ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ozbiljna korona tema - zbirno

Page 20 of 50 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 35 ... 50  Next

Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 20 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by veber Mon 21 Jun - 21:04

epikur37 wrote:[size=62]Trobonjača: Preko 15 posto djece koja su bez simptoma preboljela covid razvila su miokarditis[/size]

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/trobonjaca-preko-15-posto-djece-koja-su-bez-simptoma-preboljela-covid-razvila-su-miokarditis-foto-20210621
ti si kao i marc.
navodiš navoditelja.

stalno me to podsjeti na njegove nebuloze o turizmu koji će zauzimat 50 i više posto BDPa.

ja mu velim da bulazni i da recimo njemačka ima 3% udio.
stavim linkove od SR Njemačke, lik mi navodi wiki.

ozbiljne studije rade se godinama i na velikom uzorku.
odjednom na malom uzorku u kratkom vremenu imamo "relevantna" istraživanja.

moja stara se 30 godina bavila polenozom, alergijama, cvatom i cvjetanjema. 
i nakon 30g rad se nastavlja i love poveznice.

odjednom imamo koronu i sve odgovore u pola godine.

of kors.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 20 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Guest Mon 21 Jun - 21:06

A WORLD
AT RISK


Annual report on global preparedness
for health emergencies
Global Preparedness Monitoring Board

September 2019
• The Secretary-General of the United Nations, with the Director-General of
WHO and Under-Secretary-General for Humanitarian Affairs, strengthens
coordination and identifies clear roles and responsibilities and timely triggers for
a coordinated United Nations systemwide response for health emergencies in
different countries and different health and humanitarian emergency contexts.

• The United Nations (including WHO) conducts at least two systemwide training
and simulation exercises, including one covering the deliberate release of a
lethal respiratory pathogen


nema link na ovaj dokument WHO iz septembra 2019.

Error 520

Web server is returning an unknown error

ali ima cached:

https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:V6vuyfoP9-sJ:https://apps.who.int/gpmb/assets/annual_report/GPMB_annualreport_2019.pdf+&cd=1&hl=en&ct=clnk&gl=us&client=firefox-b-d

In September 2019 – also right before the outbreak – the Global Preparedness Monitoring Board released a report titled ‘A World At Risk’.

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 20 Prepar10

On the cover of the report is the picture of a coronavirus and people wearing face masks.

In the report we read the following interesting paragraph:

‘The United Nations (including WHO) conducts at least two system-wide training and simulation exercises, including one for covering the deliberate release of a lethal respiratory pathogen.’



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 20 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Guest Mon 21 Jun - 21:19

In 2018 The Institute for Disease Modeling made a video in which they show a flu virus originating in China, from the area of Wuhan, and spreading all over the world, killing millions. They called it ‘A Simulation For A Global Flu Pandemic.’ That is exactly what happened, two years later.

Why did they say it would come from China? Why not Africa, where far more diseases are present? Or why not South America? Or India? How could they know there would be a flu virus coming from China and even show Wuhan as the originating area, that would infect the whole world?



usporeno sa prigodnom muzikom:



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 20 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by mutava baštarda Mon 21 Jun - 21:32


_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 20 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by veber Mon 21 Jun - 21:37

kinezi imaju dugu kulturu
ali je ista nastala na pritiscima, osvajanjima i oportunizmu.

kina danas želi ući u do sada dualni svijet amerike i rusije.
nametnut se kao velesila.

političari u eu kao i u us, novinari, bulazne o premoći kine u slijedećim desetlječima.

što naravno nije istina.
rsija je odavno izgubila rat sa us pa imamo sitna čarkanja koja obavljaju warlords i wardogs za obje strane.

eu kao niti amerika kao niti uuostalom rusija nisu se odrekli baznih industrija.

kina je jednostavno izvela kemijski napad da vidi do kuda idu granice popuštanja.

osobno bi im suknuo 20ak hidrogenskih pa ih pitao kako šišmiši?
i jel radi tržnica u wuhanu

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 20 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by mutava baštarda Mon 21 Jun - 21:42

veber wrote:
epikur37 wrote:[size=62]Trobonjača: Preko 15 posto djece koja su bez simptoma preboljela covid razvila su miokarditis[/size]

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/trobonjaca-preko-15-posto-djece-koja-su-bez-simptoma-preboljela-covid-razvila-su-miokarditis-foto-20210621
ti si kao i marc.
navodiš navoditelja.

stalno me to podsjeti na njegove nebuloze o turizmu koji će zauzimat 50 i više posto BDPa.

ja mu velim da bulazni i da recimo njemačka ima 3% udio.
stavim linkove od SR Njemačke, lik mi navodi wiki.

ozbiljne studije rade se godinama i na velikom uzorku.
odjednom na malom uzorku u kratkom vremenu imamo "relevantna" istraživanja.

moja stara se 30 godina bavila polenozom, alergijama, cvatom i cvjetanjema. 
i nakon 30g rad se nastavlja i love poveznice.

odjednom imamo koronu i sve odgovore u pola godine.

of kors.
Sada kad je počelo cijepljenje dice treba napraviti poguranac...
Čovjek mora biti kompletno lud da dopusti da mu u ddite to uštricaju.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 20 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by mutava baštarda Mon 21 Jun - 21:47

veber wrote:kinezi imaju dugu kulturu
ali je ista nastala na pritiscima, osvajanjima i oportunizmu.

kina danas želi ući u do sada dualni svijet amerike i rusije.
nametnut se kao velesila.

političari u eu kao i u us, novinari, bulazne o premoći kine u slijedećim desetlječima.

što naravno nije istina.
rsija je odavno izgubila rat sa us pa imamo sitna čarkanja koja obavljaju warlords i wardogs za obje strane.

eu kao niti amerika kao niti uuostalom rusija nisu se odrekli baznih industrija.

kina je jednostavno izvela kemijski napad da vidi do kuda idu granice popuštanja.

osobno bi im suknuo 20ak hidrogenskih pa ih pitao kako šišmiši?
i jel radi tržnica u wuhanu
Ovdje je sve uvezeno, mediji, silicijska dolina, WHO i teško je uprijeti prstom i naći krivca to je taj, amo mu se najebati matere.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 20 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by veber Mon 21 Jun - 21:54

mutava baštarda wrote:
veber wrote:
epikur37 wrote:[size=62]Trobonjača: Preko 15 posto djece koja su bez simptoma preboljela covid razvila su miokarditis[/size]

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/trobonjaca-preko-15-posto-djece-koja-su-bez-simptoma-preboljela-covid-razvila-su-miokarditis-foto-20210621
ti si kao i marc.
navodiš navoditelja.

stalno me to podsjeti na njegove nebuloze o turizmu koji će zauzimat 50 i više posto BDPa.

ja mu velim da bulazni i da recimo njemačka ima 3% udio.
stavim linkove od SR Njemačke, lik mi navodi wiki.

ozbiljne studije rade se godinama i na velikom uzorku.
odjednom na malom uzorku u kratkom vremenu imamo "relevantna" istraživanja.

moja stara se 30 godina bavila polenozom, alergijama, cvatom i cvjetanjema. 
i nakon 30g rad se nastavlja i love poveznice.

odjednom imamo koronu i sve odgovore u pola godine.

of kors.
Sada kad je počelo cijepljenje dice treba napraviti poguranac...
Čovjek mora biti kompletno lud da dopusti da mu u ddite to uštricaju.
meni su djeca punoljetna.
i dešava se ista stvar kao i kod mene.
ne želim biti dio rulje.
ne želim nekaj kaj su skemijali u dva dana.

bile su boginje u jugi, karantena, ali sve poznato. tito-partija procijepili poznatim cjepivom. i sve pet.

nisam protivnik cijepljenja.
za razliku od marca koji odbija svaku mogućnost da sudjeluje u solidanoj medicini i participaciji iste, djecu je cjepio u javnoj ustanovi sa sloidarnim novcem.
ja sam kupio 5u1 i bok. mala se tek s 12 docijepila.

čim ti nude lovu za nekaj, sumnjivo ti je.
ja to doživljavam kao da mi beroš nudi "vrhunski" šardonej i pride 200kn, a butelja je 180kn.
alarm se odmah upali.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 20 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Guest Tue 22 Jun - 6:07

Predsjednik Filipina: Ili ćete se cijepiti ili idete u zatvor

HINA

Prije 10 sati

FILIPINSKI predsjednik Rodrigo Duterte prijeti zatvorskom kaznom građanima koji se odbijaju cijepiti protiv koronavirusa dok njegova zemlja vodi veliku bitku s virusom i ima preko 1.3 milijuna zaraženih i više od 23.000 mrtvih.

"Vi odlučujete, ili ćete se cijepiti ili idete u zatvor", poručio je građanima Duterte u televizijskom obraćanju nakon izvještaja o slabom odazivu na cijepljenje u glavnom gradu Manili.

Duterteove primjedbe u suprotnosti su od navoda njegovih zdravstvenih dužnosnika koji su rekli da je, iako se ljude potiče na cijepljenje, ono ipak dobrovoljno.

Do 20. lipnja na Filipinima je potpuno cijepljeno 2.1 milijun ljudi, što je vrlo mali napredak s obzirom na to da je vladin cilj da se do kraja godine cijepi do 70 milijuna ljudi, u zemlji koja broji 110 milijuna stanovnika.

"Nemojte me krivo shvatiti, ali zemlja je u krizi. Ogorčen sam na građane koji ne uvažavaju svoju vladu", rekao je Duterte.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/predsjednik-filipina-ili-cete-se-cijepiti-ili-idete-u-zatvor/2285231.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 20 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by mutava baštarda Tue 22 Jun - 8:15

veber wrote:
mutava baštarda wrote:
veber wrote:
epikur37 wrote:.

čim ti nude lovu za nekaj, sumnjivo ti je.
ja to doživljavam kao da mi beroš nudi "vrhunski" šardonej i pride 200kn, a butelja je 180kn.
alarm se odmah upali.
Čim su ljudi koji bi jebali rođenu mater za 1 euro krenuli spašavati naše bake i djedove čovjek vidi da jako smrdi...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 20 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Slovoslagar Tue 22 Jun - 10:45

mutava baštarda wrote:
epikur37 wrote:Trobonjača: Preko 15 posto djece koja su bez simptoma preboljela covid razvila su miokarditis

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/trobonjaca-preko-15-posto-djece-koja-su-bez-simptoma-preboljela-covid-razvila-su-miokarditis-foto-20210621
Vjerujem da ga faktograf neće ispravljati...
Ideju da 15% djece koja su imala COVID pati od miokarditisa može popušiti samo imbecil.

U Hrvatskoj je preko 50% stanovništva bilo izloženo virusu (seroprevalencijske studije, da se sada ne ponavljamo). Slijedom te logike postotak mladih i djece koji su bili izloženi virusu mora biti tog reda veličine. Slijedom toga najmanje 7.5% sve djece u HR (a možda i blizu 10%) ima miokarditis.

To bi značilo da smo u HR tijekom zadnjih par mjeseci imali 50-100 tisuća djece i mladih s miokarditisom.

Jel vi slušate/čitate sebe?

A čisto da se zna, jedna od nuspojava cjepiva je - miokarditis. Osobito kod mlade populacije.
Ali lako za miokarditis, mladi nakon cijepljenja umiru s nekoliko stotina puta većom incidencijom nego što je do sada bilo normalno.

Možda bismo mogli pocijepiti svu djecu pa sav miokarditis pripisati prethodno preboljenom asimptomatskom COVID-u. Dvije muhe s jednim udarcem.
Slovoslagar
Slovoslagar

Male
Posts : 615
2021-04-25


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 20 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Slovoslagar Tue 22 Jun - 10:47

Speare Shaker wrote:"Nemojte me krivo shvatiti, ali zemlja je u krizi. Ogorčen sam na građane koji ne uvažavaju svoju vladu", rekao je Duterte.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/predsjednik-filipina-ili-cete-se-cijepiti-ili-idete-u-zatvor/2285231.aspx
Da, što jest jest. Vlade ne vole kada ih građani ne doživljavaju, nije to samo na Filipinima.
Slovoslagar
Slovoslagar

Male
Posts : 615
2021-04-25


Trinity likes this post

Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 20 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by mutava baštarda Tue 22 Jun - 12:09

Slovoslagar wrote:
mutava baštarda wrote:
epikur37 wrote:Trobonjača: Preko 15 posto djece koja su bez simptoma preboljela covid razvila su miokarditis

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/trobonjaca-preko-15-posto-djece-koja-su-bez-simptoma-preboljela-covid-razvila-su-miokarditis-foto-20210621
Vjerujem da ga faktograf neće ispravljati...
Ideju da 15% djece koja su imala COVID pati od miokarditisa može popušiti samo imbecil.

U Hrvatskoj je preko 50% stanovništva bilo izloženo virusu (seroprevalencijske studije, da se sada ne ponavljamo). Slijedom te logike postotak mladih i djece koji su bili izloženi virusu mora biti tog reda veličine. Slijedom toga najmanje 7.5% sve djece u HR (a možda i blizu 10%) ima miokarditis.

To bi značilo da smo u HR tijekom zadnjih par mjeseci imali 50-100 tisuća djece i mladih s miokarditisom.

Jel vi slušate/čitate sebe?

A čisto da se zna, jedna od nuspojava cjepiva je - miokarditis. Osobito kod mlade populacije.
Ali lako za miokarditis, mladi nakon cijepljenja umiru s nekoliko stotina puta većom incidencijom nego što je do sada bilo normalno.

Možda bismo mogli pocijepiti svu djecu pa sav miokarditis pripisati prethodno preboljenom asimptomatskom COVID-u. Dvije muhe s jednim udarcem.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 20 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Slovoslagar Tue 22 Jun - 12:38

mutava baštarda wrote:
Te sudske tužbe su isto zakurac - sve po principu maca oko vruće kaše.
Na stranu to što je sudstvo velikim dijelom umreženo s politikom.

Ono, ti meni zapališ kuću, siluješ djecu i malo me mučiš let lampom i onda ja kažem na sudu da su tvoji postupci protuustavni ... pa eto kao nije lijepo od tebe biti tako protuustavan, jel ...
Slovoslagar
Slovoslagar

Male
Posts : 615
2021-04-25


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 20 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by mutava baštarda Tue 22 Jun - 16:06

Slovoslagar wrote:
mutava baštarda wrote:
Te sudske tužbe su isto zakurac - sve po principu maca oko vruće kaše.
Na stranu to što je sudstvo velikim dijelom umreženo s politikom.

Ako se do pravde ne može doći u toj formi, onda uvijek ostaje dobri stari Lex talionis  pirat

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 20 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by mutava baštarda Tue 22 Jun - 16:07

Izgleda da ona 4 pilota nisu jedina koja su umrla zaštićena od korone... 

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 20 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo Tue 22 Jun - 17:28

Slovoslagar wrote:
mutava baštarda wrote:
epikur37 wrote:Trobonjača: Preko 15 posto djece koja su bez simptoma preboljela covid razvila su miokarditis

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/trobonjaca-preko-15-posto-djece-koja-su-bez-simptoma-preboljela-covid-razvila-su-miokarditis-foto-20210621
Vjerujem da ga faktograf neće ispravljati...
Ideju da 15% djece koja su imala COVID pati od miokarditisa može popušiti samo imbecil.

U Hrvatskoj je preko 50% stanovništva bilo izloženo virusu (seroprevalencijske studije, da se sada ne ponavljamo). Slijedom te logike postotak mladih i djece koji su bili izloženi virusu mora biti tog reda veličine. Slijedom toga najmanje 7.5% sve djece u HR (a možda i blizu 10%) ima miokarditis.

To bi značilo da smo u HR tijekom zadnjih par mjeseci imali 50-100 tisuća djece i mladih s miokarditisom.

Jel vi slušate/čitate sebe?

A čisto da se zna, jedna od nuspojava cjepiva je - miokarditis. Osobito kod mlade populacije.
Ali lako za miokarditis, mladi nakon cijepljenja umiru s nekoliko stotina puta većom incidencijom nego što je do sada bilo normalno.

Možda bismo mogli pocijepiti svu djecu pa sav miokarditis pripisati prethodno preboljenom asimptomatskom COVID-u. Dvije muhe s jednim udarcem.
Odustani, nema ovo smisla. :)
Razne vjerske sekte upravo bujaju u USA. Imaju novac, medije i sad love sljedbenike.
I sad gledamo rezultate njihovih  ruku djela. Ja ovo drugačije ne mogu razumjeti.
Eroo
Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 20 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo Tue 22 Jun - 17:33

mutava baštarda wrote:Izgleda da ona 4 pilota nisu jedina koja su umrla zaštićena od korone... 
<iframe src="https://brandnewtube.com/embed/4OpGBmh7U9yN8dD" frameborder="0" width="700" height="400"></iframe>
Masovno se umire, moj Mutavi. Ne cijepi se ni za živu glavu.
Upravo sam se vratio s terena. Ogroman objekt kulture, tik uz more...
Na ulazu plakat s popisom potvrda s kojima se  može ulaziti na prestave u objektu.
Pobrojani su svi uvjeti, kao da dolaziš iz Indije...Nisam imao problema, ja imam potvrdu. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 20 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by veber Tue 22 Jun - 18:21

ovaj maloumni kreten se osjeća zapostavljeno.
ono, nitko ga ne doživljava na "njegovoj" sehr "stručnoj" temi pa je došao gnojiti ovdje. opet bez argumenata.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 20 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by veber Tue 22 Jun - 18:25

Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:Izgleda da ona 4 pilota nisu jedina koja su umrla zaštićena od korone... 
Masovno se umire, moj Mutavi. Ne cijepi se ni za živu glavu.
Upravo sam se vratio s terena. Ogroman objekt kulture, tik uz more...
Na ulazu plakat s popisom potvrda s kojima se  može ulaziti na prestave u objektu.
Pobrojani su svi uvjeti, kao da dolaziš iz Indije...Nisam imao problema, ja imam potvrdu. :D
daj budaletino udbaška odjebi s glupostima.
kada krenu tužbe za kršenje osnovnih ljudski prava opet ćeš se "sjetiti" kako si na to upozoravao i kako je to protivno svemu.
malo ćeš zaboraviti da si gnojio o cijepljenju i sl.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 20 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo Tue 22 Jun - 19:51

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 20 143

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 20 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 20 of 50 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 35 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum