ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 6 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by Guest 5/3/2021, 10:44

Hektorović wrote:
Speare Shaker wrote:

Je, to pokazuju rezultati anketa o popularnosti HDZ pred kraja mandata Karamarka na njegovom čelu, a onda i rezultatima jesenjih izbora iste godine.
Koja je razlika između ta dva HDZ-a?
Jedino u promjeni stranačkog čelnika i niti jedna druga.

Karamarko je išao previše u ideološke konflikte, previše u desno, duboko zagrizao u pravaštvo i cvjećarstvo.


Plenki je stranku čvrsto usidrio u umjereni desni centar, radi se o smjeru stranke i politici, ne o osobnosti i karizmi.

Radi se i o jednom i o drugom.
Do rasta popularnosti jeste došlo zbog Plenkijeve orjentacije prema centru, ali također i zbog političkog i osobnog šeprtljanja i posrtanja notorno nesposobnog Karamarka koji je uz to, kako sam ja to na forumu mali milijun puta napisao, karizmatičan otprilike kao vreća krumpira.
No, do tako nagle korjenite promjene u popularnost nije moguće doći samo promjenom političke orjentacije za koju svi znaju da je ionako više kozmetičke nego realne prirode, nego prije svega promjenom lidera na čelu stranke.
Bez dodatne karizme novog vođe u odnosu na onog starog to jednostavno ne bi bilo moguće.
Plenki je samom svojom pojavom i nastupom unio dodatno samopouzdanje, dinamizam i energiju u HDZ, a bez toga pobjeda na izborima jednostavno ne bi bila moguća.

Guest
Guest


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 6 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by vuksadinare 5/3/2021, 10:50

Eto sad mogu analizirat nakon suceljavanja na 'poligrafu'..tomasevic pisto ga se forsira najvece razocarenje..lik osim ekoloskih tema van toga je an passe..ni rjecju o investicijama radnim mjestima..kak da bumo od lisca i trave zivjeli..jedan od najvaznijih prioriteta su mu - biciklisticke staze..toliko..ko da njemu glas moze sa njim zobat travu i ceprkat po smecu..klisovic tipican politicar svega pomalo na kraju mutim jaja ..ni on nijednom o radnim mjestima..ali pretumbavanje (citaj novi uhljebi) gradske uprave e tu je bio nesto zivahniji..hdzovac se nes kuzi u financije ali monoton do zla boga..malo je zivnuo kad se ocesao o tomasevica i klisovica..kojic je zlabro uglavnom o trazenju nasljednika bandicu i kak ovi drugi pojma nemaju o upravljanju na lokalnoj razini
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 6 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by AssadNaPodmornici 5/3/2021, 12:36

Hektorović wrote:
Speare Shaker wrote:I da, kad smo kod izbora z zagrebu, zašto nitko ne daje nikakve šanse Bandićevoj stranci?
Pa oni imaju kadrove, imaju organizacijsku strukturu i makar je točno da su na nacionalnoj razini potpuno bez ikakih šansi, jasno je da bez njihove suradnje i pomoći nitko neće moći dobiti ove lokalne izbore u Zagrebu.
A ako iznjedre i dovoljno autentično i javnosti dopadljivo lice kako kandidata/tkinju  na mjesto gradonačelnika, nisu bez ozbiljnih šansi da to i postignu.
Ne razumijem zašto bi Joško Klisović imao veće šanse sa raspadnutom gradskom strukturom SDP-a koja je poznata jedino po neradu, internim sukobima i soliranju lokalnih attention whores poput Gordana Marasa.

Imaju mrežu, no sve je ovisilo o karizmatičnom lideru.

Sad je to struktura bez glave i repa. Uglavnom podkapacitirani aparatčiki, uhljebi i lopine.
točno to, ti bandićevi uhljebi će doslovno tražiti novoga koji će im ponuditi zadržavanje privilegija i status quo. najgore od svega čak i Tomašević i SDP spadaju u tu razinu. tako da ti asevi ne mogu izgubiti izbore, tko god osvoji vlast, njihove privilgije se zadržavaju, barem za njih 99%, naravno par pročelnika, ili direktora, i "poslovnih partnera" će biti zarotirano kada dođe smjena vlasti..

evo Nađi govori da ako bude gradonačelnik da će dati 4000 otkaza i otvoriti financijski prostor da snizi porezna opterećenja.. naravno za njega neće ovi glasovati, ali ostali Zagrebčani bi trebali

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20988
2018-06-14


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 6 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by AssadNaPodmornici 5/3/2021, 12:37

vuksadinare wrote:Eto sad mogu analizirat nakon suceljavanja na 'poligrafu'..tomasevic pisto ga se forsira najvece razocarenje..lik osim ekoloskih tema van toga je an passe..ni rjecju o investicijama radnim mjestima..kak da bumo od lisca i trave zivjeli..jedan od najvaznijih prioriteta su mu - biciklisticke staze..toliko..ko da njemu glas moze sa njim zobat travu i ceprkat po smecu..klisovic tipican politicar svega pomalo na kraju mutim jaja ..ni on nijednom o radnim mjestima..ali pretumbavanje (citaj novi uhljebi) gradske uprave e tu je bio nesto zivahniji..hdzovac se nes kuzi u financije ali monoton do zla boga..malo je zivnuo kad se ocesao o tomasevica i klisovica..kojic je zlabro uglavnom o trazenju nasljednika bandicu i kak ovi drugi pojma nemaju o upravljanju na lokalnoj razini
tomašević je najveći debil, jer on je početak pretvaranja Zagreba i ostatak države u San Franciso, Portland i takva područja USA koja su razjebana zbog takvih lijevih-socijalističkih-eko-fašizam-liberalnih politika
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20988
2018-06-14


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 6 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by RayMabus 5/3/2021, 12:41

Bolje Zagreb natrpat imigrantima nego Kaštela. Još najbolje da ćeš mi ih ovdje dovest. Zato ja na općinskim sada glasam za Dp. Šta je sigurno sigurno je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 6 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by AssadNaPodmornici 5/3/2021, 12:47

RayMabus wrote:Bolje Zagreb natrpat imigrantima nego Kaštela. Još najbolje da ćeš mi ih ovdje dovest. Zato ja na općinskim sada glasam za Dp. Šta je sigurno sigurno je.
a i to što kažeš. tomašević je početak trpačine RH ..inače nemoramo mi biti "bogati" da bi bili natrpani..

ja sam bio u grčkoj u ateni, i jebeno su natrpani, a kao država nisu ništa bogatiji od nas
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20988
2018-06-14


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 6 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by RayMabus 5/3/2021, 12:50

AssadNaPodmornici wrote:
RayMabus wrote:Bolje Zagreb natrpat imigrantima nego Kaštela. Još najbolje da ćeš mi ih ovdje dovest. Zato ja na općinskim sada glasam za Dp. Šta je sigurno sigurno je.
a i to što kažeš. tomašević je početak trpačine RH ..inače nemoramo mi biti "bogati" da bi bili natrpani..

ja sam bio u grčkoj u ateni, i jebeno su natrpani, a kao država nisu ništa bogatiji od nas
U Zagreb ćemo to sve natrpat. I u antifašičku Istru i Rijeku.

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 6 KkIPjbT
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 6 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by RayMabus 5/3/2021, 13:01

AssadNaPodmornici wrote:
RayMabus wrote:Bolje Zagreb natrpat imigrantima nego Kaštela. Još najbolje da ćeš mi ih ovdje dovest. Zato ja na općinskim sada glasam za Dp. Šta je sigurno sigurno je.
a i to što kažeš. tomašević je početak trpačine RH ..inače nemoramo mi biti "bogati" da bi bili natrpani..

ja sam bio u grčkoj u ateni, i jebeno su natrpani, a kao država nisu ništa bogatiji od nas
Ti si isto malo čudan lik. Njima prebacuješ šta će glasat za Tomaševića a ti ćeš u Splitu za Bojana koji je ista ta stvar.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 6 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by RayMabus 5/3/2021, 13:05

Šta je taj Bojan Ivošević ? Jel desnica ? Nije.

Pa šta misliš zašto će se on zalagati ako ljevica uspije formirat vlast u gradu ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 6 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by vuksadinare 5/3/2021, 13:15

AssadNaPodmornici wrote:
vuksadinare wrote:Eto sad mogu analizirati nakon suceljavanja na 'poligrafu' .. tomasevic pisto ga se forsira najvece razocarenje..lik osim ekoloskih tema van toga je pas..ni rjecju o investicijama radnim mjestima..kak da bumo od lisca i trave zivjeli .. jedan od najvaznijih prioriteta su mu - biciklisticke staze..toliko..ko da njemu glas moze sa njim zobat travu i ceprkat po smecu..klisovic tipican politicar svega pomalo na kraju mutim jaja ..ni on nijednom o radnim mjestima..ali pretumbavanje (citaj novi uhljebi) gradske uprave e tu je bio nesto zivahniji..hdzovac se nes kuzi u financijama ali monoton do zla boga..malo je zivnuo kad se ocesao o tomasevica i klisovica..kojic je zlabro uglavnom o trazenju nasljednika bandicu i kak ovi drugi pojmi nemaju upravljanje na lokalnoj razini
tomašević je najveći debil, jer je na početku pretvaranja Zagreba i ostatka država u San Franciscu, Portlandu i takvim područjima SAD-a koja je razbijena zbog takvih lijevih-socijalističkih-eko-fašizam-liberalnih politika
Njega jebu biciklisticke staze i sto nema vise zelenila a ljudi trebaju posla....aj onaj monotoni hdzovac bar se kuzi u ekonomiju i o tom zborio..inace isto nis posebno..ja se bojim da se ovaj tomasevic kurca kuzi u gospodarstvo i ne bu tu srece bilo sa njim ako postane gradonacelnik..on bu sijal travu za peseke cini mi se a mi bu je papali
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 6 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by RayMabus 5/3/2021, 13:15

Glasaj za kog oćeš. Ne živim u Splitu a čak i da živimo u istoj općini ne trudim se ikoga nagovarat na išta. Imam neke svoje računice i to zaokružim i čao.

Iduće izbore ćemo nešto treće i tako.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 6 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by RayMabus 5/3/2021, 13:24

Bandićevci nisu nikakvi desničari nego korupcija tako da je njegov nestanak s političke scene pomogao desnici i onima koji su protiv korupcije.

U praksi otvorio se veći prostor ostalima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 6 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by Hektorović 5/3/2021, 13:28

AssadNaPodmornici wrote:točno to, ti bandićevi uhljebi će doslovno tražiti novoga koji će im ponuditi zadržavanje privilegija i status quo. najgore od svega čak i Tomašević i SDP spadaju u tu razinu. tako da ti asevi ne mogu izgubiti izbore, tko god osvoji vlast, njihove privilgije se zadržavaju, barem za njih 99%, naravno par pročelnika, ili direktora, i "poslovnih partnera" će biti zarotirano kada dođe smjena vlasti..

evo Nađi govori da ako bude gradonačelnik da će dati 4000 otkaza i otvoriti financijski prostor da snizi porezna opterećenja.. naravno za njega neće ovi glasovati, ali ostali Zagrebčani bi trebali

Pa evo upravo danas je Tomašević o tome kako neće biti otkaza, osim na razini uprava, i kako gradske firme/uprave imaju masu kvalitetnih ljudi bla bla.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 6 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by RayMabus 5/3/2021, 13:30

Mostu svakako odgovara nestanak Bandića s političke scene jer je on jedan stup korupcije u državi. Ionako nisu matematički pretendirali na vlast a sad im se povećavaju šanse da pređu izborni prag.

I to je njima super.

Dp je nova stranka. Škori upala sikira u med.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 6 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by Hektorović 5/3/2021, 13:31

Speare Shaker wrote:
Radi se i o jednom i o drugom.
Do rasta popularnosti jeste došlo zbog Plenkijeve orjentacije prema centru, ali također i zbog političkog i osobnog šeprtljanja i posrtanja notorno nesposobnog Karamarka koji je uz to, kako sam ja to na forumu mali milijun puta napisao, karizmatičan otprilike kao vreća krumpira.
No, do tako nagle korjenite promjene u popularnost nije moguće doći samo promjenom političke orjentacije za koju svi znaju da je ionako više kozmetičke nego realne prirode, nego prije svega promjenom lidera na čelu stranke.
Bez dodatne karizme novog vođe u odnosu na onog starog to jednostavno ne bi bilo moguće.
Plenki je samom svojom pojavom i nastupom unio dodatno samopouzdanje, dinamizam i energiju u HDZ, a bez toga pobjeda na izborima jednostavno ne bi bila moguća.

x

Plenki nije neke ogromne karizme, no uglađenom pohjavom i karakterom izveo je stranku iz blata ideološkog prepucavanja, pretjeranog desničarenja,... i uveo nazad na Tuđmanov centristički kurs. HDZ nije tek obična stranka, to je široki narodnjački pokret koji nadilazi sitnu ideologiju.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 6 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by RayMabus 5/3/2021, 13:38

Najveći gubitnici su :

Stranka Milana Bandića

Kadrovi sdp i HDZ u gradskoj upravi dok su Peđa i Plenkoivic čak i pobjednici jer će njihovi kandidati dobit više glasova i nitko im unutar stranke neće moći ništa reči
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 6 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by RayMabus 5/3/2021, 13:40

Postoji i unutar stranačka borba. Evo uzmi Sdp. Sad je jasno da Klisović će dobit više glasova. To je Peđi odma plus unutar stranke.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 6 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by RayMabus 5/3/2021, 13:46

Plenkovica isto boli k. On zna da će njegov kandidat sad dobit više glasova i on je unutar stranke nedodirljiv a pare su u njega za obnovu pa tko god bude na vlasti u gradu mora doć kucat kod njega na vrata.

On je gazda kako god ovo okreneš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 6 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by darth_vader 5/3/2021, 21:43

kaya wrote:Ovi kandidatiti bi teško konkurirali i za mjesto gradonačelnika krapine.

Teško jer za razliku od Zagreba, većinu u Krapini čini kulturna i pristojna čeljad.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke - Page 6 Empty Re: Troskot:Zagreb volim jos dok sam bio u utrobi svoje majke

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum