ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA!

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 Empty Re: NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA!

Post by veber 27/9/2022, 23:21

michaellcmacha wrote:
veber wrote:
michaellcmacha wrote:
sitting_bull wrote:
michaellcmacha wrote:
sitting_bull wrote:evo, zadnja vijest:

Baltički plinovod, novi podmorski plinovod koji isporučuje norveški plin u Poljsku s godišnjim kapacitetom od 10 milijardi kubičnih metara dnevno, trebao bi biti svečano otvoren u utorak 27.09.
to znači da će ruskog plina trebati bar 5 milijardi kbm manje, samo kad je poljska češka i slovačka u pitanju... usput mali ispravak, radi se o godišnjim količinama a ne dnevnim...
120 milijardi kubnih metara norveškog plina europa bi trebala s guštom plaćati makar i skuplje pa nek ona tatarska gamad svoj gas spaljuju i nek plešu oko baklje uz metilnu votku
je, ispravak ti je na mjestu premda moja greška nije namjerna jer je riječ o c/p.

inače, plinovod je svečano pušten u pogon, a komercijalna isporuka počinje 01.10 2022.
jebeš to... ugodno sam iznenađen tvojim i debotoijusto stajalištima u svezi ovog tatarskog satrapa i njegovih doguznika i uguznika, drago mi je vidjeti da je ideološka potka u potpunosti maknuta u stranu i da obojica niste dozvolili samima sebi zastranjenje, iako sam uvjeren da ste obojica itekako svjesni da bez ikakvih dvojbi svijet pa posljedično i mi, ima-mo posla sa psihopatom koji se skroz naskroz sjebao u računici, ali ukoliko mu glava bude visila o niti zajedno sa njegovom svitom, opasnost od totalnog ludila začinjenog pokušajem izvođenja sveopćeg uništenja, je itekako izgledna... to što ste obojica stavili jedan trezven i racionalni oblik ignora na tu činjenicu mi čini iznimno zadovoljstvo jer ukazuje da ne postoje neke zacementirane šprance, koje bi spriječile ljude različitih ideoloških pogleda da racionalno prosuđuju stvarnost i uže i šire implikacije datog djelovanja...
mene to uopće ne čudi. takvi smo kakvi jesmo, ali kada zapuše i zasmrdi s istoka, skupimo se.
pa onda neke nesuglasice odgodimo za neka bolja vremena.

mene je totalno razočarao T. nisam mislio da je smilje.
svijet je lopta šarena, ljudi, i ti i ja, a i T. podložni mijenama, jebiga tako je kako je
pa nisam podložan mijenama.
družio sam se s rusima.
ekipa je ok. ali krivoslavci su krivoslavci.

mada vidim ovdje u firmi da je ekipa zabrinuta, gledaju drugačije na sve to.
osjećaju da ih se gleda kao agresora.

a, to je opet sranje. rođen si u njemačkoj, potomak si zarobljenih nijemaca i onda te ekipa gleda poprek.
teško je i tim ljudima.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 Empty Re: NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA!

Post by Ringo10 28/9/2022, 08:28

Ode 20 posto Ukrajine plus Krim
I otići će još 20 posto
Pa vi pametujte
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 Empty Re: NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA!

Post by michaellcmacha 28/9/2022, 09:07

Šandor Winnetou wrote:
niels wrote:
Ringo10 wrote:

Ali Rusima Kijev i ne treba oni su se povukli kad su shvatili dsa tamo ne treba da idu 


Ovu rečenicu će još stoljećima proučavati najveći umovi na vojnim akademijama diljem svijeta.
kad su popušili ku***u na tom djelu i kad im je elitna padobranska brigada pognojila ukrajinsku zemlju onda su zaključili da im kijev ne treba i da je to u stvari cunning plan  da zavaraju ukrajince i osvoje par sela u donbasu.
Ma oni takvih elitnih padobranpadobranskih brigada imaju preko nekoliko, trenutno ih sve odmaraju a mobiliziraju one jakutedakutemakutebajakutedakutemakutebakute jer im je ionako ta operacija u ukrajini gola zajebancija, to ti je tak kad pričamo o najvećoj vojnoj supersili na kugli... Na bilijarskom stolu

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 Empty Re: NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA!

Post by Ringo10 28/9/2022, 09:09

Problem Rusa je to što su krenuli sa vrlo malim snagama a Ukri su izdržali prvi udar pa se konsolidirali 
I sa tolikim snagama Rusi dalje ne mogu na dulji rok
Zato ide mobilizacija a ja mislim da će biti mnogo više od 300 000 ljudi
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 Empty Re: NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA!

Post by Šandor Winnetou 28/9/2022, 10:22

Ringo10 wrote:Problem Rusa je to što su krenuli sa vrlo malim snagama a Ukri su izdržali prvi udar pa se konsolidirali 
I sa tolikim snagama Rusi dalje ne mogu na dulji rok
Zato ide mobilizacija a ja mislim da će biti mnogo više od 300 000 ljudi
Naravno da će biti mnogo više no za tulave ruse  će biti 300 ooo kao što ovo i nije rat nego specijalna vojna operacija. No to neće biti vojska nego rulja i topovsko meso.

_________________
NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Charles III likes this post

Back to top Go down

NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 Empty Re: NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA!

Post by Šandor Winnetou 28/9/2022, 10:24

michaellcmacha wrote:
Šandor Winnetou wrote:
niels wrote:
Ringo10 wrote:

Ali Rusima Kijev i ne treba oni su se povukli kad su shvatili dsa tamo ne treba da idu 


Ovu rečenicu će još stoljećima proučavati najveći umovi na vojnim akademijama diljem svijeta.
kad su popušili ku***u na tom djelu i kad im je elitna padobranska brigada pognojila ukrajinsku zemlju onda su zaključili da im kijev ne treba i da je to u stvari cunning plan  da zavaraju ukrajince i osvoje par sela u donbasu.
Ma oni takvih elitnih padobranpadobranskih brigada imaju preko nekoliko, trenutno ih sve odmaraju a mobiliziraju one jakutedakutemakutebajakutedakutemakutebakute jer im je ionako ta operacija u ukrajini gola zajebancija, to ti je tak kad pričamo o najvećoj vojnoj supersili na kugli... Na bilijarskom stolu
Sad će se polako početi osipati RF, nitko neće htjeti davati svoju djecu za ruske ciljeve dok će se rusi kurčiti po velikim ruskim gradovima.

_________________
NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Charles III likes this post

Back to top Go down

NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 Empty Re: NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA!

Post by crvenkasti 28/9/2022, 12:30

Šandor Winnetou wrote:
Sad će se polako početi osipati RF,

Amerikanci već danas odlaze iz RF

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28715
2014-04-17


Back to top Go down

NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 Empty Re: NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA!

Post by Serbinho-3 28/9/2022, 12:49

Sto ne udju ako odlucuju?
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26388
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 Empty Re: NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA!

Post by Ringo10 28/9/2022, 14:29

Imaju Rusi velikih problema s mobilizacijom
Ne mogu naprimat toliko ljudi koliko ih se javlja
I to posebno onih manjina, Jakuta, Burjata, Čečena, Inguša
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 Empty Re: NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA!

Post by Charles III 28/9/2022, 16:02

Ringo10 wrote:Imaju Rusi velikih problema s mobilizacijom
Ne mogu naprimat toliko ljudi koliko ih se javlja
I to posebno onih manjina, Jakuta, Burjata, Čečena, Inguša

Da da,

to se osobito vidi po demonstracijama u tim regijama. Interes nikad veći.

_________________
Uostalom, mislim da Veliku Rusiju treba razoriti.
Charles III
Charles III

Posts : 757
2022-09-14


Back to top Go down

NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 Empty Re: NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA!

Post by Charles III 28/9/2022, 16:03

veber wrote:
niels wrote:
veber wrote:
sitting_bull wrote:
michaellcmacha wrote:
sitting_bull wrote:evo, zadnja vijest:

Baltički plinovod, novi podmorski plinovod koji isporučuje norveški plin u Poljsku s godišnjim kapacitetom od 10 milijardi kubičnih metara dnevno, trebao bi biti svečano otvoren u utorak 27.09.
to znači da će ruskog plina trebati bar 5 milijardi kbm manje, samo kad je poljska češka i slovačka u pitanju... usput mali ispravak, radi se o godišnjim količinama a ne dnevnim...
120 milijardi kubnih metara norveškog plina europa bi trebala s guštom plaćati makar i skuplje pa nek ona tatarska gamad svoj gas spaljuju i nek plešu oko baklje uz metilnu votku
je, ispravak ti je na mjestu premda moja greška nije namjerna jer je riječ o c/p.

inače, plinovod je svečano pušten u pogon, a komercijalna isporuka počinje 01.10 2022.
danas je otvoren. počelo je drukanje da bi se u subotu uz vatromet otvorio.

Otvoren jedan, zatvoren drugi. :)
onaj kreten serbinjo se smijao kada sam pisao kako njemačka kupuje jeftini ugljen na svjetskom tržištu.

ali ovo je super za njemačku.
krava merkel će biti sa strankom odjebana do jaja.
zeleni su odplesali svoj zadnji ples.

sami priznaju da je gašenje nuklearki bila greška i kratkovidna politika, neka visi pedro, merkel.

odjeb će biti na "zelenu" energiju

putin je napravio najsuper stvar koju je mogao.

za godinu dana će plin biti pola cijene.


https://balkans.aljazeera.net/news/world/2022/9/28/njemacka-nece-zatvoriti-preostale-nuklearne-elektrane



Meanwhile in Russia...


Rusi, po sopstvenom svjedočnenju, čekaju u redovima i do 16 sati kako bi prešli u Mongoliju, na graničnom prelazu Kjahta.
Neki od njih su izjavili za Reuters da im je to “jedini izbor” nakon što je predsjednik Vladimir Putin najavio “djelimičnu mobilizaciju” 300.000 rezervista, prenosi Tanjug.
Vlasnik pansiona u glavnom gradu Ulaanbaataru kazao je britanskoj agenciji da su sve raspoložive kapacitete u njegovom objektu popunili ruski državljani, od kada je u Rusiji proglašena mobilizacija, i da je već morao odbiti desetke novih zahtijeva za smještaj.
“Želim im pomoći, veoma je teško. Sada pronalaze posao u građevinarstvu ili poljoprivredi, pa imaju šta raditi dok su ovdje”, rekao je on.

_________________
Uostalom, mislim da Veliku Rusiju treba razoriti.
Charles III
Charles III

Posts : 757
2022-09-14


Back to top Go down

NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 Empty Re: NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA!

Post by michaellcmacha 28/9/2022, 17:03

Charles III wrote:
Ringo10 wrote:Imaju Rusi velikih problema s mobilizacijom
Ne mogu naprimat toliko ljudi koliko ih se javlja
I to posebno onih manjina, Jakuta, Burjata, Čečena, Inguša

Da da,

to se osobito vidi po demonstracijama u tim regijama. Interes nikad veći.
to je budaletina nn kalibra, s njim jednostavno nema smisla polemizirati... on iz dana u dan brka terapiju, a ima ih nekoliko od kojih bar dvije za kontrolu duševnih poremećaja... ali na stranu to tko je lud ne budi mu drug, meni je interesantna njegova dvolična podvojenost i stvarno je šteta što naš vrsni defektolog epikurac ne odvoji malo svog dragocjenog vremena i da stručni osvrt o bugatiju drugom

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 Empty Re: NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA!

Post by Šandor Winnetou 28/9/2022, 17:03

Ringo10 wrote:Imaju Rusi velikih problema s mobilizacijom
Ne mogu naprimat toliko ljudi koliko ih se javlja
I to posebno onih manjina, Jakuta, Burjata, Čečena, Inguša
 NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 1f602  NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 1f602  NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 1f602  NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 1f602 
Baš me dobro nasmija  NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 1f602

_________________
NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 Empty Re: NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA!

Post by michaellcmacha 28/9/2022, 22:17

Šandor Winnetou wrote:
Ringo10 wrote:Imaju Rusi velikih problema s mobilizacijom
Ne mogu naprimat toliko ljudi koliko ih se javlja
I to posebno onih manjina, Jakuta, Burjata, Čečena, Inguša
 NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 1f602  NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 1f602  NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 1f602  NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 1f602 
Baš me dobro nasmija  NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 1f602
koji je to komad budaletine

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 Empty Re: NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA!

Post by Šandor Winnetou 28/9/2022, 22:23

michaellcmacha wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Ringo10 wrote:Imaju Rusi velikih problema s mobilizacijom
Ne mogu naprimat toliko ljudi koliko ih se javlja
I to posebno onih manjina, Jakuta, Burjata, Čečena, Inguša
 NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 1f602  NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 1f602  NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 1f602  NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 1f602 
Baš me dobro nasmija  NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 1f602
koji je to komad budaletine
Ali bar nas zna nasmijati da ga jebeš :DDD

_________________
NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 Empty Re: NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA!

Post by Ringo10 29/9/2022, 13:32

O sudbini Ukrajine odlučuje Rusija.
Majdan 2014 je bio Jack pot, zapadni zgoditak na lutriji i teško se toga odreći.
Ali badava im je.
Ukrajina će biti dio Ruske Federacije
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 Empty Re: NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA!

Post by Sora 29/9/2022, 14:06

Ringo10 wrote:Ode 20 posto Ukrajine plus Krim
I otići će još 20 posto
Pa vi pametujte
:love

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 Empty Re: NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA!

Post by Ringo10 29/9/2022, 15:00

Sora wrote:
Ringo10 wrote:Ode 20 posto Ukrajine plus Krim
I otići će još 20 posto
Pa vi pametujte
:love
Pa gdje si Sora...što te nema
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 Empty Re: NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA!

Post by Sora 29/9/2022, 15:50

Ringo10 wrote:
Sora wrote:
Ringo10 wrote:Ode 20 posto Ukrajine plus Krim
I otići će još 20 posto
Pa vi pametujte
:love
Pa gdje si Sora...što te nema
a ne mogu svuda visit 
najviše na B, tam neke pjesmice pišem
a politike mi je već odavno gadno dosta , ništa drugo osim nasilja i podjela 
a ja sam suprotiva tomu

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 Empty Re: NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA!

Post by sitting_bull 29/9/2022, 16:05

Ringo10 wrote:O sudbini Ukrajine odlučuje Rusija.
Majdan 2014 je bio Jack pot, zapadni zgoditak na lutriji i teško se toga odreći.
Ali badava im je.
Ukrajina će biti dio Ruske Federacije
o sudbini ukrajine odlučuju, politika,  vojska i naoružanje.

u sve tri kategorije rusi su inferiorni.

u politici su ovisni o psihičkom stanju kgb psihopate.
u vojsci im je isti taj psihopata preuzeo zapovijedanje, a svi znamo kako on nije vojno obrazovan, nego je obučavan da bude kgb ubojica. vojnici na terenu su spali samo na plaćenike i čečene, sve ostalo je tamo jer mora biti - bez ikakve motivacije, a većina i bez vojne obuke.
u naoružanju rusi imaju prednost samo u kvantiteti pa zato često i ističu kako kvantiteta ima svoju kvalitetu. međutim, karta sa kvantitetom je odigrana, a kvaliteta te kvantitete je uništena u dosadašnjem tijeku rata što je vidljivo i po korištenju zaliha projektila i naoružanja iz sovjetske ere i iranskih dronova.

ukrajina protekom vremena raste i svakim je danom sve jača.

političke veze sa većinom zemalja eu, posebno sa amerikom, engleskom, skandinavskim i baltičkim zemljama su primjerne, a jedino mađari i srbi pokušavaju držati štangu rusima.
vojska odlično surađuje sa saveznicima tako da je iz te suradnje iznjedrena  "bljesak" protuofanziva u kharkivu i bitka za lyman kao preduvjet da se i na jugu potjera i uništi ruse na desnoj obali dnipra.
naoružavanje ukrajine, posebice modernim oružjem koje stiže iz amerike već počinje imati efekte, a za ruse je najporaznije što su sami postali najveći donatori ukrajinskoj vojsci budući da je samo u protuofanzivi kod kharkiva ruska vojska ostavila 387 tenkova, od kojih je više od 300 potpuno ispravno! također, rusi su ostavili više od 150 artiljerijskih jedinica (topovi, haubice) i više od 500 oklopnih transportera!!!
za ukrajince je važno i što je već na putu prema ukrajini novih 18 himers sustava, popriličan broj razni radarskih sustava i protuzračni obrambeni sustavi.
kolika je to vatrena moć vidi se iz usporedbe ruskih raketnih sustava i himers-a: rusi za pogoditi točno cilj raketom trebaju nevjerojatnih 60 raketa naspram samo jedne rakete iz himers-a čija je preciznost sa najviše četiri metra odstupanja o naciljane mete.

zapravo, da rusi nemaju nuklearno oružje prije bi se moglo reći kako bi u budućnosti rusija mogla postati dio ukrajine, samo što ukrajinci ne teže gospodariti ruskim gubernijama.

druže ringo10, propade još jedan srpski san - nikada srbija neće postati dio ruske federacije.
baš tužno za vas.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Šandor Winnetou and Charles III like this post

Back to top Go down

NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA! - Page 8 Empty Re: NATO PORUČIO: MI ODLUČUJEMO O SUDBINI UKRAJINE, NE RUSIJA!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum