Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down

Katastrofa - Page 13 Empty Re: Katastrofa

Post by marcellus Mon 28 Jun - 20:22

RayMabus wrote:
marcellus wrote:Inače ovo je najbolja Hrvatska od svjetskog prvenstva nakon što je izašao Rebić a ušao Oršić
Sad bar znamo koga triba na onoj strani stavit u igru.

Post by Hektorović Mon 28 Jun - 20:26

vuksadinare wrote:Rekoh ja frendu jucer trebao je orsic igrati umjesto blesavog i sirovog rebica..lik pet minuta prije kraja poluvremena ode mjenjat kopacke i ostavi momcad sa igracem manje..tehnika mu je panjevska..decka jebe IQ...orsic je za njega maradona a da ne govorim o perisicu..

Solidan je u Milanu, no da je krkan, krkan je...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10

Post by RayMabus Mon 28 Jun - 20:31

Ajde s obzirom da nisan ni očekiva pobjedu Hrvatske ipak sve u svemu zadovoljan sam jer smo ih bar iznervirali s ovim produžecima i da nije baš to tako lako. No vidi se da su Španjolci bolji tako da nije mi ža a ionako ideš na Francusku pa to opet još gore od ovih a ovako će se sad Španjolska i Francuska međusobno izbacivati.

Eto vidili smo kako njihov golman daje njima gol , kako mi primamo dva gola jer jedan veže patike a drugi pije vodu i onda naša dva gola na 3:3 i živci Španjolske na sto i nešto i eto ajde ovi dali još dva gola u produžetku i potvrdili da su bolji i sve ok.

Zanimljiva utakmica u svakom slučaju kako god okreneš. Vrime curi i to je to. 117 minuta , a to je znači još tri minute plus produžeci i onda čekamo da sudac odsvira kraj i čestitat Španjolskoj jer su bili bolji i zasluženo pobjedili.

Nema ljutnje. Sve je ispravno, sve je ok. Nemamo se šta žalit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175646
2014-04-11

Post by vuksadinare Mon 28 Jun - 20:31

Jbg...bila je sansa....na zalost primamo jeftine golove...u prvom poluvremenu smo imali lijepu priliku dotuc spanjolce nakon onog smijesnog gola koji su zabili sami sebi..ali nismo..i onda napravimo jos gluplji potez pdnosno napravi teletina rebic mjenjajuci kopacke i pet minuta popravljajuci stucne da mu budu preko koljena a mi imamo zbog toga igracamanje u terenu..da sam na dalicevom mjestu bio isti trenutak bi ga van izbacio i ubacio orsica..
vuksadinare
vuksadinare

2015-09-08

Post by vuksadinare Mon 28 Jun - 20:36

Hektorović wrote:

ma uzas...em sirovina em idiot sa onim ocima u kriz sto mu bjeze..ma imao je jer je igrao uz ibrahimovica u napadu..ovdje ima petkovica koji igra napadacki nogomet iz doba marka viduke ili panceva..a rebic je zujator ima brzinu,trku jebe ga nesto tehnika ali ako ga znas pogodit u glavu ili koljeno kao sto ga je ibro gadjao onda je koristan..bez toga muha kao bez glave

Post by vuksadinare Mon 28 Jun - 20:45

vili40 wrote:jebem ja mater svakom izborniku koji će Oršića držat na klupi a forsirati jalovce bez mozga.
evo bas jucer velim..ma orsica stavi on zna odigrati dobro vazne utakmice dokaz dinamo...leze mu takve utakmice..ima finu loptu,tehniku zna citat igru..i on stavi panja rebica..koji napravi potez za greatshit stoljeca u nogometu..a nemre zabit gol da maknes golmana..lako je kad te ibro gadja direktno u trepavice..ima tu brzinu i zujatorstvo i to je to..da nismo onaj gol primili u prvom vremwnu narocito sa desne strane sve je kretalo a tu bas falio tih par minuta zujator rebic da pokrije nastalu rupu..al njega jebale kopacke i stucne..i onda kamera nakon gola snimi njegov tupav pogled i izraz lica a lik i dalje stucne popravlja i navlaci ih preko koljena..da je pok ivic trener ili bice mladinic izbacen bi bio isti trenutak sa utakmice jos popio samar ili rucnik

vuksadinare wrote:

E pa to, fali mu glava. Snagu i brzinu ima, glavu nema.
Hektorović
Hektorović

2018-04-10

Post by marcellus Mon 28 Jun - 20:49

vuksadinare wrote:tehnika mu je panjevska..decka jebe IQ...orsic je za njega maradona a da ne govorim o perisicu..

lik je govedo 1/1... jednom u pet godina uspije zabit gol iz prve kad mu neko servira savršenu loptu i to je to...

_________________
Katastrofa - Page 13 1472536379_l
marcellus
marcellus

2014-04-16

Post by vuksadinare Mon 28 Jun - 20:49

debotoijusto wrote:dojma sam da se ovu generaciju tikatakasa dalo dobit nadigravanjem no izbornik je izabrao "nasu igru" koja davno procitana , dalic jos jedan - u nizu
A

ma nismo mi cak ni lose igrali uz uobicajnu sporost ali zo je vec tradicija..nego su nam presudili glupost i vec kronicno primanje jeftinih golova..gvardiol ne moze sve sam pokriti i golman obraniti...plus imbecilizam dva igraca i tako ne mozes dobiti da ne znam kako igras

Post by vili40 Mon 28 Jun - 20:53

vili40 wrote:i koji je to veseljak pio vodu pa bacio flašu i trčao za španjolcom koji je onda zabio gol?Austrijanci prikazivali to nekoliko puta.
aha...
 Gvardiol je išao popiti malo vode i nije očekivao da će lopta stići na njegovu stranu. Ferran Torres je to iskoristio i zabio za 3:1.
vili40
vili40

Male
2015-08-02

Post by vuksadinare Mon 28 Jun - 20:56

Pa ja ne mogu vjerovat..imamo spanjolce na konopcima i onda budaletina imotska ide pet minuta mjenjat kopacke i sam izadje..i onda spadnemo na igraca manje spanjolci to vidjeli stisnuli nas i primimo gol..gvardiol koji do one flase odigrao ok..jebate ide cucat vodu a ovi u napadu koji mirise na dobru sansu...mislio sam da se sestic i borota nikad nece ponoviti..
vuksadinare
vuksadinare

2015-09-08

Post by vili40 Mon 28 Jun - 20:56

ajde dobro ako ništa drugo ovo je bila najzanimljivija utakmica EP,bar su tako rekli austrijanci na ORF1