ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 43 of 50 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 46 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 19/9/2021, 16:54

Yoda....bolj mi je ništa ne reći.

Eroo

Posts : 74409
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici 19/9/2021, 16:55

epikur37 wrote:Yoda, znao sam da je tvoje antivakserstvo ideološko...
pa normalno ja sam konzervativac/republikanac/čista desnica..  u AMerici ali i većini ostalog svijeta, desnica i konzervativci su za slobodu izbora i individualnu odgovornost, a ljevičari vjeruju u moć države.  ideja  konzervativaca i jest da pojedinac najbolje zna što je najbolje za njega te sutra za njegovu djecu(ako ih odluči recimo školovati od kuće da ne slušaju pedersku propagandu) dok ideja ljevičara jest da država odlučuje za sve u ime naroda.. pa sutra kada ti djeci podvale pederski odgoj, a budi bez brige doći će do toga, nećeš ih moći kao u americi izvaditi iz škole i promjeniti školu ili ih školovati sam od kuće, nego će ti uletiti panduri na vrata i država će te sankcionirati.

valjda si do sada trebao shvatiti šta znači konzervativna i desna ideologija za koju se ti navodno zalažeš

AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20872
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 19/9/2021, 16:57

AssadNaPodmornici wrote:
krvio si shvatio mene i bakića i lauca i druge.
Ti njima vojvodo, a oni tebi...što? Budalo? :D
Eroo
Eroo

Posts : 74409
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 19/9/2021, 17:08

jasambrend wrote:...Međutim nakon intezivnijeg i stresnog proljeća zbog potpune renovacije stana koju sam u velikoj mjeri uz posao sam odradio jer kad sam dobio par "povoljnih" ponuda, prva stvar koju sam napravio, bila je narudžba dobre štemalice i macole...naravno, paralelno je išlo prevrtanje cilog grada/weba za što povoljnijim ponudama svega potrebnog za to jer cijene su potpuni horor...Uz to sve je moralo zadovoljavati kvalitetu (dakle Bauhaus, Pevex zaobići u što širem luku) što je uz poprilično stisnute mi rokove iziskivalo i nemalu količinu stresa uz sve druge poslovne i obiteljske obaveze te sam u ljeto jednostavno ušao emocionalno iscjeđen kao limun (intro je u kontekstu kako smo svi u datom trenutku potencionalno ranjivi te narušenog imuniteta)...
Od početka kolovoza sam na tome. Sutra ću najvjerojatnije odbaciti sve  "povoljne" ponude i idem sve iz početka, na jedan drugi način.
Već destak dana ne spavama kako treba...jebeni stres. U životu sam do sada odradio na stotine projekata i nikad mi se nije desilo
da projekt ne bih imao 100% u svojim rukama...A ovaj put mi je odklizao da ni sam ne znam kada....
Onda kažeš: -Dosta, saćemo malo 'vako... :D


Last edited by Eroo on 19/9/2021, 17:14; edited 1 time in total
Eroo
Eroo

Posts : 74409
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by epikur37 19/9/2021, 17:08

Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
krvio si shvatio mene i bakića i lauca i druge.
Ti njima vojvodo, a oni tebi...što? Budalo? :D

:D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Slovoslagar 19/9/2021, 17:46

Brend, drago mi je čuti da dolaziš k sebi. Moralo je sigurno biti traumatično, pogotovo kada gledaš samoga sebe kako propadaš iz dana u dan.

Moja najveća bojazan u zadnje vrijeme na tragu je onoga što sam napisao vrlo nedavno, a Yoda i Hektorović su vidim o tome komentirali zadnjih dan-dva. Gnječ je sigurno prvi stavljao linkove koji su na to upozoravali. A to je evolucija virusa prema sve opasnijim varijantama. Geert Vanden Bosche je po meni očito u pravu - masovna kampanja cijepljenja rađa scenarij u kojem sve mlađi i zdraviji bivaju izloženi sve većem riziku zbog virusa koji postaje sve opasniji. Gdje je kraj ovome zaista ne znam, ali očito je da je evolucija virusa usmjerena okolnostima koje sami stvaramo, odnosno ne događa se samo po sebi bez naše intervencije.

U teoriji, naravno da je moguće da netko mlađi nema sreće pa ga bolest rastavi na proste faktore, ali takvih mlađih ljudi koji "nemaju sreće" ove godine ima "mrvicu" previše (kao što i jakih nuspojava cjepiva ima "mrvicu" previše). Sve je to još uvijek vrlo rijetko gledano na ukupnu masu inficiranih, ali trend je jasan - jesen 2020. god. u usporedbi s proljećem 2021. u usporedbi sa ovim periodom. Imamo uzlazni trend.

Do nedavno u mom fokusu su bile nuspojave cjepiva, ajmo reć da smo tu rekli za sada što smo imali reći, kada krenu revakcinacije i s dodatnim protokom vremena bit ćemo još pametniji na tu temu - u svakom slučaju ne očekujem sjajne vijesti.
Ali pokazuje se da je evolucija virusa zapravo glavni proces o kojem treba voditi računa. Nastavi li se virus suočavati sa imunološkim zidom visoke razine antitijela kod opće populacije, jednostavno će iznova i iznova iznalaziti načine da zaobiđe antitijela i postane ekstra-učinkovit u vezanju i prodiranju u naše stanice a samim time će postati i smrtonosniji.

Postoji mogućnost da patnja koju je jasambrend morao proći neće biti posljednja takve vrste, jednostavno zbog daljnje evolucije virusa koja se događa ne samo brzo nego i vrlo jednosmjerno. Prema tome, ovo nažalost nije nužno izbor između jednog scenarija i njegove alternative. Ovo bi mogao biti serijal, u kojem ispravan izbor u svakoj novoj epizodi neće biti očit.

Još uvijek smo u fazi kada odbijanjem cijepljenja svi koji su mlađi i zdravi čine uslugu ne samo sebi (govorim statistički), nego dugoročno i kolektivu - sebe štitiš od mogućih nuspojava cjepiva, a kolektiv i sve ranjivije skupine štitiš nesudjelovanjem u stvaranju novih jačih sojeva.
Ali što ako/kada dođemo u situaciju da necijepljenjem zdravstveno rizičnim cjepivom sebe izlažeš vrlo mjerljivom riziku od teške bolesti i smrti, a što će pak biti nužno da bi se spriječilo daljnju evoluciju virusa u nešto još smrtonosnije. Što onda?

Nisam pametan kako projicirati budućnost.
Ako izbjegnemo taj najcrnji scenarij, mislim da svaki ishod možemo smatrati hepi endom.

Međutim, niti second-to-worst scenarij nije bajan.
A to je da postanemo egzistencijalno ovisni o medicinski sigurnom cjepivu (za razliku od sadašnjeg medicinski rizičnog). 
Kao prvo, smatram jako neosnovanom pretpostavku da će farmaceuti uspješno slijediti stopu evolucije virusa, ako tu evoluciju nastavi pogoniti masovna vakcinacija. Kao drugo, što kada se dogodi prekid u lancu opskrbe cjepivom? Što ako poštivanje ljudskih prava ili poštivanje klimatskih dogovora postane uvjet za dobivanje cjepiva. Teoretiziram "naglas" ...

I na kraju, ponavljam po stoti put. Ljude se u bolnicama ne liječi tretmanima koji su dokazano učinkoviti i sigurni.
Ovo nije moguće dovoljno jasno naglasiti i nastavit ću naglašavati svako toliko.
Slovoslagar
Slovoslagar

Male
Posts : 615
2021-04-25


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by dijagram 19/9/2021, 17:59

aben wrote:
jasambrend wrote:
aben wrote:Josunbrend, 

Kako subti dijagnosticirali predijabetes? Hba1c?


Da...
Koliki je? 

To je srića u nesrići, sa ti je prestati piti pive i početi isti ča masniju hronu

Slanina, cvarci, zakon:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 19/9/2021, 18:00

Slovoslagar wrote:
Nisam pametan kako projicirati budućnost.
Kako sad  to? A Yoda? Njega slušaj i nećeš promašiti. Virus, mislim, da ne kažem covid. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74409
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 19/9/2021, 18:01

dijagram wrote:
aben wrote:
jasambrend wrote:
aben wrote:Josunbrend, 

Kako subti dijagnosticirali predijabetes? Hba1c?


Da...
Koliki je? 

To je srića u nesrići, sa ti je prestati piti pive i početi isti ča masniju hronu

Slanina, cvarci, zakon:)
A češnjak i D vidamin si zaboravio? :D
Eroo
Eroo

Posts : 74409
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by dijagram 19/9/2021, 18:02

Eroo wrote:
dijagram wrote:
aben wrote:
jasambrend wrote:
aben wrote:Josunbrend, 

Kako subti dijagnosticirali predijabetes? Hba1c?


Da...
Koliki je? 

To je srića u nesrići, sa ti je prestati piti pive i početi isti ča masniju hronu

Slanina, cvarci, zakon:)
A češnjak i D vidamin si zaboravio? :D

Ne koristim nesto cesnjak, pa ni obicni crveni luk.

Niti kakve suplemente.

Prirodno lijep B-)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 19/9/2021, 18:05

dijagram wrote:
Eroo wrote:
dijagram wrote:
aben wrote:
jasambrend wrote:
aben wrote:Josunbrend, 

Kako subti dijagnosticirali predijabetes? Hba1c?


Da...
Koliki je? 

To je srića u nesrići, sa ti je prestati piti pive i početi isti ča masniju hronu

Slanina, cvarci, zakon:)
A češnjak i D vidamin si zaboravio? :D

Ne koristim nesto cesnjak, pa ni obicni crveni luk.

Niti kakve suplemente.

Prirodno lijep B-)
Prirodno s/lijep, bez  češnjaka se nećemo riješiti ovog virusa. B-)
Eroo
Eroo

Posts : 74409
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by T. 19/9/2021, 18:08

AssadNaPodmornici wrote:najgore ekipa se cijepila ne zato jer se boje bolesti, nego zato su im ovi na vrhu prehrambene piramide obećali "ako se cijepite makar vam i ne treba, vratit ćemo vam slobode" - i sve jedno cijepljeni moraju tražiti neke potvrde, i dalje moraju svugdje nositi maske(koje btw ne štite) , i dalje se moraju tstirati kada prelaze granice hahaha. jebeno.  većina čak i tih što se cijepila je i požalila , jer su svjesni da su se zajebali, slušali su system a system ih naguzio.

ja svoje slobode ne molim nikoga, nisam slušao onu neudanu babu markolu i beroša koji je utekao kao pičkica i nije pomogao ranjenom policajcu iako nije bio ugrožen i novinare indexa, ne slušam ih. jer od početka znam šta je ovo sve -  dio novog ekonomskog poretka koji se može sažeti u jednoj rečenici "you will own nothing and be happy"
To su kolaboracionisti nwo-a i klausa schwaba..
I s njima će se trebati obračunati kad tad...
Barem im glave obrijati da narod zna koji su...
T.
T.

Posts : 17079
2014-04-14

Age : 83

AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 19/9/2021, 18:36

Iz ovoga vidimo da Delta soj nije bio razlog što je Portugal cijelu turističku
sezonu bio u crvenom. Kome se da može na Worldometer pogledati njihov dijagram 
novozaraženih, kad im je zaraza u početku kolovoza bila na vrhuncu  novog vala. 
Genijalno vođenje epidemije hr stožera se najbolje vidi po datumima smirivanja
epidemije upravo  razdoblju trajanja turističke sezone, što nije bio slučaj s Portugalom.
Danas je situacija potpuno obrnuta. Portugal s visokom procjepljenošću mirno ulazi
u jesensko i zimsko razdoblje kad se očekuje veliki porast zaraze.


Korona novosti i spoznaje - Page 43 Screenshot-350
Eroo
Eroo

Posts : 74409
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 19/9/2021, 19:04

Review of the Emerging Evidence Demonstrating the Efficacy of Ivermectin in the Prophylaxis and Treatment of COVID-19

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8088823/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 19/9/2021, 19:08

Is it possible to avoid heart damage from the COVID vaccine? Or do all COVID-vaccinated people have some myocarditis?

This paper has been submitted to and passed peer review, for publication in a medical journal. However, after that process, I withdrew it from consideration, due to the current accelerating aggression toward and censorship of vaccine criticism in the US. Therefore, I am posting it on Substack, so that I alone receive any criticism directed against this paper or myself.

https://colleenhuber.substack.com/p/is-it-possible-to-avoid-heart-damage

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici 19/9/2021, 19:14

Gnječ wrote:Is it possible to avoid heart damage from the COVID vaccine? Or do all COVID-vaccinated people have some myocarditis?

This paper has been submitted to and passed peer review, for publication in a medical journal. However, after that process, I withdrew it from consideration, due to the current accelerating aggression toward and censorship of vaccine criticism in the US. Therefore, I am posting it on Substack, so that I alone receive any criticism directed against this paper or myself.

https://colleenhuber.substack.com/p/is-it-possible-to-avoid-heart-damage

vjerojatno cijepivo stvori svakome ali baš svakoj osobi nuspojave.. samo neke osobe bolje podnesu neke lošije.. 
sada znamo da cijepivo najviše pogađa mušku maloljetnu djecu, te starije osobe.. to su kratkoročni efekti, dugoročne još čekamo, možda ih bude možda ne.. saznat ćemo za koju godinu jer ovi cijepljni su testna skupina. e da opasno je cijepiti trudnice itd.. 

druga stvar što vidimo da će uskoro treća i još dodatne doze pogotovo ako virus krene dalje mutirati.. a onda ćemo zbrajati i efekte toga
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20872
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by epikur37 19/9/2021, 19:16

AssadNaPodmornici wrote:
Gnječ wrote:Is it possible to avoid heart damage from the COVID vaccine? Or do all COVID-vaccinated people have some myocarditis?

This paper has been submitted to and passed peer review, for publication in a medical journal. However, after that process, I withdrew it from consideration, due to the current accelerating aggression toward and censorship of vaccine criticism in the US. Therefore, I am posting it on Substack, so that I alone receive any criticism directed against this paper or myself.

https://colleenhuber.substack.com/p/is-it-possible-to-avoid-heart-damage

vjerojatno cijepivo stvori svakome ali baš svakoj osobi nuspojave.. samo neke osobe bolje podnesu neke lošije.. 
sada znamo da cijepivo najviše pogađa mušku maloljetnu djecu, te starije osobe.. to su kratkoročni efekti, dugoročne još čekamo, možda ih bude možda ne.. saznat ćemo za koju godinu jer ovi cijepljni su testna skupina. e da opasno je cijepiti trudnice itd.. 

druga stvar što vidimo da će uskoro treća i još dodatne doze pogotovo ako virus krene dalje mutirati.. a onda ćemo zbrajati i efekte toga

Užas što nam radi globalna kabala...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 19/9/2021, 19:18

Pay no attention to the spike proteins behind the curtain
British researchers find a potential mechanism for Covid vaccine-caused heart injury


The preprint came out in July, from scientists and physicians at the University of Bristol, one of Britain’s top universities.

Naturally, it has received almost no attention, even after they presented it in August at the European Society of Cardiology Congress. Research that raises doubts about the safety of the Covid vaccines - even indirectly - rarely gets traction.

The preprint runs 26 pages and includes 56 footnotes. I am no expert on the structure and function of heart cells, but as far as I can tell it appears meticulously documented. And it paints a troubling picture: specialized blood vessel cells called pericytes have receptors called CD147s. The novel coronavirus itself (Sars-Cov-2) cannot attack these CD147s and damage the pericyte cells, potentially leading to clotting and heart attacks.

But free-floating spike protein - like the spike protein the vaccines make our bodies produce - can.

The researchers didn’t specifically look at vaccine-generated spike proteins; they were looking instead at the potential for spike proteins in people infected with the virus itself to cause damage. But they were clear about the implications of their findings:

“Importantly, we show that the recombinant S protein alone elicits cellular signalling through the CD147 receptor in cardiac [cells], thereby inducing cell dysfunction and microvascular disruption in vitro.”

And the spike protein looks and functions essentially the same whether it is generated as part of the virus or through the vaccine. And a paper published in May showed that 11 of 13 people had measurable levels of spike proteins in their blood following vaccination.


Taken together, the papers provide at least a potential avenue through which the vaccines may cause myocarditis and other heart damage - spike proteins may be leaking into the blood after vaccinations and then damaging these crucial cells.

How frequently this off-target effect may be happening is unknown, but the real-world evidence shows the myocarditis link is real, as even the Centers for Disease Control now admits.

In a saner world, regulators and public health experts would make researching this potential link a top priority. Unfortunately, the fanaticism around vaccines has made honest discussion of the myocarditis link and other potential cardiac problems nearly impossible - and research into them even harder.

And so we continue to grope for answers to questions we are barely allowed to ask.


https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2020.12.21.423721v2.full.pdf

https://academic.oup.com/cid/advance-article/doi/10.1093/cid/ciab465/6279075
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici 19/9/2021, 19:19

pa nije nikakva tajna.. idu klimatski lockdowni, dodatni porez i regulacije, restrikcije na potrošnju goriva(zanimljivo restrikcije se ne tiču njih) restrikcije na konzumaciju mesa itd, a globalna kabala je sama rekla koji joj je cilj.. novi ekonomski/globalni poredak, a moto je rekao jedan ... "you will own nothing and be happy" ... eh sada šta će još biti sa cijepivom neman pojma, cijepivo je ovdje ne bitno ono je samo usputni kotačić , sa kojima testiraju strogoću i poslušnost ovaca

 i ti si pristao biti dio toga

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20872
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 19/9/2021, 19:22

epikur37 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Gnječ wrote:Is it possible to avoid heart damage from the COVID vaccine? Or do all COVID-vaccinated people have some myocarditis?

This paper has been submitted to and passed peer review, for publication in a medical journal. However, after that process, I withdrew it from consideration, due to the current accelerating aggression toward and censorship of vaccine criticism in the US. Therefore, I am posting it on Substack, so that I alone receive any criticism directed against this paper or myself.

https://colleenhuber.substack.com/p/is-it-possible-to-avoid-heart-damage

vjerojatno cijepivo stvori svakome ali baš svakoj osobi nuspojave.. samo neke osobe bolje podnesu neke lošije.. 
sada znamo da cijepivo najviše pogađa mušku maloljetnu djecu, te starije osobe.. to su kratkoročni efekti, dugoročne još čekamo, možda ih bude možda ne.. saznat ćemo za koju godinu jer ovi cijepljni su testna skupina. e da opasno je cijepiti trudnice itd.. 

druga stvar što vidimo da će uskoro treća i još dodatne doze pogotovo ako virus krene dalje mutirati.. a onda ćemo zbrajati i efekte toga

Užas što nam radi globalna kabala...

Prestani sraćkat. Rad su napisali stručnjaci a ne djuro i pero iz komiteta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 19/9/2021, 19:23

vide se merkeličine mjere i erinih 3G.
jutro augsburg.
lijevo na fotki je "masken raus", desno je kafić, otprilike u slobodnom prijevodu "mi podržavamo 3G"

i mcshit podržava pa kebap nasuprot nemre nafilati kolika je potražnja.
Korona novosti i spoznaje - Page 43 Img_2110
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 43 of 50 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum