ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predsjednik RH jedini bez maske na NATO summitu...

Go down

Predsjednik RH jedini bez maske na NATO summitu... Empty Predsjednik RH jedini bez maske na NATO summitu...

Post by T. 14/6/2021, 18:39

SVIJET[size=41]BEROŠ BI PAO NA TJEME
[size=50]Na zajedničko fotografiranje sudionika NATO-ova summita jedan je akter došao bez maske, pogodite tko je bio predsjednik s karakterom[/size]

PIŠE PSD
[size=41]14. lipnja 2021. - 17:35[/size][/size]
Predsjednik RH jedini bez maske na NATO summitu... O_18184704_1024
[size=41]Hrvatski predsjednik Zoran Milanović jedini je hodao bez maske  


Predsjednik RH jedini bez maske na NATO summitu... Item_facebook [url=https://twitter.com/intent/tweet?text=Na zajedni%C4%8Dko fotografiranje sudionika NATO-ova summita jedan je akter do%C5%A1ao bez maske%2C pogodite tko je bio predsjednik s karakterom&url=https%3A%2F%2Fslobodnadalmacija.hr%2Fvijesti%2Fsvijet%2Fna-zajednicko-fotografiranje-sudionika-nato-ova-summita-jedan-je-akter-dosao-bez-maske-pogodite-tko-je-bio-predsjednik-s-karakterom-1105774]Predsjednik RH jedini bez maske na NATO summitu... Item_twitter[/url] Predsjednik RH jedini bez maske na NATO summitu... Item_print[size=38]Posljednjeg dana NATO-ova summita tradicionalno je snimljen i službeni zajednički portret sudionika.[/size]
Među njima je bio i predsjednik Republike Hrvatske Zoran Milanović, koji je na fotografiranje jedini stigao bez zaštitne maske.
Službena fotografija po COVID pravilima zahtijevala je distancu pa su predsjednici država i vlada zemalja članica NATO-a na obilježena mjesta mahom dolazili s maskama, kao i članovi njihovih pratnji. Osim Milanovića. On je galantno došetao bez maske, a jednako tako bez nje na licu i otišao za kolegama, piše DNEVNIK.hr.
[/size]
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Predsjednik RH jedini bez maske na NATO summitu... Empty Re: Predsjednik RH jedini bez maske na NATO summitu...

Post by niels 14/6/2021, 18:45

Nikad mi nećemo biti Zapad.

Mi nećemo klečati prije tekme...

Zoki dođe pred oružano krilo iluminatske kabale bez maske...
niels
niels

Male
Posts : 4785
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Predsjednik RH jedini bez maske na NATO summitu... Empty Re: Predsjednik RH jedini bez maske na NATO summitu...

Post by marcellus 14/6/2021, 19:02

cijepljen je, koji će mu kurac maska?

_________________
Predsjednik RH jedini bez maske na NATO summitu... 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Predsjednik RH jedini bez maske na NATO summitu... Empty Re: Predsjednik RH jedini bez maske na NATO summitu...

Post by Guest 14/6/2021, 19:05

niels wrote:Nikad mi nećemo biti Zapad.

Mi nećemo klečati prije tekme...

Zoki dođe pred oružano krilo iluminatske kabale bez maske...

Fala kurcu ... kaj više ''zapad'' ide tam kam ide, to mi je sve više drago kaj nismo ''zapad''.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predsjednik RH jedini bez maske na NATO summitu... Empty Re: Predsjednik RH jedini bez maske na NATO summitu...

Post by Guest 14/6/2021, 19:07

U svakom slučaju moj plus za Mad Zoxa.

Kakav je bil kak premijer i sada ... neki drugi ''Zoka''.

Nije da koji put ne zakenja, ali i ispegla.

To valjda pamet dolazi s godinama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predsjednik RH jedini bez maske na NATO summitu... Empty Re: Predsjednik RH jedini bez maske na NATO summitu...

Post by mutava baštarda 14/6/2021, 19:51

marcellus wrote:cijepljen je, koji će mu kurac maska?
cijepivo ne spriječava širenje zaraze, ni maska...
ima "stručnjaka" koji kažu da smanjuje, ali to većinom spada u vjerska pitanja
prvi plus milanoviću iako mislim da koliko je na nečemu moguće da je i zaboravio ponijeti masku

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Predsjednik RH jedini bez maske na NATO summitu... Empty Re: Predsjednik RH jedini bez maske na NATO summitu...

Post by T. 14/6/2021, 20:02

mutava baštarda wrote:
marcellus wrote:cijepljen je, koji će mu kurac maska?
cijepivo ne spriječava širenje zaraze, ni maska...
ima "stručnjaka" koji kažu da smanjuje, ali to većinom spada u vjerska pitanja
prvi plus milanoviću iako mislim da koliko je na nečemu moguće da je i zaboravio ponijeti masku
Vjernik ne zaboravlja ponijeti za milodar na svetu misu...
Rekao bih da je po pitanju covid religije, predsjednik agnostik...
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Predsjednik RH jedini bez maske na NATO summitu... Empty Re: Predsjednik RH jedini bez maske na NATO summitu...

Post by mutava baštarda 14/6/2021, 21:30

T. wrote:
mutava baštarda wrote:
marcellus wrote:cijepljen je, koji će mu kurac maska?
cijepivo ne spriječava širenje zaraze, ni maska...
ima "stručnjaka" koji kažu da smanjuje, ali to većinom spada u vjerska pitanja
prvi plus milanoviću iako mislim da koliko je na nečemu moguće da je i zaboravio ponijeti masku
Vjernik ne zaboravlja ponijeti za milodar na svetu misu...
Rekao bih da je po pitanju covid religije, predsjednik agnostik...
Malo karijes, malo ubojita epidemija, u prosjeku agnostik, to je za one koji ne znaju oće li piškiti ili kakiti.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Predsjednik RH jedini bez maske na NATO summitu... Empty Re: Predsjednik RH jedini bez maske na NATO summitu...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum