ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna Empty Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna

Post by immortal 5/1/2021, 23:55

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/dr-karin-zgrozena-sam-zbog-slabog-interesa-za-cijepljenje-i-sezona-ce-biti-upitna-turisti-ce-nas-izbjegavati-odlazit-ce-tamo-gdje-nema-epidemije-1068640?fbclid=IwAR3O10WxzOBOah6mRnDfOH7-Ug31RizKX2SlgkeSAu0luFwcQPUSeVl1X0Y

Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna. Turisti će nas izbjegavati, odlazit će tamo gdje nema epidemije

PIŠE IVICA MARKOVIĆ
4. siječnja 2021. - 11:53
Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna O_15647874_1024
Dr. Željka Karin: Ljudi moraju početi shvaćati da bez cijepljenja neće biti normalnog životaTom Dubravec/Cropix
Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna Item_facebook[url=https://twitter.com/intent/tweet?text=Dr. Karin%3A Zgro%C5%BEena sam%2C zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona %C4%87e biti upitna. Turisti %C4%87e nas izbjegavati%2C odlazit %C4%87e tamo gdje nema epidemije&url=https%3A%2F%2Fslobodnadalmacija.hr%2Fvijesti%2Fhrvatska%2Fdr-karin-zgrozena-sam-zbog-slabog-interesa-za-cijepljenje-i-sezona-ce-biti-upitna-turisti-ce-nas-izbjegavati-odlazit-ce-tamo-gdje-nema-epidemije-1068640]Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna Item_twitter[/url]Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna Item_print

Ako je suditi prema odazivu na cijepljenje velikog dijela zdravstvenih i nezdravstvenih radnika, koji rade u domovima za starije i nemoćne, u Splitsko-dalmatinskoj županiji (SDŽ) i prema interesu građanstva, koje se "sramežljivo" predbilježava za cijepljenje protiv koronavirusa kod svojih obiteljskih liječnika, izgleda da od predstojeće turističke sezone neće biti ništa, barem kada je u pitanju Splitsko-dalmatinska županija.
Naime, zbog nezainteresiranosti ljudi za cijepljenjem postavlja se pitanje, koji će to normalni inozemni turist doći na ljetovanje u državu u kojoj nije "istrijebljen" COVID, u kojoj nema kolektivnog imuniteta i u kojoj se nitko ne želi cijepiti. Odlazit će ljudi u druge turističke destinacije, gdje živi razumniji svijet i gdje se turisti u COVID smislu mogu osjećati sigurni(jim).
– Zgrožena sam odazivom na cijepljenje osoblja koje radi pri domovima za starije i nemoćne. Vrlo malo njih se želi cijepiti. Pretpostavljam da se ne žele cijepiti iz straha, a neki od njih se ne žele cijepiti jer su već preboljeli koronavirus. No mnogi od njih su koronavirus preboljeli prije gotovo godinu dana i danas zasigurno nemaju imunitet. Kao takvi oni su opet kandidati za obolijevanje od COVID-a i opasni su za štićenike tih domova, kao i za ostalu populaciju. Prema za sada dostupnim podacima, imunitet, nakon preboljenog COVID-a traje od tri do šest mjeseci – kaže prim. dr. Željka Karin, ravnateljica Nastavnog zavoda za javno zdravstvo (NZJZ) Splitsko-dalmatinske županije.
To što su neki od njih preboljeli COVID nije kontraindikacija za cijepljenje.
– Naravno da nije. I oni se mogu, ma ne mogu nego moraju cijepiti. Pa radi se u većini slučajeva o zdravstvenim djelatnicama (medicinskim sestrama) koje se ne žele cijepiti zbog svog neznanja ili rigidnih nestručnih stavova. Ja mogu razumjeti da se ne želi cijepiti netko tko nije medicinske struke i da takvu osobu treba privoljeti na cijepljenje, ali da se zdravstveni radnici ne žele cijepiti, to mi je neprihvatljivo. Oni, na taj način donose bolest na svoje radno mjesto, u Dom za starije i nemoćne, gdje ima ljudi koji se zbog svog zdravstvenog stanja ne smiju cijepiti (alergičari) i direktno njih ugrožavaju. Bojim se i pomisliti, ako odaziv u KBC-u Split i primarnoj zdravstvenoj zaštiti bude loš, kakve bi to reperkusije moglo proizvesti – veli dr. Karin.
Naravno i naša sugovornica razmišlja unaprijed, pa se i ona pribojava iduće turističke sezone.
– Ljudi će odlaziti u one turističke destinacije gdje nema epidemije COVID-a i gdje mogu biti sigurni i opušteni. No, ako se ovako bude dalje razvijala situacija sa cijepljenjem, u Hrvatskoj će još "vladati" koronavirus, bit će puno oboljelih i svi će nas izbjegavati. Zbog toga će nam stradavati ljudski životi, a ne smijemo zanemariti ni srozavanje ekonomije, pa će biti sve više osiromašenih obitelji i nezaposlenih ljudi. Nadam se da to nitko ne želi Hrvatskoj. Zbog toga se ljudi moraju "dozvati pameti" i cijepiti se, jer je to jedini način da iskorijenimo COVID-19 – ističe dr. Karin.
Bude li i predstojećeg ljeta COVID-a u Hrvatskoj, neće biti ni inozemnih gostiju i mnoge će "kasice prasice" ostati prazne.
Ekipa s NZJZ Splitsko-dalmatinske županije je od početka cijepljenja procijepila oko 1600 ljudi, od čega je njih oko 1200 iz županije, a njih oko četristo s Banije i Korduna, odnosno iz potresom pogođenih područja.

– I kod nikog od njih nije bilo nikakvih nuspojava. Samo se kod jednog zdravstvenog djelatnika iz Splita dan nakon cijepljenja pojavila temperatura, koja je trajala jedan dan i nije išla preko 38 stupnjeva, a imao je i malu glavobolju, što je i opisano u stručnoj literaturi. Svi ostali su prošli bez ikakvih nuspojava – veli dr. Karin.
Posebna priča su ljudi iz Siska, Petrinje, Gline, odnosno s potresom pogođenih područja, koje su u subotu cijepili djelatnici županijskog Zavoda za javno zdravstvo.
– Da, dr. Diana Nonković, šefica epidemiološke službe NZJZ-a, naša prvostupnica sestrinstva Anita Buljan, koja je glavna tehničarka Zavoda, naš vozač Goran Hasanbašić i ja, uputili smo se u subotu ujutro prema nastradalim područjima, s ukupno 970 doza cjepiva. Prvo smo došli u Sisak i tamo ostavili 60 doza cjepiva za djelatnike Hitne pomoći i 400 doza cjepiva za bolnicu u Sisku. Potom smo krenuli prema Petrinji, gdje smo u sjedištu Civilne zaštite cijepili pripadnike svih interventnih službi i potrošili oko 200 doza cjepiva.
Vrlo ugodno smo bili iznenađeni odazivom djelatnika tih službi, jer su ljudi očigledno svjesni opasnosti koja vreba, još više jer mnogi koji su napustili svoje domove, u trenutku potresa nisu vodili brigu o epidemiološkim mjerama i nisu nosili zaštitne maske, nije se poštovalo fizičko distanciranje. Htjeli su ljudi samo živu glavu spasiti – govori dr. Karin.
Nakon toga odlaze u Glinu.
– Tada smo pohitali prema Glini i tamo smo cijepili još dvadesetak ljudi. Ostalih tristotinjak doza smo ostavili za ljude koji borave u sportskoj dvorani u Sisku i njih su u subotu tijekom popodneva cijepili – kaže dr. Karin.

I za razliku od nas u Dalmaciji na Baniji i Kordunu ljudi se žele cijepiti.
– Ti ljudi su ostali bez svega, više nemaju ništa. Ionako su i prije teško živjeli. Imaju samo svoje živote, i svi se žele cijepiti, nitko ne postavlja pitanja i ne pravi probleme. A mi, ovdje u Splitu, ne želimo se cijepiti iako imamo sve što nam život može pružiti. Ne razumijem to. Sa svima, koje smo do sada cijepili prije cijepljenja smo razgovarali, pitali za zdravstveno stanje i moguće alergije, izmjerili temperaturu i tek onda osobu cijepili. Ne radimo to navrat-nanos već odgovorno i s puno empatije.
Za dobro svih nas, trend se mora preokrenuti i ljudi moraju početi shvaćati da bez cijepljenja neće biti normalnog života, kakav od prije poznajemo, već će biti samo epidemije, čemera i jada – zaključila je prim. dr. Željka Karin.
‘PLAN B‘: Prijeći ćemo na drugu fazu
 
Ako ovakva situacija bude išla u nedogled i oni koji bi se morali cijepiti, prvenstveno mislim na medicinsko osoblje, djelatnike i štićenike domova, to budu odbijali, moj prijedlog će biti da pređemo u drugu fazu cijepljenja i cijepimo sve kronične bolesnike i starije od 65 godina, koji su trebali doći na red u toj drugoj fazi. Međutim, nadam se da neće trebati preskakati faze i redoslijed i da će Dalmatinci kao i uvijek biti progresivni i pokazati razum, kazala je dr. Karin.
Osobna odgovornost

Do sada, što se posljedica pandemije tiče, ništa ili gotovo ništa nismo bili krivi. Sada, svi oni koji se ne žele, a mogu se cijepiti preuzimaju ogromnu osobnu odgovornost za obolijevanje sebe i drugih i gubitak ljudskih života, rekla je dr. Karin.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna Empty Re: Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna

Post by AssadNaPodmornici 5/1/2021, 23:57

ljudi cijepite se , nemojte se zajebavati.. cijepite se vi svi, da se ja nemoram, jer ne planiram..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


danni1 and darth_vader like this post

Back to top Go down

Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna Empty Re: Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna

Post by T. 5/1/2021, 23:59

Ova je u rangu vesne pusić...
'Neće bit mirovina'...
S time što nije ni za madraca...

_________________
Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna Empty Re: Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna

Post by T. 6/1/2021, 00:00

AssadNaPodmornici wrote:ljudi cijepite se , nemojte se zajebavati.. cijepite se vi svi, da se ja nemoram, jer ne planiram..
Tebe će ero cinkat pa će ti ga šuknit svakako... Basketball
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

darth_vader likes this post

Back to top Go down

Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna Empty Re: Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna

Post by immortal 6/1/2021, 00:02

Dr Karin zaista ima jake razloge zašto bi se neki drugi ljudi trebali cijepiti
da li je ona cjepljena

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna Empty Re: Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna

Post by AssadNaPodmornici 6/1/2021, 00:03

mortal wrote:Dr Karin zaista ima jake razloge zašto bi se neki drugi ljudi trebali cijepiti
da li je ona cjepljena
ako si ugrožena skupina trebala bi se cijepiti.. ako si starija, deblja, ili imaš dijabetis ili tlak, astmu itd..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna Empty Re: Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna

Post by immortal 6/1/2021, 00:04

AssadNaPodmornici wrote:
mortal wrote:Dr Karin zaista ima jake razloge zašto bi se neki drugi ljudi trebali cijepiti
da li je ona cjepljena
ako si ugrožena skupina trebala bi se cijepiti.. ako si starija, deblja, ili imaš dijabetis ili tlak, astmu itd..
pazi što govoriš
ni na daljinu nisi siguran 
alergičar sam na prisilu, penicilin i još neke stvari i pojave
nisam obveznik cjepiva

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna Empty Re: Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna

Post by AssadNaPodmornici 6/1/2021, 00:06

ozbiljno.. ako ste rizična skupina cijepite se..
nadam se da će ero se konačno cijepiti.. da izađe na svijež vazduh i vidi unuke i manje nas terorizira sa slikama sa marsa i bezkorisnim tablicama


Last edited by AssadNaPodmornici on 6/1/2021, 00:07; edited 1 time in total

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna Empty Re: Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna

Post by T. 6/1/2021, 00:06

mortal wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
mortal wrote:Dr Karin zaista ima jake razloge zašto bi se neki drugi ljudi trebali cijepiti
da li je ona cjepljena
ako si ugrožena skupina trebala bi se cijepiti.. ako si starija, deblja, ili imaš dijabetis ili tlak, astmu itd..
pazi što govoriš
ni na daljinu nisi siguran 
alergičar sam na prisilu, penicilin i još neke stvari i pojave
nisam obveznik cjepiva
Mogu pogađat šta te iznerviralo?
Astma?
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna Empty Re: Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna

Post by immortal 6/1/2021, 00:08

T. wrote:
mortal wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
mortal wrote:Dr Karin zaista ima jake razloge zašto bi se neki drugi ljudi trebali cijepiti
da li je ona cjepljena
ako si ugrožena skupina trebala bi se cijepiti.. ako si starija, deblja, ili imaš dijabetis ili tlak, astmu itd..
pazi što govoriš
ni na daljinu nisi siguran 
alergičar sam na prisilu, penicilin i još neke stvari i pojave
nisam obveznik cjepiva
Mogu pogađat šta te iznerviralo?
Astma?
hahahaah   čekaj da se nabildam preko zime pa vam nabacim sliku nećete me više zezati

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna Empty Re: Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna

Post by immortal 6/1/2021, 00:10

AssadNaPodmornici wrote:ozbiljno.. ako ste rizična skupina cijepite se..
nadam se da će ero se konačno cijepiti.. da izađe na svijež vazduh i vidi unuke i manje nas terorizira sa slikama sa marsa i bezkorisnim tablicama
kako Ero ne mari hoće li koga ubiti ili na drugi način ugroziti njegova tema o remizi i remiziranju tako se ni svi ostali ne bi trebali cijepiti radi njegovih potreba

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna Empty Re: Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna

Post by AssadNaPodmornici 6/1/2021, 00:21

gle iskreno nevjerujem da cijepivo ubija masovno.. u USA se cijepilo 3 milijuna ljudi, OK to je Trumpovo cijepivo to je nakvalitetnije.. nije bilo problema

ovo Europsko je lošije kvalitete.. međutim i virus nije zajebancija.. meni virus statistički nebi smio našteti(vjerojatno sam i bio u kontaktu sa njime) pa se više bojim cijepiva.. stoga ništa od mene

međutim da sam rizična skupina uzeo bi cijepio.. stoga ljudi cijepite se, kada nas se cijepi dovoljno, plus malo imuniteta krda, to je to.. jer i virus ako ste rizična skupina vas može ubiti..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna Empty Re: Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna

Post by immortal 6/1/2021, 00:25

čula sam da virus uopće nije opasan
da pišu za sve pokojne razlog smrti korona jer se za uzrok smrti od korone po glavi dobivaju pare iz EU

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna Empty Re: Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna

Post by T. 6/1/2021, 00:28

mortal wrote:čula sam da virus uopće nije opasan
da pišu za sve pokojne razlog smrti korona jer se za uzrok smrti od korone po glavi dobivaju pare iz EU
Opasan je u nekim situacijama...
Npr. ako si zaražen i padneš s 3-4 m visine na glavu...
Smrt je dosta izgledna...
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna Empty Re: Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna

Post by immortal 6/1/2021, 00:30

T. wrote:
mortal wrote:čula sam da virus uopće nije opasan
da pišu za sve pokojne razlog smrti korona jer se za uzrok smrti od korone po glavi dobivaju pare iz EU
Opasan je u nekim situacijama...
Npr. ako si zaražen i padneš s 3-4 m visine na glavu...
Smrt je dosta izgledna...
bolje da je tako nego da zaista kosi sve pred sobom

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna Empty Re: Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna

Post by T. 6/1/2021, 00:34

mortal wrote:
T. wrote:
mortal wrote:čula sam da virus uopće nije opasan
da pišu za sve pokojne razlog smrti korona jer se za uzrok smrti od korone po glavi dobivaju pare iz EU
Opasan je u nekim situacijama...
Npr. ako si zaražen i padneš s 3-4 m visine na glavu...
Smrt je dosta izgledna...
bolje da je tako nego da zaista kosi sve pred sobom
I to se dešava...
Ako se zaraženi vozač kosilicom zaleti u gomilu ljudi...
Dakle cijepljenje nema alternativu...
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna Empty Re: Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna

Post by newuser 6/1/2021, 00:34

Pa ubija virus, ne može se reći da nije bilo je dosta slučajeva da usmrti i zdrave osobe. No ipak se pretjeruje s ovom propagandnom i histerijom oko ovoga. Mislim čemu ovoliko markentiško bombardiranje oko ne-štetnosti cijepljenja...


Last edited by newuser on 6/1/2021, 00:35; edited 1 time in total
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna Empty Re: Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna

Post by Hartmann 6/1/2021, 00:34

https://www.foxnews.com/world/europe-coronavirus-lockdowns-restrictions-winter

_________________
Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna Empty Re: Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna

Post by newuser 6/1/2021, 00:35

Cijepljenja*
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna Empty Re: Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna

Post by Sora 6/1/2021, 06:40

Nemojte se cijepiti 

Bog vas štiti

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna Empty Re: Dr. Karin: Zgrožena sam, zbog slabog interesa za cijepljenje i sezona će biti upitna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum