Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Page 14 of 19 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Next

Go down

Katastrofa - Page 14 Empty Re: Katastrofa

Post by vili40 28/6/2021, 20:56

ajde dobro ako ništa drugo ovo je bila najzanimljivija utakmica EP,bar su tako rekli austrijanci na ORF1

Post by vili40 28/6/2021, 21:00

RayMabus wrote:Mislim da Rebić i Gvardiol neće tako brzo u prvu postavu. Posebno Rebić jer kopačka nije voda pa da si dehidrira i to još 7 minuta prije kraja prvog poluvremena. To mu neće tako lako oprostiti posebno sad kad se vidila Oršićeva kvaliteta na toj strani.

pa i ovaj Gvardiol je mogao pričekat bolju situaciju za osvježenje,to se jednostavno ne radi,bar ne rade ozbiljniji igrači.Španjolci neće tako biti počašćeni od Francuza

vili40 wrote:

Normalno al ono voda , dehidracija i tako to al ovo s kopačkama pet minuta prije kraja prvog poluvremena to neće proć. On je otpisan s te pozicije sad kad ima Oršić. On može samo ka zamjena. Takve stvari se ne rade ni u ludilu.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Post by debotoijusto 28/6/2021, 21:03

vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:dojma sam da se ovu generaciju tikatakasa dalo dobit nadigravanjem no izbornik je izabrao "nasu igru" koja davno procitana , dalic jos jedan - u nizu
A

ma nismo mi cak ni lose igrali uz uobicajnu sporost ali zo je vec tradicija..nego su nam presudili glupost i vec kronicno primanje jeftinih golova..gvardiol ne moze sve sam pokriti i golman obraniti...plus imbecilizam dva igraca i tako ne mozes dobiti da ne znam kako igras

igrali smo "nasu igru" dakle nismo takticki iznenadili predvidjivog protivnika , dalic -
da se sad ne osvrcem ponovo na dress code ;)
debotoijusto

Posts : 30606
2014-04-12

Post by RayMabus 28/6/2021, 21:06

vili40 wrote:doduše dali su nam španjolci gol prednosti :D
Jesu. To mi odma ovu ludu utakmicu učinilo zanimljivom odma na početku jer san zna da su Španjolci bolji a sami sebi gol dal na početku i mi ka vodimo. Ma luda utakmica skroz. Još naš povratak na 3:3 a Španjolska u komi. lol!

Post by vuksadinare 28/6/2021, 21:07

pa rebica ti nikad nije krasila inteligencija..on ti je debil..da nije nogometa isao bi u specijalnu skolu..pricao mi prijatelj imocanac prije nekoliko godina gledao utakmicu croatie iz imotskog i ljude gadjao kokicama na tribini kao kakav pubertetlija...njemu to smjesno bilo...nije mu prvi put da je takvu glupost napravio..jednom prilikom kao junior otisao u svlacionicu deset minuta prije kraja jer je mislio da je sudac odzvizdao kraj..pa ga zbunilo :D

Post by RayMabus 28/6/2021, 21:11

Ma neće on tu više igrat. Njega su otpisali većeras nakon tog poteza. On će u debelu ladovinu i načekat će se da mu se otvori prostor da uđe u igru. Jedino ka treća zamjena dakle skoro pa nikad.

Svaka mu čast na onoj golčini protiv Argentine. Iman dres s njegoim imenom al Rusija je prošlost. To je bilo tad i sad si otpisan.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Post by mutava baštarda 28/6/2021, 21:11

Pepeljuga Rebić kod pvog gola, umorni Modrić kod golova u produžetku, mlitavi Kramarić. Hvala koroni što je uhvatila Perišića da vidimo koliko je Oršić dobar...

Post by RayMabus 28/6/2021, 21:16

mutava baštarda wrote:Činjenica da pijem pivo sve govori...
Pijuckamo. Živio. beer

Odlična utakmica. Nisan nezadovoljan uopće. Bar smo one Španjolce ukumirali s onih 3:3. Nije in bilo lako. Već su vidili prolaz kad 3:3. Ma dobro je to. Odlično. Super.