ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baniju neće imati tko obnoviti

Page 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 6 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by RayMabus Wed 6 Jan - 19:13

Oće Đavli da izađu na površinu. Oće baš tu. Ljuti su na nekoga.


Ako ih puno krene ka jednoj točci mogu usmjerit energiju na nešto.


Tektonske ploče recimo.

RayMabus

Posts : 176217
2014-04-11


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 6 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by vili40 Wed 6 Jan - 19:16

koje je to mrcvarenje to nije za ljude a djeca će imati dugotrajne traume
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 6 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by vuksadinare Wed 6 Jan - 19:18

...bolje se ne optetecivat vec navikavat kao sto su se japanci,cileanci,turcini navikli
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 6 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by IL Risorto Wed 6 Jan - 19:18

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
Ama baš nikakva energetska očitanja,baš ništa nemate ?
Imamo nešto.

Ako prinesete žrtvu možda ih skinete s kurca.

Predlažem Plenkovica da žrtvujete jer na njega su ljuti.

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 6 Hqdefault


Šalim se odnosno ne šalim se al mi je svejedno oće oće li on ostat na vlasti ili ne , meni je bitno da opstuiram ekonomiju tako da ne mogu napraviti ulazak Hrvatske u eurozonu prije idući parlamentarnih izbora.
Ajde bježi.Ovo je treća strana,te mislim kako će i tvoj GF,kao i Crni Konci morati preći u defenzivni mod.
Znaš šta je tvoj problem ?

Šta misliš da nešto znaš.

Pričaš o nekakvoj lokaciji pa spominješ Ogulin a ne kužiš da na energetskom levelu materijalni zidovi u ovom slučaju kora zemlje uopće ne znači ništa.

U suštini uopće ne kužiš zašto su oni ispod površine.

Onda ne kužiš da je GF nešto šta se veže uz materijalnu ravan dakle planete a ako pričam o energetskom levelu da pošto imam tri tititule onda smo mi sad negdje na onoj tituli anđeoska hijerarhija i Aštar komanda dakle Gf je level ispod.
Iskreno,hijerarhija GF-a i korelacija s aštar komandom puno me i ne interesira.
Međutim,ono što znam,a ti vjerojatno neznaš,kako postoji institut koji se bavi metafizičkim pojavnostima,te djeluje pod pokroviteljstvom organizacije koja ima svoje uplive na svjetovnom planu.
Donekle mi je poznat njihov rad,te izvješća koja su prezentirali svojim pokroviteljima.
Možeš pretražiti stare teme,pisao sam o tome ranije,kako se očekuju energetski izboji koji bi se među ostalim,mogli se manifestirati i na području Hrvatske,točnije Ogulina,što sam metaforički nazvao ždrijelo pakla na tromeđi,Like,Korduna i Gorskog Kotara.
Ne znam iz kojih izvora ti crpiš svoje podatke,međutim ne možeš ni ti znati za moje,a najbolji dokaz za to trebao bi ti biti,,skorašnji kvalitetni virus'' koji sam najavio,čak dvije godine prije nego je nastala globalna pandemija.
Uglavnom,sve možeš provjerit na starim temama.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 6 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by RayMabus Wed 6 Jan - 19:18

Ne mogu izač jer jednostavno ne mogu. To je i fizički gledano level ispod.

No svaka duša ima energiju i vibracije i ako ih netko jako opasan natjera u straj sabiti će ih sa svih strana prema određenoj točci na planeti a onda će ukupni zbroj njihovi vibracija se poveća i mogu to prenijeti na tektonsku ploču.

Tamo dole Đavoli se kote.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176217
2014-04-11


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 6 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by vuksadinare Wed 6 Jan - 19:20

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
Imamo nešto.

Ako prinesete žrtvu možda ih skinete s kurca.

Predlažem Plenkovica da žrtvujete jer na njega su ljuti.

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 6 Hqdefault


Šalim se odnosno ne šalim se al mi je svejedno oće oće li on ostat na vlasti ili ne , meni je bitno da opstuiram ekonomiju tako da ne mogu napraviti ulazak Hrvatske u eurozonu prije idući parlamentarnih izbora.
Ajde bježi.Ovo je treća strana,te mislim kako će i tvoj GF,kao i Crni Konci morati preći u defenzivni mod.
Znaš šta je tvoj problem ?

Šta misliš da nešto znaš.

Pričaš o nekakvoj lokaciji pa spominješ Ogulin a ne kužiš da na energetskom levelu materijalni zidovi u ovom slučaju kora zemlje uopće ne znači ništa.

U suštini uopće ne kužiš zašto su oni ispod površine.

Onda ne kužiš da je GF nešto šta se veže uz materijalnu ravan dakle planete a ako pričam o energetskom levelu da pošto imam tri tititule onda smo mi sad negdje na onoj tituli anđeoska hijerarhija i Aštar komanda dakle Gf je level ispod.
Iskreno, hijerarhija GF-a i korelacija s aštar komandom puno me i ne interesira.
Međutim, ono što znam, a vjerojatno neznaš, kako postoji institut koji se bavi metafizičkim pojavnostima, djeluje pod pokroviteljstvom organizacija koja ima svoj život na svjetskom planu.
Donekle mi je poznat njihov rad, te izvješća koja su prezentirali svojim pokroviteljima.
Možeš pretraživati ​​stare teme, pisao sam o tome ranije, kako se očekuju energetski izbori koji bi se među ostalim, mogli manifestirati i na području Hrvatske, točnije Ogulina, što sam metaforički nazvao ždrijelo pakla na tromeđi, Like, Korduna i Gorskog Kotara.
Ne znam iz kojih izvora ti crpiš svoje podatke, međutim ne možeš ni znati za moje, najbolji dokaz za to treba biti ,, skorašnji kvalitetni virus '' koji sam objavio, prije dvije godine prije nego što je nastala globalna pandemija.
Uglavnom, sve možete provjeriti na starim temama.
Koliko godina imate ti i ray?
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 6 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by vili40 Wed 6 Jan - 19:22

vuksadinare wrote:...bolje se ne optetecivat vec navikavat kao sto su se japanci,cileanci,turcini navikli
kako je to lako reći,pa ljudi ne spavaju danima jel znaš kako to djeluje na živce?Sad na tv rekla jedna žena kad su je pitali dal će ostati,veli nema šanse,djeca su na rubu...ne spavaju,ne jedu...
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 6 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by RayMabus Wed 6 Jan - 19:22

RayMabus wrote:Ne mogu izač jer jednostavno ne mogu. To je i fizički gledano level ispod.

No svaka duša ima energiju i vibracije i ako ih netko jako opasan natjera u straj sabiti će ih sa svih strana prema određenoj točci na planeti a onda će ukupni zbroj njihovi vibracija se poveća i mogu to prenijeti na tektonsku ploču.

Tamo dole Đavoli se kote.
Zamislite da je ispod vaših nogu staklo i tako cijela planeta. 

Ispod je akvarij i ribice plivaju po cijelom akvariju.

I sad morski psi dolete i okružuju te ribice sa svih strana kako bi ih nabili sve ispod jedne točke na planeti s ciljem da njihova ukupna energija i vibracija se tako umnoži i da stane pored tektonske ploče.


Mislim da vam se to dešava.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176217
2014-04-11


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 6 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by RayMabus Wed 6 Jan - 19:26

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Ne mogu izač jer jednostavno ne mogu. To je i fizički gledano level ispod.

No svaka duša ima energiju i vibracije i ako ih netko jako opasan natjera u straj sabiti će ih sa svih strana prema određenoj točci na planeti a onda će ukupni zbroj njihovi vibracija se poveća i mogu to prenijeti na tektonsku ploču.

Tamo dole Đavoli se kote.
Zamislite da je ispod vaših nogu staklo i tako cijela planeta. 

Ispod je akvarij i ribice plivaju po cijelom akvariju.

I sad morski psi dolete i okružuju te ribice sa svih strana kako bi ih nabili sve ispod jedne točke na planeti s ciljem da njihova ukupna energija i vibracija se tako umnoži i da stane pored tektonske ploče.


Mislim da vam se to dešava.
Tako da Plenkovic jelte

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 6 Hqdefault


Da se maknu morski psi koji ih sabijaju sve ovamo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176217
2014-04-11


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 6 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by IL Risorto Wed 6 Jan - 19:28

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Ne mogu izač jer jednostavno ne mogu. To je i fizički gledano level ispod.

No svaka duša ima energiju i vibracije i ako ih netko jako opasan natjera u straj sabiti će ih sa svih strana prema određenoj točci na planeti a onda će ukupni zbroj njihovi vibracija se poveća i mogu to prenijeti na tektonsku ploču.

Tamo dole Đavoli se kote.
Zamislite da je ispod vaših nogu staklo i tako cijela planeta. 

Ispod je akvarij i ribice plivaju po cijelom akvariju.

I sad morski psi dolete i okružuju te ribice sa svih strana kako bi ih nabili sve ispod jedne točke na planeti s ciljem da njihova ukupna energija i vibracija se tako umnoži i da stane pored tektonske ploče.


Mislim da vam se to dešava.
Pa u suštini,to bi od prilike i bilo to,samo što umjesto figurativnih morskih pasa,već problem su sipe,koje puštaj crnilo i zamućuju pogled u taj,,akvarij''
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 6 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by vuksadinare Wed 6 Jan - 19:35

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:...bolje se ne optetecivat vec navikavat kao sto su se japanci,cileanci,turcini navikli
kako je to lako reći,pa ljudi ne spavaju danima jel znaš kako to djeluje na živce?Sad na tv rekla jedna žena kad su je pitali dal će ostati,veli nema šanse,djeca su na rubu...ne spavaju,ne jedu...
Morat cemo se naviknuti ili vrapce..treceg nema
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 6 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by IL Risorto Wed 6 Jan - 19:36

vuksadinare wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
Ajde bježi.Ovo je treća strana,te mislim kako će i tvoj GF,kao i Crni Konci morati preći u defenzivni mod.
Znaš šta je tvoj problem ?

Šta misliš da nešto znaš.

Pričaš o nekakvoj lokaciji pa spominješ Ogulin a ne kužiš da na energetskom levelu materijalni zidovi u ovom slučaju kora zemlje uopće ne znači ništa.

U suštini uopće ne kužiš zašto su oni ispod površine.

Onda ne kužiš da je GF nešto šta se veže uz materijalnu ravan dakle planete a ako pričam o energetskom levelu da pošto imam tri tititule onda smo mi sad negdje na onoj tituli anđeoska hijerarhija i Aštar komanda dakle Gf je level ispod.
Iskreno, hijerarhija GF-a i korelacija s aštar komandom puno me i ne interesira.
Međutim, ono što znam, a vjerojatno neznaš, kako postoji institut koji se bavi metafizičkim pojavnostima, djeluje pod pokroviteljstvom organizacija koja ima svoj život na svjetskom planu.
Donekle mi je poznat njihov rad, te izvješća koja su prezentirali svojim pokroviteljima.
Možeš pretraživati ​​stare teme, pisao sam o tome ranije, kako se očekuju energetski izbori koji bi se među ostalim, mogli manifestirati i na području Hrvatske, točnije Ogulina, što sam metaforički nazvao ždrijelo pakla na tromeđi, Like, Korduna i Gorskog Kotara.
Ne znam iz kojih izvora ti crpiš svoje podatke, međutim ne možeš ni znati za moje, najbolji dokaz za to treba biti ,, skorašnji kvalitetni virus '' koji sam objavio, prije dvije godine prije nego što je nastala globalna pandemija.
Uglavnom, sve možete provjeriti na starim temama.
Koliko godina imate ti i ray?
Ne znam za Raya,ja imam 666.
Bez obzira što nas smatrate luđacima,možda bi nekad trebalo poslušati i budalu. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 6 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by vuksadinare Wed 6 Jan - 19:55

סמאל wrote:
vuksadinare wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
Znaš šta je tvoj problem ?

Šta misliš da nešto znaš.

Pričaš o nekakvoj lokaciji pa spominješ Ogulin a ne kužiš da na energetskom levelu materijalni zidovi u ovom slučaju kora zemlje uopće ne znači ništa.

U suštini uopće ne kužiš zašto su oni ispod površine.

Onda ne kužiš da je GF nešto šta se veže uz materijalnu ravan dakle planete a ako pričam o energetskom levelu da pošto imam tri tititule onda smo mi sad negdje na onoj tituli anđeoska hijerarhija i Aštar komanda dakle Gf je level ispod.
Iskreno, hijerarhija GF-a i korelacija s aštar komandom puno me i ne interesira.
Međutim, ono što znam, vjerojatno neznaš, kako postoji institut koji se bavi metafizičkim pojavnostima, djeluje pod pokroviteljstvom organizacije koja ima svoj život na svjetskom planu.
Donekle mi je poznat njihov rad, te izvješća koja su prezentirali svojim pokroviteljima.
Možeš pretraživati ​​stare teme, pisao sam o tome ranije, kako se očekuju energetski izbori koji se mogu među ostalim, mogli manifestirati i na području Hrvatske, točnije Ogulina, što sam metaforički nazvao ždrijelo pakla na tromeđi, Like, Korduna i Gorskog Kotara.
Ne znam iz kojih izvora ti crpiš svoje podatke, međutim ne možeš znati moje, najbolji dokaz za to treba biti ,, skorašnji kvalitetni virus '' koji je objavljen prije dvije godine prije nego što je nastala globalna pandemija.
Uglavnom, sve možete provjeriti na starim temama.
Koliko godina imate ti i ray?
Ne znam za
Rayu , ja imam 666. Bez obzira na to što smatramo luđanima, možda bi možda trebalo poslušati i budalu.:cleanteeth
Meni bi bilo da promjenim forum ili se orjentiram na forum.hr na kojem jesam uz ovaj
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 6 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by RayMabus Wed 6 Jan - 19:56

A šta je tu je.

https://www.klix.ba/vijesti/regija/novi-snazni-zemljotres-ponovo-prouzrokovao-ozbiljne-stete-u-hrvatskoj-petrinji/210106127

Plenkovic plaća.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176217
2014-04-11


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 6 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by IL Risorto Wed 6 Jan - 20:01

vuksadinare wrote:Meni bi bilo da promjenim forum ili se orjentiram na forum.hr na kojem jesam uz ovaj
Znači i tamo gnojiš šovinizmom. :rasta
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 6 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by vili40 Wed 6 Jan - 20:02

RayMabus wrote:A šta je tu je.

https://www.klix.ba/vijesti/regija/novi-snazni-zemljotres-ponovo-prouzrokovao-ozbiljne-stete-u-hrvatskoj-petrinji/210106127

Plenkovic plaća.
tu pišu da je ovaj zadnji jaki bio na 5 km dubine a bio je na 10.Inače od stotine potresa ovih dana oni najjači dolaze sa te dubine.Nešto je opako na tih 10 km.Svi ovi drugi su slabiji.
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 6 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by RayMabus Wed 6 Jan - 20:05

vili40 wrote:
RayMabus wrote:A šta je tu je.

https://www.klix.ba/vijesti/regija/novi-snazni-zemljotres-ponovo-prouzrokovao-ozbiljne-stete-u-hrvatskoj-petrinji/210106127

Plenkovic plaća.
tu pišu da je ovaj zadnji jaki bio na 5 km dubine a bio je na 10.Inače od stotine potresa ovih dana oni najjači dolaze sa te dubine.Nešto je opako na tih 10 km.Svi ovi drugi su slabiji.
Nešto je trulo u državi Danskoj...
RayMabus
RayMabus

Posts : 176217
2014-04-11


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 6 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by RayMabus Wed 6 Jan - 20:09

Objasnija sam neke stvari , ne tvrdim da je tako al postoji i ta mogućnost.

Pokuša sam to objasniti slikovito i zato taj primjer ko da je staklo ispod cijele površine a dole akvarij di ribe plivaju i ako morski psi natjeraju sve ribe u jednu točku umnožavaju se vibracije i mogu to prenit na tektonske ploče dakle potres.

Nismo zadovoljni načinom na koji se Plenkovic ponaša.

Postoji određena velika doza ljutnje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176217
2014-04-11


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 6 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by vili40 Wed 6 Jan - 20:13

ma pusti sad Plenkovica i akvarij,stvar je u tome da se na deset kilometra dubine nešto gadno sudara i kreše,ovi drugi slabiji potresi su samo podešavanja kao reakcija na ostalim raznim dubinama
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 6 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by vili40 Wed 6 Jan - 20:16

evo ko hoće da vidi:
https://www.emsc-csem.org/Earthquake/europe/
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 6 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by vuksadinare Wed 6 Jan - 20:18

vili40 wrote:
RayMabus wrote:A šta je tu je.

https://www.klix.ba/vijesti/regija/novi-snazni-zemljotres-ponovo-prouzrokovao-ozbiljne-stete-u-hrvatskoj-petrinji/210106127

Kenwood Kenon plaća.
tu pišu da je ovaj zadnji jaki bio na 5 km dubine a bio je na 10.Inače od stotine potresa ovih dana oni najjači dolaze sa te dubine.Nešto je opako na tih 10 km.Svi ovi drugi su slabiji.
Mozda kakvi pokusi?..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Baniju neće imati tko obnoviti - Page 6 Empty Re: Baniju neće imati tko obnoviti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum