ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ozbiljna korona tema - zbirno

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 37 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by veber Wed 30 Jun - 16:54

mutava baštarda wrote:
veber wrote:
mutava baštarda wrote:
veber wrote:stavljao sam službene linkove, ali žali bože truda.
primjerice marc veli da ne zna njemački, kao da je problem kliknuti na engleski, pa ako već toliko ne zna osnove nekog jezika lako s engleskog prešalta na hrvatski.

hrvatski je jedan od službenih jezika u njemačkoj pa sve bitne stvari uredno dobiješ na hrvatskom obrascu. znači nije problem čitati na materinjem.

između ostalog na linku od tog dana je navedeno da je 134 ljudi umrlo nakon cijepljenja. i to unutar 48h.
jasno mi je da netko od 95 kihne, ali netko od 45 u današnje vrijeme nije baš neka starost.
a baš na tom slučaju obitelj inzistirala na obdukciji-cjepivo.

do sada u njemačkoj s drugim cijepljeno 46 milijuna.

po logici stožera, naci-fašista koji bi sve zatvorili Airbus bi bio do sada kompletno zatvoren, a svih nas 7000 bili bi u karanteni.


ne velim da neću pobrati, ali 20 ljudi koji imaju koronu bili su u direktnom kontaktu samnom. nitko ne nosi maske, zajedno jedemo.

nekaj tu jako smrdi..
ne velim da me neće sutra klepiti, ali prošlo je 15 dana od prvog koji je obolio.

Ovaj lik im je uve mjere,a on ih zaobilazio s ljubavnicom.
eee, danas mi rus iz firme veli; idemo kod mujage na kebab, oni turke isto zovu mujage.
jebomater, kebap vrhunski. vidi se da turčin drži do reputacije.

normalno ima masku, a gledam mu podlaktice. jebomater pa čimpanza nije tako dlakava, meni noge nisu tako dlakave.

i baš komentiramo da li je veća šansa pobrat neku boleštinu s tih dlaka ili koronu.
korona kada se tamo ulovi nemreš ju ni šmrkom skinut.
Pretpostavljam, Rus isto genetski Nijemac, s pašnjaka negdje uz granicu s Kazahstanom. ;)
recimo, ali više prema uralu.
čovjek je bio jelte, onako, kako da napišem.
špecijal policaj.
ima 1,60 ali ne želiš mu se zamjeriti.
bio je u čečeniji, protuoklopna u tenku.
mujage nemre smislit-tu smo se brzo našli.

a stari mu je nijemac, rođen 48e u logoru za preodgoj ibermenša.
ima broj istetoviran.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 37 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by AssadNaPodmornici Wed 30 Jun - 16:55

meni ne smeta tko se cijepio, aj realno mi smeta da se cijepe djeca jer je cijepivo za njih opasno a oni su imuna - plus djeca su najveće blago svakog naroda , 


ali ovo cjepljeni panično vrište i žele druge cijepiti. evo danas sio sa frendom skiperom na kavi, on cijepljen, ja nisam , njegova cura protiv toga i protiv mjera, normalan razgovor 

a dok po internetu ljudi koji su cijepljeni vrište da se ostali cijepe. on se cijepio jer je bila priča u 4 mjesecu da neće moći raditi tko nije cijepljen, a sada kaže nitko ga ne pita ništa.. ameri koji su konačno počeli dolaziti - boli ih kurac tko je cjepljen tko nije, tko je prebolio..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20874
2018-06-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 37 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by kaya Wed 30 Jun - 16:57

mutava baštarda wrote:
kaya wrote:
Gnječ wrote:
kaya wrote:
Gnječ wrote:
kaya wrote:
Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:I strogo gledajući ovaj eksperiment koji se provodi je genska terapija, a ne cijepivo...
Je li nam možete reći koliko je bilo umrlih od 530 milijuna "uboda" u Europi?
Ja još uvijek čekam na taj podatak.
Stotinjak iljada i jedan dječak u brazilu. I par iljada u hrvatskoj. Al skrivaju... 
Pusti, delta će ih sad procijepiti ..
Samo da otvore sve mayku mu, da bude brzo i normalna jesen..

usrala si se u gaće od straha. panika te zdrobila.

kažeš, daću pičke svima samo me pustite u kafić na kafu.
Mene panika ? To s koronom ti više za mene ne postoji. Od kada sam cijepljena, i umrla naravno. 
Meni sada jedino smetaju ograničenja i maske. I mislim da sada krivo rade što jebu i dalje i sada stvarno treba otvoriti sve kao prije i " procijepiti" deltom to još nešto.

pa ponašaš se iracionalno. nisi informirana o ničemu osim onog što ti servira ercegovnjarski režim iz Zagreba putem svojih medija. engleski nemaš pojma možda i znaš ali ne koristiš da bi se bolje informirala što je zloćudnije od nemati pojma engleski.

ja pišem o štetnosti covid vakcina za zdravlje ljudi. i ja neznam zašto to tebi, eru turčinu i ostaloj turčadi smeta. zašto ti smeta kad se piše o štetnosti covid vakcine? zbog čega tako burna emotivna reakcija? i to na stvari koje su smrtno ozbiljne znači dodiruju i tebe tj. svakoga od nas. pa nisam ja ovca da će me par psihopata ljudskog ološa đubretara na vlasti zajebati.

i ti zaista misliš da ako se svi u državi cijepe da lockdowna neće biti?  well, ako to misliš zaista si plavuša jer i da se svi cijepe lockdown će biti i dalje. mjere će biti i dalje sve gore i gore. ovo sa cijepljenjem je samo test da psihopate vide koliko ljudi mogu zajebati bez da se oznoje. za ove koji se ne daju cijepiti vjerojatno smišljaju brutalne mjere i ucjene. ali ni za to se psihopate u centrima moći neće znojiti jer će aktivirati i potkuriti ove koji su cijepljeni da napadaju i segregiraju one koji se ne žele cijepiti. to će trajati...
Ma joj, ne brini, neće tebe nitko napadati ni siliti na ništa.
A i nećeš biti dugo u toj skupini. 
Malo oni to razvlače mjerama sve skupa. Al i sam znaš da je neizbježno da se zaraziš. I nećeš više morati niš čitati na engleskom. 
Imati ćeš antitijela i bok. I nadam se da ništa ozbiljno neće biti.

Smiješno bi bilo da sad stanu pored toliko vjernika u transu.
A nisu ostvarili ni glavni cilj, cijepljenje djece. Ovo cijepivo je za dicu tisuću puta opasnije od virusa i samo zločinac može na tome inzistirati.
Kada krene ta akcija, ti ćeš i dalje pušiti neku priču od stožera.
Aha,da, da, djecu žele ubiti, kužim.
Imaš li kakvu ideju zašto bi netko uopće htio ubiti djecu?!
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 37 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by mutava baštarda Wed 30 Jun - 16:58

epikur37 wrote:Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 37 209175926_3611150912444338_2018874693362459149_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_eui2=AeEImvap_UDMjhcEoBcCQwrSGiuWuTPdN_0aK5a5M903_bFlHz9wVajW4ye6-ZCU9JI&_nc_ohc=BvKG663r7FMAX-GDrFF&_nc_ht=scontent-vie1-1

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 37 200px-Radovan_Fuchs
Veterinar kaže da je vakcina sigurna, da postoje studije...


_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 37 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by kaya Wed 30 Jun - 16:59

AssadNaPodmornici wrote:


ali ovo cjepljeni panično vrište i žele druge cijepiti. 
Ja ne želim vas cijepiti. Želim samo da vas se prestane štititi mjerama jer su na štetu svih i da puste virus da kola svojom brzinom.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 37 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by mutava baštarda Wed 30 Jun - 17:05

kaya wrote:
mutava baštarda wrote:
kaya wrote:
Gnječ wrote:
kaya wrote:
Gnječ wrote:
kaya wrote:
Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:I strogo gledajući ovaj eksperiment koji se provodi je genska terapija, a ne cijepivo...
Je li nam možete reći koliko je bilo umrlih od 530 milijuna "uboda" u Europi?
Ja još uvijek čekam na taj podatak.
Stotinjak iljada i jedan dječak u brazilu. I par iljada u hrvatskoj. Al skrivaju... 
Pusti, delta će ih sad procijepiti ..
Samo da otvore sve mayku mu, da bude brzo i normalna jesen..

usrala si se u gaće od straha. panika te zdrobila.

kažeš, daću pičke svima samo me pustite u kafić na kafu.
Mene panika ? To s koronom ti više za mene ne postoji. Od kada sam cijepljena, i umrla naravno. 
Meni sada jedino smetaju ograničenja i maske. I mislim da sada krivo rade što jebu i dalje i sada stvarno treba otvoriti sve kao prije i " procijepiti" deltom to još nešto.

pa ponašaš se iracionalno. nisi informirana o ničemu osim onog što ti servira ercegovnjarski režim iz Zagreba putem svojih medija. engleski nemaš pojma možda i znaš ali ne koristiš da bi se bolje informirala što je zloćudnije od nemati pojma engleski.

ja pišem o štetnosti covid vakcina za zdravlje ljudi. i ja neznam zašto to tebi, eru turčinu i ostaloj turčadi smeta. zašto ti smeta kad se piše o štetnosti covid vakcine? zbog čega tako burna emotivna reakcija? i to na stvari koje su smrtno ozbiljne znači dodiruju i tebe tj. svakoga od nas. pa nisam ja ovca da će me par psihopata ljudskog ološa đubretara na vlasti zajebati.

i ti zaista misliš da ako se svi u državi cijepe da lockdowna neće biti?  well, ako to misliš zaista si plavuša jer i da se svi cijepe lockdown će biti i dalje. mjere će biti i dalje sve gore i gore. ovo sa cijepljenjem je samo test da psihopate vide koliko ljudi mogu zajebati bez da se oznoje. za ove koji se ne daju cijepiti vjerojatno smišljaju brutalne mjere i ucjene. ali ni za to se psihopate u centrima moći neće znojiti jer će aktivirati i potkuriti ove koji su cijepljeni da napadaju i segregiraju one koji se ne žele cijepiti. to će trajati...
Ma joj, ne brini, neće tebe nitko napadati ni siliti na ništa.
A i nećeš biti dugo u toj skupini. 
Malo oni to razvlače mjerama sve skupa. Al i sam znaš da je neizbježno da se zaraziš. I nećeš više morati niš čitati na engleskom. 
Imati ćeš antitijela i bok. I nadam se da ništa ozbiljno neće biti.

Smiješno bi bilo da sad stanu pored toliko vjernika u transu.
A nisu ostvarili ni glavni cilj, cijepljenje djece. Ovo cijepivo je za dicu tisuću puta opasnije od virusa i samo zločinac može na tome inzistirati.
Kada krene ta akcija, ti ćeš i dalje pušiti neku priču od stožera.
Aha,da, da, djecu žele ubiti, kužim.
Imaš li kakvu ideju zašto bi netko uopće htio ubiti djecu?!
zašto bi netko, ne ubio, ali izlagao opasnosti djecu, nečim dokazano štetnim za njih, uključujući za neke i smrtne posljedice iako je korona za njih dokazano lakša od gripe.
Ti mi reci zašto bi se cijepilo djecu? Kad cijepljeni šire zarazu, a djeca nemaju problema s njom.


_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 37 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by AssadNaPodmornici Wed 30 Jun - 17:05

kaya wrote:
AssadNaPodmornici wrote:


ali ovo cjepljeni panično vrište i žele druge cijepiti. 
Ja ne želim vas cijepiti. Želim samo da vas se prestane štititi mjerama jer su na štetu svih i da puste virus da kola svojom brzinom.
pa koliko si skužila mi smo usput protiv svih mjera. mi koji nismo cijepljeni. ja prvi dan nisam pratio nikakve mjere ako si pratila me na forumu.
drugo prebolio sam, nisam nigdje testiran "PCR" testom, kao niti većina iz firme, ali sam imao blagu virozu, izvadio anti-tijela i imam visoku razinu anti-tijela. to još ima trenutno sigurno 1/3 , ili 1,5milijuna stanovnika RH. 

super je što se slažemo oko ukidanja svih mjera, i ljudi se trebaju individualno paziti , jer ovaj virus je ipak opasan za rizične skupine. ali ne može svijet stati zbog toga, ljudi umiru od karcinoma koje ne liječe, od stresa oboljevaju jer nemaju para i posla, a čitam dosta je izraženo psihičko oboljevanje kod djece zbog svega skupa. sve radi virusa kojeg preživi 99.7% stanovnika čak i u staračkoj i pretiloj naciji punoj pušača - RH.   u nekoj zemlji sa mršavijim i mlađim stanovništvom, ovaj virus preživi 99.9% stanovnika.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20874
2018-06-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 37 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by veber Wed 30 Jun - 17:09

kaya wrote:
AssadNaPodmornici wrote:


ali ovo cjepljeni panično vrište i žele druge cijepiti. 
Ja ne želim vas cijepiti. Želim samo da vas se prestane štititi mjerama jer su na štetu svih i da puste virus da kola svojom brzinom.
kayo, ozbiljno pitanje. ili digresija.

moja mačka samo meni dođe i svojom njuškom takne moj nos-osjetim vlagu, ne smeta mi.
obrišem se i sve pet.

dođe moja šogorica i ljubi mačku u isti jebeni nos dok ju ova ne ugrize i ne ogrebe.
glupača stalno tvrdi da mačka ima nekaj protiv nje.

šogorica je bila pozitivna i ljubila je mačku, a ista je mene došla pozdraviti i taknula me nosom.
kaj da sada napravim? ubijem šogoricu ili da cijepim mačku?

malo sam konfuzan.

(ne tvrdim da me neće klepiti, ali se ne želim cijepiti s nečim kaj je upitno)
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 37 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Guest Wed 30 Jun - 17:31

kaya wrote:
epikur37 wrote:Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 37 209175926_3611150912444338_2018874693362459149_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_eui2=AeEImvap_UDMjhcEoBcCQwrSGiuWuTPdN_0aK5a5M903_bFlHz9wVajW4ye6-ZCU9JI&_nc_ohc=BvKG663r7FMAX-GDrFF&_nc_ht=scontent-vie1-1
😅

šta je tu smiješno mater vam tursku jebem!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 37 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by mutava baštarda Wed 30 Jun - 17:33

Molim Era ili bilo koga iz kovid sekte da prokomentira... Izrael i UK svjetionici epidemiološke borbe imaju više novih slučajeva od Bosne i Hrvatske...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 37 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by mutava baštarda Wed 30 Jun - 17:34

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 37 Img_2327


_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 37 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by dijagram Wed 30 Jun - 17:35

mutava baštarda wrote:Molim Era ili bilo koga iz kovid sekte da prokomentira... Izrael i UK svjetionici epidemiološke borbe imaju više novih slučajeva od Bosne i Hrvatske...

Pa sto, to samo znaci da trebaju siknuti trecu, cetvrtu i zavrsnu petu.

Mislim, za ovu godinu:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 37 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Guest Wed 30 Jun - 17:38

kaya wrote:
Gnječ wrote:
kaya wrote:
Gnječ wrote:
kaya wrote:
Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:I strogo gledajući ovaj eksperiment koji se provodi je genska terapija, a ne cijepivo...
Je li nam možete reći koliko je bilo umrlih od 530 milijuna "uboda" u Europi?
Ja još uvijek čekam na taj podatak.
Stotinjak iljada i jedan dječak u brazilu. I par iljada u hrvatskoj. Al skrivaju... 
Pusti, delta će ih sad procijepiti ..
Samo da otvore sve mayku mu, da bude brzo i normalna jesen..

usrala si se u gaće od straha. panika te zdrobila.

kažeš, daću pičke svima samo me pustite u kafić na kafu.
Mene panika ? To s koronom ti više za mene ne postoji. Od kada sam cijepljena, i umrla naravno. 
Meni sada jedino smetaju ograničenja i maske. I mislim da sada krivo rade što jebu i dalje i sada stvarno treba otvoriti sve kao prije i " procijepiti" deltom to još nešto.

pa ponašaš se iracionalno. nisi informirana o ničemu osim onog što ti servira ercegovnjarski režim iz Zagreba putem svojih medija. engleski nemaš pojma možda i znaš ali ne koristiš da bi se bolje informirala što je zloćudnije od nemati pojma engleski.

ja pišem o štetnosti covid vakcina za zdravlje ljudi. i ja neznam zašto to tebi, eru turčinu i ostaloj turčadi smeta. zašto ti smeta kad se piše o štetnosti covid vakcine? zbog čega tako burna emotivna reakcija? i to na stvari koje su smrtno ozbiljne znači dodiruju i tebe tj. svakoga od nas. pa nisam ja ovca da će me par psihopata ljudskog ološa đubretara na vlasti zajebati.

i ti zaista misliš da ako se svi u državi cijepe da lockdowna neće biti?  well, ako to misliš zaista si plavuša jer i da se svi cijepe lockdown će biti i dalje. mjere će biti i dalje sve gore i gore. ovo sa cijepljenjem je samo test da psihopate vide koliko ljudi mogu zajebati bez da se oznoje. za ove koji se ne daju cijepiti vjerojatno smišljaju brutalne mjere i ucjene. ali ni za to se psihopate u centrima moći neće znojiti jer će aktivirati i potkuriti ove koji su cijepljeni da napadaju i segregiraju one koji se ne žele cijepiti. to će trajati...
Ma joj, ne brini, neće tebe nitko napadati ni siliti na ništa.
A i nećeš biti dugo u toj skupini. 
Malo oni to razvlače mjerama sve skupa. Al i sam znaš da je neizbježno da se zaraziš. I nećeš više morati niš čitati na engleskom. 
Imati ćeš antitijela i bok. I nadam se da ništa ozbiljno neće biti.

ma kako ne napadaš? zbog mene koji se ne želim cijepiti, tebi rvatici ercegovnjarski režim u Zagrebu uskraćuje ljucka prava i slobode. i ti što radiš? one koji se ne žele cijepiti treba cijepiti milom ili silom pa pobogu puna mi je pička mjera oću na luft. jel tako?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 37 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo Wed 30 Jun - 17:42

mutava baštarda wrote:Molim Era ili bilo koga iz kovid sekte da prokomentira... Izrael i UK svjetionici epidemiološke borbe imaju više novih slučajeva od Bosne i Hrvatske...

Kaya ti je sve već objasnila i ima prijedlog i za antivaksere.
Cijepite se prirodno, po  mogućnosti delta sojem.
U Bosni se već odavno cijepe na prirodan način.
Eroo
Eroo

Posts : 74409
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 37 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by epikur37 Wed 30 Jun - 17:47

Najopasniji skupina sada su oni ne cijepljenju i ne preboljeli... Na njih treba staviti pritisak!
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 37 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by veber Wed 30 Jun - 17:50

Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:Molim Era ili bilo koga iz kovid sekte da prokomentira... Izrael i UK svjetionici epidemiološke borbe imaju više novih slučajeva od Bosne i Hrvatske...

Kaya ti je sve već objasnila i ima prijedlog i za antivaksere.
Cijepite se prirodno, po  mogućnosti delta sojem.
U Bosni se već odavno cijepe na prirodan način.
kretenčino maloumna.
jebote gnječ u čvalje muslimanske.

ako je ekipa imala covid, zakaj bi se cijepili?
ako nas 60% koji smo bili sa zaraženima nemamo nikakvih simptoma, nemamo boleštinu, zakaj bi se cijepili?

da ti možeš na konjak, a kaya na kavu?

jebala vas partija u čvalje.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 37 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by veber Wed 30 Jun - 17:54

epikur37 wrote:Najopasniji skupina sada su oni ne cijepljenju i ne preboljeli... Na njih treba staviti pritisak!
najopsanija skupina je ona koja veli da je eto, pod pritiskom javnosti prestala krasti vodu i stavila je vodomjer.

to je najopasnija.
ali ti su povezani s ostalim krađama kao i s cjepivom.

covid je restart društva bez rata.

koliko je novca"nestalo" u karanteni?
inflacije.

ali imamo novi lijek.
vojnici partije su odmah potrčali prema kimu, yongu, sunu i kome već.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 37 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Guest Wed 30 Jun - 17:58

epikur37 wrote:Najopasniji skupina sada su oni ne cijepljenju i ne preboljeli... Na njih treba staviti pritisak!

za vas koji ste cijepljeni mi ne cijepljeni i ne preboljeli nismo opasnost zato ne razumijem zašto vi cijepljeni kojima SARS CoV2 nemože ništa vršite pritisak.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 37 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by epikur37 Wed 30 Jun - 17:58

Tebe treba staviti pod pritisak isto...

Uvukao si se u Hrvate ali drukaš za svoju leberalpedersku švapčad.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 37 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by epikur37 Wed 30 Jun - 17:59

Gnječ wrote:
epikur37 wrote:Najopasniji skupina sada su oni ne cijepljenju i ne preboljeli... Na njih treba staviti pritisak!

za vas koji ste cijepljeni mi ne cijepljeni i ne preboljeli nismo opasnost zato ne razumijem zašto vi cijepljeni kojima SARS CoV2 nemože ništa vršite pritisak.

Morate biti dio kolektiva, otpor je uzaludan.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 37 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Guest Wed 30 Jun - 18:07

epikur37 wrote:
Gnječ wrote:
epikur37 wrote:Najopasniji skupina sada su oni ne cijepljenju i ne preboljeli... Na njih treba staviti pritisak!

za vas koji ste cijepljeni mi ne cijepljeni i ne preboljeli nismo opasnost zato ne razumijem zašto vi cijepljeni kojima SARS CoV2 nemože ništa vršite pritisak.

Morate biti dio kolektiva, otpor je uzaludan.

jebote mentalno poremećenog sociopatskog turčina. TURČINE IMAŠ TI DJECU DOMA?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 37 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum