ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by epikur37 6/9/2021, 21:22

ebenica wrote:
epikur37 wrote:
Noor wrote:
Eroo wrote:
ebenica wrote:
Eroo wrote:
Bez PCT potvrde neće se moći liječniku, na primjer...
to će smanjiti smrtnost. drkaj bosanac, drkaj.
 Na glupe šank-upadice ne odgovaram.
kad smo kod šanka, pa daj pojasni...zasto na šanku ne smiješ stajat bez maske, a sjediti bez nje smiješ?

Kad stajiš više se naginješ, približavaš u facu drugim ljudima, onda korak tam, korak vam i tako..

sve je minuciozno uzeto u obzir
di ste to dogovorili? u središnjici na šanku gledajući šeksa?
u prvoj restrikciji su smjeli radit do ponoći, valjda onda koroni padne cipelica...

Pa iza ponoći su ljudi pijani, bale jedni po drugima. 

To bi trebalo zabraniti i bez korone, ujutro se diže sa suncem a kako ćeš ako legneš u 2 ili 3.

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 6/9/2021, 21:24

epikur37 wrote:
Noor wrote:
Eroo wrote:
ebenica wrote:
Eroo wrote:
Bez PCT potvrde neće se moći liječniku, na primjer...
to će smanjiti smrtnost. drkaj bosanac, drkaj.
 Na glupe šank-upadice ne odgovaram.
kad smo kod šanka, pa daj pojasni...zasto na šanku ne smiješ stajat bez maske, a sjediti bez nje smiješ?

Kad stajiš više se naginješ, približavaš u facu drugim ljudima, onda korak tam, korak vam i tako..

sve je minuciozno uzeto u obzir
vam tam i tako
to sam si i mislila...trac truc pa nista

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by dijagram 6/9/2021, 21:26

Struka je dugo i ozbiljno promisljala sto je najbolje za Hrvatsku.

Onda se nakon puno  iskristaliziralo kvalitetno rjesenje.

Struka zna.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 6/9/2021, 21:41

Brain32 wrote:Ma sve je ovo sranje, ne kužim ni te baš antivaxere onak kaj te boli kurac hoće li se tko cijepiti ili neće, bitno je da nema prisile u nikakvom obliku i to je to.
pa koliko ja isčitavam ovdje nema antivaxera.
nego ima fašista koji po parijskoj direktivi zagovaraju protupravno obavezno cijepljene.

čak ni nacistička njemačka i hitler nisu dirali židove dok nisu donešeni zakon.

cijelo to sranje će skupo koštati države jer su radile protuustavno i protuzakonito.

a, kada se već spominje njemačka, znam za bavarsku da je ukinula nošenje ffp2 maski.
nose se plave i to u trgovinama.

onaj 3G koji je debil spominjao ne spominje se niti koristi nigdje.

s 23ćim listopadom ukidaju se besplatna testiranja i obaveza pokazivanja istog za bilo kaj.

intencija je odjebati maske do kraja rujna, mali problem su izbori.

ljudi se masovno okupljaju baš kontra vlastima.

u masi restorana uz natpis da cijepljeni ne smiju unutra stoji isto tako za društvo od 5 koje naruči jelo i piće plaća 4 jela i pića po izboru.

ili svako peto piće je besplatno.

tako da kada štasijeva baba ode bit će zanimljiva politika zelenih i socijalista koji zagovaraju kompletno otvaranje.

tko živ tko mrtav.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 6/9/2021, 21:57

veber wrote:

cijelo to sranje će skupo koštati države jer su radile protuustavno i protuzakonito.

mislim da je to najmanja šteta i da je puno veća ona koja će ostavit posljedice na ljude koji bi možda inače bili potpuno zdravi i to će se vjerojatno pripisavati načinu života, nisu sjedili na šanku ili su bili vani iza ponoći ili tak neko usrano sranje a da će se pravi uzroci trpat pod tepih k'o da ništa nije bilo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 6/9/2021, 22:14

ebenica wrote:
veber wrote:

cijelo to sranje će skupo koštati države jer su radile protuustavno i protuzakonito.

mislim da je to najmanja šteta i da je puno veća ona koja će ostavit posljedice na ljude koji bi možda inače bili potpuno zdravi i to će se vjerojatno pripisavati načinu života, nisu sjedili na šanku ili su bili vani iza ponoći ili tak neko usrano sranje a da će se pravi uzroci trpat pod tepih k'o da ništa nije bilo.
naveo sam primjer mog vjenčanog kuma.
nije hrvatska, njemačka je.
minhen.

žalio se mjesecima na otežano disanje, laganu bol u prsima.

osim pušenja nikakvih drugih nezdravih aktivnosti.
bavi se i sportom.

ali je odgađano pa ga je strefilo.

on je imao sreću pa je odmah zaprimljen. 
prestao je pušiti, na lijekovima je.

srećom ne treba stent niti nekaj gore.

vjerovatno se to ne bi desilo da je u maju bio na kontroli.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Brain32 6/9/2021, 22:22

AssadNaPodmornici wrote:2)prebolio koronu, nigdje u povjesti se ne cijepe ljudi protiv bolesti koje su nedavno preboljeli, to u medicinskoj praksi zadnjih 100godina nitko nije radio, osim ove godine kada su mijenjali nekoliko puta klasične definicije iz medicine sve radi bolesti čiji je survival rate za staračku pretilu populaciju RH između 99.9% -99.6% ovisno o metodi računanja
Da u toj sam grupi i ja, nama je u kalkulaciji jednadžbe osobnog rizika cjepivo zapravo nova nepoznanica.


ebenica
mislim da nitko nije antivakser na ovoj temi ali isrto ne mogu reć' da me boli kurac kaj će na tisuće ljudi umriejt ili imat trajne posljedice radi cjepljenja.
ako je nešto štetno o tome treba govorit i kritizirat jer se jedino na taj način se stvari mogu popravit. svi smo mi ovdje u stvari protiv štetne propagande u kojoj se zahtijeva od mladih i zdravih ljudi da se cijepe
da se zadovolji "procjepljenost" i neki imaginarni postotak.
Nisam se dobro izrazio nije da me boli kurac kaj bu netko najebo jer se taje informacije, čisto o osobnoj odluci pričam...tipa nebum nikome rekao da je glup kaj se cijepil ali naravno želim da donese informiranu odluku.

veber
pa koliko ja isčitavam ovdje nema antivaxera.
nego ima fašista koji po parijskoj direktivi zagovaraju protupravno obavezno cijepljene.
Pa tu na forumu nema to je sigurno ali općenito ima dosta ekipe kad pogledaš komentare po portalima i društvenim mrežama koji isto tako svakakve pizdarije pišu a gamad koja zagovara prisilna cijepljenja u kompi s medijima etiketira sve i onda zbogom rasprava.
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 6/9/2021, 22:28

Brain32 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:2)prebolio koronu, nigdje u povjesti se ne cijepe ljudi protiv bolesti koje su nedavno preboljeli, to u medicinskoj praksi zadnjih 100godina nitko nije radio, osim ove godine kada su mijenjali nekoliko puta klasične definicije iz medicine sve radi bolesti čiji je survival rate za staračku pretilu populaciju RH između 99.9% -99.6% ovisno o metodi računanja
Da u toj sam grupi i ja, nama je u kalkulaciji jednadžbe osobnog rizika cjepivo zapravo nova nepoznanica.


ebenica
mislim da nitko nije antivakser na ovoj temi ali isrto ne mogu reć' da me boli kurac kaj će na tisuće ljudi umriejt ili imat trajne posljedice radi cjepljenja.
ako je nešto štetno o tome treba govorit i kritizirat jer se jedino na taj način se stvari mogu popravit. svi smo mi ovdje u stvari protiv štetne propagande u kojoj se zahtijeva od mladih i zdravih ljudi da se cijepe
da se zadovolji "procjepljenost" i neki imaginarni postotak.
Nisam se dobro izrazio nije da me boli kurac kaj bu netko najebo jer se taje informacije, čisto o osobnoj odluci pričam...tipa nebum nikome rekao da je glup kaj se cijepil ali naravno želim da donese informiranu odluku.

veber
pa koliko ja isčitavam ovdje nema antivaxera.
nego ima fašista koji po parijskoj direktivi zagovaraju protupravno obavezno cijepljene.
Pa tu na forumu nema to je sigurno ali općenito ima dosta ekipe kad pogledaš komentare po portalima i društvenim mrežama koji isto tako svakakve pizdarije pišu a gamad koja zagovara prisilna cijepljenja u kompi s medijima etiketira sve i onda zbogom rasprava.
ovo je jedini forum koji nije stručan pa sudjelujem.
ne posjećujem niti jedan drugi ovog tipa. tu sam po inerciji.

sudjelujem na nekim drugim, stručnim i dva za 3D print gdje pomažem ekipi koja ulazi u svijet 3D printa.
(unatoč svim nagovorima vlasnika, svi moji modeli su besplatni-rušim im cijene besplatnim modelima)
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 6/9/2021, 22:30

btw. mutavi i ja smo se cijepili protiv tetanusa otprilike u isto vrijeme.
nismo bili nikakvi protivnici cjepiva.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 7/9/2021, 11:18

Gnječ wrote:di je turčin? otišao u samostan? klauzura? pokora na kruhu i vodi?

jebote, starosta  gnoji već godinu i po po kovidu davi nas sranjima i umobolnim proljevima.  onda dođe teta violeta i u dva dana turčina rasturi k'o bugarsku skupštinu.
beroš šteka na twiteru pa nema novih proglasa. kad se javi pajcek javit će se i slobosna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 7/9/2021, 11:19

prckov wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:A tko je klokan?
prckov, bosanac u australiji, pa se nekad javi i nama koji spavamo na slami objašnjava što je to grtalica, kao sad npr.
jer eto, njegova guzica je vidla svijeta.

pozz pinky, krepat ma ne molat! ovim čobanima ;)

Aaa, taako? Okej. Njima je tamo ionako sve naopacke pa je i logika malo drugacija! :P

Zdravo! Odoh se i ja setati... :)

.
Btw, salim se, Prc, ali hebemnu ti i ta apsolutna istinitost kad svemir ne raspoznaje "gore" ni "dolje". :P

neka te, bas mi postalo zabavno  :D

Morala sam jucer nestat', uzmaknut'. Vas su bila dvojica, a nas troje - sami.

Ne brini, vratit cu se vec onome sto ste pisali. :p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 7/9/2021, 11:21

Početak školske godine, Australija, Škotska, Švedska
Korona novosti i spoznaje - Page 32 Your-childs-brain-on-technology-video-games
Korona novosti i spoznaje - Page 32 Skynews-scotland-schools-social_5065560

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 7/9/2021, 11:24

ebenica wrote:
Gnječ wrote:di je turčin? otišao u samostan? klauzura? pokora na kruhu i vodi?

jebote, starosta  gnoji već godinu i po po kovidu davi nas sranjima i umobolnim proljevima.  onda dođe teta violeta i u dva dana turčina rasturi k'o bugarsku skupštinu.
beroš šteka na twiteru pa nema novih proglasa. kad se javi pajcek javit će se i slobosna.
Stavio je Beroš onu plavušicu da gnjoji umisto njega. Bolje da njoj sjebe karijeru, nego sebi.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 7/9/2021, 11:25

Gnječ wrote:di je turčin? otišao u samostan? klauzura? pokora na kruhu i vodi?

jebote, starosta  gnoji već godinu i po po kovidu davi nas sranjima i umobolnim proljevima.  onda dođe teta violeta i u dva dana turčina rasturi k'o bugarsku skupštinu.

Barba Gnjec! :) Jucer su mi bili preslatki prvasici. :x

@Eroo, necu te vise cinkat", obecajem. A ni hodze pohodit'. Drago mi je da si odlucio sad samo opusteno.. :D

Zatvorio stranice, portale, forum. Negdje se sece s gomilicom demaskranih, necijepljenih, je l' da, je l' da, je l' da? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 7/9/2021, 11:30

veber wrote:btw. mutavi i ja smo se cijepili protiv tetanusa otprilike u isto vrijeme.
nismo bili nikakvi protivnici cjepiva.
Nisam čekao da mi doktor kaže da se odem cijepiti, nego odem sam.
Zanimljivo je što kad postoji sumnja da je netko zaražen bjesnoćom, kod koje je smrtnost 100% ne postoji prisila da se netko cijepi, nego preporuka.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 7/9/2021, 11:34

mutava baštarda wrote:Početak školske godine, Australija, Škotska, Švedska
fascinantno je kak' od bolesti svi profitiraju, mediji (gleda se, kliKče se), političari (kao nešto stvarno rade), farmaceuti (biznis do bola), twiteraši-fejsbukaši (svakodnevne objave), pa čak i ovaj forum bez ove teme gol i bos. bez bolesti i ratova, sukoba sve je to kuratz i svi su spremni dat lijevo jaje da sve to što duže potraje, dok se ne smisli nešto novo, novi rat, nova kriza, nova pandemija....nekrofilija umrlih i oni koji će tek umrijeti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 7/9/2021, 11:38

ebenica wrote:
mutava baštarda wrote:Početak školske godine, Australija, Škotska, Švedska
fascinantno je kak' od bolesti svi profitiraju, mediji (gleda se, kliKče se), političari (kao nešto stvarno rade), farmaceuti (biznis do bola), twiteraši-fejsbukaši (svakodnevne objave), pa čak i ovaj forum bez ove teme gol i bos. bez bolesti i ratova, sukoba sve je to kuratz i svi su spremni dat lijevo jaje da sve to što duže potraje, dok se ne smisli nešto novo, novi rat, nova kriza, nova pandemija....nekrofilija umrlih i oni koji će tek umrijeti.

Kapitalizam i krize? Ma ja! Ne ide to zajedno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 7/9/2021, 11:45

ebenica wrote:
mutava baštarda wrote:Početak školske godine, Australija, Škotska, Švedska
fascinantno je kak' od bolesti svi profitiraju, mediji (gleda se, kliKče se), političari (kao nešto stvarno rade), farmaceuti (biznis do bola), twiteraši-fejsbukaši (svakodnevne objave), pa čak i ovaj forum bez ove teme gol i bos. bez bolesti i ratova, sukoba sve je to kuratz i svi su spremni dat lijevo jaje da sve to što duže potraje, dok se ne smisli nešto novo, novi rat, nova kriza, nova pandemija....nekrofilija umrlih i oni koji će tek umrijeti.
Ne postoji mir, nego samo pauza između dva rata, koja je završila 2019te.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 7/9/2021, 11:46

violator wrote:
ebenica wrote:
mutava baštarda wrote:Početak školske godine, Australija, Škotska, Švedska
fascinantno je kak' od bolesti svi profitiraju, mediji (gleda se, kliKče se), političari (kao nešto stvarno rade), farmaceuti (biznis do bola), twiteraši-fejsbukaši (svakodnevne objave), pa čak i ovaj forum bez ove teme gol i bos. bez bolesti i ratova, sukoba sve je to kuratz i svi su spremni dat lijevo jaje da sve to što duže potraje, dok se ne smisli nešto novo, novi rat, nova kriza, nova pandemija....nekrofilija umrlih i oni koji će tek umrijeti.

Kapitalizam i krize? Ma ja! Ne ide to zajedno.
"proizvodnja" ne smije stati, ne smije trpjeti....treba nešto kaj se može zaustavit kad dosadi i preć' na nekaj novo.
pa nećemo se valjda okrenut problemima ljudi koji spavaju pod mostovima ili su gladni i žedni, nemaju vodu ili struju, to bi bilo bezze, kome je to zanimljivo.
lova od ratova ili lijekova sagradila nekome dom. i kraj. kome bi to bilo zanimljivo? boringggg
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by marcellus 7/9/2021, 11:50

krize su odlika svakog sustava koji je dinamičan i razvija se, i svake ekonomije koja napreduje. Pa tako i kapitalizma. Periodične su i dolaze cca svakih 10 godina. Kao što periodično dolaze šumski požari, krize u odrastanju životu (pubertet, srednje godine) i ledena doba na zemlji.

socijalizam je cijeli jedna velika kriza od prvog do zadnjeg dana.

_________________
Korona novosti i spoznaje - Page 32 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by marcellus 7/9/2021, 11:51

ono živio sam u socijalizmu 26 godina i osim kratkog perioda sredinom sedamdesetih kad se masovno zaduživalo ne sjećam se kad nije bila kriza.

_________________
Korona novosti i spoznaje - Page 32 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum