ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu!

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu! Empty Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu!

Post by gargamel0101 27/12/2015, 15:34

Boris Karpihkov kao ruski disident
Koncept tzv. ‘False Flag’ napada (hrvatski naziv – ‘Operacija pod lažnom zastavom’) usko je vezan uz ‘teorije zavjere’, Riječ je o svim vojnim, paravojnim i terorističkim napadima za koje je službeno optužena strana koja ih u stvarnosti nije izvela. Ovakve operacije najčešće se izvode tijekom mirnodopskog razdoblja od strane različitih interesnih skupina, terorističkih ćelija ili Vlade u sjeni, no poznati su i slučajevi u ratnim situacijama.
Nakon što je skriveni svjedok na Mladićevom suđenju za granatiranje Markala optužio muslimansku stranu, praksa se nastavlja i na Istoku pa je bivši agent KGB-a Boris Karpihkov za rušenje ruskog aviona u Egiptu optužio Putina. U događaju u kojem je poginulo 217 putnika i 7 članova posade tijela su pronađena u okrugu od 50-tak kilometara, a prvi dio zrakoplova potpao je pod nedostatak kisika dok je drugi poginuo od posljedica eksplozije.
‘Poklon’ bomba
‘Za rušenje aviona kriva je Rusija i nitko drugi’ smatra Karpihkov. Njegova teza je takva da je Putin rušio avion da bi dobio dobar PR i ‘blagoslov’ za napad na Siriju protiv skupina koje se protive režimu Al-Assada. Karpihkovo mišljenje ipak je prilično sumnjive prirode, s obzirom da je prebjeg na Zapad, te se trenutno nalazi u britanskoj sigurnoj kući uz izmijenjeni identitet. Tako da su i sve navedene informacije prilično jednostrane i možebitno propagandne.
‘Ruski obavještajci odradili su sve za što su bili školovani – prikrili su tragove nakon rušenja aviona’ zaključuje bivši Rus. Kako je zrakoplov onda eksplodirao? Vrlo jednostavno. Gospođa koja se zaputila prema Sankt Peterburgu nosila je obiteljski poklon iz Sharm el-Sheikha u kojem je bila bomba EHV-7 koja je aktivirana sa sigurne udaljenosti. Iako je svemu teško vjerovati bez nekih znatnijih dokaza, kako je slična situacija vezana i uz brojne napade na Zapadu – ništa nije isključeno.

http://www.dnevno.hr/geopolitika/bivsi-kgb-ovac-optuzuje-za-false-flag-putin-je-sam-srusio-ruski-avion-u-egiptu-874763
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu! Empty Re: Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu!

Post by Guest 27/12/2015, 15:36

Haha.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu! Empty Re: Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu!

Post by RayMabus 27/12/2015, 15:38

A i da je ...koga brige ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu! Empty Re: Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu!

Post by Guest 27/12/2015, 15:41

ameri sebe na napali 11.rujna, putin sam sebi srušio avion, muslimani sami sebe rokali u markalama (doduše za ovo najviše i dokaza ima) itd :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu! Empty Re: Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu!

Post by RayMabus 27/12/2015, 15:48

KGB , CIA , Mosad ....

Zapletena prica ......

U suštini ako neka državna agencija odluci napast svoje građane i to prikazat kao teroristicki napad ili napad neke države .....možete li vi to sprijeciti , prozreti ?

Odgovor je ne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu! Empty Re: Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu!

Post by vuksadinare 27/12/2015, 16:00

Neoliberalni portugalac wrote:ameri sebe na napali 11.rujna, putin sam sebi srušio avion, muslimani sami sebe rokali u markalama (doduše za ovo najviše i dokaza ima) itd :D
Hrvati palili gume u vukovaru i dubrovnike...bacali srbe lavima i tigrima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu! Empty Re: Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu!

Post by prckov 27/12/2015, 16:02

Ma slucajno, igro tenis i pogresno klepio lopticu .....i jebiga

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu! Empty Re: Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu!

Post by RayMabus 27/12/2015, 16:09

University of Rochester[th]Motto[/th][th]Motto in English[/th][th]Established[/th][th]Type[/th]
Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu! 150px-University_of_Rochester_seal.svg
Latin: Universitas Roffensis
Meliora (Latin)
Ever Better (also, Always Better)
1850
Private, nonsectarian

https://en.wikipedia.org/wiki/University_of_Rochester

Lijep campus ......stvarno predivan ...raj na zemlji .....studentski centar ....tko bi rekao da unutar ovako velikog kompleksa postoji osoblje koje se bavi pranjem uma .....a i uostalom veliko je to površinski , ima puno studenta ......ili da citamo puno pacijenta ......moš birat .....u tolikoj masi ....nikad nitko nece ni primjetit da tu postoji odjeljenje za .........pranje mozga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu! Empty Re: Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu!

Post by abraham 27/12/2015, 16:10

Nemoguce. Takove pizdarije i stimaljke rade samo jameri. Evo i u Siriji, ne da jameri nece da bombardiraju vec i kada to rade , uvijek bombardiraju civile. Jos se i ispricaju. S druge strane , pak, rusi bombrdiraju sto puta vise i nema niti jedan poginuli civil. Znam da je cudno ali tako je to kada se boris za pravdu, bijelu krscansku europu, krscanstvo uopce i mir u svijetu. Valjda ti Bog sam pomaze. Tstststsss

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu! Empty Re: Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu!

Post by Guest 27/12/2015, 16:16

dobro,gargi je jemericki promotor,dakle promovira modanje realnosti i podmetanje,sto rade samo najprljaviji igraci..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu! Empty Re: Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu!

Post by RayMabus 27/12/2015, 16:19

Zašto u Americi svako malo neki napravi pokolj po ovim campusima ?

NIje nikome palo da netko eksperimenta na ovim labilnima tamo koje nađe ?

Ocito nije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu! Empty Re: Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu!

Post by jastreb 27/12/2015, 16:32

vuksadinare wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:ameri sebe na napali 11.rujna, putin sam sebi srušio avion, muslimani sami sebe rokali u markalama (doduše za ovo najviše i dokaza ima) itd :D
Hrvati palili gume u vukovaru i dubrovnike.. 
U Vukovaru nisu palili nikakve gume.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu! Empty Re: Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu!

Post by Guest 27/12/2015, 16:37

prckov wrote:Ma slucajno, igro tenis i pogresno klepio lopticu .....i jebiga
Kad je Putin u pitanju onda ni to nije isključeno :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu! Empty Re: Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu!

Post by Guest 27/12/2015, 16:39

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:ameri sebe na napali 11.rujna, putin sam sebi srušio avion, muslimani sami sebe rokali u markalama (doduše za ovo najviše i dokaza ima) itd :D
Hrvati palili gume u vukovaru i dubrovnike.. 
U Vukovaru nisu palili nikakve gume.
Tamo su se potukli mupovci protiv garde i razorili grad a gume su u dubrovniku palili i to sve da napakoste i okrive JNA.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu! Empty Re: Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu!

Post by abraham 27/12/2015, 16:42

Stari svat u Vukovaru.
Stari svat u Iraku.
stari svat u avionu.
Muahahahahahaaaaaaa

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu! Empty Re: Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu!

Post by veber 27/12/2015, 16:44

tre911 wrote:
Tamo su se potukli mupovci protiv garde i razorili grad a gume su u dubrovniku palili i to sve da napakoste i okrive JNA.
a maljutku na zidine je suknul štef iz čakovca, zabunom.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu! Empty Re: Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu!

Post by RayMabus 27/12/2015, 16:45

Putin je KGBovac.

Ako vam ja pokažem sa cime se CIA bavi ( pranje uma ) a KGB je ruska CIA ......imate li još obraza reci da nije ......srušio avion ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu! Empty Re: Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu!

Post by RayMabus 27/12/2015, 16:47

U nedostatku dokaza se ne zna ....tako da je najpošteniji odgovor : sve je moguce ništa nije iskljuceno .....a ove mentalne šeme nije on 100% ......ocito ste il glupi il naivni il i jedno od to dvoje il ste rusofil pa vam je um pomucen pa ne znate analiticki sagledat stvari ......od kojih je jedna i ta da je Putin ruska CIA tj KGB.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu! Empty Re: Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu!

Post by Guest 27/12/2015, 16:50

veber wrote:
tre911 wrote:
Tamo su se potukli mupovci protiv garde i razorili grad a gume su u dubrovniku palili i to sve da napakoste i okrive JNA.
a maljutku na zidine je suknul štef iz čakovca, zabunom.
To je JNA pokušala razdvojiti Kurde i Mupovce koji su se međusobno potukli u dubrovniku! Ako mi ne vjeruješ trebaš slušati onog JNA majmuna što je prisluškivao vezu i koji kaže da tu ima više vrsta kurda a da on njih ne razumije ali da zna razaznati njihove dijalekte!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu! Empty Re: Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu!

Post by veber 27/12/2015, 16:53

izgleda :D

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu! Empty Re: Putin je sam srušio ruski avion u Egiptu!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum