ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ozbiljna korona tema - zbirno

Page 38 of 50 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44 ... 50  Next

Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 38 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Guest Wed 30 Jun - 20:07

epikur37 wrote:
Gnječ wrote:
epikur37 wrote:Najopasniji skupina sada su oni ne cijepljenju i ne preboljeli... Na njih treba staviti pritisak!

za vas koji ste cijepljeni mi ne cijepljeni i ne preboljeli nismo opasnost zato ne razumijem zašto vi cijepljeni kojima SARS CoV2 nemože ništa vršite pritisak.

Morate biti dio kolektiva, otpor je uzaludan.

jebote mentalno poremećenog sociopatskog turčina. TURČINE IMAŠ TI DJECU DOMA?

Guest
Guest


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 38 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by veber Wed 30 Jun - 20:11

epikur37 wrote:Tebe treba staviti pod pritisak isto...

Uvukao si se u Hrvate ali drukaš za svoju leberalpedersku švapčad.

kaj znači boldano?
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 38 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by epikur37 Wed 30 Jun - 20:13

veber wrote:
epikur37 wrote:Tebe treba staviti pod pritisak isto...

Uvukao si se u Hrvate ali drukaš za svoju leberalpedersku švapčad.

kaj znači boldano?
liberalpedersku

jeo sam i nisam pogodio tastaturu
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 38 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo Wed 30 Jun - 20:20

epikur37 wrote:Tebe treba staviti pod pritisak isto...

Uvukao si se u Hrvate ali drukaš za svoju leberalpedersku švapčad.
Takve su stari gospari pokupili i nastanili na Mljetu. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 38 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Guest Wed 30 Jun - 20:24


Dangerous Delta COVID-19 Variant Infecting Vaccinated Adults In Israel
The World Health Organization is recommending that everyone, even the fully vaccinated, continue to wear masks because of the highly transmissible variant.

https://www.huffpost.com/entry/covid-19-delta-infecting-vaccinated-in-israel_n_60d6661ce4b066ff5aba8faa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 38 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by veber Wed 30 Jun - 20:25

epikur37 wrote:
veber wrote:
epikur37 wrote:Tebe treba staviti pod pritisak isto...

Uvukao si se u Hrvate ali drukaš za svoju leberalpedersku švapčad.

kaj znači boldano?
liberalpedersku

jeo sam i nisam pogodio tastaturu
malo van teme, ali vječno pitanje.
i za eru.
jeste li kada ženki uvalili u kanalizaciju?

ili to ne radite?

lizing?

pušing?

ili samo misa nedeljom?


ok ekrem je s mujagom oženjen pa ne zna da je uskrs najveći kršćanski blagdan (slavi se život-zecovi i jaja)
(nikako božić kada se slavi smrt i mučenje)
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 38 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by epikur37 Wed 30 Jun - 20:31

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 38 209366863_2362907493840986_2966408946100724707_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=ae9488&_nc_eui2=AeGxYeZdPdnQX7mM5TsE4UOvxO5CgmfT-UjE7kKCZ9P5SNKC1pNrOjdF7DsPjBDQoEo&_nc_ohc=Z1EPZnhYxeEAX8DPB_I&_nc_ht=scontent-vie1-1

sorta mona liza

200 kg

ništa bez navodnjavanja :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 38 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by mutava baštarda Wed 30 Jun - 20:55

epikur37 wrote:Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 38 209366863_2362907493840986_2966408946100724707_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=ae9488&_nc_eui2=AeGxYeZdPdnQX7mM5TsE4UOvxO5CgmfT-UjE7kKCZ9P5SNKC1pNrOjdF7DsPjBDQoEo&_nc_ohc=Z1EPZnhYxeEAX8DPB_I&_nc_ht=scontent-vie1-1

sorta mona liza

200 kg

ništa bez navodnjavanja :)
Gluplji seljak bolji kumpir B-)

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 38 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by mutava baštarda Wed 30 Jun - 21:01

dijagram wrote:
mutava baštarda wrote:Molim Era ili bilo koga iz kovid sekte da prokomentira... Izrael i UK svjetionici epidemiološke borbe imaju više novih slučajeva od Bosne i Hrvatske...

Pa sto, to samo znaci da trebaju siknuti trecu, cetvrtu i zavrsnu petu.

Mislim, za ovu godinu:)
Ide ovako...
Amo jedna za baku
Jedna za djeda...
Ma bravo
Amo sada jedna za mamu i tatu
Bući bući bući
Amo sada jedna za velikog vođu
Jedna za filantropa Billa
Amo još jedna dijeli se kil brašna, litra ulja i tri role WC papira za prvih sto...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 38 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by veber Wed 30 Jun - 21:07

mutava baštarda wrote:
dijagram wrote:
mutava baštarda wrote:Molim Era ili bilo koga iz kovid sekte da prokomentira... Izrael i UK svjetionici epidemiološke borbe imaju više novih slučajeva od Bosne i Hrvatske...

Pa sto, to samo znaci da trebaju siknuti trecu, cetvrtu i zavrsnu petu.

Mislim, za ovu godinu:)
Ide ovako...
Amo jedna za baku
Jedna za djeda...
Ma bravo
Amo sada jedna za mamu i tatu
Bući bući bući
Amo sada jedna za velikog vođu
Jedna za filantropa Billa
Amo još jedna dijeli se kil brašna, litra ulja i tri role WC papira za prvih sto...
imam poljski wc, mislim ne zemlja ko bosna, onako kakaš direktno.
imam višak papira.
jel može rola i po za pola litre zejtina?
brašno baš ne trebam, može li zamjena za cuker i kafu?

može i komad slanine.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 38 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by epikur37 Wed 30 Jun - 21:08

mutava baštarda wrote:
epikur37 wrote:Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 38 209366863_2362907493840986_2966408946100724707_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=ae9488&_nc_eui2=AeGxYeZdPdnQX7mM5TsE4UOvxO5CgmfT-UjE7kKCZ9P5SNKC1pNrOjdF7DsPjBDQoEo&_nc_ohc=Z1EPZnhYxeEAX8DPB_I&_nc_ht=scontent-vie1-1

sorta mona liza

200 kg

ništa bez navodnjavanja :)
Gluplji seljak bolji kumpir B-)
nda :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 38 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by mutava baštarda Wed 30 Jun - 21:24

veber wrote:
mutava baštarda wrote:
dijagram wrote:
mutava baštarda wrote:Molim Era ili bilo koga iz kovid sekte da prokomentira... Izrael i UK svjetionici epidemiološke borbe imaju više novih slučajeva od Bosne i Hrvatske...

Pa sto, to samo znaci da trebaju siknuti trecu, cetvrtu i zavrsnu petu.

Mislim, za ovu godinu:)
Ide ovako...
Amo jedna za baku
Jedna za djeda...
Ma bravo
Amo sada jedna za mamu i tatu
Bući bući bući
Amo sada jedna za velikog vođu
Jedna za filantropa Billa
Amo još jedna dijeli se kil brašna, litra ulja i tri role WC papira za prvih sto...
imam poljski wc, mislim ne zemlja ko bosna, onako kakaš direktno.
imam višak papira.
jel može rola i po za pola litre zejtina?
brašno baš ne trebam, može li zamjena za cuker i kafu?

može i komad slanine.
Slaninu i žestu treba sačuvati za pelcovane...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 38 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by veber Wed 30 Jun - 21:46

ček malo, mi nepelcani pijemo špek i jedemo žestu?

ili onaj iz norveške? pola krune ne dam se iz švecke?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 38 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by mutava baštarda Wed 30 Jun - 21:53

veber wrote:ček malo, mi nepelcani pijemo špek i jedemo žestu?

ili onaj iz norveške? pola krune ne dam se iz švecke?

On je umrao davno, samo još nitko nije objavio na fejsu.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 38 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by veber Wed 30 Jun - 22:00

kolega.
odoh popiti karantensko pivo.

joj moram i bosanca i marca jebat.
bmw izbacio serijski auto,
m5sc.
650ks
3 do stotke 
9 brzina
x drive
4 osobe sjednu bez pol frke
i samo 180 000€

čekamo novinarsko-bosansku izjavu.

a, zvuči kao tenkovska brigada.
pripremaju 150ks jači i 30 000€ pojačan.

jebale ih baterije u šupak bosanski/režimskonovinarski.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 38 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by mutava baštarda Thu 1 Jul - 10:16


_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 38 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by AssadNaPodmornici Thu 1 Jul - 15:28

Nenad Bakic
tSp6oanihsoored ·
Izgleda sam sam u jučerašnjoj analizi bio u pravu za naše labove (iako je 46% koji navode potpuno dubiozno - ne znamo uzorak, koje županije itd.), te izračunao da bi sada moglo biti preko 40% delte kod nas.
Ovaj put pretpostavljam da naši laboratoriji opet kasne, a pogotovo jer nam daju zbrkane podakte (npr. izvještavaju o broju delta slučajeva u 4 županije, bez navođenja postotka u uzorku?!), te pretpostavljam da ga je 9. lipnja već bilo 10% u svim zaraženima. Iako se smatra da se u načelu širi 40%-60% brže od alfa soja, s obzirom na očito zaobilaženje imuniteta, razradio sam scenarij sa 60% bržim širenjem. Prema njemu (pogotovo ako se u Zadarskoj županiji koja novi najveći broj slučajeva širi delta), on će uskoro postati dominantan i do sredine kolovoza potpuno zavladati.
Pogledajte u prvom komentaru.


Nenad Bakic
otSponSsoor6hed ·
Da li puštati turiste iz najzaraženijih zemalja - konkretno, UK - ili poslušati Merkel i staviti ih na crvenu listu?
Kako se postaviti prema pandemiji općenito?
+ + +
1. U UK epidemija eksplodirava. Trenutno raste brže od eksponencijalno. Osim Cipra gdje su vjerojatno isto njihovi turisti raznijeli imaju daleko više slučajeva, oko 15 puta (!) više od nas. Međutim, čini se da se raskinula poveznica između slučajeva i smrti, što od cijepljenja, što od manje težina simptoma delta sojem, što od 'ljetnog Covida'. Inače su jedna od najprocijepljenijih nacija na svijetu.
2. Istovremeno, njihova Vlada je napravila pravi salto mortale - radikalno izmijenila strategiju. Kaže da 'moraju živjeti s Covidom', da je do 20.000 umrlih godišnje prihvatljivo (to je kao 1.400 kod nas), te čak i ukidaju propusnice - primjerice, u noćne klubove i masovna okupljanja će moći i bez njih. Odlučili su ovaj virus tretirati kao gripu ili prehladu! I to oni koji su pola svijeta stjerali u LD ponajviše zahvaljujući Fergusonu i drugoj ekipi (bandi?) s Imperijala.
3. Kod nas se širi delta soj i uskoro će postati dominantan (u komentaru). Dolazak Britanaca bi, naravno, još jače razmahao njegovu prisutnost. Realno, ako nam padaju smrti i bolnice se prazne, i za nas nas nema sistemske opasnosti. MEĐUTIM, što ako nam se epidemija razvije i Njemačka nas stavi na crvene liste, a možda i ECDC? Mislim da je u ovoj situaciji mudro ne biti u prvom redu borbe, nego čekati da Francuska, UK, Španjolska, Italija 'slome' Njemačku (Merkel) i onda se nadovezai. Zato mislim da nam je prioritet držati incidenciju što dulje što nižom, dok više incidencije ne postanu 'normalne'.
4. Jako je zanimljivo da su najaktivniji locdkowneri kod nas bili iz UK. Vođa prvog vala Rudan (uz svoje pomoćnike kao Štagljar*), Klepac, Ramadan, Radovani (koji su svi zagovarali najoštrije mjere), pa onda ovi FB bukači kao Nindža (uz svoje paževe kao Tjesteninko, Mahunarka i pomoćnike Krafnožderač, Astrofizirač, 'Populazirator'.. ). Nastranu to što je sva njihova 'borba' bespredmetna (davno su izgubili rat za oštre mjere, piskaranje po FB koje se svodi na vrijeđanje, difamaciju kojima uvjerljivo dokazuju da nemaju nikakve analize i argumente), oni polaze od 'visoko moralnog' stajališta da je svaka smrt od ovog virusa 'previše' (nije ih briga za sve ostale smrti, pogotovo ako dolaze od lockdowna, a gladi da ne govorimo ...). No sada zemlja koju sam navodili kao uzor - kao strani državljani, koji ondje plaćaju porez i članovi su njihovih masonskim loža, ne naših - pristaje na velik broj smrti od ovog virusa, i pušta sve. Kako će to objasniti? Hoće li demonstrativno napustiti UK i otići na Novi Zeland? Nositi potkape svi? U svakom slučaju, totalni poraz za njih ...
*: Rudan je Štagljara proglasio nekompetentnim da piše o pandemiji, da bi ga mjesec dana kasniuje promovirao u svog suradnika fact-checkera, zato kažem da je pomoćnik. S tim znansvenicima je zanimljivo da ne razumiju da jedna ČINJENICA opovrgava 1000 laži i pamfleta, baš kao u znonosti, jedan kontra-primjer obara teoriju. Tako oni piskaraju i ponavljaju u sebi bliksim medijima, a kad jednom netko bude pisao knjigu, dovoljna je samo jedna činjenica da obori njihov narativ.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20998
2018-06-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 38 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by AssadNaPodmornici Thu 1 Jul - 15:32

ukratk kroz mjesec dana cijela RH će biti krcata delta sojem i imat ćemo dosta zaraženih po danu. vidimo iz primjera cijepljenih zemalja -da cijepiva ne pomažu previše. dakle ekipa koja se cijepila morat će štrcati u sebe nove neispitane kemikalije.

drugo, RH sigurno neće proglasiti lockdown jer živimo od turiizma, ali bi nas njemačka točnije angela merkel - staviti u crveno i time zatvoriti turističku sezonu. mediji će srati da nismo dovoljno cijepljeni iako i cijepljene zemlje imaju problema.

inače na primjeru indije možemo vidjeti da delta soy jednostvno prođe kroz ostatak populacije koje nije zahvatio prva tri vala i onda nestane.. tako da neće on ubiti puno ljudi, ali bi političari mogli zaključati turističku sezonu, eto govorio sam prije par mjeseci da ćemo imati super sezonu, a možda i ne bude - ovisi o političarima, ne našim, jer mi živimo od turizma, i neće HDZ sebi pucati u nogu , nego o Angeli Merkel jer UK je odustala od politike lockdowna i rekli su da će sada "živjeti sa koronom" i da će je tretirati kao gripu

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20998
2018-06-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 38 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Guest Thu 1 Jul - 15:54

AssadNaPodmornici wrote:ukratk kroz mjesec dana cijela RH će biti krcata delta sojem i imat ćemo dosta zaraženih po danu. vidimo iz primjera cijepljenih zemalja -da cijepiva ne pomažu previše. dakle ekipa koja se cijepila morat će štrcati u sebe nove neispitane kemikalije.

drugo, RH sigurno neće proglasiti lockdown jer živimo od turiizma, ali bi nas njemačka točnije angela merkel - staviti u crveno i time zatvoriti turističku sezonu. mediji će srati da nismo dovoljno cijepljeni iako i cijepljene zemlje imaju problema.

inače na primjeru indije možemo vidjeti da delta soy jednostvno prođe kroz ostatak populacije koje nije zahvatio prva tri vala i onda nestane.. tako da neće on ubiti puno ljudi, ali bi političari mogli zaključati turističku sezonu, eto govorio sam prije par mjeseci da ćemo imati super sezonu, a možda i ne bude - ovisi o političarima, ne našim, jer mi živimo od turizma, i neće HDZ sebi pucati u nogu , nego o Angeli Merkel jer UK je odustala od politike lockdowna i rekli su da će sada "živjeti sa koronom" i da će je tretirati kao gripu

pa britsi su covid počeli tretirati kao gripu još u 3. mjesecu 2020.

Status of COVID-19

As of 19 March 2020, COVID-19 is no longer considered to be a high consequence infectious disease (HCID) in the UK.


https://www.gov.uk/guidance/high-consequence-infectious-diseases-hcid
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 38 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by mentalitet Thu 1 Jul - 17:04

A Coronavirus Epidemic Hit 20,000 Years Ago, New Study Finds

https://www.nytimes.com/2021/06/24/science/ancient-coronavirus-epidemic.html

Sta cete sada?Pa pizda mu materina je l' postojao onda chovjek ili su zivjeli samo majmuni kao shto zive i danas na ovome forumu.



Dr. Fauci in 2017: 'There Will Be a Surprise Outbreak' During the Next Administration

https://www.facebook.com/bloombergbusiness/videos/dr-fauci-in-2017-there-will-be-a-surprise-outbreak-during-the-next-administratio/285342982614327/



Sve se chini da su ovi pronashli virus koji je spavao u ledu pa ga upotrijebili da sruse Trampa.Ko zna kakvih sve kuraca palaca spava u ledu.Cuvajte se ljudi,Zderite vishe specka i cheshnjaka ali ne zaboravite podrigivati jer je to navodno zdravije zato shto se gasovi vracaju u usta i ubijaju viruse.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 38 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by mentalitet Thu 1 Jul - 17:09

epikur37 wrote:Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 38 209366863_2362907493840986_2966408946100724707_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=ae9488&_nc_eui2=AeGxYeZdPdnQX7mM5TsE4UOvxO5CgmfT-UjE7kKCZ9P5SNKC1pNrOjdF7DsPjBDQoEo&_nc_ohc=Z1EPZnhYxeEAX8DPB_I&_nc_ht=scontent-vie1-1

sorta mona liza

200 kg

ništa bez navodnjavanja :)

Bravo majstore..tako radi pravi domacin a ova fukara chije je dupe sraslo sa stolicom samo moze biti ljubomorno jer ce ti oprostiti ako im jebesh kcerku ili zenu ali ti nikada nece oprostiti makar mali uspjeh u bilo chemu..Balkanska fukara uziva u tome zadnji tisucu i pesto godina.
Kod mene berba Manga ..ne znam sta cu sa njim iako dijelim i znanom i nez znanom a rakiju ne znam napraviti..Sladak je za popizdit .Bila bi dobra shljivovica od njega:)

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 38 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 38 of 50 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum