ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 10 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Guest Wed 9 Dec - 18:52

nema potrebe za dizanjem tenzija.

to što je tre katolik , neznači da je za trpačinu arapima kao što bi neki optužili katolike. 

to što je deda ateist neznači da je za trpačinu arapima kao što bi neki optužili ateiste.

bitno je da su vam ciljevi isti, ne želite islamizaciju društva, nema potrebe da se jedan -drugog optužuje i vrijeđa

Guest
Guest


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 10 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by kic Wed 9 Dec - 19:10

otkud li je samo Mesić izgmizao sa svojim komentarima, majkemugaspalim.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 10 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Guest Wed 9 Dec - 19:16

EmberSpirit wrote:nema potrebe za dizanjem tenzija.

to što je tre katolik , neznači da je za trpačinu arapima kao što bi neki optužili katolike. 

to što je deda ateist neznači da je za trpačinu arapima kao što bi neki optužili ateiste.

bitno je da su vam ciljevi isti, ne želite islamizaciju društva, nema potrebe da se jedan -drugog optužuje i vrijeđa
Dedini stavovi su jasni po pitanju trpačine, govorio sam globalno za ateisate i ljevičare i liberale koji stoje iza ovog što se događa i nisam ja njega vrijeđao niti gledao sa visine a i to je sve sitna čarka na koju se ne treba osvrtati. :beer
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 10 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by kic Wed 9 Dec - 20:31

u svakom slučaju, on navodi neke teze koje su malo generalizirajuće, ali ova janemrzim ekipa jako ide na jetra s ovim komentarima i guše svaku mogućnost za neku rasprav o biti stvari..

pa ja sam na austrijskoj televiziji gledao kako neki pisac govori imamu u facu da je Muhamed terorist i da se Kršćanstvo i Islam ne mogu staviti u istu rečenicu jer je od samih početaka njegova vjera radikalna i nek prvo to prizna, pa možemo dalje..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 10 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Guest Wed 9 Dec - 20:53

HEHEHEHE ; što kažu režimski " DUP(L)E " $$$$$ uvlakači  ( naravno da ja to inače pišem drugačije  - no , nažalost većina hrvatskog " PUČANSTVA "  je općenito " OPERISANA "  - ovu riječ i zašto sam je upotrijebio tek će shvatiti MALOBROJNI - i tu je ustvari  većina naše ( hrvatske ) MUKE koju  mnogobrojni ne mogu shvatiti ili će nažalost potpuno---------------------------------------------------------KASNO shvatiti - i njima -- njihovo osobno "  OTREŽNJENJE " neće nimalo pomoći u smislu pomoći narodu i zemlje koju su predstavljalji ; narodu koji im je vjerovao i zbog toga ih na kraju izabrao - njima koji su se PRODALI za manje od JUDE ( tu ne gledam iskjlučivo samo 30 srebrenjaka  - u igri je mnogostruko više )  - no čiji je osobni  " EGO " bio  NENADJEBIV  i u "  SVIJETLU  " toga su djelovali bez obzira na " KOLATERALNE ŽRTVE " i nadanja onih koji su ih birali  ( Kolateralne - 👅  - to je sada moderno ) - čak - NAŽALOST  i  NEGIRANJU  vlastite države  i DOMICILNOG naroda koje " TOBOŽE " predstavljaju - sve u SMISLU  ; MENI MORA BITI dobro  -  za OSTALE mi se " JEBE " ; HALO , SELJAČINE ( pri ovoj riječi ne mislim vrijeđati  ni u kojem slućaju naše ljude koje vrijedno rade na svojim imanjima   -  isključivo je upotrebljavam kako SINOMIM  koji su nam NAMETNULI upravo GRADSKI PODRUMSKI POSLUŠNI GMIZAVCI kojima se JEBE za " SELJAČKE "  probleme - ALI ; svakako će u svojoj reklamnoj kampanji za svoju STRANKU  naglasiti da se za " VAS "  osobito " BRINU "  - KOLIKO VIDIM OBJE GLAVNE  stranke se za ovaj dio  pučanstva NEOBIČNO i Maksimalno brinu  👅  👅  👅  👅   ne biste li se trebali PROBUDITI - ili da odem do nekog TV programa koji svaku večer na više  kanala   odgovara na vaša  UNEZVJERENA pitanja - gdje glavni glumci NEUMORNO vrte  VISAK i savjetuju  VAS na čiju sliku treba da  " PLJUNETE " i što vam je činiti da se riješite SOTONE !

JEBOTE ; u duši se uvijek nadam da je moj hrvatski narod kroz tisućljeće ipak nešto naučio  - pokušam im  se približiti i očekujem ( ne previše  - samo ono osnovno ) da su neke stvari shvatili ; nažalost vidim da ću  prije RIKNUTI  mnogo prije nego ( AKO ) Hrvati uopće shvate da sami sebe trebaju POŠTOVATI  kao NAROD i da se mogu ODUPRIJETI  drugima  - a ne da SLIJEPO slijede njihove zamisli koje UVIJEK idu u SMIJERU onoga što su si oni zamislili i zacrtali - dali je ovdje netko NEPISMEN - GLUPANTROP - IZDAJNIK -5 KOLONA  - :h5

Da me netko ne bi pogrešno shvatio ; Zadnji smajlić  ne apostrofira moje  generalno stajalište ( jednostavno  - on je odlično upadao u moje pisanje i njega nisam mogao izbjeći ; moje stajalište je poznato ; da se mene pita : HDZ - SDP bih DOŽIVOTNO zabranio u HR  -  LUSTRACIJA djelovanja ovih  ŠTETNIH STRANKI po HR  - RAZMIŠLJAJTE malo  -  da predstavljaju  VOLJU  hrvatskog naroda  ( naravno ;  tu i neki " LIBERALI " i ostala sranja od stranki nebi imali što tražiti ) JEDNOSTAVNO ; obje stranke ( jedna više  - SDP ) su izdale svoj narod i predale se UŽICIMA  VLASTI gdje su SVJESNO  ZANEMARILI potrebe svog naroda i njihovog nacionalnog dostojanstva - PRVENSTVENO  --  nakon RATA  - nažalost stalno ćemo se morati vraćati na to podrućje  -- jer se mnoge stvari METU pod tepih - gdje se  srpskim zločincima i ZLOČINIMA  GLEDA kroz PRSTE ( pitam se u ime čega - NARAVNO ; tu su i još mnoge IZDAJE  prema vlastitom narodu  gdje se VELEUMNO daju izjave tipa  " DA MI NIKADA  NISMO RATOVALI S Crnom Gorom  gdje AKTER te izjave i dan danas  prima TANTIJEME za svoju VELEIZDAJU, gdje bivši UDBAŠKI predsjednik DILA  VAŽNE dokumente NEPRIJATELJSKOJ strani - a danas je  UVAŽENI građanin  HR za čije se mišljenje pita  ---- upravo SAM sebe moram  štopati jer mi toliko nepravilnosti u ovoj našoj maloj državi  ( koju ne bi podnijele ni mnogo veće zemlje ) a u  objektivnoj procjeni da su 90 % HRVATA  BUDALE  nažalost -  ovo je istina ; a SATISFAKCIJA za nas koji DANAS ovako razmišljamo neće značiti NIŠTA  ako  naši SLjEDBENICI ( naraštaji ) jednoga dana ( ako HR bude uopće postojala ) proglase nekakav  " DAN " sjećanja  - ili neko slično sranje na svoje PRETKE  koji su IPAK i unatoč svemu " GLEDALI daleko ispred svog vremena - odnosno   👅  👅 ZALOG budućnosti )
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 10 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Guest Wed 9 Dec - 22:11

kic wrote:u svakom slučaju, on navodi neke teze koje su malo generalizirajuće, ali ova janemrzim ekipa jako ide na jetra s ovim komentarima i guše svaku mogućnost za neku rasprav o biti stvari..

pa ja sam na austrijskoj televiziji gledao kako neki pisac govori imamu u facu da je Muhamed terorist i da se Kršćanstvo i Islam ne mogu staviti u istu rečenicu jer je od samih početaka njegova vjera radikalna i nek prvo to prizna, pa možemo dalje..
da, imam osjećaj da bi te najradije zatukli kad bi im se pružila prilika zbog drugačijeg stava od njihovog, ono tolerancija im je srednje ime
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 10 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum