ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu!

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu! - Page 2 Empty Re: Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu!

Post by veber 27/12/2015, 16:53

izgleda :D

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu! - Page 2 Empty Re: Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu!

Post by Guest 27/12/2015, 16:55

veber wrote:izgleda :D
Ono debilane da ne mogu biti veće no istina je da će uvijek biti onih koji će to sve progutati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu! - Page 2 Empty Re: Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu!

Post by mutava baštarda 27/12/2015, 17:01

gargamel0101 wrote:Boris Karpihkov kao ruski disident
 Karpihkovo mišljenje ipak je prilično sumnjive prirode, s obzirom da je prebjeg na Zapad, te se trenutno nalazi u britanskoj sigurnoj kući uz izmijenjeni identitet. Tako da su i sve navedene informacije prilično jednostrane i možebitno propagandne.


haha ovo nije ni propaganda, ovo su mekinje...
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu! - Page 2 Empty Re: Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu!

Post by mutava baštarda 27/12/2015, 17:06

Putin ne pati od problema koje imaju Obama, Holand i Cameron koji kada idu ratovati trebaju propagandno odraditi medijski posao pa kada javno mišljenje dostigne potrebnu razinu krenu u vojnu akciju. Putin samo pošalje vojsku i to je to. Vjerujem da su mu zapadni čelnici na tome zavidini...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu! - Page 2 Empty Re: Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu!

Post by RayMabus 27/12/2015, 17:18

mutava baštarda wrote:Putin ne pati od problema koje imaju Obama, Holand i Cameron koji kada idu ratovati trebaju propagandno odraditi medijski posao pa kada javno mišljenje dostigne potrebnu razinu krenu u vojnu akciju. Putin samo pošalje vojsku i to je to. Vjerujem da su mu zapadni čelnici na tome zavidini...
Posebno Cameron kojemu laburisti pušu za vratom. Kako je krenilo još ce mu i vojsku srezat. Basketball
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu! - Page 2 Empty Re: Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu!

Post by Yehudi 27/12/2015, 19:18

Još niti jedan američki avion tamo nije srušen.

 A čim su se rusi uključili, odmah im postavili bombu u avion

............čije li je to maslo?
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu! - Page 2 Empty Re: Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu!

Post by Guest 27/12/2015, 19:23

mutava baštarda wrote:Putin ne pati od problema koje imaju Obama, Holand i Cameron koji kada idu ratovati trebaju propagandno odraditi medijski posao pa kada javno mišljenje dostigne potrebnu razinu krenu u vojnu akciju. Putin samo pošalje vojsku i to je to. Vjerujem da su mu zapadni čelnici na tome zavidini...
jednostavno a briljantno napisano..i vrlo tocno..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu! - Page 2 Empty Re: Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum