodao dvaput na poslu, a ovo je odmah otišlo na obostranu upalu pluća...i mladi su većina bili na covid odjelu kad i ja...svi s obostranom upalom pluća, neke slali i na CT odmah, jedan od niti tridesetak godina navukao neku si i neku sekundarnu infekciju u bolnici, nadam se da je dobro...na rtg snimci su mu pluća doslovce nestala, poslalo ga na pulmologiju kasnije...uglavnom, kliničke slike sve samo ne bezazlene...

Jesi li pusac?



Ne.
šećer, pretilost, hipertenzija?
Drago mi je da si sada ok :tu

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 48 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum