ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baniju neće imati tko obnoviti

Page 2 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 2 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by AssadNaPodmornici 6/1/2021, 14:20

nisam optimističan u obnovu iz razloga što neće biti posla u tom dijelu Mordora a poznavajući RH , i obnova će trajati godinama, hrpa domoljuba će se obogatiti na pljački, porezni obveznici će biti sprženi, a i sve ih je manje...

moje je riješenje jednostavnije

smanjiti PDV sa 25% recimo na 5-10% za sve proizvode
ukinuti sve poreze na plaće i dohodak. dakle income tax 0%
porez na dobit isto tako srezati sa 20ak% koliko je sada i mislim da je 10% za manje firme na 5% za sve..

onda ukinuti hrpu općina(njih 70-80%) i povezati ih u jedan grad.. ako se ne zna kako će se , evo Yugoslavenski model
Baniju neće imati tko obnoviti - Page 2 800px-Zajednice_op%C4%87ina_od_1974-02-22_do_1986-12-31


započetak bi to stvorilo preduvijete za investiranje, otvaranje firmi, i cijena života zbog pada poreza bi bila brutalno jeftinija.
naravno spajanjem općina , bi hrpa domoljuba sa državne sise ostala bez posla - međutim kako vidimo fali nam radne snage već -

dakle njih poslati na trošku poreznih obveznika(spreman sam plaćati to) na prekvalifikaciju- zidare, instalere, električare, piture/malere i šta već treba..

i eto..
ali ovo neće nitko napraviti, pa predviđam da će sve ovo biti od kurca.. medved, trut, i josipa rimac će vam voditi obnovu i razvoj toga kraja, što znači, njih par će se obogatiti, ostali će se iseliti.. i taj dio Mordora će konačno ostati prazan, zreo za osvajanje

AssadNaPodmornici

Posts : 20988
2018-06-14


danni1 likes this post

Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 2 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by RayMabus 6/1/2021, 14:27

Kuda idu divlje živinje. To ti je Banija. Aj ovo Sisak Petrinja dva grada spojena pa je to neka civilizacije al čin se makneš i kreneš doli prema granici to je , ne znam ni ja šta je to.

Dovoljno ti govori podatak da su tamo ovi snimali apokaliptične filmove.

https://www.jutarnji.hr/video/news/glina-na-netflixu-lani-snimljena-apokalipticna-serija-sacuvala-je-slike-grada-kakav-vise-necemo-vidjeti-15021202

Nije to samo rat nego inače je taj kraj teška zabit.

Držiš stražu po noći , isppd tebe Una i RS a oko tebe mrak , zvijezde sijaju na nebu i neke jele od trideset metara visine.

Ko da si u Kanadi negdi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 2 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by aben 6/1/2021, 14:32

AssadNaPodmornici wrote:nisam optimističan u obnovu iz razloga što neće biti posla u tom dijelu Mordora a poznavajući RH , i obnova će trajati godinama, hrpa domoljuba će se obogatiti na pljački, porezni obveznici će biti sprženi, a i sve ih je manje...

moje je riješenje jednostavnije

smanjiti PDV sa 25% recimo na 5-10% za sve proizvode
ukinuti sve poreze na plaće i dohodak. dakle income tax 0%
porez na dobit isto tako srezati sa 20ak% koliko je sada i mislim da je 10% za manje firme na 5% za sve..

onda ukinuti hrpu općina(njih 70-80%) i povezati ih u jedan grad.. ako se ne zna kako će se , evo Yugoslavenski model
Baniju neće imati tko obnoviti - Page 2 800px-Zajednice_op%C4%87ina_od_1974-02-22_do_1986-12-31


započetak bi to stvorilo preduvijete za investiranje, otvaranje firmi, i cijena života zbog pada poreza bi bila brutalno jeftinija.
naravno spajanjem općina , bi hrpa domoljuba sa državne sise ostala bez posla - međutim kako vidimo fali nam radne snage već -

dakle njih poslati na trošku poreznih obveznika(spreman sam plaćati to) na prekvalifikaciju- zidare, instalere, električare, piture/malere i šta već treba..

i eto..  
ali ovo neće nitko napraviti, pa predviđam da će sve ovo biti od kurca.. medved, trut, i josipa rimac će vam voditi obnovu i razvoj toga kraja, što znači, njih par će se obogatiti, ostali će se iseliti.. i taj dio Mordora će konačno ostati prazan, zreo za osvajanje
Jel to banovini ili hrvackoj? 

Inače, jo to ne razumin, srbi porušu kuće, jo ih morun obnavljati. 
Potres poruši kuće, jo ih morun obnavljati. 

A ka su meni užgali kuću, niko mi je ni obnovljo, i još stoji neobnovljena.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 2 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by melkior 6/1/2021, 14:33

RayMabus wrote:Kuda idu divlje živinje. To ti je Banija. Aj ovo Sisak Petrinja dva grada spojena pa je to neka civilizacije al čin se makneš i kreneš doli prema granici to je , ne znam ni ja šta je to.

Dovoljno ti govori podatak da su tamo ovi snimali apokaliptične filmove.

https://www.jutarnji.hr/video/news/glina-na-netflixu-lani-snimljena-apokalipticna-serija-sacuvala-je-slike-grada-kakav-vise-necemo-vidjeti-15021202

Nije to samo rat nego inače je taj kraj teška zabit.

Držiš stražu po noći , isppd tebe Una i RS a oko tebe mrak , zvijezde sijaju na nebu i neke jele od trideset metara visine.

Ko da si u Kanadi negdi.
Medvjedi s četničkim kokardama na glavi siluju nježne djevice, a iz očnjaka i pandža im curi ljudska krv  :love
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 2 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by RayMabus 6/1/2021, 14:34

Oni bombardiraju Srbiju a mi ko partizani gori u šumi , čekaj oće li se ovi iz RS uključit u taj rat

Mrkli mrak , ne vidiš čovika a kad se približiš samo kalašnjikovi vire iz žbunjeva.

Ne vidiš pasa a sve puno vojske. Svi maskarini , puni oružja a tišina.

Gledaš oće li se pokrenit u RS




Srića pa ovi u RS nisu reagirali ništa inače to bila makljaža.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 2 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by melkior 6/1/2021, 14:37

melkior wrote:
RayMabus wrote:Kuda idu divlje živinje. To ti je Banija. Aj ovo Sisak Petrinja dva grada spojena pa je to neka civilizacije al čin se makneš i kreneš doli prema granici to je , ne znam ni ja šta je to.

Dovoljno ti govori podatak da su tamo ovi snimali apokaliptične filmove.

https://www.jutarnji.hr/video/news/glina-na-netflixu-lani-snimljena-apokalipticna-serija-sacuvala-je-slike-grada-kakav-vise-necemo-vidjeti-15021202

Nije to samo rat nego inače je taj kraj teška zabit.

Držiš stražu po noći , isppd tebe Una i RS a oko tebe mrak , zvijezde sijaju na nebu i neke jele od trideset metara visine.

Ko da si u Kanadi negdi.
Medvjedi s četničkim kokardama na glavi siluju nježne djevice, a iz očnjaka i pandža im curi ljudska krv  :love
Mogao bih napisati i haiku:

U mrklom mraku erotske fantazije
Bajke ljepotica i zvijer.
U grmu sere četnik. 


by Melkior  :cleanteeth
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 2 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by melkior 6/1/2021, 14:42

melkior wrote:
melkior wrote:
RayMabus wrote:Kuda idu divlje živinje. To ti je Banija. Aj ovo Sisak Petrinja dva grada spojena pa je to neka civilizacije al čin se makneš i kreneš doli prema granici to je , ne znam ni ja šta je to.

Dovoljno ti govori podatak da su tamo ovi snimali apokaliptične filmove.

https://www.jutarnji.hr/video/news/glina-na-netflixu-lani-snimljena-apokalipticna-serija-sacuvala-je-slike-grada-kakav-vise-necemo-vidjeti-15021202

Nije to samo rat nego inače je taj kraj teška zabit.

Držiš stražu po noći , isppd tebe Una i RS a oko tebe mrak , zvijezde sijaju na nebu i neke jele od trideset metara visine.

Ko da si u Kanadi negdi.
Medvjedi s četničkim kokardama na glavi siluju nježne djevice, a iz očnjaka i pandža im curi ljudska krv  :love
Mogao bih napisati i haiku:

U mrklom mraku erotske fantazije
Bajke ljepotica i zvijer.
U grmu sere četnik. 


by Melkior  :cleanteeth
U grmu sere četnik

Kud pogled seže, livade se steru.
Stero bih ja tebe
U pizdu materinu.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 2 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by RayMabus 6/1/2021, 14:56

Pred sam kraj raspada Jugoslavije a to je 89 il čak 90 godina al u biti na Novu Godinu i taj zadnji vlak prije nego šta je počeo raspad otšli kod rodbine u Beograd i vlakom , unska pruga.

I taj kraj npr taj Novi Grad i Dvor na Uni oni su imali tu prugu i to je opet nešto držalo jer to veza bila prometna i sad nema ni to.

Ništa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 2 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by aben 6/1/2021, 14:58

RayMabus wrote:Pred sam kraj raspada Jugoslavije a to je 89 il čak 90 godina al u biti na Novu Godinu i taj zadnji vlak prije nego šta je počeo raspad otšli kod rodbine u Beograd i vlakom , unska pruga.

I taj kraj npr taj Novi Grad i Dvor na Uni oni su imali tu prugu i to je opet nešto držalo jer to veza bila prometna i sad nema ni to.

Ništa.
Wait, what?!

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 2 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by RayMabus 6/1/2021, 14:59

Ovo je žila kukavica bila

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 2 Map_Una_railway


Sad ni to nema. To je mrtva zona tamo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 2 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by debotoijusto 6/1/2021, 15:02

aben wrote:
RayMabus wrote:Pred sam kraj raspada Jugoslavije a to je 89 il čak 90 godina al u biti na Novu Godinu i taj zadnji vlak prije nego šta je počeo raspad otšli kod rodbine u Beograd i vlakom , unska pruga.

I taj kraj npr taj Novi Grad i Dvor na Uni oni su imali tu prugu i to je opet nešto držalo jer to veza bila prometna i sad nema ni to.

Ništa.
Wait, what?!

rekoh ja , sve sami srbi :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 2 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by RayMabus 6/1/2021, 15:05

debotoijusto wrote:
aben wrote:
RayMabus wrote:Pred sam kraj raspada Jugoslavije a to je 89 il čak 90 godina al u biti na Novu Godinu i taj zadnji vlak prije nego šta je počeo raspad otšli kod rodbine u Beograd i vlakom , unska pruga.

I taj kraj npr taj Novi Grad i Dvor na Uni oni su imali tu prugu i to je opet nešto držalo jer to veza bila prometna i sad nema ni to.

Ništa.
Wait, what?!

rekoh ja , sve sami srbi :D
Miks brak. Roditelji oboje iz Dalmacije , on je Srbin iz Dalmacije a mislim da je i čak i sam miks a žena mu je čista Hrvatica iz Omiša , ona mi je rod. Imam rodicu i rođaka mojih godina , on je svako lito ode jer ima kuću tj kat kuće u samom centru Omiša.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 2 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by aben 6/1/2021, 15:06

debotoijusto wrote:
aben wrote:
RayMabus wrote:Pred sam kraj raspada Jugoslavije a to je 89 il čak 90 godina al u biti na Novu Godinu i taj zadnji vlak prije nego šta je počeo raspad otšli kod rodbine u Beograd i vlakom , unska pruga.

I taj kraj npr taj Novi Grad i Dvor na Uni oni su imali tu prugu i to je opet nešto držalo jer to veza bila prometna i sad nema ni to.

Ništa.
Wait, what?!

rekoh ja , sve sami srbi :D

Jednostavno, više ih je jer su oni nas pobili, a mi njih tek nominalno, mogli su dobivati prekomande di oće, a svi su tili u dalmaciju..

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 2 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by aben 6/1/2021, 15:08

RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:
aben wrote:
RayMabus wrote:Pred sam kraj raspada Jugoslavije a to je 89 il čak 90 godina al u biti na Novu Godinu i taj zadnji vlak prije nego šta je počeo raspad otšli kod rodbine u Beograd i vlakom , unska pruga.

I taj kraj npr taj Novi Grad i Dvor na Uni oni su imali tu prugu i to je opet nešto držalo jer to veza bila prometna i sad nema ni to.

Ništa.
Wait, what?!

rekoh ja , sve sami srbi :D
Miks brak. Roditelji oboje iz Dalmacije , on je Srbin iz Dalmacije a mislim da je i čak i sam miks a žena mu je čista Hrvatica iz Omiša , ona mi je rod. Imam rodicu i rođaka mojih godina , on je svako lito ode jer ima kuću tj kat kuće u samom centru Omiša.
Evo, a ča ti jo govorin. 
Srbo iz dalmacije je ka hrvat iz šumadije

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 2 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by RayMabus 6/1/2021, 15:09

aben wrote:
debotoijusto wrote:
aben wrote:
RayMabus wrote:Pred sam kraj raspada Jugoslavije a to je 89 il čak 90 godina al u biti na Novu Godinu i taj zadnji vlak prije nego šta je počeo raspad otšli kod rodbine u Beograd i vlakom , unska pruga.

I taj kraj npr taj Novi Grad i Dvor na Uni oni su imali tu prugu i to je opet nešto držalo jer to veza bila prometna i sad nema ni to.

Ništa.
Wait, what?!

rekoh ja , sve sami srbi :D

Jednostavno, više ih je jer su oni nas pobili, a mi njih tek nominalno, mogli su dobivati prekomande di oće, a svi su tili u dalmaciju..
Ne ovo su Dalmatinci koji su otišli još davno prije rata u Beograd. On je Srbin a ona Hrvatica a oboje su porijeklom iz Dalmacije. Normalni ljudi. Nikakve veze s ratom nema.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 2 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by vuksadinare 6/1/2021, 15:10

Veli me frend sad..ja mu pokazao postove sa ove teme..kaze kad mi tovari seru o poslu i kako radit znam da smo otisli u kurac lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 2 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by aben 6/1/2021, 15:11

RayMabus wrote:
aben wrote:
debotoijusto wrote:
aben wrote:
Wait, what?!

rekoh ja , sve sami srbi :D

Jednostavno, više ih je jer su oni nas pobili, a mi njih tek nominalno, mogli su dobivati prekomande di oće, a svi su tili u dalmaciju..
Ne ovo su Dalmatinci koji su otišli još davno prije rata u Beograd. On je Srbin a ona Hrvatica a oboje su porijeklom iz Dalmacije. Normalni ljudi. Nikakve veze s ratom nema.

To moreš govoriti nekomu komu ni dovoljno da mu se dvoput zabije nož u škinu

Twice is just about enough for me

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 2 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by aben 6/1/2021, 15:13

vuksadinare wrote:Veli me frend sad..ja mu pokazao postove sa ove teme..kaze kad mi tovari seru o poslu i kako radit znam da smo otisli u kurac lol!



Pa tovari jedini i rodu u ovoj državi

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 2 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by RayMabus 6/1/2021, 15:19

A bene prošetaj


Ako se netko nema potrebu objašnjavat oko toga šta misli o četnicima onda sam to ja.

Postoje normalni ljudi a postoje i nacionalisti a od tih naciinalista imamo i one kojima je religija isprala mozak pa bi u ime iste ubijala druge ljude.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 2 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by vuksadinare 6/1/2021, 15:21

aben wrote:
vuksadinare wrote:Veli me frend sad..ja mu pokazao postove sa ove teme..kaze kad mi tovari seru o poslu i kako radit znam da smo otisli u kurac lol!



Pa tovari jedini i rodu u ovoj državi
A lik je genijalac stari boys..procitao yodin post pa veli taj je debil..njemu mamica jos servira ribu za rucak u krevet :D ...a ispricao mi jedan vic..

Udje upravnik zatvora u celiju i zatekne dalmatinca koji lezi..pita ga upravnik

-Zasto se nisi digao kad sam usao u celiju
..dalmatinac odgovara
-A zasto?Sudac mi odsudio dvi godine robije da odlezim i odlezat cu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 2 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by RayMabus 6/1/2021, 15:26

Ja neću solit pamet Plenkovicu šta da radi. Uostalom Most je u oporbi. Naše je da napadamo.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/raspudica-razljutio-zupan-zinic-tko-je-ovdje-lud-vjerujem-li-vise-hdz-ovcu-ili-svojim-ocima-15040975?cx_testId=1&cx_testVariant=cx_1&cx_artPos=0&utm_source=pianojl&utm_medium=widget&utm_campaign=pianojutarnji

Napad je počeo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 2 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum