ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke Empty Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by vuksadinare Fri 5 Mar - 2:02

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2258794
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by vuksadinare Fri 5 Mar - 2:03

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke 1f602  Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke 1f602  Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke 1f602
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by vuksadinare Fri 5 Mar - 2:04

Cirkus..nema bandica pa se sad izvaljuju bedastoce nad bedastocama..toliko o 'kandidatima'..mogao je rec da je volio zagreb dok je bio spermic Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke 1f602
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by vuksadinare Fri 5 Mar - 2:09

Zagreb volim id kad sam bio u picki materinoj Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke 1f602  Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke 1f602
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by vuksadinare Fri 5 Mar - 2:10

Di ovakve izvlacu..idiot do idiota lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by vuksadinare Fri 5 Mar - 2:16

...dzizs..bice izgleda jos malo..bandicu vrati se..kakve provale i bisere provaljuju ovi drugi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by vuksadinare Fri 5 Mar - 2:17

Znao sam da ovaj nije normalan jos od kad je provalio onu nebulozu o hos-u..jel se ovaj petrov zajebava..pa ovaj bulja pita za misljenje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by vuksadinare Fri 5 Mar - 2:22

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/osjecki-sdp-ovci-ostali-u-potpunom-soku-kada-su-culi-tko-je-glavni-stranacki-kandidat-za-zupana-15055058


 Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke 1f602  Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke 1f602  Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke 1f602  Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke 1f602
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by epikur37 Fri 5 Mar - 5:36

Klisović dobija.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by Hektorović Fri 5 Mar - 5:49

epikur37 wrote:Klisović dobija.

HDZ se zajeb** sa onom političkom amebom. Škoro je antitalent za politiku. Tomašević izgleda ko štreber kojem su svi palili čvoke.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by epikur37 Fri 5 Mar - 5:51

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:Klisović dobija.

HDZ se zajeb** sa onom političkom amebom. Škoro je antitalent za politiku. Tomašević izgleda ko štreber kojem su svi palili čvoke.

Ukratko, to je to.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by Hektorović Fri 5 Mar - 6:04

epikur37 wrote:
Hektorović wrote:
epikur37 wrote:Klisović dobija.

HDZ se zajeb** sa onom političkom amebom. Škoro je antitalent za politiku. Tomašević izgleda ko štreber kojem su svi palili čvoke.

Ukratko, to je to.

Još kad vidiš CV ekipe iz Zagreb je naš!, to su redom nadobudni kvazikulturnjaci i aktivisti, poprilično left of center, koji bi se pogubili u prvom susretu sa pravim problem-solvingom i državnom birokracijom.


Last edited by Hektorović on Fri 5 Mar - 6:06; edited 1 time in total
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by vuksadinare Fri 5 Mar - 6:04

Sad mi je jasno zasto nino raspudic nije bas bio zadovoljan kad ga je petrov zamolio da ipak bude troskot kandidat..no zajebo ih bandic koji je umro..bozo je isto igrao za bandida...jer mu je kao protukandidata postavio lika koje nema cvoke na broju
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by Hektorović Fri 5 Mar - 6:07

vuksadinare wrote:Sad mi je jasno zasto nino raspudic nije bas bio zadovoljan kad ga je petrov zamolio da ipak bude troskot kandidat..no zajebo ih bandic koji je umro..bozo je isto igrao za bandida...jer mu je kao protukandidata postavio lika koje nema cvoke na broju

Nino bi dobio sve hercegbosanske glasove, možda i dovoljno za drugi krug.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by vuksadinare Fri 5 Mar - 6:11

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:Sad mi je jasno zasto nino raspudic nije bas bio zadovoljan kad ga je petrov zamolio da ipak bude troskot kandidat..no zajebo ih bandic koji je umro..bozo je isto igrao za bandida...jer mu je kao protukandidata postavio lika koje nema cvoke na broju

Nino bi dobio sve hercegbosanske glasove, možda i dovoljno za drugi krug.
Gle...osim tomasevica svi drugi kandidati su namjesteni da bandido dobije izbore..pa i klisovic koji je realno fikus i dosadan i nema iskustva u upravljanju lokalnom zajednicom a vjerujem da ga to pretjerano ni ne zanima ko ni plenkija unutar hrvatske..njih zanima brisel..i tamo karijera..ali bandido je odapeo i sad sto je tu je..ovi su svi drugi pogubljeni..pola njih bi sad maglu napravilo..a sefovi stranaka bi se zajebali da ih sad povuku..cirkus u gradu je zajamcen..jace kandidate ima split sad
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by vuksadinare Fri 5 Mar - 6:18

Kod nasih politicara nemas sredine ako nisi lopov debil si i obrnuto..jbg
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by vuksadinare Fri 5 Mar - 6:26

Ali troskot je definitivni zajeb petrova..da sam na mjestu nina raspudica ozbiljno bi razmislio o daljnjoj suradnji sa mostom...da je bozo dozvolio kandidaturu raspudica bio bi nino u velikoj prilici ili sansi za gradonacelnika tko zna kad ce mu se ovakva sansa pruziti vise..ali ovo nije prva velika strateska greska boze petrova..koji je jos uvijek mali od kuzine u politickim vodama a vec ima poprilicnog iskustva ili bi trebao imati..zreva solucija je ona da ocito je bio bandidov igrac bozo..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by kaya Fri 5 Mar - 7:11

Ovi kandidatiti bi teško konkurirali i za mjesto gradonačelnika krapine.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by kaya Fri 5 Mar - 7:13

vuksadinare wrote:Ali troskot je definitivni zajeb petrova..da sam na mjestu nina raspudica ozbiljno bi razmislio o daljnjoj suradnji sa mostom...da je bozo dozvolio kandidaturu raspudica bio bi nino u velikoj prilici ili sansi za gradonacelnika tko zna kad ce mu se ovakva sansa pruziti vise..ali ovo nije prva velika strateska greska boze petrova..koji je jos uvijek mali od kuzine u politickim vodama a vec ima poprilicnog iskustva ili bi trebao imati..zreva solucija je ona da ocito je bio bandidov igrac bozo..
Nino? 😀...Božo? ...Škoro? 
Pa gdje ti živiš...oni u zagrebu nemaju nikakvu šansu
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by kaya Fri 5 Mar - 7:16

Znači...imaju krivo mjesto rođenja, to se opraštalo jedino bandiću.
Kao i onaj hdz kandidat . Taj misli da je tu dovoljno reći da ne znaš čirilicu. A to mu minus..
Od ovih, ne znam ni kako se zovu koji nemaju nikakvu šansu  jedinu malu prednost ima onaj sdp ovac, joško ili tako nekako..klisović mislim.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum