ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna - Page 3 Empty Re: Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna

Post by Eroo 6/1/2021, 15:07

AssadNaPodmornici wrote:kako rekoh rizične osobe ako treba cijepiti silom.. najjače su mi osobe imaju preko 70ak godina, ili znam par mlađih, jedan momak non stop visi po bolnicama, narušeno mu zdravlje, da neće se cijepiti jer vjeruje u neke teorije zavjere..

omg. to cijepiti silom.

ja naravno se ne planiram cijepiti,

I države također imaju svoj plan, s kojim očigledno nisi usklađen.

Eroo

Posts : 74754
2016-07-22


Back to top Go down

Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna - Page 3 Empty Re: Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna

Post by immortal 6/1/2021, 15:45

mutava baštarda wrote:
mortal wrote:https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/dr-karin-zgrozena-sam-zbog-slabog-interesa-za-cijepljenje-i-sezona-ce-biti-upitna-turisti-ce-nas-izbjegavati-odlazit-ce-tamo-gdje-nema-epidemije-1068640?fbclid=IwAR3O10WxzOBOah6mRnDfOH7-Ug31RizKX2SlgkeSAu0luFwcQPUSeVl1X0Y

Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna. Turisti će nas izbjegavati, odlazit će tamo gdje nema epidemije

može me netko posjetit što je bilo prošlo lito s koronom.?
nagovorili je političari da se stiša malo dok prođe sezona

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna - Page 3 Empty Re: Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna

Post by immortal 6/1/2021, 15:46

dijagram wrote:Formirat cemo odrede cjepitelja i naganjati gudinke koji to ne zele.
Na silu cemo im ubrizgati ono cudo, sto god bilo, za njihovo dobro:)
neće upaliti jer gudini s cjepivima neće postići dovoljnu brzinu

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna - Page 3 Empty Re: Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna

Post by immortal 6/1/2021, 15:50

AssadNaPodmornici wrote:kako rekoh rizične osobe ako treba cijepiti silom.. najjače su mi osobe imaju preko 70ak godina, ili znam par mlađih, jedan momak non stop visi po bolnicama, narušeno mu zdravlje, da neće se cijepiti jer vjeruje u neke teorije zavjere..

omg. to cijepiti silom.

ja naravno se ne planiram cijepiti,
podrška

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna - Page 3 Empty Re: Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum