ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Page 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti Empty Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by jastreb Fri 5 Mar - 22:34

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2259063
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by jastreb Fri 5 Mar - 22:34

Hahahahahaha
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by RayMabus Fri 5 Mar - 22:45

Lik nije mogao a da ne ubaci nekako Hrvatsku u priču. Koji je ovo psihopata.

Cijelo njegovo prisustvo u Sarajevu ama baš ničim nije vezano uz Hrvatsku i kad nije ima šta onda ispali ovo. Pa pajdo skini nam se više s kurca. Prestani nas spominjat u bilo kojem obliku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175876
2014-04-11


Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by jastreb Fri 5 Mar - 22:47

RayMabus wrote:Lik nije mogao a da ne ubaci nekako Hrvatsku u pričo. Koji je ovo psihopata.
Mozda su mu Bosanci namjerno podmetnuli to inace grozno vino.

lol!
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by RayMabus Fri 5 Mar - 22:49

Ne pijem vina pa se neću uopće bavit s tim nit me brige al ovi ne zna pričat bez da Hrvatsku ne spomene.Pa sine skini nam se više s kurca. Nemoj nas uopće spominjat. Za tebe ne postojimo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175876
2014-04-11


Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by jastreb Fri 5 Mar - 22:57

RayMabus wrote:Ne pijem vina pa se neću uopće bavit s tim nit me brige al ovi ne zna pričat bez da Hrvatsku ne spomene.Pa sine skini nam se više s kurca. Nemoj nas uopće spominjat. Za tebe ne postojimo.
Mislim kako to uopce nema veze s Hrvatskom.

Ja mislim da je namjera Vučića posvađati Srbe i Histrijone.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by jastreb Fri 5 Mar - 22:58

I kakav si ti to Dalmata,a ne pijes vina?

A znam da si pijanac.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by darth_vader Fri 5 Mar - 23:03

Jebala te Žlahtina, malvazija je čisto solidno vino, a Srbi će napravit dobro vino kad i Zagorci, znači nikad.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Noor likes this post

Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by RayMabus Fri 5 Mar - 23:08

jastreb wrote:I kakav si ti to Dalmata,a ne pijes vina?

A znam da si pijanac.
Pijem samo pivu. Iman neki vinograd na selu al ne radimo više vino a rođak mi ode u Kaštelima radi odlična vina. To se prije radilo. Iman ja u konobi starinsku prešu za grožđe kao ukras. Taj vinograd to miljon rađe oko njega a kad ti radiš negdi onda ne možeš ti tome posvetit. To je jedna velika obaveza tako da to malo tko danas baš radi svoje neko.


Last edited by RayMabus on Fri 5 Mar - 23:09; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 175876
2014-04-11


Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by jastreb Fri 5 Mar - 23:08

jasambrend wrote:Jebala te Žlahtina, malvazija je čisto solidno vino, a Srbi će napravit dobro vino kad i Zagorci, znači nikad.
Ja volim Babica i sibensku plavinu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by RayMabus Fri 5 Mar - 23:15

jastreb wrote:
RayMabus wrote:Ne pijem vina pa se neću uopće bavit s tim nit me brige al ovi ne zna pričat bez da Hrvatsku ne spomene.Pa sine skini nam se više s kurca. Nemoj nas uopće spominjat. Za tebe ne postojimo.
Mislim kako to uopce nema veze s Hrvatskom.

Ja mislim da je namjera Vučića posvađati Srbe i Histrijone.
A brige me i za jedne i druge al ovi ne može a da Hrvatsku ne spomene.

https://www.jutarnji.hr/video/news/doznali-smo-sto-je-Suljo-odgovorio-na-pitanje-je-li-pucao-na-sarajevo-a-bez-povoda-je-i-popljuvao-cuveno-istarsko-vino-15055651

Tema nikave veze nema a on izvuče Istru odnekud.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175876
2014-04-11


Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by RayMabus Fri 5 Mar - 23:18

Da je ovo neka agronomska emisija pa da on to izjavi pa ok nego dođe u Sarajevo i paf

https://m.vecernji.hr/vijesti/Suljo-istarska-malvazija-je-lose-vino-srbija-proizvodi-puno-bolja-1474179

A mislim ono. Psihopata totalni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175876
2014-04-11


Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by darth_vader Fri 5 Mar - 23:20

jastreb wrote:
jasambrend wrote:Jebala te Žlahtina, malvazija je čisto solidno vino, a Srbi će napravit dobro vino kad i Zagorci, znači nikad.
Ja volim Babica i sibensku plavinu.

Volim sva bila osim zagorskog.... i kao vrsni enolog, obavezno stavljam mineralnu... 💪
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by RayMabus Fri 5 Mar - 23:24

Bilo vino bez malo mineralne ima malo kisel okus. Vjerojatno ima onaj ph-a faktor jak il šta li već. Gemišt neki pa onda je to ok.


Crna vina se piju čisto a ovo moraš malo mineralne jer su ona nekako kisela ako piješ bilo čisto.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175876
2014-04-11


Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by Hektorović Fri 5 Mar - 23:28

jasambrend wrote:Jebala te Žlahtina, malvazija je čisto solidno vino, a Srbi će napravit dobro vino kad i Zagorci, znači nikad.

Šok, ali i jedni i drugi su zadnjih godina krenuli radit kvalitetna vina, ima puno mladih enologa koji su studirali vanka i počeli primjenivati znanje.


Naravno nema vina do sunca mediterana.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by RayMabus Fri 5 Mar - 23:32

A nije stvar u vinu nego u njegovom ponašanju i di to izjavljuje ničim izazvan nit išta ima veze s nama i on to koristi da opanjkava Hrvatsku.

U tome je stvar a ne o tamo nekim vinima.

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/regija/Suljo-nicim-izazvao-popljuvao-istarsku-malvaziju-kao-odvratno-vino-potvrdio-da-je-tijekom-rata-bio-na-palama-ali-da-nije-pucao-1082046

On je psihopata. Vino je nebitno u toj priči.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175876
2014-04-11


Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by RayMabus Fri 5 Mar - 23:32

On je bolesnik obični.

To je to. Nema dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175876
2014-04-11


Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by RayMabus Fri 5 Mar - 23:41

Hektorović wrote:
jasambrend wrote:Jebala te Žlahtina, malvazija je čisto solidno vino, a Srbi će napravit dobro vino kad i Zagorci, znači nikad.

Šok, ali i jedni i drugi su zadnjih godina krenuli radit kvalitetna vina, ima puno mladih enologa koji su studirali vanka i počeli primjenivati znanje.


Naravno nema vina do sunca mediterana.
Slabe gradacije. Kad nema sunca pa ne fermentira unutra do jeseni pa onda slaba gradacija pa slaba vina. Ipak su oni malo previše sjevernije od npr jedne Makedonije il Grčke pa onda...

Vjerojatno neke sorte ubacili koje se malo bolje drže u kontinentalnoj klimi al opet , nemaš sunce nemaš gradaciju pa do jeseni to ne napravi fermentaciju unutra pa su ta vina slaba.

Bit će on popija bilo vino čisto pa mu ova Malvazija iz Istre prekisela jer njihova su slaba.


Last edited by RayMabus on Fri 5 Mar - 23:44; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 175876
2014-04-11


Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by darth_vader Fri 5 Mar - 23:42

Hektorović wrote:
jasambrend wrote:Jebala te Žlahtina, malvazija je čisto solidno vino, a Srbi će napravit dobro vino kad i Zagorci, znači nikad.

Šok, ali i jedni i drugi su zadnjih godina krenuli radit kvalitetna vina, ima puno mladih enologa koji su studirali vanka i počeli primjenivati znanje.


Naravno nema vina do sunca mediterana.

Je, eno kumov mali osvaja medalje po sajmovima pa svejedno kad napraviš guc, prvo dobro streseš facom, ali svejedno potvrdiš kako je bilo izvrsno, a sve molekule u organizmu ti jebu mater... doduše, nakon trećeg gemišta se adaptiraš( govorimo o kriglama 0,5 , jel'), a do jutra ode kanistar jer ko ga jebe, najgore je prošlo... 💪
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by catabbath Fri 5 Mar - 23:44

Hm, Malvazija dosta dobro kotira na međunarodnim vinskim smotrama a za srpska vina nisam čuo da su ikada pobrala bilo kakvu nagradu tako da...

_________________
Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti Empty Re: Istarska malvazija je najodvratnije vino,ne znam ko to moze piti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum