ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno - Page 4 Empty Re: 1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno

Post by veber Sun 1 Aug - 19:53

kaya wrote:Pa teško da im daju soma za pranje suđa. Toliko im ne daju u njemačkoj.
Možda 500, 600.
u njemačkoj je propisan minimalac koji iznosi 10,85€/h ispod toga te ne smije platiti.
za 176h dobit će 1900 brtt.
naravno poslodavac može muljati sa satnicom.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno - Page 4 Empty Re: 1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno

Post by RayMabus Sun 1 Aug - 19:54

kaya wrote:Pa teško da im daju soma za pranje suđa. Toliko im ne daju u njemačkoj.
Možda 500, 600.
Zavisi. U sezoni da jer imaju puno posla a nemaju tolilo pijata i čaša i radi se od jutra do mraka , vjerojatno u dvije smjene. Ima posla , nema stajanja i mogu to platit jer im triba.

Nije to ono doručak , ručak i večera pa ti opereš pa čekaš nego to cili dan žderu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176402
2014-04-11


Back to top Go down

1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno - Page 4 Empty Re: 1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno

Post by kaya Sun 1 Aug - 19:54

RayMabus wrote:Ima perilica za suđe. Industrija se mora robotiisirati.

Prije je tisuću crnaca bralo pamuk a sad dođeš s kombajnom i aj zdravo.

Tako i ovo : perilica za suđe. Imaš čovika samo da briše pijate i čaše.
A da.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno - Page 4 Empty Re: 1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno

Post by kaya Sun 1 Aug - 19:56

RayMabus wrote:
kaya wrote:Pa teško da im daju soma za pranje suđa. Toliko im ne daju u njemačkoj.
Možda 500, 600.
Zavisi. U sezoni da jer imaju puno posla a nemaju tolilo pijata i čaša i radi se od jutra do mraka , vjerojatno u dvije smjene. Ima posla , nema stajanja i mogu to platit jer im triba.

Nije to ono doručak , ručak i večera pa ti opereš pa čekaš nego to cili dan žderu.
A možda u sezoni negdje gdje je ludnica pa cijeli dan peri deri jedni dođu drugi odu
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno - Page 4 Empty Re: 1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno

Post by RayMabus Sun 1 Aug - 19:57

kaya wrote:
RayMabus wrote:
kaya wrote:Pa teško da im daju soma za pranje suđa. Toliko im ne daju u njemačkoj.
Možda 500, 600.
Zavisi. U sezoni da jer imaju puno posla a nemaju tolilo pijata i čaša i radi se od jutra do mraka , vjerojatno u dvije smjene. Ima posla , nema stajanja i mogu to platit jer im triba.

Nije to ono doručak , ručak i večera pa ti opereš pa čekaš nego to cili dan žderu.
A možda u sezoni negdje gdje je ludnica pa cijeli dan peri deri jedni dođu drugi odu
Pa to ti je to. Il restoran il neki turistički brod.

Neće ti dat tisuću eura kad prođe sezona kad nema gužve pa mogu sami oprat ta dva pijata.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176402
2014-04-11


Back to top Go down

1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno - Page 4 Empty Re: 1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno

Post by RayMabus Sun 1 Aug - 20:01

Ma to je u kurcu posal. Ja sam to radija na brodu nakon doručka , ručka i večere i u Milanu u scientologiji kad bi me dopalo da perem suđe u mensi.

Koža ti na rukama nagrize kemija itd. To ne možeš ni radit u komadu svaki dan.

Jedan put na brodu nije nam dalo čistit pod nakon večere , spavalo nam se i mi bacili kemiju , nisi moga ujurro doručkovat bez gas maske.

Neka dva detrđenta bacili i kad su se spojili ti spojevi nastala neka kombinacija grize oči.

Plačeš kad prođeš kroz kužinu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176402
2014-04-11


Back to top Go down

1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno - Page 4 Empty Re: 1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno

Post by RayMabus Sun 1 Aug - 20:06

Pereš pijate , slažeš stolove , čistiš restoran , kad dođe roba a dolazi svaki dan , slažeš u ostavu itd. To se ubiješ od posla.

Nisu to samo pijati. To si ka mali od kužine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176402
2014-04-11


Back to top Go down

1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno - Page 4 Empty Re: 1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno

Post by dijagram Sun 1 Aug - 20:08

cistacice sat ciscenja apartmana 50 kuna


tko nabere 150 sati mjesecno eto tisucinka
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno - Page 4 Empty Re: 1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno

Post by RayMabus Sun 1 Aug - 20:12

dijagram wrote:cistacice sat ciscenja apartmana 50 kuna


tko nabere 150 sati mjesecno eto tisucinka
A neš ti sezone. Tri miseca. Ja znam ženu , priča s njom , svoj auto i firma i cilu godinu čisti poslovne prostore a liti još apartmani tako da onda liti nema čistačica toliko pa fali.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176402
2014-04-11


Back to top Go down

1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno - Page 4 Empty Re: 1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno

Post by RayMabus Sun 1 Aug - 20:14

Godina je 365 dana tako da ako ćeš samo sezonu onda nije to to. Moraš cilu godinu imat posal ( mušterije ).

Poslovni prostori , kuće , vikendice , apartmani i preporuka.

Znači neće ti doć pa će ti ukrast nego preporuka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176402
2014-04-11


Back to top Go down

1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno - Page 4 Empty Re: 1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno

Post by RayMabus Sun 1 Aug - 20:16

Nije stvar samo u čišćenju. Novac je povjerenje. Tako kad imaš preporuku onda je moš ostavit i ne moraš se trest da će ti isprazniti objekat.

To se na preporuke radi. Novac je povjerenje. Neće nitko pustit nekoga tek tako u objekat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176402
2014-04-11


Back to top Go down

1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno - Page 4 Empty Re: 1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno

Post by RayMabus Sun 1 Aug - 20:21

dijagram wrote:cistacice sat ciscenja apartmana 50 kuna


tko nabere 150 sati mjesecno eto tisucinka
Bolje po kvadraturi. Šta mene brige koliko tebi vremenski triba i kako ćeš ri čistit. Mora bit očišćeno sve. To je poanta.

Pogodiš cjenu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176402
2014-04-11


Back to top Go down

1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno - Page 4 Empty Re: 1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno

Post by RayMabus Sun 1 Aug - 20:23

Objekat je uvik iste površine. To je stabilan podatak. Tako nek sama vidi koliko pa ako ti je to prijvatljivo to je to.

U to vrijeme od tu do tu objekat tvoj i očisti. Tako ima raspored i samo voza auto okolo i radi svoje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176402
2014-04-11


Back to top Go down

1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno - Page 4 Empty Re: 1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno

Post by dijagram Sun 1 Aug - 20:28

RayMabus wrote:
dijagram wrote:cistacice sat ciscenja apartmana 50 kuna


tko nabere 150 sati mjesecno eto tisucinka
A neš ti sezone. Tri miseca. Ja znam ženu , priča s njom , svoj auto i firma i cilu godinu čisti poslovne prostore a liti još apartmani tako da onda liti nema čistačica toliko pa fali.

Naravno da se radi i tijekom godine, ali ako je rijec o sezoni tako stoje stvari

Tko hoce moze nesto zaraditi, a ne samo epi i aben
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno - Page 4 Empty Re: 1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno

Post by dijagram Sun 1 Aug - 20:30

RayMabus wrote:
dijagram wrote:cistacice sat ciscenja apartmana 50 kuna


tko nabere 150 sati mjesecno eto tisucinka
Bolje po kvadraturi. Šta mene brige koliko tebi vremenski triba i kako ćeš ri čistit. Mora bit očišćeno sve. To je poanta.

Pogodiš cjenu.

Ja pogadjam gotovo svakodnevno.

Procjena i dobra ponuda, bez toga nista.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno - Page 4 Empty Re: 1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno

Post by RayMabus Sun 1 Aug - 20:33

dijagram wrote:
RayMabus wrote:
dijagram wrote:cistacice sat ciscenja apartmana 50 kuna


tko nabere 150 sati mjesecno eto tisucinka
A neš ti sezone. Tri miseca. Ja znam ženu , priča s njom , svoj auto i firma i cilu godinu čisti poslovne prostore a liti još apartmani tako da onda liti nema čistačica toliko pa fali.

Naravno da se radi i tijekom godine, ali ako je rijec o sezoni tako stoje stvari

Tko hoce moze nesto zaraditi, a ne samo epi i aben
Je , al moraš imat svoj obrt. U tome je kvaka. Dođe li ti inspekcija to je rad na crno.

Pričala jje meni ova kako ona radi. Vikendom najviše posla pa pokupi kćer il neku susidu i onda ako dođe inspekcija ova pravi društvo i to je to a ova radi ka jel ona ima firmu i sve s papirima.

Moraš imat firmu a kad ima puno posla onda neku priju pokupiš da ti ubrza posla i to je to. Tako ona funkcionira.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176402
2014-04-11


Back to top Go down

1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno - Page 4 Empty Re: 1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno

Post by RayMabus Sun 1 Aug - 20:37

Ne smiš ti čistit drugome apartman a nemaš papire. Moraš imat svoj obrt. Još to nekako prođe kad je apartman al poslovni prostor i ne možeš baš.

Upadne ti inspekcija pa si nadrapa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176402
2014-04-11


Back to top Go down

1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno - Page 4 Empty Re: 1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno

Post by RayMabus Sun 1 Aug - 20:39

Dođe li ti inspekcija pa iz nekog desetog razloga pokuca na apartman a unutra ti neko čisti a nema papire , oderat će ti kaznu.

To je rad na crno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176402
2014-04-11


Back to top Go down

1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno - Page 4 Empty Re: 1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno

Post by dijagram Sun 1 Aug - 20:43

RayMabus wrote:Dođe li ti inspekcija pa iz nekog desetog razloga pokuca na apartman a unutra ti neko čisti a nema papire , oderat će ti kaznu.

To je rad na crno.

inspekciju poslati kod abena

on voli sve crno na bijelo, i gramaticki tocno

profesionalna deformacija:)

dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno - Page 4 Empty Re: 1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno

Post by RayMabus Sun 1 Aug - 20:45

Meni rodica , kuća do mene , dica odrasla i dva kafića čisti na oko kilometar dva od kuće al na crno a šema je ova : svaki dan ujutro dođe , opere , počisti , uredi šank , ispred baštu i onda jedan kafić pa drugi. Prije otvaranja. Nema inspekcije tako rano.

Zaradi đeparac i njoj ok.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176402
2014-04-11


Back to top Go down

1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno - Page 4 Empty Re: 1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno

Post by dijagram Sun 1 Aug - 20:46

RayMabus wrote:Meni rodica , kuća do mene , dica odrasla i dva kafića čisti na oko kilometar dva od kuće al na crno a šema je ova : svaki dan ujutro dođe , opere , počisti , uredi šank , ispred baštu i onda jedan kafić pa drugi. Prije otvaranja. Nema inspekcije tako rano.

Zaradi đeparac i njoj ok.

Neka, najbolje da je oderu i drzava uzme sebi

Svejedno ce to sve potrositi i kroz pdv trpati u proracun
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno - Page 4 Empty Re: 1.000 evra za pranje sudova - i opet nije dovoljno

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum