ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katastrofa za forumašenje ...

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Katastrofa za forumašenje ... Empty Katastrofa za forumašenje ...

Post by T. 21/4/2020, 13:32

Jasenovac - otkazano
Bleiburg - otkazano

No ...
T.
T.

Posts : 17089
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Katastrofa za forumašenje ... Empty Re: Katastrofa za forumašenje ...

Post by vuksadinare 21/4/2020, 13:36

u bogati....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99042
2015-09-08


Back to top Go down

Katastrofa za forumašenje ... Empty Re: Katastrofa za forumašenje ...

Post by Guest 21/4/2020, 13:37

Milina..mrtva tema..viruz nash-majka... cheers cheers cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katastrofa za forumašenje ... Empty Re: Katastrofa za forumašenje ...

Post by Guest 21/4/2020, 13:50

Katastrofa za forumašenje ... Scale_2400
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katastrofa za forumašenje ... Empty Re: Katastrofa za forumašenje ...

Post by Guest 21/4/2020, 13:59

Katastrofa za forumašenje ... 7e701c2b0bb3998a7e5d58a640c2c19bfd6d71f3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katastrofa za forumašenje ... Empty Re: Katastrofa za forumašenje ...

Post by vuksadinare 21/4/2020, 14:02

sto je svetoje...dosadno? Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99042
2015-09-08


Back to top Go down

Katastrofa za forumašenje ... Empty Re: Katastrofa za forumašenje ...

Post by T. 21/4/2020, 14:08

Pa zar se to nije moglo organizirati uz poštivanje epidemioloških mjera socijalnog distanciranja s manjim brojem nazočnih i sl.?
Znaju li ti ljudi da mi posljednju trećinu travnja, čitavi svibanj i pola lipnja potrošimo komentirajući komemoracije?

_________________
Katastrofa za forumašenje ... Unname11
T.
T.

Posts : 17089
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Katastrofa za forumašenje ... Empty Re: Katastrofa za forumašenje ...

Post by Guest 21/4/2020, 14:13

vuksadinare wrote:sto je svetoje...dosadno? Basketball
Tja..Rujka me potjerala iz kujne,kuffa grah..cekam da se zavrsi pa da zderem...uz grah,ide Miloradov kiseli kupus... cheers cheers cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katastrofa za forumašenje ... Empty Re: Katastrofa za forumašenje ...

Post by dzango 21/4/2020, 14:13

Bolje otkazani nego zakazani.

_________________
Katastrofa za forumašenje ... Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Katastrofa za forumašenje ... Empty Re: Katastrofa za forumašenje ...

Post by vuksadinare 21/4/2020, 14:14

nisam znao ovaj podatak...ili ga se ne sjecam ali stara  je pricala zeni da sam u sedmom razredu nacrtao sahovnicu a ona i pok.stari odmah pozvani u skolu na razgovor...stara je rekla da ih je tda drug direktor pitao od kud to meni da crtam sahovnicu..naravno moji pojma nisu imali...dok staroj nisam priznao da sam u biti crtao sahovnicu iz tada socijalistickog grba hrvatske u kojoj je bila sahovnica ali dodane sve one kinđurije...sto ja nisam mogao nacrtati pa sam nacrtao samo sahovnicu...i odmah uzbuna zbog klinca koji je isao u sedmi razred... pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99042
2015-09-08


Back to top Go down

Katastrofa za forumašenje ... Empty Re: Katastrofa za forumašenje ...

Post by Guest 21/4/2020, 14:16

vuksadinare wrote:nisam znao ovaj podatak...ili ga se ne sjecam ali stara  je pricala zeni da sam u sedmom razredu nacrtao sahovnicu a ona i pok.stari odmah pozvani u skolu na razgovor...stara je rekla da ih je tda drug direktor pitao od kud to meni da crtam sahovnicu..naravno moji pojma nisu imali...dok staroj nisam priznao da sam u biti crtao sahovnicu iz tada socijalistickog grba hrvatske u kojoj je bila sahovnica ali dodane sve one kinđurije...sto ja nisam mogao nacrtati pa sam nacrtao samo sahovnicu...i odmah uzbuna zbog klinca koji je isao u sedmi razred... pirat
tja..ja sam i prije skole crtao kukasti kriz..nekako mi se vise svidjao nego zvijezda,bogtepitajzasto..i to u malo notesicu,minijaturnom..otadazaboravio uopce gdi je bio..vrpali majstori po svemu na tavanu kad su krov mjenjali,i to nasli,i sve ponosno rekli..Gazda,ti josh kao mali crtao prave stvari... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katastrofa za forumašenje ... Empty Re: Katastrofa za forumašenje ...

Post by Noor 21/4/2020, 14:17

Legendovich wrote:
vuksadinare wrote:sto je svetoje...dosadno? Basketball
Tja..Rujka me potjerala iz kujne,kuffa grah..cekam da se zavrsi pa da zderem...uz grah,ide Miloradov kiseli kupus... cheers cheers cheers
pred 2 sata si već išo jest....a grah još nije gotov :D
i nije bio kupus nego kisele paprike (punjene kupusom) :kuku

https://www.ex-iskon-pleme.com/t40157p20-cijena-barela-sirove-wti-nafte-na-americkom-trzistu-minus-3675-dolara-po-barelu#1616096

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Katastrofa za forumašenje ... Empty Re: Katastrofa za forumašenje ...

Post by kic 21/4/2020, 14:19


napokon!!
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Katastrofa za forumašenje ... Empty Re: Katastrofa za forumašenje ...

Post by vuksadinare 21/4/2020, 14:19

Legendovich wrote:
vuksadinare wrote:nisam znao ovaj podatak...ili ga se ne sjecam ali stara  je pricala zeni da sam u sedmom razredu nacrtao sahovnicu a ona i pok.stari odmah pozvani u skolu na razgovor...stara je rekla da ih je tda drug direktor pitao od kud to meni da crtam sahovnicu..naravno moji pojma nisu imali...dok staroj nisam priznao da sam u biti crtao sahovnicu iz tada socijalistickog grba hrvatske u kojoj je bila sahovnica ali dodane sve one kinđurije...sto ja nisam mogao nacrtati pa sam nacrtao samo sahovnicu...i odmah uzbuna zbog klinca koji je isao u sedmi razred... pirat
tja..ja sam i prije skole crtao kukasti kriz..nekako mi se vise svidjao nego zvijezda,bogtepitajzasto..i to u malo notesicu,minijaturnom..otadazaboravio uopce gdi je bio..vrpali majstori po svemu na tavanu kad su krov mjenjali,i to nasli,i sve ponosno rekli..Gazda,ti josh kao mali crtao prave stvari... lol! lol! lol!
pa crtanje kukastog kriza tada nije bila neuobicajna pojava..bilo ih je hrpu urezanih u ucenicke stolove najcesce ispod klupe gdje su stavljale teke i knjige..mislim da se tada crtalo najvise zbog ratnih filmova ali i pojavom lajbaha na sceni..obicno oni koji su otkriveni u crtanju zvalo s enjihove roditelje na razgovor i slijedio je ukor pred iskuljucenje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99042
2015-09-08


Back to top Go down

Katastrofa za forumašenje ... Empty Re: Katastrofa za forumašenje ...

Post by Guest 21/4/2020, 14:22

Noor wrote:
Legendovich wrote:
vuksadinare wrote:sto je svetoje...dosadno? Basketball
Tja..Rujka me potjerala iz kujne,kuffa grah..cekam da se zavrsi pa da zderem...uz grah,ide Miloradov kiseli kupus... cheers cheers cheers
pred 2 sata si već išo jest....a grah još nije gotov :D
i nije bio kupus nego kisele paprike (punjene kupusom) :kuku

https://www.ex-iskon-pleme.com/t40157p20-cijena-barela-sirove-wti-nafte-na-americkom-trzistu-minus-3675-dolara-po-barelu#1616096
puste nade..mora se kuhati dugo...kiselis..moguci..friski kupusa salata,paprike punjene kupusom kisele,i miloradov kiseli kupus...eto Rujka javlja gotovo..ajte vidimo se...inace Miloradov kiseli kupus otkida,prejeben za jesti i sarmu praviti.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katastrofa za forumašenje ... Empty Re: Katastrofa za forumašenje ...

Post by T. 21/4/2020, 14:23

Noor wrote:
Legendovich wrote:
vuksadinare wrote:sto je svetoje...dosadno? Basketball
Tja..Rujka me potjerala iz kujne,kuffa grah..cekam da se zavrsi pa da zderem...uz grah,ide Miloradov kiseli kupus... cheers cheers cheers
pred 2 sata si već išo jest....a grah još nije gotov :D
i nije bio kupus nego kisele paprike (punjene kupusom) :kuku

https://www.ex-iskon-pleme.com/t40157p20-cijena-barela-sirove-wti-nafte-na-americkom-trzistu-minus-3675-dolara-po-barelu#1616096
Cjepidlačiš...
Sat - dva gori doli, grah ili kupus, sve su to poljoprivredni proizvodi...
T.
T.

Posts : 17089
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Katastrofa za forumašenje ... Empty Re: Katastrofa za forumašenje ...

Post by Guest 21/4/2020, 14:23

vuksadinare wrote:
Legendovich wrote:
vuksadinare wrote:nisam znao ovaj podatak...ili ga se ne sjecam ali stara  je pricala zeni da sam u sedmom razredu nacrtao sahovnicu a ona i pok.stari odmah pozvani u skolu na razgovor...stara je rekla da ih je tda drug direktor pitao od kud to meni da crtam sahovnicu..naravno moji pojma nisu imali...dok staroj nisam priznao da sam u biti crtao sahovnicu iz tada socijalistickog grba hrvatske u kojoj je bila sahovnica ali dodane sve one kinđurije...sto ja nisam mogao nacrtati pa sam nacrtao samo sahovnicu...i odmah uzbuna zbog klinca koji je isao u sedmi razred... pirat
tja..ja sam i prije skole crtao kukasti kriz..nekako mi se vise svidjao nego zvijezda,bogtepitajzasto..i to u malo notesicu,minijaturnom..otadazaboravio uopce gdi je bio..vrpali majstori po svemu na tavanu kad su krov mjenjali,i to nasli,i sve ponosno rekli..Gazda,ti josh kao mali crtao prave stvari... lol! lol! lol!
pa crtanje kukastog kriza tada nije bila neuobicajna pojava..bilo ih je hrpu urezanih u ucenicke stolove najcesce ispod klupe gdje su stavljale teke i knjige..mislim da se tada crtalo najvise zbog ratnih filmova ali i pojavom lajbaha na sceni..obicno oni koji su otkriveni u crtanju zvalo s enjihove roditelje na razgovor i slijedio je ukor pred iskuljucenje
Mirko i Slavko glavni junaci u stripu,potom Winetou,i neka prica britanskih tenkista u Europi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katastrofa za forumašenje ... Empty Re: Katastrofa za forumašenje ...

Post by vuksadinare 21/4/2020, 14:23

..ali najsmjesniji su mi bili oni likovi mahom milicijski drukeri ili oni revnosni n putu 'bratstva i jedinstva' koji su naglaseno i javno na klupi citali beogradsku politiku na cirilici(ovo prije 'citali') i borbu..a mi smo ih isprdavali....u prvom redu oni koji nisu bili srbi...takve smo zvali đikani...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99042
2015-09-08


Back to top Go down

Katastrofa za forumašenje ... Empty Re: Katastrofa za forumašenje ...

Post by vuksadinare 21/4/2020, 14:27

....bio je sa mnom u drustvu jedan makedonac porijeklom jer mu je stari bio makedonac inace oficir jna..tog nedu makenca je stari izbacio iz stana kada s ekao dragovoljac prijavio u zng...poslije je on starog izbacio iz stana pirat...stari mu otisao sa jna nakon povlacenja u bitolju...mi ga pitali zasto je izbacio starog(stara mu je prije umrla) veli on nama..'bolje da sam ga izbacio jel bi bilo on ili ja' Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99042
2015-09-08


Back to top Go down

Katastrofa za forumašenje ... Empty Re: Katastrofa za forumašenje ...

Post by IL Risorto 21/4/2020, 14:31

Pretpostavljam kako će otkazat i dan mladosti u Kumrovcu a vjerojatno i antifašistički dan 22.06.koji se takođe poklapa s proslavom na Jazovci.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Katastrofa za forumašenje ... Empty Re: Katastrofa za forumašenje ...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum