ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 23 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by metilda 14/9/2021, 17:19

Eroo wrote:
Eroo wrote:U Bergamu je skoro svatko izgubio nekog svoga
"Taliijanski Wuhan" - tako mnogi nazivaju grad Bergamo. Gotovo svaki njegov stanovnik je zbog koronavirusa izgubio nekog člana obitelji ili prijatelja. Kako se ti ljude nose s posljedicama pandemije?
       
Korona novosti i spoznaje - Page 23 53872661_303
Bergamo u Italiji

Smrt je njegov posao. Nicolas Facheris je direktor jednog pogrebnog poduzeća. Ali pandemija koronavirusa u njegovoj talijanskoj domoviničak je i za njega bila previše bolna. Ovaj 29-godišnjak je iz Bergama, iz regije koja je postala simbolom epidemije koja je izmakla kontroli, pandemije s brojnim ljudskim žrtvama i stravičnim slikama.
„Talijanski Wuhan", tako neki nazivaju ovu pokrajinu koja se nalazi sjeveroistočno od milijunske metropole Milana.
„U roku od samo 20 dana imao sam tako puno posla kao inače tijekom dvije godine", priča Facheris u razgovoru za agenciju DPA. I dodaje da u normalnim okolnostima u njegovom gradiću Madone godišnje ima manje od 30 smrtnih slučajeva. U ovoj je godini sve bilo drugačije: „Samo u ožujku smo imali 34 mrtvih."

https://www.dw.com/bs/u-bergamu-je-skoro-svatko-izgubio-nekog-svoga/a-54405941

Ovo naglašavam ne znam po koji put:
"Bergamo" će se desiti uvijek kad dozvolimo da virus neometano cirkulira u populaciji.
Antivakserska preseravanja ovakve katastrofe ne može zaustaviti.
Dapače, oni je podstiču i izazivaju svojim neodgovornim ponašanjem.


Ero, vakserska propaganda i borba protiv antivaksera postali su smisao tvog života. Svi mi visimo na forumu ali malo tko do nitko ulaže toliko energije za "svoju stvar" kao ti.

metilda

Posts : 4724
2021-02-20


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 23 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 14/9/2021, 17:32

metilda wrote:
Eroo wrote:
Eroo wrote:U Bergamu je skoro svatko izgubio nekog svoga
"Taliijanski Wuhan" - tako mnogi nazivaju grad Bergamo. Gotovo svaki njegov stanovnik je zbog koronavirusa izgubio nekog člana obitelji ili prijatelja. Kako se ti ljude nose s posljedicama pandemije?
       
Korona novosti i spoznaje - Page 23 53872661_303
Bergamo u Italiji

Smrt je njegov posao. Nicolas Facheris je direktor jednog pogrebnog poduzeća. Ali pandemija koronavirusa u njegovoj talijanskoj domoviničak je i za njega bila previše bolna. Ovaj 29-godišnjak je iz Bergama, iz regije koja je postala simbolom epidemije koja je izmakla kontroli, pandemije s brojnim ljudskim žrtvama i stravičnim slikama.
„Talijanski Wuhan", tako neki nazivaju ovu pokrajinu koja se nalazi sjeveroistočno od milijunske metropole Milana.
„U roku od samo 20 dana imao sam tako puno posla kao inače tijekom dvije godine", priča Facheris u razgovoru za agenciju DPA. I dodaje da u normalnim okolnostima u njegovom gradiću Madone godišnje ima manje od 30 smrtnih slučajeva. U ovoj je godini sve bilo drugačije: „Samo u ožujku smo imali 34 mrtvih."

https://www.dw.com/bs/u-bergamu-je-skoro-svatko-izgubio-nekog-svoga/a-54405941

Ovo naglašavam ne znam po koji put:
"Bergamo" će se desiti uvijek kad dozvolimo da virus neometano cirkulira u populaciji.
Antivakserska preseravanja ovakve katastrofe ne može zaustaviti.
Dapače, oni je podstiču i izazivaju svojim neodgovornim ponašanjem.


Ero, vakserska propaganda i borba protiv antivaksera postali su smisao tvog života. Svi mi visimo na forumu ali malo tko do nitko ulaže toliko energije za "svoju stvar" kao ti.
mozda je placen za to :roll

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 23 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 14/9/2021, 17:55

metilda wrote:
Eroo wrote:
Eroo wrote:U Bergamu je skoro svatko izgubio nekog svoga
"Taliijanski Wuhan" - tako mnogi nazivaju grad Bergamo. Gotovo svaki njegov stanovnik je zbog koronavirusa izgubio nekog člana obitelji ili prijatelja. Kako se ti ljude nose s posljedicama pandemije?
       
Korona novosti i spoznaje - Page 23 53872661_303
Bergamo u Italiji

Smrt je njegov posao. Nicolas Facheris je direktor jednog pogrebnog poduzeća. Ali pandemija koronavirusa u njegovoj talijanskoj domoviničak je i za njega bila previše bolna. Ovaj 29-godišnjak je iz Bergama, iz regije koja je postala simbolom epidemije koja je izmakla kontroli, pandemije s brojnim ljudskim žrtvama i stravičnim slikama.
„Talijanski Wuhan", tako neki nazivaju ovu pokrajinu koja se nalazi sjeveroistočno od milijunske metropole Milana.
„U roku od samo 20 dana imao sam tako puno posla kao inače tijekom dvije godine", priča Facheris u razgovoru za agenciju DPA. I dodaje da u normalnim okolnostima u njegovom gradiću Madone godišnje ima manje od 30 smrtnih slučajeva. U ovoj je godini sve bilo drugačije: „Samo u ožujku smo imali 34 mrtvih."

https://www.dw.com/bs/u-bergamu-je-skoro-svatko-izgubio-nekog-svoga/a-54405941

Ovo naglašavam ne znam po koji put:
"Bergamo" će se desiti uvijek kad dozvolimo da virus neometano cirkulira u populaciji.
Antivakserska preseravanja ovakve katastrofe ne može zaustaviti.
Dapače, oni je podstiču i izazivaju svojim neodgovornim ponašanjem.


Ero, vakserska propaganda i borba protiv antivaksera postali su smisao tvog života. Svi mi visimo na forumu ali malo tko do nitko ulaže toliko energije za "svoju stvar" kao ti.
Nije u šoldima sve.
Nekima kafići i noćni klubovi život znače, a ja nisam jedan od njih.
Nisu "moja stvar", jbga...
Eroo
Eroo

Posts : 74866
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 23 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Hektorović 14/9/2021, 18:05

Noor wrote:U tim godinama tko zna kako ce ti silni boosteri utjecati na sve ostalo, ali ok, tko umre od njih, nece morat od neceg drugog...

Privatno će ti svaki imunolog potvrditi kako uopće ne znamo reakciju tijela na uzimanje tih boostera svakih 6 mjeseci. 

Kažem, za nekoga tko ima najviše još nekih 10-15 godina života sve to i ima smisla, ali za zdrave i mlađe od 60, posebno one ispod 50, je to totalna ludnica.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 23 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Hektorović 14/9/2021, 18:09

michaellcmacha wrote:
Hektorović wrote:

Sve ove žene imaju žestok višak kila, a muški izgledaju ko sa su previše po birtijama a premalo po prirodi. U biti na svima se vidi loša trash prehrana.
interesantno je da svi ovi koji su u žiži javnosti namjerno ignoriraju neke činjenice... sad da odeš u bilo koje slavonsko ili posavsko selo, od 10 ljudi 8 će biti pretilo, od istih tih 10 ljudi 5-6 će imati probleme sa cirkulacijom i krvnim pritiskom, od istih tih 10 ljudi minimalno 4 će imati problema sa alkoholom, i to sad potpuno nebitno jesu li muški ili ženske u pitanju... evo npr ja spadam u kategoriju 1 i 2, jebiga borim se pokušavam bar kilažu vratiti na vrijeme prije srčanog udara ali ne ide i svjestan sam potpuno da bi mi to moglo u velikoj mjeri zakomplicirati život kod neke iduće situacije zaražavanja, ali ne pada mi na pamet sudjelovati u stvaranju slike kakvu pokušava projicirati drug Ero... tipa to su sve stari ljudi ali zdravi u kondiciji, bez nekih posebnih problema zbog kojih bi im bilo otežano nositi se sa bolešću...

To je upravo ta ekipa ispod 70 koja završi u u bolnici, no ogromnom većinom preživi.

Prijateljici je otac sa 50tak zaglavio na kisku, no isto tako je lik žestoko predebeo i fizički zapušten.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 23 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 14/9/2021, 18:48

Noor wrote:
metilda wrote:
Eroo wrote:
Eroo wrote:U Bergamu je skoro svatko izgubio nekog svoga
"Taliijanski Wuhan" - tako mnogi nazivaju grad Bergamo. Gotovo svaki njegov stanovnik je zbog koronavirusa izgubio nekog člana obitelji ili prijatelja. Kako se ti ljude nose s posljedicama pandemije?
       
Korona novosti i spoznaje - Page 23 53872661_303
Bergamo u Italiji

Smrt je njegov posao. Nicolas Facheris je direktor jednog pogrebnog poduzeća. Ali pandemija koronavirusa u njegovoj talijanskoj domoviničak je i za njega bila previše bolna. Ovaj 29-godišnjak je iz Bergama, iz regije koja je postala simbolom epidemije koja je izmakla kontroli, pandemije s brojnim ljudskim žrtvama i stravičnim slikama.
„Talijanski Wuhan", tako neki nazivaju ovu pokrajinu koja se nalazi sjeveroistočno od milijunske metropole Milana.
„U roku od samo 20 dana imao sam tako puno posla kao inače tijekom dvije godine", priča Facheris u razgovoru za agenciju DPA. I dodaje da u normalnim okolnostima u njegovom gradiću Madone godišnje ima manje od 30 smrtnih slučajeva. U ovoj je godini sve bilo drugačije: „Samo u ožujku smo imali 34 mrtvih."

https://www.dw.com/bs/u-bergamu-je-skoro-svatko-izgubio-nekog-svoga/a-54405941

Ovo naglašavam ne znam po koji put:
"Bergamo" će se desiti uvijek kad dozvolimo da virus neometano cirkulira u populaciji.
Antivakserska preseravanja ovakve katastrofe ne može zaustaviti.
Dapače, oni je podstiču i izazivaju svojim neodgovornim ponašanjem.


Ero, vakserska propaganda i borba protiv antivaksera postali su smisao tvog života. Svi mi visimo na forumu ali malo tko do nitko ulaže toliko energije za "svoju stvar" kao ti.
mozda je placen za to :roll
Nego.
Nešto stigne i s Pelješkog, a tek iz NASA-e...nakupi se toga. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74866
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 23 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 14/9/2021, 18:52

Hektorović wrote:
Noor wrote:U tim godinama tko zna kako ce ti silni boosteri utjecati na sve ostalo, ali ok, tko umre od njih, nece morat od neceg drugog...

Privatno će ti svaki imunolog potvrditi kako uopće ne znamo reakciju tijela na uzimanje tih boostera svakih 6 mjeseci. 

Kažem, za nekoga tko ima najviše još nekih 10-15 godina života sve to i ima smisla, ali za zdrave i mlađe od 60, posebno one ispod 50, je to totalna ludnica.
Treba sve iznad 60, pa i iznad 50, zatuć, nego šta...ukineš mirovinsko i novac investiraš u kafiće i noćne klubove.
Mislima na VAŠE kafiće i VAŠE noćne klubove, a sve šta su izgradili ovi iznad 50 treba do temelja porušit. 
Sve šta su izgradili, ne samo kafiće i noćne klubove.
Brzo bi ti i takvi opet igrali kolo oko vatre uz bubnjeve. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74866
2016-07-22


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 23 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 14/9/2021, 19:01

Poll Finds Vaccinated Americans Significantly More Likely to Dump Their Friends Over Stance on COVID-19 Jab

Published 1 min ago 14 September, 2021


According to the OnePoll survey, 14 per cent of Americans who have been vaccinated have axed a friend from their life due to a difference of opinion on the issue.

Of those who ended a friendship, 66 percent are vaccinated and 17 percent don’t ever plan to receive the shot,” reports Study Finds. “Fourteen percent of vaccinated respondents — about 1 in 7 — say they parted ways with friends who didn’t want to get the vaccine.”

In other words, those who are most submissive to peer pressure when it comes to taking the shot are also the most intolerant of those who exercise their bodily autonomy in declining to get jabbed.

This once again underscores how those who routinely preach about how compassionate and caring they are about other people are in fact ruthlessly intolerant of anyone who doesn’t agree with them, to the point of destroying entire friendships.

97 per cent of vaccinated people who dumped their friends considered their ex-buddies to be “full-blown anti-vaxxers,” a term weaponized by the media to smear anyone who has concerns about the COVID-19 vaccine.

However the fact remains; Discouraging people from taking a vaccine is infinitely less malevolent than forcing people to take a vaccine against their will.

America now faces that reckoning with Biden’s plan to impose federal vaccine mandates on every company that employs over 100 people.

Expect many more relationships to crash and burn thanks to the latest wedge issue that has been weaponized by the system to divide and conquer the masses.

Dotle smo došli...?

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 23 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Slovoslagar 14/9/2021, 20:13

Gnječ wrote:Poll Finds Vaccinated Americans Significantly More Likely to Dump Their Friends Over Stance on COVID-19 Jab

Published 1 min ago 14 September, 2021


According to the OnePoll survey, 14 per cent of Americans who have been vaccinated have axed a friend from their life due to a difference of opinion on the issue.

Of those who ended a friendship, 66 percent are vaccinated and 17 percent don’t ever plan to receive the shot,” reports Study Finds. “Fourteen percent of vaccinated respondents — about 1 in 7 — say they parted ways with friends who didn’t want to get the vaccine.”

In other words, those who are most submissive to peer pressure when it comes to taking the shot are also the most intolerant of those who exercise their bodily autonomy in declining to get jabbed.

This once again underscores how those who routinely preach about how compassionate and caring they are about other people are in fact ruthlessly intolerant of anyone who doesn’t agree with them, to the point of destroying entire friendships.

97 per cent of vaccinated people who dumped their friends considered their ex-buddies to be “full-blown anti-vaxxers,” a term weaponized by the media to smear anyone who has concerns about the COVID-19 vaccine.

However the fact remains; Discouraging people from taking a vaccine is infinitely less malevolent than forcing people to take a vaccine against their will.

America now faces that reckoning with Biden’s plan to impose federal vaccine mandates on every company that employs over 100 people.

Expect many more relationships to crash and burn thanks to the latest wedge issue that has been weaponized by the system to divide and conquer the masses.

Dotle smo došli...?
Čuj, svako pitanje koje je namjerno i do ekstrema politički instrumentalizirano će kod jednog manjeg postotka ljudi proizvesti ekstremne reakcije.

Gledaj na to ovako, 14% od broja cijepljenih (koji je značajno manji od 100%) je sve u svemu prilično mali broj ljudi. Ako ćemo se držati filozofije da je čaša polupuna, možemo reći da velika većina ljudi i dalje ima zdravog razuma u sebi.
Slovoslagar
Slovoslagar

Male
Posts : 615
2021-04-25


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 23 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 14/9/2021, 20:36

Korona novosti i spoznaje - Page 23 E_qy0u10

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 23 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by dijagram 14/9/2021, 20:39

mutava baštarda wrote:Korona novosti i spoznaje - Page 23 E_qy0u10
ma ovo je neka prevara, greska u printanju
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 23 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 14/9/2021, 20:44

Gnječ wrote:Poll Finds Vaccinated Americans Significantly More Likely to Dump Their Friends Over Stance on COVID-19 Jab



Dotle smo došli...?

Gombe čimpanze su ratovale 4 godine, tu smo mi, skupa s majmunima .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 23 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Slovoslagar 14/9/2021, 20:44

mutava baštarda wrote:Korona novosti i spoznaje - Page 23 E_qy0u10
Da se ljudi nisu cijepili, onda bi cijepljeni sačinjavali 100% umrlih, a ovako je srećom samo 25%.
Kako je 25% mnogo manje od 100%, jasno je da je ostvaren velik napredak. :D
Slovoslagar
Slovoslagar

Male
Posts : 615
2021-04-25


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 23 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 14/9/2021, 20:46

Ako me neki prijatelj otpili zbog vakcine onda mi ustvari n9kada nije ni bio prijatelj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 23 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 14/9/2021, 20:55

Slovoslagar wrote:
mutava baštarda wrote:Korona novosti i spoznaje - Page 23 E_qy0u10
Da se ljudi nisu cijepili, onda bi cijepljeni sačinjavali 100% umrlih, a ovako je srećom samo 25%.
Kako je 25% mnogo manje od 100%, jasno je da je ostvaren velik napredak. :D
Napredak je vidljiv. Dogodine kad bude peta i šesta bit će još bolji rezultat.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 23 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 14/9/2021, 20:58

Gnječ wrote:Ako me neki prijatelj otpili zbog vakcine onda mi ustvari n9kada nije ni bio prijatelj.
Korona novosti i spoznaje - Page 23 E_odp310

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 23 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 14/9/2021, 21:23

opet nije tema korona, već je tema ero.
kaj on sam po sebi jako očajno želi.

ne prihvaća niti jedan argument osim partijskog, ali to je radio cijeli život.

svi smo mi iznosili neke projekcije i kao normalni ljudi spoznajom i napretkom mijenjali smo i naše upise.

ne da mi se objavljivati njegove bisere od prije godinu i pol.

koliko je sada gorljiv cjepvofil tako je prije tvrdio, kuvertirao-kaj god to značilo-da u maju 2020 papa-tuta covid.

svi smo mi korigirali svoje stavove ali ne da bi išli u smjeru fašizma ili nacizma.

u njemačkoj ljudi masovno idu u restorane i pivnice, iz protesta i da očuvaju radna mjesta ugostitelja.

nitko živ ne nosi maske u restoranima ili birtijama.

ukinute ove usrane bijele maske i samo u velikim šoping centrima inzistiraju da ju imaš barem preko brade.

a, ovaj može i dalje srat po partijskoj liniji.

svi mi izlazimo i svi se družimo.

cjepio je teži zajeb.

minhen s okolicom, što je po broju stanovnika skoro kao hrvatska ima manje od 50% cijepljenih. većina je počela odbijati drugo.

kod mene zatvorili injekcijski odjel jer nitko ne dolazi.
tko se želi cijepiti pravac augsburg 50 km dalje.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 23 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 14/9/2021, 21:24

mutava baštarda wrote:
Gnječ wrote:Ako me neki prijatelj otpili zbog vakcine onda mi ustvari n9kada nije ni bio prijatelj.
Korona novosti i spoznaje - Page 23 E_odp310

Koje su to budalaštine? Pa japanci nose maske več desetlječima zbog peludi i zbog smoga i ne vidim da su popizdili zbog toga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 23 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 14/9/2021, 21:28

Gnječ wrote:
mutava baštarda wrote:
Gnječ wrote:Ako me neki prijatelj otpili zbog vakcine onda mi ustvari n9kada nije ni bio prijatelj.
Korona novosti i spoznaje - Page 23 E_odp310

Koje su to budalaštine? Pa japanci nose maske več desetlječima zbog peludi i zbog smoga  i ne vidim da su popizdili zbog toga.
Pa oni se rode kao roboti.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 23 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by T. 14/9/2021, 21:30

Gnječ wrote:
mutava baštarda wrote:
Gnječ wrote:Ako me neki prijatelj otpili zbog vakcine onda mi ustvari n9kada nije ni bio prijatelj.
Korona novosti i spoznaje - Page 23 E_odp310

Koje su to budalaštine? Pa japanci nose maske več desetlječima zbog peludi i zbog smoga  i ne vidim da su popizdili zbog toga.
Kako ne vidiš?
Vlak zakasni dvi minute, vlakovođa počini harakiri...
T.
T.

Posts : 17130
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 23 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 14/9/2021, 21:32

ODGOVOR LIJEČNIKA BEROŠU: ‘Glavni izvor zaraze u bolnicama bit će cijepljeni zdravstveni radnici’

‘Poštovani Ministre Beroš, pomno sam pročitao Vaše otvoreno pismo nama liječnicima, u kojem ste nedvojbeno istaknuli tri uvjeta po kojima će liječnici i drugo zdravstveno osoblje moći doći na svoja radna mjesta od 1. Listopada ove godine.


Vaše legitimno pravo kao Ministra svakako je postavljati određene uvjete, ali oni uvijek moraju biti u skladu sa zakonom i ustavom Republike hrvatske. Vidite dragi kolega, da Vas podsjetim, Liječnik prije nego dobije dopuštenje za samostalan rad mora ispuniti određene uvjete, zakonom propisane i nakon toga dobije licencu za samostalan rad. Mi smo svoje zakonske uvjete već ispunili dragi kolega, jer da nismo ne bi mogli raditi. No sada vi pokušavate nama liječnicima koji se nismo cijepili, nametnuti silom nove uvjete kojih nema u našim ugovorima o radu. Što bi se dogodilo kada bi poslodavac radniku samoinicijativno stalno mijenjao uvjete rada, a da za to nema pristanak radnika?

Ne mislite li da je to dragi Ministre gaženje ustavom zajamčenih prava radnika i kršenje ugovora o radu? Moja najveća briga u ovom trenutku, kao liječnik koji svaki dan radim sa najtežim covid pozitivnim pacijentima, jeste da ako Vam ovo uspije proći dragi Ministre bez pobune radnika i sindikata, što će Vam slijedeće pasti na pamet, kakva nova odluka ili uvjet?

Znate kako se to zove dragi Ministre? Diktatura.






Razumijem Vašu zabrinutost u svezi epidemije COVID-19, no podsjećam sve liječnike i javnost na neke činjenice koje od Vas dragi ministre do sada nismo mogli čuti.

Navodim slijedeće:
– cijepljeni i necijepljeni mogu oboljeti od virusa SARS Co 2 i dobiti koronavirusnu bolest COVID 19.
– i cijepljeni i necijepljeni mogu dobiti teške oblike COVID 19 bolesti i završiti na respiratoru, uz smrtni ishod. (osobno se uvjerio kao liječnik koji liječi takve pacijente)
– i cijepljeni kao i necijepljeni mogu zaraziti druge osobe u svojoj blizini.
– pacijenti koji dođu u Bolnicu nisu zaštićeni 100%, niti od zdravstvenih djelatnika koji su cijepljeni, a niti od onih koji nisu cijepljeni.
– davanjem COVID PROPUSNICE zdravstvenim radnicima koji su cijepljeni, riskirate proboj Sars Co 2 virusa u bolnice, upravo zato što oni mogu biti prijenosnici, a nesmetano će ulaziti u bolnice bez testa. (dovoljno je da jedan cijepljeni, a zaraženi uđe u bolnicu i danima širi bolest, a nikada ga nećemo otkriti jer ga nećemo testirati)
– stoga zaključujem, 1. Listopada javnosti mora biti jasno da će glavni potencijalni izvor zaraze u bolnicama predstavljati upravo cijepljeni zdravstveni radnici koji se neće testirati, a mogu biti zaraženi i prenijeti infekciju drugima.




Također jedna bitna stavka u svezi onih koji su cijepljeni ili koji se žele cijepiti ovim novim cjepivima. Osobno sam se uvjerio da su brojke o nuspojavama ovih cjepiva značajno male, ne zbog toga što ih nema, nego isključivo zbog toga što se odbacuju kao da to nisu i što se ne prijavljuju.
Sada ću podijeliti s Vama dragi Ministre svoje vlastito iskustvo. Kada sam se vratio s mora prve tri osobe koje su preminule zbog teških oblika COVID 19 infekcije bile su cijepljene, jedna od njih je bila i na respiratoru.
I još nešto za sve koji ovo budu čitali, morate znati puno je veća šansa da zdravi mladi ljudi dobiju jednu od brojnih nuspojava eksperimentalnog cjepiva, nego da umru od korona virusa.



Radim sa covid pozitivnim pacijentima od samog početka epidemije i mogu vam reći ovo, još nisam morao intubirati pacijenta koji je bio prethodno potpuno zdrav.
Ukoliko budete i dalje mijenjali uvjete rada i slijedeći puta budete inzistirali na obveznom cijepljenju za dolazak na posao, kolega dragi i Ministre želim Vam reći ovo:

“Prije ću ostati bez posla, nego se cijepiti ovim eksperimentalnim cjepivom, jer za provođenje svakog eksperimenta dragi Ministre potrebno je i dopuštenje osobe na kojoj se provodi eksperiment!“

S poštovanjem kolega liječnik!”
Link


_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 23 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum