ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti - Page 5 Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by Hartmann 6/3/2021, 19:41

Mislim da bi najpostenije bilo reci,posto se radi o okusu i ukusu,da se o njima ne raspravlja.Kvaliteta?Ako te ujutro ne boli glava od nesto vece kolicine popijene prethodne veceri,meni dovoljno.
Francuski Bordeaux,e sad ovisi koji Chatau,ovisno i cijena,opet,ne mogu i za jedan reci da je los,posto je puno iskustva ugradjeno u njega..

Chateau Lafite cu samo staviti,da vam se malo smrznu,da izvinete "supci",jer bio vam los ili dobar,svakako ce vas financijski bitno olaksati..dobar ili los?






Ovinia

France Paris [and Ile-de-France]



No online checkout function available.
Please contact store to request purchase.Worldwide Delivery
1841
Bottle (750ml)
Chateau Lafite Rothschild, Pauillac

€22,200.00
inc. 20% sales tax



Check with the merchant for stock availability. Wine-Searcher is not responsible for omissions and inaccuracies.
Also from producer 'Chateau Lafite Rothschild' (3)Learn more
Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti - Page 5 10208497
Chateau Lafite Rothschild 'Carruades de Lafite'
Pauillac, France
Avg. Price (ex-tax)
€304 / 750ml
Critics Score
91 / 100
Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti - Page 5 11263608
Chateau Lafite Rothschild Vertical Collection
Pauillac, France
Avg. Price (ex-tax)
€65876 / 750ml
Critics Score
-

Chateau Lafite Rothschild 'Carruades de Lafite' The Curve Vertical
Pauillac, France

Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti - Page 5 Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by Hartmann 6/3/2021, 19:44

Pogledajmo jos malo cijena...


https://www.wine-searcher.com/find/lafite+rothschild+vertical+collection+pauillac+medoc+bordeaux+france/1/france/-/a

_________________
Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti - Page 5 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti - Page 5 Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by Guest 6/3/2021, 19:52

Hartmann wrote:Mislim da bi najpostenije bilo reci,posto se radi o okusu i ukusu,da se o njima ne raspravlja.Kvaliteta?Ako te ujutro ne boli glava od nesto vece kolicine popijene prethodne veceri,meni dovoljno.
E ovo je dobro napisano...

Naposlijetku, proporcionalno količini popijenog vina smanjuju se kriteriji za njegovu kvalitetu. I na krraju je najbitnije da su loše psljedice ispijanja vina minimalne ili da ih uopće nema. 
Kvaliteta vina je najbitnijabitna na početku konzumiranja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti - Page 5 Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by Hartmann 6/3/2021, 19:54

cassanowa wrote:
Hartmann wrote:Mislim da bi najpostenije bilo reci,posto se radi o okusu i ukusu,da se o njima ne raspravlja.Kvaliteta?Ako te ujutro ne boli glava od nesto vece kolicine popijene prethodne veceri,meni dovoljno.
E ovo je dobro napisano...

Naposlijetku, proporcionalno količini popijenog vina smanjuju se kriteriji za njegovu kvalitetu. I na krraju je najbitnije da su loše psljedice ispijanja vina minimalne ili da ih uopće nema. 
Kvaliteta vina je najbitnijabitna na početku konzumiranja.
:tu :tu :tu

_________________
Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti - Page 5 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti - Page 5 Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by jokerman 6/3/2021, 20:10

Cinjenica jest da delmatinci pojma o vinu nemaju. Poslije rata su se eto kao pofinili I sad nesto kao vinuju. Zna se da du to bike pravljacine da te bog sacuva. Smiksaj sve u jedno Bure nabaci secera I voila - eto vina. Koliko se samo tourista potrovalo. Pa nije cudo da du vecinom bevandu kresali, jer se to samo nije dalo pit. Zagorci su opet bolji vinari I znaju struku, samo I'm je Klima zakurac, puno kiseline a Malo sladera, ko svako kontinentalno.
A ove neke price svako vino dobro ovo ono, to moze rec smo onaj ko ne Zna ili nije pio kvalitetna vina, PA udri sta God ima.

_________________
This world is mere change, and this life, opinion.
jokerman
jokerman

Posts : 628
2015-08-02


Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti - Page 5 Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by aben 7/3/2021, 00:26

jokerman wrote:Cinjenica jest da delmatinci pojma o vinu nemaju. Poslije rata su se eto kao pofinili I sad nesto kao vinuju. Zna se da du to bike pravljacine da te bog sacuva. Smiksaj sve u jedno Bure nabaci secera I voila - eto vina. Koliko se samo tourista potrovalo. Pa nije cudo da du vecinom bevandu kresali, jer se to samo nije dalo pit. Zagorci su opet bolji vinari I znaju struku, samo I'm je Klima zakurac, puno kiseline a Malo sladera, ko svako kontinentalno.
A ove neke price svako vino dobro ovo ono, to moze rec smo onaj ko ne Zna ili nije pio kvalitetna vina, PA udri sta God ima.

posli kojega rata?
bivunda se na otocima činila jer se vino nojčešće prodovalo. ako si hoti piti, sve ča si mogo je ponovo iskuvati bivundu. vinograde ke su imali bi stali u dvu boćališta. govoriti o podrumarstvu u tako siromaškin kraju je bespredmetno.

danas je drukčija stvor. danaska ako misliš piti dobro, dojti ćeš kod nos.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti - Page 5 Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by mentalitet 7/3/2021, 06:26

Smatraju me sadashnji i bivshi frendovi dobrim poznavateljem vina..I da se razumijemo..testirao sam tisuce buteljica bijelog i crvenog od Australije do Amerike..Ni jedno vino nije proshlo test jednog zagorskog vina od moga frenda sa Novo Marofskih bregova..Davno sam popio te dvije litre domaceg ...ali fakat domaceg..nakon roshtilja zaspao u podne jer me kresnulo fakat ko nokaut ..Probudio se nakon cuku vremena i osjecao se kao da nisam popio ni jednu chashu..
Najbolja crna vina su Kalifornijska a bijela Australijska ..Kakav kurac Francuska...Italija..Najveci lopovi za prodati muda pod bubrege...Jednom mi je jedan Talijan ..vlasnik poznatog berlinskog restorana rekao,,,,Chuj stari,,,mi ne izvozimo ono shto je dobro..to popijemo kod kuce..
Hrvati su teshki alkoholichari,,,bog ti jebo mater...nemresh kupiti crno vino da je odlezalo najmanje 5 god..a to je vrijeme koje je potrebno da vino sazrije kao shto je potrebno chovjeku najmanje 30 godina d abi ga netko ozbiljno dozivljavao..
Kao prvo vino se mora znati piti,,Pogledajte po restoranima ,,,kaficima kako piju vino posebno hrvat a i srbi ..da ne govorim o bosancerosima...Piju ga kao pivo..a vino se pije maltene kap po kap..i uziva u njegovom bukeu,,i ostalim osjetilima koje budi..Vino je kao predigt za sex ...mora trajati dugo da bi te zadovoljilo i da bi dozivio orgazam..
Za sve to morash imati pravo nepce...i i dugachki nos ..Neka vina fakat imaju odvratan ukus i miris jer im se dodaju razne arome koje nemaju veze sa sortom grozdja..pa tako i ta Malvazija koju sam davno probao u Porechu i nije mi sjela,,mozda zato shto sam uz nju jeo prshut mjesto orade,,Kad neshto prodjesh u zivotu i nauchish onda shvatish da neka vina ne idu uz ribu i obratno..Vucko je zelio reci isto kao i Tramp francuzima (bio je u 100% u pravu) da amerika ima bolja vina od francuza..istoto tako vjerujem da i Srbija ima neka vina bolja od hrvatskih zato shto je za vino jako vazno kolichina sunca i odredjeno podneblje ..Srbija je imala svojevremeno duzu povijest kada su u pitanju vina (naslijedjeno od pridoshlica grka) kao shto su i hrvati naslijedili vinsku povijest od italijana ali kakvi su lopovi po karakteru odmah su izmislili seser..kome se da zajebavati sa prirodnim vocnim shecerima..Hrvati su popupismena vinska bagra koja samo gleda da nekog prevari..Isprichavam se svim vinoljupcima koji rade vino za sebe..ta su vina bolja od svih takozvanih svjetski poznatih vina...Staro vino i mlada zena su najbolja kombinacija za dobar sex::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti - Page 5 Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by vuksadinare 7/3/2021, 06:29

mentalitet wrote:Smatraju me sadashnji i bivshi frendovi dobrim poznavateljem vina..I da se razumijemo..testirao sam tisuce buteljica bijelog i crvenog od Australije do Amerike..Ni jedno vino nije proshlo test jednog zagorskog vina od moga frenda sa Novo Marofskih bregova..Davno sam popio te dvije litre domaceg ...ali fakat domaceg..nakon roshtilja zaspao u podne jer me kresnulo fakat ko nokaut ..Probudio se nakon cuku vremena i osjecao se kao da nisam popio ni jednu chashu..
Najbolja crna vina su  Kalifornijska  a bijela Australijska ..Kakav kurac Francuska...Italija..Najveci lopovi za prodati muda pod bubrege...Jednom mi je jedan Talijan ..vlasnik poznatog berlinskog restorana rekao,,,,Chuj stari,,,mi ne izvozimo ono shto je dobro..to popijemo kod kuce..
Hrvati su teshki alkoholichari,,,bog ti jebo mater...nemresh kupiti crno vino da je odlezalo najmanje 5 god..a to je vrijeme koje je potrebno da vino sazrije kao shto je potrebno chovjeku najmanje 30 godina d abi ga netko ozbiljno dozivljavao..
Kao prvo vino se mora znati piti,,Pogledajte po restoranima ,,,kaficima kako piju vino posebno hrvat a i srbi ..da ne govorim o bosancerosima...Piju ga kao pivo..a vino se pije maltene kap po kap..i uziva u njegovom bukeu,,i ostalim osjetilima koje budi..Vino je kao predigt za sex ...mora trajati dugo da bi te zadovoljilo i da bi dozivio orgazam..
Za sve to morash imati pravo nepce...i i dugachki nos ..Neka vina fakat imaju odvratan ukus i miris jer im se dodaju razne arome koje nemaju veze sa sortom grozdja..pa tako i ta Malvazija koju sam davno probao u Porechu i nije mi sjela,,mozda zato shto sam uz nju jeo prshut mjesto orade,,Kad neshto prodjesh u zivotu i nauchish onda shvatish da neka vina ne idu uz ribu i obratno..Vucko je zelio reci isto kao i Tramp francuzima (bio je u 100% u pravu) da amerika ima bolja vina od francuza..istoto tako vjerujem da i Srbija ima neka vina bolja od hrvatskih zato shto je za vino jako vazno kolichina sunca i odredjeno podneblje ..Srbija je imala svojevremeno duzu povijest kada su u pitanju vina (naslijedjeno od pridoshlica grka) kao shto su i hrvati naslijedili vinsku povijest od italijana ali kakvi su lopovi po karakteru odmah su izmislili seser..kome se da zajebavati sa prirodnim vocnim shecerima..Hrvati su popupismena vinska bagra koja samo gleda da nekog prevari..Isprichavam se svim vinoljupcima koji rade vino za sebe..ta su vina bolja od svih takozvanih svjetski poznatih vina...Staro vino i mlada zena su najbolja kombinacija za dobar sex::))
Pa ti si covjek superman cak si i vrsni enolog...nemres kiksat da ga jebes :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti - Page 5 Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by mentalitet 7/3/2021, 06:39


Pa ti si covjek superman cak si i vrsni enolog...nemres kiksat da ga jebes :)[/quote]

Chuj kamenjarski seljoberchicu...kada prodjesh svijeta shto sam ga ja proshao mozda ti nece pivska pishalina lichiti na dobro vino..Neobrazovan si,,,sa tvog svoga kamenjara nisi nishta vidio ni dozivio,,prvi puta si vidio auto kada te hitna vozila na ispumpavanje rakije od kuruze...Seljo si ,,beljo kome ravnooga nema na cijelom svijetu,,,pravi hrvatski endem chime se ponose danashnji hrvati..Ali najgore od svega je ipak shto si glup ko kurac,,,shto da ti velim osim da nije virtualni svijet za idiota tvoje kategorije...a na ovome forumuih ima najmanje 90% ako cete to utjeshiti... A sada ,,onako ozbiljno,,,Goni se u sto pichki materinih ako nemash makar neshto pametnije primijetiti ,Kuzish tutleku glupi?Ma kuzish ti kuurac,,seljoberchicu kameni..

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti - Page 5 Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by vuksadinare 7/3/2021, 06:46

mentalitet wrote:
Pa ti si covjek superman cak si i vrsni enolog...nemres kiksat da ga jebes :)

Chuj kamenjarski seljoberchicu...kada prodjesh svijeta shto sam ga ja proshao mozda ti nece pivska pishalina lichiti na dobro vino..Neobrazovan si,,,sa tvog svoga kamenjara nisi nishta vidio ni dozivio,,prvi puta si vidio auto kada te hitna vozila na ispumpavanje rakije od kuruze...Seljo si ,,beljo kome ravnooga nema na cijelom svijetu,,,pravi hrvatski endem  chime se ponose danashnji hrvati..Ali najgore od svega je ipak shto si glup ko kurac,,,shto da ti velim osim da nije virtualni svijet za idiota tvoje kategorije...a na ovome forumuih ima najmanje 90% ako cete to utjeshiti... A sada ,,onako ozbiljno,,,Goni se u sto pichki materinih ako nemash makar neshto pametnije primijetiti ,Kuzish tutleku glupi?Ma kuzish ti kuurac,,seljoberchicu kameni..[/quote]
:)..mislim da si ipak expert za bijelo ili zuto..mozda i za sareno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti - Page 5 Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by vuksadinare 7/3/2021, 06:47

B.t.w..ak si ti svijeta vidio cunu rezem javno :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti - Page 5 Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by vuksadinare 7/3/2021, 06:49

Mentalni...koja je najvaznija razlika izmedju bijelog i crnog osim boje?
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti - Page 5 Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by mentalitet 7/3/2021, 07:09

vuksadinare wrote:Mentalni...koja je najvaznija razlika izmedju bijelog i crnog osim boje?

Gle idiote,,ja ne donosim o ljudima sudove po jednom upisu ali ti si toliko ljudsko smece da mi je ispod chasti bilo shto sa tobom polemizirati..Da bi samnom mogao ramjenjivati neke svoje misli prvo morash otici kod psihijatra da ti kaze shto je to normalno a shto nije .Tako da ...najiskrenije ti kazem,,,goni se u sto pichki materinih..I to ne pishem zato shto se politichki ne slazemo nego zato shto si glup ko kurac,,Pa jebem ti mater glupu,,,da mi netko ovako neshto napishe ja se od srmote nikada vishe ne bi javio tome liku..A ti si svakako najveca sramota ovog foruma a vlasnik te drzi ovdje jer si korisni idiot kao i vecina likova tvoga kova,,Odjebi idiote,,,i ne javljaj se na moje upise...dosta si dobio paznje,,,sikter turchine ...

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti - Page 5 Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by jastreb 7/3/2021, 07:43

Jučer čitam da je Adem Vuchiqi na nekom sajmu vina u BG prije 10-tak godina,uživao u Malvaziji.

To priča istarski vinar koji ga je tom prilikom počastio.

Kome se čita neka traži.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti - Page 5 Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by vuksadinare 7/3/2021, 08:28

mentalitet wrote:
vuksadinare wrote:Mentalni...koja je najvaznija razlika izmedju bijelog i crnog osim boje?

Gle idiote ,, ja ne donosim o ljudima sudove po jednom upisu ali ti si toliko ljudsko smeće da mi je ispod časti bilo što sa tobom polemizirati..Da bi samnom mogao ramjenjivati ​​neke svoje misli prvo moraš otici kod psihijatra da ti kažeš što je to normalno a što nije .Tako da ... najiskrenije ti kazem ,,, goni se u sto pički materinih..I to ne pišem zato što se politički ne slažemo nego zato što si glup ko kurac ,, Pa jebem ti mater glupu ,, , da mi netko ovako nesto napishe ja se od srmote nikada vise ne bi javio tome liku..A ti si svakako najveci sramota ovog foruma a vlasnik te drzi ovdje jer su korisni idiot kao i vecina likova tvoga kova ,, Odjebi idiote ,,, i ne javljaj se na moje upise ... dosta si dobio paznje ,,, sikter turchine ...
..pa koja je razlika 'enoloze' kad sve znas i kad se u sve kuzis bar se tako hvalis..da bi opravdao neznanje ovako klisizirano pises..jbg stari procitan si..tu ti nemrem pomoci :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti - Page 5 Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by vuksadinare 7/3/2021, 08:46

Ovaj mentalni meni dosao prodavat stoseve..pa ja sam na ulici odrastao i skolu prosao..'ja pamwtan svi drugi glupi' .naki cobankovic
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti - Page 5 Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by vuksadinare 7/3/2021, 08:47

..pa fakat jebo ti bog mater kakvi idioti secu svijetom..'ja ja i ja i ja sam prosao svijet i sve znam'..coban je drobilica tableta :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti - Page 5 Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by kaya 7/3/2021, 09:08

mentalitet wrote:  vjerujem da i Srbija ima neka vina bolja od hrvatskih zato shto je za vino jako vazno kolichina sunca i odredjeno podneblje ..
Za crno vino . A daj mi reci gdje to srbija ima više sunca  od recimo dalmacije? Koji je to kraj srbije koji ima mediteransku klimu i puno sunca? Ne pada mi na pamet ni jedan...
Za srpsko vino neću ni pitati, to vjerojatno nitko nije čuo ni probao.ja ga nikada nisam ni vidjela. To je nešto kao yeti..


Last edited by kaya on 7/3/2021, 09:08; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti - Page 5 Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by vuksadinare 7/3/2021, 09:10

kaya wrote:
mentalitet wrote:  vjerujem da i Srbija ima neka vina bolja od hrvatskih zato shto je za vino jako vazno kolichina sunca i odredjeno podneblje ..
Za crno vino . A daj mi reci gdje to srbija ima više sunca  od recimo dalmacije? Koji je to kraj srbije koji ima mediteransku klimu i puno sunca? Ne pada mi na pamet ni jedan...
Za srpsko vino neću ni pitati, to vjerojatno nitko nije čuo ni probao.ja ga nikada nisam ni vidjela. To je nešto kao yeti..
Ma lupa..a da ga pitam koji dio srbije i je u stvari najbolji dio ta uzgoj vinove loze..il nece znati ili ce opet lupit klise..a veli da je vrhunski vinonaznac...inace zdrepceva krv od crnih
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti - Page 5 Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by vuksadinare 7/3/2021, 09:15

U srbiji najbolji zemljopisni polozaj i struktura tla za uzgoj vinove loze je banat a mikrolokacija delibatska pescara ili oko vrsca..njihovo dobro bijelo je vino banatski rizling..za gemist odlicno..crna banatska vina su ok..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti - Page 5 Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by kaya 7/3/2021, 09:17

vuksadinare wrote:
kaya wrote:
mentalitet wrote:  vjerujem da i Srbija ima neka vina bolja od hrvatskih zato shto je za vino jako vazno kolichina sunca i odredjeno podneblje ..
Za crno vino . A daj mi reci gdje to srbija ima više sunca  od recimo dalmacije? Koji je to kraj srbije koji ima mediteransku klimu i puno sunca? Ne pada mi na pamet ni jedan...
Za srpsko vino neću ni pitati, to vjerojatno nitko nije čuo ni probao.ja ga nikada nisam ni vidjela. To je nešto kao yeti..
Ma lupa..a da ga pitam koji dio srbije i je u stvari najbolji dio ta uzgoj vinove loze..il nece znati ili ce opet lupit klise..a veli da je vrhunski vinonaznac...inace zdrepceva krv od crnih
Mayke mi ja nisam to probala u životu. Obično ljudi traže kozlović, pa korlat od crnih, to je vrhunsko vino iz benkovačke vinarije, ja sam ga nekim francuzima nabavljala i slala..ova ždrepčeva krv sam možda probala ali to ti je bezveze vino realno. Malo bolje od tetrapaka.
Da srpsko vino...što neću ćuti još..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti - Page 5 Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum