ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turski predsjednik Erdogan potpisao je Protokol o pristupanju Švedske u NATO

Go down

Turski predsjednik  Erdogan potpisao je Protokol o pristupanju Švedske u NATO  Empty Turski predsjednik Erdogan potpisao je Protokol o pristupanju Švedske u NATO

Post by Eroo Mon 23 Oct - 18:03

Predsjednik Recep Tayyip Erdogan potpisao je Protokol o pristupanju Švedske u NATO 23. listopada 2023. i poslao ga Velikoj nacionalnoj skupštini Turske"


Turski predsjednik  Erdogan potpisao je Protokol o pristupanju Švedske u NATO  Screenshot-12617


Last edited by Eroo on Mon 23 Oct - 18:09; edited 1 time in total
Eroo
Eroo

Posts : 74403
2016-07-22


Back to top Go down

Turski predsjednik  Erdogan potpisao je Protokol o pristupanju Švedske u NATO  Empty Re: Turski predsjednik Erdogan potpisao je Protokol o pristupanju Švedske u NATO

Post by Eroo Mon 23 Oct - 18:07

Nedostaje još podpis "turskog vilajeta" Mađarske. 
Požurit će i Orban, ne sumnjajte u to.
Mada bi mi bilo puno zanimljivije da i dalje blokira. 
Ovako se samo odugovlači neminovno izbacivanje Mađarske iz NATO i EU. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74403
2016-07-22


Back to top Go down

Turski predsjednik  Erdogan potpisao je Protokol o pristupanju Švedske u NATO  Empty Re: Turski predsjednik Erdogan potpisao je Protokol o pristupanju Švedske u NATO

Post by Eroo Mon 23 Oct - 18:10

PS: Ne znam što se čeka sa BiH i Kosovom?
Eroo
Eroo

Posts : 74403
2016-07-22


Back to top Go down

Turski predsjednik  Erdogan potpisao je Protokol o pristupanju Švedske u NATO  Empty Re: Turski predsjednik Erdogan potpisao je Protokol o pristupanju Švedske u NATO

Post by RayMabus Mon 23 Oct - 18:15

Eroo wrote:PS: Ne znam što se čeka sa BiH i Kosovom?
Ne može.

BiH -Ja moram dobiti svog člana predsjedništva bez mogućnosti trikova s bilo čije strane da instalira svog na mjesto mog člana jer isti je i jedan od tri zapovijednika OS BiH pa samim time ja nemam pravo veta a kad to nemam onda ne mogu ni blokirati da mi balije iznad glave na granicu dovedu vojsku Pakistana i instaliraju rakete s kojima će me gađati.

Kosovo - Ista stvar, mora biit zajednica srpskih općina koje će to blokirati jer su oni većinski muslimani pa kad ne bi bilo Srba onda bi mi mogli dovest neosmanizam na Balkan ko i BiH kad ja nemam pravo veta odnosno svog člana predsjedništva kojeg sam ja postavio a ne netko drugi razno raznim trikovima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175415
2014-04-11


Back to top Go down

Turski predsjednik  Erdogan potpisao je Protokol o pristupanju Švedske u NATO  Empty Re: Turski predsjednik Erdogan potpisao je Protokol o pristupanju Švedske u NATO

Post by Eroo Mon 23 Oct - 18:22

RayMabus wrote:
Eroo wrote:PS: Ne znam što se čeka sa BiH i Kosovom?
Ne može.

BiH -Ja moram dobiti svog člana predsjedništva bez mogućnosti trikova s bilo čije strane da instalira svog na mjesto mog člana jer isti je i jedan od tri zapovijednika OS BiH pa samim time ja nemam pravo veta a kad to nemam onda ne mogu ni blokirati da mi balije iznad glave na granicu dovedu vojsku Pakistana i instaliraju rakete s kojima će me gađati.

Kosovo - Ista stvar, mora biit zajednica srpskih općina koje će to blokirati jer su oni većinski muslimani pa kad ne bi bilo Srba onda bi mi mogli dovest neosmanizam na Balkan ko i BiH kad ja nemam pravo veta odnosno svog člana predsjedništva kojeg sam ja postavio a ne netko drugi razno raznim trikovima.

BiH si promašio-stavljen pod kontrolu(!) a Kosovo je daleko(ne tičete se).
Brineš bzv.
Eroo
Eroo

Posts : 74403
2016-07-22


Back to top Go down

Turski predsjednik  Erdogan potpisao je Protokol o pristupanju Švedske u NATO  Empty Re: Turski predsjednik Erdogan potpisao je Protokol o pristupanju Švedske u NATO

Post by RayMabus Mon 23 Oct - 18:25

Ne Ero dragi ja sam general galaktičke konfederacije najvišeg ranga i kužim neke stvari koje vi obični ne kužite.

Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.

---


Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.


POKLAT ĆU TI PAJDO SVE TE KOJI SU MI NA ONOM SASTANKU EU REKLI DA ODJEBEM I DA ĆE ONI MENI INSTALIRAT ISLAMSKU BIH POVIŠE GLAVE.

AJ BOG
RayMabus
RayMabus

Posts : 175415
2014-04-11


Back to top Go down

Turski predsjednik  Erdogan potpisao je Protokol o pristupanju Švedske u NATO  Empty Re: Turski predsjednik Erdogan potpisao je Protokol o pristupanju Švedske u NATO

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum