ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dalić o suprugovoj poziciji u Upravi Ine:'Majke mi neću biti u sukobu interesa'

Go down

Dalić o suprugovoj poziciji u Upravi Ine:'Majke mi neću biti u sukobu interesa' Empty Dalić o suprugovoj poziciji u Upravi Ine:'Majke mi neću biti u sukobu interesa'

Post by vuksadinare 15/11/2016, 08:15

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Dalic-o-suprugovoj-poziciji-u-Upravi-Ine-Odlucivanjem-o-poslovanju-te-tvrtke-ni-na-koji-nacin-necu-biti-u-sukobu-interesa

:D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Dalić o suprugovoj poziciji u Upravi Ine:'Majke mi neću biti u sukobu interesa' Empty Re: Dalić o suprugovoj poziciji u Upravi Ine:'Majke mi neću biti u sukobu interesa'

Post by vuksadinare 15/11/2016, 08:15

tika-taka...tika-taka..tika-taka...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Dalić o suprugovoj poziciji u Upravi Ine:'Majke mi neću biti u sukobu interesa' Empty Re: Dalić o suprugovoj poziciji u Upravi Ine:'Majke mi neću biti u sukobu interesa'

Post by vuksadinare 15/11/2016, 08:17

sad bi marčelo rekao..'ma marš u pičku materinu karamarko je pao i za duplo manju stvar'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Dalić o suprugovoj poziciji u Upravi Ine:'Majke mi neću biti u sukobu interesa' Empty Re: Dalić o suprugovoj poziciji u Upravi Ine:'Majke mi neću biti u sukobu interesa'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum