ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 5 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by Hektorović 5/3/2021, 09:58

Speare Shaker wrote:

Nije riječ o srpskoj ćirilici nego uglavnom o bosančici koju su i sam spomenuo izdvajajući je i korpusa ćirilice tko zna iz kojih razloga.
Kada se kod nas govori o ćirilici, tada se uvijek govori o srpskoj varijanti tog pisma i smatram potpuno prihvatljivim ograđivati se od takve pismenosti koja je ionako prisutna samo na prostoru Srbije i dijelom Crne Gore.

Na koncu treba ti za Ruski, tako sam je barem ja na naučio. 


Arapsko pismo također je odlično pošto moraš početi razmišljati na sasvim drugačiji način. 

Kineski/Japanski su pak svijet za sebe sa 2500 znakova i raznim varijacijama značenja.

Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 5 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by vuksadinare 5/3/2021, 09:59

AssadNaPodmornici wrote:
vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
vuksadinare wrote:Yoda za kog ces glasat u splitu?..puno zanimljivija je ponuda od zagrebacke..ja bi za pauletica da zivim dolje
Bojan Ivošević, kao ozbiljan kandidat, ili Vuco kao sprd..
Jebote bog nisi normalan..i onda se bunis kad te prckov jebe...ivosevic taj je veci jugic i ljevicar od tomasevica i srbin...ajd vuco jos moze proc.. :)
gle Bojan nije niti lijevo niti desno, ti si pao na te bosansko-vlaške-lopovske podvale, čim je lik ukazao na lopovluk par domoljuba, odmah ga proglasilo srbinom. lik je Hrvat, a drugo lik je bio i u HSPu i SDPu, u obe stranke je izašao jer je idealist, otišao se boriti a onda vidio da su tamo budale... za razliku od Pernara lik nije psihijatrijski slučaj i inteligentan je , lik je inžinjer po struci, i ima inžinjerski posao

isto tako radi njegova djelovanja u Splitu je došlo do pun kurac pozitivnih stvari, što je nemoguće za vas u ZGu da se dogodi.. lik prijavi problem , dobije na fejsu pozornost, a onda sutra grad Split to riješi, a inače bi trajalo mjesecima.. još bolje ovi iz grada Splita su napravili direktni kanal komunikacije sa njim, gdje građani prijavljuju probleme njemu a on prosljedi gradu a grad rješava.. te stvari u bosanskom ZGu su nešto što neće nikada biti realno.

kada otvore račun buden im poslao i uplatu.. da iman vremena učlanio bih se u njegovu stranku i djelovao.. a ovako ću financijski pomoć koliko budem mogao


uglavnom čim je razotkrio lopovluk nekih domoljuba odmah "srbin" haha.  pa budimo realni, srbi i hrvati komunisti su 5x bolje upravljali ovim teritorijem 45-91, nego domoljubi iz dalmacije i bosne 91-2021.. vama je samo use-nase-podase i krasti na pameti, ovi su neki kurac i izgradili i ostavili iza sebe..
tssss...pa i ja prijavim problem i dodju popraviti nes mudrosti :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 5 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by Hektorović 5/3/2021, 10:00

AssadNaPodmornici wrote:gle Bojan nije niti lijevo niti desno, ti si pao na te bosansko-vlaške-lopovske podvale, čim je lik ukazao na lopovluk par domoljuba, odmah ga proglasilo srbinom. lik je Hrvat, a drugo lik je bio i u HSPu i SDPu, u obe stranke je izašao jer je idealist, otišao se boriti a onda vidio da su tamo budale... za razliku od Pernara lik nije psihijatrijski slučaj i inteligentan je , lik je inžinjer po struci, i ima inžinjerski posao

isto tako radi njegova djelovanja u Splitu je došlo do pun kurac pozitivnih stvari, što je nemoguće za vas u ZGu da se dogodi.. lik prijavi problem , dobije na fejsu pozornost, a onda sutra grad Split to riješi, a inače bi trajalo mjesecima.. još bolje ovi iz grada Splita su napravili direktni kanal komunikacije sa njim, gdje građani prijavljuju probleme njemu a on prosljedi gradu a grad rješava.. te stvari u bosanskom ZGu su nešto što neće nikada biti realno.

kada otvore račun buden im poslao i uplatu.. da iman vremena učlanio bih se u njegovu stranku i djelovao.. a ovako ću financijski pomoć koliko budem mogao

uglavnom čim je razotkrio lopovluk nekih domoljuba odmah "srbin" haha.  pa budimo realni, srbi i hrvati komunisti su 5x bolje upravljali ovim teritorijem 45-91, nego domoljubi iz dalmacije i bosne 91-2021.. vama je samo use-nase-podase i krasti na pameti, ovi su neki kurac i izgradili i ostavili iza sebe..

Ako nisi u ekipi, odmah si sumnjiv :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 5 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by Hektorović 5/3/2021, 10:01

Speare Shaker wrote:

Za Borasa je potpuno jasno da je kompletan idiot i nikom normalnom ne pada na pamet uvažavati njegove debilne prijedloge.

Boras je bio jako kvalitetan profesor.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 5 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by Guest 5/3/2021, 10:02

I da, kad smo kod izbora z zagrebu, zašto nitko ne daje nikakve šanse Bandićevoj stranci?
Pa oni imaju kadrove, imaju organizacijsku strukturu i makar je točno da su na nacionalnoj razini potpuno bez ikakih šansi, jasno je da bez njihove suradnje i pomoći nitko neće moći dobiti ove lokalne izbore u Zagrebu.
A ako iznjedre i dovoljno autentično i javnosti dopadljivo lice kako kandidata/tkinju  na mjesto gradonačelnika, nisu bez ozbiljnih šansi da to i postignu.
Ne razumijem zašto bi Joško Klisović imao veće šanse sa raspadnutom gradskom strukturom SDP-a koja je poznata jedino po neradu, internim sukobima i soliranju lokalnih attention whores poput Gordana Marasa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 5 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by Guest 5/3/2021, 10:04

Hektorović wrote:
Speare Shaker wrote:

Za Borasa je potpuno jasno da je kompletan idiot i nikom normalnom ne pada na pamet uvažavati njegove debilne prijedloge.

Boras je bio jako kvalitetan profesor.

I dalje je kompletan idiot i notorna politička štetočina.
Imaš takvih po sveučilištu na gomile. Svi znaju tko su i nema ih potrebe nabrajati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 5 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by Hektorović 5/3/2021, 10:04

Speare Shaker wrote:I da, kad smo kod izbora z zagrebu, zašto nitko ne daje nikakve šanse Bandićevoj stranci?
Pa oni imaju kadrove, imaju organizacijsku strukturu i makar je točno da su na nacionalnoj razini potpuno bez ikakih šansi, jasno je da bez njihove suradnje i pomoći nitko neće moći dobiti ove lokalne izbore u Zagrebu.
A ako iznjedre i dovoljno autentično i javnosti dopadljivo lice kako kandidata/tkinju  na mjesto gradonačelnika, nisu bez ozbiljnih šansi da to i postignu.
Ne razumijem zašto bi Joško Klisović imao veće šanse sa raspadnutom gradskom strukturom SDP-a koja je poznata jedino po neradu, internim sukobima i soliranju lokalnih attention whores poput Gordana Marasa.

Imaju mrežu, no sve je ovisilo o karizmatičnom lideru.

Sad je to struktura bez glave i repa. Uglavnom podkapacitirani aparatčiki, uhljebi i lopine.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 5 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by Hektorović 5/3/2021, 10:06

Speare Shaker wrote:
Hektorović wrote:
Speare Shaker wrote:

Za Borasa je potpuno jasno da je kompletan idiot i nikom normalnom ne pada na pamet uvažavati njegove debilne prijedloge.

Boras je bio jako kvalitetan profesor.

I dalje je kompletan idiot i notorna politička štetočina.
Imaš takvih po sveučilištu na gomile. Svi znaju tko su i nema ih potrebe nabrajati.

Zašto? Čovjek je uživo prijatan, kompetentan, no sveučilište kao takvo je leglo zmija i krokodila.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 5 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by Guest 5/3/2021, 10:08

Hektorović wrote:
Speare Shaker wrote:

Nije riječ o srpskoj ćirilici nego uglavnom o bosančici koju su i sam spomenuo izdvajajući je i korpusa ćirilice tko zna iz kojih razloga.
Kada se kod nas govori o ćirilici, tada se uvijek govori o srpskoj varijanti tog pisma i smatram potpuno prihvatljivim ograđivati se od takve pismenosti koja je ionako prisutna samo na prostoru Srbije i dijelom Crne Gore.

Na koncu treba ti za Ruski, tako sam je barem ja na naučio. 


Arapsko pismo također je odlično pošto moraš početi razmišljati na sasvim drugačiji način. 

Kineski/Japanski su pak svijet za sebe sa 2500 znakova i raznim varijacijama značenja.

Ako si je naučio, onda dobro znaš da između ruske i srpske ćirilice ima ohoho razlika.
A kada se kod nas u javnosti govori o potrebu učenja ćirilice onda nitko ne misli na rusku nego isključivo na srpsku.
U biti je riječ o novoj jako loše prikrivenoj metafori za potrebu obnavljanja bratstva i jedinstva srpskog i hrvatskog naroda kojoj uglavnom pribjegavaju guzičari poput Borasa i kojoj nasjeda jako mali broj pripadnika hrvatskog naroda.
Da baš ne upotrijebim onu famoznu srpsku tko nas bre zavadi, ajde bre lepo da pijemo kafu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 5 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by AssadNaPodmornici 5/3/2021, 10:10

ja sam jedno vrijeme govorio ruski ne loše kada sam radio ujednoj turističkoj agenciji i išao na tečaj.. ugl ruska i srpska ćirilica su pun kurac različite

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20988
2018-06-14


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 5 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by Guest 5/3/2021, 10:12

Hektorović wrote:
Speare Shaker wrote:
Hektorović wrote:
Speare Shaker wrote:

Za Borasa je potpuno jasno da je kompletan idiot i nikom normalnom ne pada na pamet uvažavati njegove debilne prijedloge.

Boras je bio jako kvalitetan profesor.

I dalje je kompletan idiot i notorna politička štetočina.
Imaš takvih po sveučilištu na gomile. Svi znaju tko su i nema ih potrebe nabrajati.

Zašto? Čovjek je uživo prijatan, kompetentan, no sveučilište kao takvo je leglo zmija i krokodila.

A on je prvi krokodil među krokodilima i prva zmija među zmijama.
Kompetentan je samo u uskom području svoje specijalizacije, a inače je debilna politička štetočina.
Prijatan jeste so fucking what?
Prijatan je i Rajko Ostojić pa je svejedno naziv ministarstva zdravstva dok je bio na njegovom čelu promjenio u skladu sa srpskim jezičnim standardom, a nitko mu iz govana od domaćih medija to nije zamjerio, a kamoli uzeo za zlo, a to nije učinio niti isto tako prijatni i kompetentni Boras.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 5 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by Guest 5/3/2021, 10:12

AssadNaPodmornici wrote:ja sam jedno vrijeme govorio ruski ne loše kada sam radio ujednoj turističkoj agenciji i išao na tečaj.. ugl ruska i srpska ćirilica su pun kurac različite

U biti su sve ćirilice različite, a ruska i srpska pogotovo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 5 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by Guest 5/3/2021, 10:14

Hektorović wrote:

Uglavnom podkapacitirani aparatčiki, uhljebi i lopine.

Koja to stranka kod nas nema takva obilježja?
I doslovce sve nasušno egzistencijalno ovise o karizmi svojih lidera, počevši od HDZ-a, preko SDP-a, DP-a, Možemo, Mosta itd.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 5 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by Hektorović 5/3/2021, 10:21

Speare Shaker wrote:
Hektorović wrote:

Uglavnom podkapacitirani aparatčiki, uhljebi i lopine.

Koja to stranka kod nas nema takva obilježja?
I doslovce sve nasušno egzistencijalno ovise o karizmi svojih lidera, počevši od HDZ-a, preko SDP-a, DP-a, Možemo, Mosta itd.

HDZ ne, HDZ ovisi o svojoj organizaciji. Plenki nije nešto karizmatičan.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 5 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by immortal 5/3/2021, 10:21

Speare Shaker wrote:
Hektorović wrote:Komunalna politika nije nacionalna politika

To nekima ovdje izgleda nikako ne ulazi u glavu.
a neki bi opet puštali srbima da nam vode državu , gradove, poslove
ako nas prošli rat nije doveo do osvještenja ne znam što bi pojedincima trebalo da se osvjeste

zaboravilo se da su bilo što da se bira srbi uvijek bili izabrani pod parolom da su najbolji
svi znamo što je bilo u pitanju

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23170
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 5 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by Guest 5/3/2021, 10:23

Hektorović wrote:
Speare Shaker wrote:
Hektorović wrote:

Uglavnom podkapacitirani aparatčiki, uhljebi i lopine.

Koja to stranka kod nas nema takva obilježja?
I doslovce sve nasušno egzistencijalno ovise o karizmi svojih lidera, počevši od HDZ-a, preko SDP-a, DP-a, Možemo, Mosta itd.

HDZ ne, HDZ ovisi o svojoj organizaciji. Plenki nije nešto karizmatičan.

Je, to pokazuju rezultati anketa o popularnosti HDZ pred kraja mandata Karamarka na njegovom čelu, a onda i rezultatima jesenjih izbora iste godine.
Koja je razlika između ta dva HDZ-a?
Jedino u promjeni stranačkog čelnika i niti jedna druga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 5 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by Guest 5/3/2021, 10:25

mortal wrote:

zaboravilo se 

Svatko ima pravo na vlastiti osobni zaborav. Bitno je jedino da se takvi (bes)korisni idioti i punokrvne političke štetočine nalaze u debeloj manjini i to stalno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 5 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by immortal 5/3/2021, 10:29

nisam iz Zg ali sam za sad za Troskota
ne znam hoće li biti tko bolji, nisam zapazila da je 

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23170
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 5 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by Hektorović 5/3/2021, 10:37

Speare Shaker wrote:

Je, to pokazuju rezultati anketa o popularnosti HDZ pred kraja mandata Karamarka na njegovom čelu, a onda i rezultatima jesenjih izbora iste godine.
Koja je razlika između ta dva HDZ-a?
Jedino u promjeni stranačkog čelnika i niti jedna druga.

Karamarko je išao previše u ideološke konflikte, previše u desno, duboko zagrizao u pravaštvo i cvjećarstvo.


Plenki je stranku čvrsto usidrio u umjereni desni centar, radi se o smjeru stranke i politici, ne o osobnosti i karizmi.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 5 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by vuksadinare 5/3/2021, 10:40

Evo slusao suceljavanje na radiju tomasevica,klisovica,hdzovog kandidata i kojica iz bandiceve stranke..ocekivano..dosadno,bacanje floskula i najvaznije nitko opet nije govorio o investicijama,radnim mjestima..tomasevic manje vise brbljao e ekoloskim temama kao da cemo travu past malo se spirjeckao sa hdzovcem..klisovic tipican dosadni birokrat koji ni sam ne zna sto bi..hdzovac tipicno o lovi..a kojic trazi vodju...ovo ak skoro ne pomete bolje da se povuce sa scene politicke
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 5 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by Guest 5/3/2021, 10:44

Hektorović wrote:
Speare Shaker wrote:

Je, to pokazuju rezultati anketa o popularnosti HDZ pred kraja mandata Karamarka na njegovom čelu, a onda i rezultatima jesenjih izbora iste godine.
Koja je razlika između ta dva HDZ-a?
Jedino u promjeni stranačkog čelnika i niti jedna druga.

Karamarko je išao previše u ideološke konflikte, previše u desno, duboko zagrizao u pravaštvo i cvjećarstvo.


Plenki je stranku čvrsto usidrio u umjereni desni centar, radi se o smjeru stranke i politici, ne o osobnosti i karizmi.

Radi se i o jednom i o drugom.
Do rasta popularnosti jeste došlo zbog Plenkijeve orjentacije prema centru, ali također i zbog političkog i osobnog šeprtljanja i posrtanja notorno nesposobnog Karamarka koji je uz to, kako sam ja to na forumu mali milijun puta napisao, karizmatičan otprilike kao vreća krumpira.
No, do tako nagle korjenite promjene u popularnost nije moguće doći samo promjenom političke orjentacije za koju svi znaju da je ionako više kozmetičke nego realne prirode, nego prije svega promjenom lidera na čelu stranke.
Bez dodatne karizme novog vođe u odnosu na onog starog to jednostavno ne bi bilo moguće.
Plenki je samom svojom pojavom i nastupom unio dodatno samopouzdanje, dinamizam i energiju u HDZ, a bez toga pobjeda na izborima jednostavno ne bi bila moguća.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 5 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum