ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Asylum

Page 36 of 50 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by metilda 6/5/2021, 11:56

Naprimjer ova:

BIti majka znači da tvoje srce nije više samo tvoje, dio njega uvijek putuje tamo gdje su ti djeca.

George Bernard Shaw

Asylum - Page 36 Fb_im405

metilda

Posts : 4815
2021-02-20


Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by Guest 6/5/2021, 12:01

metilda wrote:
gnječ wrote:Conveys a wide range of positive, happy, and friendly sentiments.

Ja bih ipak izabrala ovo značenje. Treba biti pozitivan, a ne stalno ispoljavati i tražiti negativnost i agresiju. Vjeruj mi, nije teško. Pisala sam s mobitela i tamo mi je iskočio taj smajlić. Zaista nisam nikada provjeravala značenje smajlića. Pa kud bi me to dovelo. Ima puno važnijih stvari u životu.  :)

a vidiš, ja nebiii jer ipak emotikoni govore ono što osoba misli a ti sigurno ne misliš ništa pozitivno i niti je ta tvoja ruka pomirenja iskrena. pasivno-agresivno seruckanje odmah prepoznam. You can't fool me.

dakle za tebe ide ovo:

Its tone can also be patronizing, passive-aggressive, or ironic, as if saying This is fine when it’s really not.

ja da vjerujem tebi??? are you kidding me???

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by metilda 6/5/2021, 12:24

Kako god hoćeš. :) Tvoj je izbor kako ćeš doživljavati svijet i ljude oko sebe. I mene u ovom virtualnom svijetu. Ja tu ne mogu ništa promijeniti, osim razgovarati s tobom čak i kad me ovako negativno doživljavaš. To je uostalom bit moje vjere. Ja ti i dalje i nadalje na ovoj temi, jer drugdje neću pisati, pružam ruku. :) Na tebi je izbor.


Asylum - Page 36 49910718-1009-40f2-bbd3-a20592fedd93

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4815
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by Guest 6/5/2021, 12:39

a šta skrivaš u drugoj ruci? nož?

i ja bi ti pružio ruku ali iskreno a ne kao ti pasivno-agresivno kao što i sva tvoja religija počiva na pasivno-agresivnom narativu i persecution fetišizmu.

da pružio bi ti čak obje ruke i tako te zašamarao da bi ti dobila potres mozga. nadam se da bi to za tebe bilo ljekovito više nego križ.

naravno nakon tog šamar...ops..pružanja ruku bi opet ti krenula igrati igru žrtve ali nebrini tu je Ra koja će brzo doć sa rubcem ti osušiti gorke suze.


bljak...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by metilda 6/5/2021, 12:45

Ma ja sam sigurna da ti ne bi ošamario ženu i da tvoj agresivan stav krije meko srce. 🙂 Al da si iskren, jesi, to ti se ne može poreći. A ako ti toliko smeta moja vjera i moj način izražavanja zašto me čitaš? To ti je makar lako riješiti. 🙂

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4815
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by Guest 6/5/2021, 13:03

metilda wrote:Ma ja sam sigurna da ti ne bi ošamario ženu i da tvoj agresivan stav krije meko srce. 🙂 Al da si iskren, jesi, to ti se ne može poreći. A ako ti toliko smeta moja vjera i moj način izražavanja zašto me čitaš? To ti je makar lako riješiti. 🙂

varaš se dvije žene sam dobro zašamarao intervenirala je i rvacka policija u ustaškim nošnjama koja me kao privela. te dvije žene su nakon toga više od dvije godine plaćale security bodyguarde da ih štite gdje god su se kretale. sutra bi još jedna rvacka kučketina mogla doživjeti istu sudbinu.

pa tko te čita nesretnice? ti si u terminalnom stadiju religijskog vjerskog marketinškog ludila. ja sam došao na tvoj poziv.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by metilda 6/5/2021, 13:15

Da ti nešto ispričam. Prošli četvrtak mi je umro prvi rođak od karcinoma pluća. Bilo mu je 68 godina. Ako mene pitaš umro je mlad, mogao je još poživjeti. Ali tragedija je što mu je majka još živa. Najveća je tragedija kad majci umre dijete.
Sve što mi ovdje laprdamo nije ništa naspram tegobe života.
A vjera je ta koja nam daje snage sve izdržati. Svatko ima pravo na vjerovanje i ispovijedanje svoga vjerovanja. :)
Ja i dalje ne vjerujem da si udario neku ženu. To je tvoj obrambeni stav za image koji gradiš ovdje na forumu. :)
A tebe nisam zvala da dođeš na moju temu. Zašto bih? :)

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4815
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by metilda 6/5/2021, 13:35

Nisam dovršila priču. Pokojni rođak nosio je taj rak 35 godina. Prije 35 godina umro je na operacijskom stolu. Dok je trajala operacija moja molitvena zajednica molila je da ozdravi. Molili smo jednu posebnu molitvu. Kad je operacija završila liječnik je rekao da se rođak vratio iz mrtvih. I nastavio je živjeti s metastazama sljedećih 35 godina. Gnječ, naš Bog je velik Bog. Žao mi je što te ta činjenica tako uzrujava. Ali ja moram o tome svjedočiti.
Ma što svjedočiti. Vikati sa krovova.

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4815
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by Guest 6/5/2021, 13:43

opet koristiš nečiju nesreću kao alibi za propagirati tvoju religiju?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by metilda 6/5/2021, 13:51

Što god napišem ti samo tražiš negativnosti. Tebi samome to škodi. Pretpostavljam da moju temu čitaju vjernici koji znaju što je Božja pomoć. A ti me ionako ne čitaš. :D

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4815
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by metilda 6/5/2021, 13:54

Gnječo, ti si zapravo skroz zabavan. :)

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4815
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by metilda 6/5/2021, 14:12

Internet je pun svjedočanstava o ozdravljenjima po molitvi, a najčešće su to čudesna ozdravljenja koja se ne mogu medicinski protumačiti.

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4815
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by Guest 6/5/2021, 14:16

metilda wrote:Internet je pun svjedočanstava o ozdravljenjima po molitvi, a najčešće su to čudesna ozdravljenja koja se ne mogu medicinski protumačiti.

mda. a oni koji ne ozdrave ili umru nisu dovoljno molili trebali su još.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by metilda 6/5/2021, 14:23

Gnječo, bojiš li se ti smrti i umiranja?

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4815
2021-02-20

Age : 64

metilda likes this post

Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by Guest 6/5/2021, 14:28

metilda wrote:Gnječo, bojiš li se ti smrti i umiranja?

zoč?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by metilda 6/5/2021, 19:48

Gnječ wrote:
metilda wrote:Gnječo, bojiš li se ti smrti i umiranja?

zoč?

Strah od smrti je temeljni ljudski strah. Padne li ti na pamet da će sve uloge koje igraš u životu postati samo klupko crvi?
metilda
metilda

Posts : 4815
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by metilda 6/5/2021, 20:02

Samo bih još nešto nadodala. Ja se ne bojim smrti, ne pokušavam se ovdje svidjeti nikome, ne vodim nikakve bitke sama sa sobom, hvala na pažnji, jednostavno pišem jer mi se piše, stavljam tekstove koji mi se sviđaju, stavljat ću ih i dalje dok me kic ne banira jer je ovo njegov privatni forum pa se nikad ne zna. Ljubaznost se izgleda shvaća kao slabost, pokušaji mira kao osobne izgubljene bitke. Neobično, ali ljudi su takvi. Vole raditi projekcije.

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4815
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by metilda 6/5/2021, 20:09

Asylum - Page 36 Fb_im406

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4815
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by Guest 6/5/2021, 20:15

metilda wrote:
Gnječ wrote:
metilda wrote:Gnječo, bojiš li se ti smrti i umiranja?

zoč?

Strah od smrti je temeljni ljudski strah. Padne li ti na pamet da će sve uloge koje igraš u životu postati samo klupko crvi?

iznad si dislajkala vlastiti post.

zoč?

ne razmišljam o tome imam drugog važnijeg posla. ako ti razmišljaš o smrti onda ili imaš pun kurac slobodnog vremena ili je to zbog tvoje jebene crkve i religije koja ti nonstop pumpa glavu sa smrću. ohani se crkve jer ćeš poludit ako već nisi budeš sigurno. religija ti škodi.

nije strah od smrti temeljni ljudski strah to možda nekom dijelu starije populacije postane strah ali ne strah nego opsesija. većinom su to sljedbenici tvoje religije koja na oltaru ima spravu za mučenje i ubijanje. popi su vam strah u kosti utjerali.

evo mladi baš i nemaju strah od smrti pogledaj ovaj video do kraja bez da žmiriš na oba oka pa mi reci jesi ili nisi video pogledala skroz do kraja. nemoj da te panika hvata dečko samo hoda i istovremeno žonglira sa tri breskve.



Climbing the Tallest Chimney in Europe Trbovlje Slo 365m
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by metilda 6/5/2021, 20:19

A dislajk je nastao zbog nabadanja po mobitelu.
Ti znači nikad nisi razmišljao o smrti. To objašnjava tvoje ponašanje.
Neću gledati video, to je gubljenje vremena.

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4815
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by Guest 6/5/2021, 20:30

metilda wrote:A dislajk je nastao zbog nabadanja po mobitelu.
Ti znači nikad nisi razmišljao o smrti. To objašnjava tvoje ponašanje.

:D  :D  :D  you know nothing about my behaviour and you know nothing about death.

relax metilda kad tad ćeš umrijeti kao i svi prema tome zakurac trošiš vrijeme razmišljajući o smrti. get a life!

Neću gledati video, to je gubljenje vremena.


kokoško strah te je. video je baš B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 36 of 50 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum