ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 7 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by udba Wed 9 Dec - 14:10

Sora wrote:eto. Dosla rasprava na pravi problem zasuo nema kod nas vise djece ? To je pravi problem ...demografsko je RH na putu propasti
Nije, stiže 200 miljona Afrohrvata.

udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 7 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by stenjalica Wed 9 Dec - 14:10

Regoč wrote:
stenjalica wrote:
Regoč wrote:Pa ako Ilčić nije rekao ništa spektakularno i netočno, čemu osude i zgražanje?
ko brani katolkinjama rađati 5.6 dice ili recimo masu umirovljenika od 40-46 godina nije ženjeno,mogu bika zatuć,niš ne rade samo loču i kockaju

kakve su to navike?
Kršćanske?
Kakve to sveze ima s Ilčićem? Ako nije rekao ništa netočno, a i Sora kaže da nije, zašto ga napadaju. Za ovo drugo si u pravu, nitko nama ne brani imati petnaestoro djece. No, isto tako nitko nam ne smije nametnuti obvezu da u svoju državu primamo svakoga tko u nju poželi useliti. Kao što bi se Sandra Benčić bunila da se ja uselim u stan k njoj i njezinoj curi, a osobito ako bi ih stalno gadljivo gledao, tako mi Hrvati imao pravo reći koga nećemo u svojoj državi, makar imali ne 1,6 djece, nego 0,1.
Kako nema optužuje druge za nešto a on bi želio biti ko oni  a nevidi kakvi su mu sunarodnjaci,hrpa luzera i propalica.Trebao je reći kakvi su Hrvati ,kad su janjevci dolazili u Kistanje svi su ih okolini Hrvati vrijeđali jer imaju 7-10 dice i dan danas janjevci su predmet poruge i sad se druže i žene sa srbima
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 7 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by stenjalica Wed 9 Dec - 14:13

Sora wrote:eto. Dosla rasprava na pravi problem zasuo nema kod nas vise djece ? To je pravi problem ...demografsko je RH na putu propasti
nema puta,HR je propala

uživali smo kad su srbi otišli,sad ih nema i ko nam je sad kriv u 0Š mog kraja 1971 je bilo 900 đaka.500 Hrvata i 400 srba danas 120 Hrvata..
50% starijih muških od 35 godina je neoženjeno
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 7 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Guest Wed 9 Dec - 14:14

deda wrote:
tre911 wrote:
Zašto to nebi mogao imati??? I Krista i jaku nacionalnu državu? gdje je sukob u tome?
što znači riječ katolička?
znači univerzalna, sveobuhvatna

suprotstavljenost je u tome što zastupaš ideologiju koja je otvorena prema svima i svih smatra jednakima, braćom i sestrama bez ozira na podrjetlo, te ih želi ujediniti pod isti krov
a s druge strane bi htio živjeti u isključivom društvu okružen svojim bližim i daljim rođacima, jer narodn podrazumjeva krvno srodstvo

pa ili si licemjer, ili ti nije baš najjasnije što ti koncepti i ideje uopće predstavljaju, ili ni sam nemaš pojma što zapravo želiš nego eto govoriš tek tako
To je tvoje poimanje no pitam te što je Krist rekao za vojsku? Čemu vojska ako nema država?? kako to da postoji Nebeska vojska Krista kralja a da bi branio zemaljsku vojsku? Gdje je Krist rekao da se mirno gleda klanje svojih bližnjih? Dakle pogrešno interpretiraš dijelove koje bi tebi trebali odgovarat no ne gledaš cijelokupnu sliku svega napisanog.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 7 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Guest Wed 9 Dec - 14:14

tre911 wrote:
deda wrote:
tre911 wrote:
Pa ko im gura misao da oni moraju imati djecu? Kršćani ili lijevo liberalni mediji? Ako hoće djecu nek se jebu sa suprotnim spolom kao i svi ostali.
ne tjera ih nitko, da smo u tradicionalno orjentiranom društvu onda bi ih se tjeralo, da se pederi i lezbe žene i udaju za normalne, pa bi svoju retardaciju prenosili dalje na nove naraštaje
Ne postoji pederski gen da bi se retardacija mogla prenositi u tom smislu, prenosi se svijst kroz obitelj no zašto ta svijest nije prevladavala do unazad 50 godina trebaš se pitati.
ne prenosi se ništa kroz svijest, priroda ne funkcionira tako,
jebeš ovakav obrazovni sustav koji proizvodi generacije neukih

jedan gen ne određuje ništa, to su kombinacije i kombinacije gena koje onda izražavaju neko svostvo, da je jedan gen uzrok onda bi se sve bolesti lako liječile
sjeban im je cijeli DNK lanac a ne jedan gen

ne može od mene ili od tebe nitko napraviti pedera nagovaranjem i sugestijom, ne može me natjerati da mi se sviđa ono što mi se gadi
pederima se te stvari ne gade, nego im se sviđaju, jer im se mozak razvio na krivi način
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 7 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by udba Wed 9 Dec - 14:15

stenjalica wrote:
Sora wrote:eto. Dosla rasprava na pravi problem zasuo nema kod nas vise djece ? To je pravi problem ...demografsko je RH na putu propasti
nema puta,HR je propala

uživali smo kad su srbi otišli,sad ih nema i ko nam je sad kriv u 0Š mog kraja 1971 je bilo 900 đaka.500 Hrvata i 400 srba danas 120 Hrvata..
50% starijih muških od 35 godina je neoženjeno
To je normalno, nema više poljoprivrede i otišlo se u Zagreb i Split, zato tamo niču nova naselja, gotovo je s vukojebinan. A ovi šta su neoženjeni su ružni i blesavi i dobro da se ne ženu, to se zove prirodna evgenika.

_________________
Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 7 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 7 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Guest Wed 9 Dec - 14:17

vili40 wrote:
tre911 wrote:
vili40 wrote:
tre911 wrote:
Regoč wrote:
tre911 wrote:
Regoč wrote:Nema nigdje neovisnih medijah, to je utopija.
Ok no ajmo onda zamisliti što bi bilo da su desno orijentirani. Kakjo bi se gledalo na islamđije i na pederluk i gender općenito.
E, to je moja utopija. Na zornicama crkve pretrpane, nedjeljom se stoji i vani... No, utopija pada na prvom koraku, na meni, idem na misu samo prigodno, a i nisam vjernik, već agnostik. No, ta idila druženja i obiteljske bliskosti mi imponira.
Jasno je da bi svijet bio drastično drugačiji da je vaga na desnoj strani, jake nacionalne države, jaka nacionalna pripadnost, jaka obitelj kao osnova svakog društva, veći natalitet........
Otišla je ona stara Europa u tri p.m.
Zato i jesmo u pm jer nam ljevica i liberali kroje sudbinu.
Da,ovo je preraslo u histeriju.Pa ona je histerična ženska jučer svima lijepo objasnila na pitanje zašto bježe pretežno muški u najboljim godinama da je to zato jer se idu prvo oni smjestiti i zbrinuti pa će onda naknadno otići po žene,djecu,stare i bolesne.O jebem ti ...:S: A za to vrijeme su te ostavili u ratu i pogibelji
Glupača oće reći da su važniji muškarci()možda se nađe neko za nju i njenu curu) od žene i djece a to je za nas evropljanje nepojmljivo. To je ono što kažem da su sve vrijednosti invertirali, ono pozitivno postaje negativno i obrnuto, ono za nas vrijedno postaje bezvrjedno itd.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 7 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Guest Wed 9 Dec - 14:20

tre911 wrote:
deda wrote:
tre911 wrote:
Zašto to nebi mogao imati??? I Krista i jaku nacionalnu državu? gdje je sukob u tome?
što znači riječ katolička?
znači univerzalna, sveobuhvatna

suprotstavljenost je u tome što zastupaš ideologiju koja je otvorena prema svima i svih smatra jednakima, braćom i sestrama bez ozira na podrjetlo, te ih želi ujediniti pod isti krov
a s druge strane bi htio živjeti u isključivom društvu okružen svojim bližim i daljim rođacima, jer narodn podrazumjeva krvno srodstvo

pa ili si licemjer, ili ti nije baš najjasnije što ti koncepti i ideje uopće predstavljaju, ili ni sam nemaš pojma što zapravo želiš nego eto govoriš tek tako
To je tvoje poimanje no pitam te što je Krist rekao za vojsku? Čemu vojska ako nema država?? kako to da postoji Nebeska vojska Krista kralja a da bi branio zemaljsku vojsku? Gdje je Krist rekao da se mirno gleda klanje svojih bližnjih? Dakle pogrešno interpretiraš dijelove koje bi tebi trebali odgovarat no ne gledaš cijelokupnu sliku svega napisanog.

evo opet izmišljaš opravdanja i laži
gdje ja interpretiram išta, gdje sam citirao ikoji dio biblije?

navodim kakvo je djelovanje i poslanje katoličke crkve, a to je pokrštavanje cijelog svijeta i ujedinjenost u Kristu
pa i pravoslavna crkva se isto naziva katoličkom iz tih razloga, jer je univerzalna, namjenjena svim ljudima da svi budu braća i sestre u Kristu, sveobuhvatna je

a to je u suprotnosti sa nacionalnim državama temeljenim na krvnom srodstvu naroda koji u njoj živi

ti nemaš pojma o čemu pričaš i što zastupaš

htio bi i ovce i novce, a to ne ide

tako da biraj

ako biraš Krista, onda nemoj kmečati što će ti nacija i narod nestati
onda šuti, budi pokoran božji sluga i sa svojom novom braćom i sestrama iz Afrike slavi gospodina
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 7 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Guest Wed 9 Dec - 14:23

deda wrote:
tre911 wrote:
deda wrote:
tre911 wrote:
Pa ko im gura misao da oni moraju imati djecu? Kršćani ili lijevo liberalni mediji? Ako hoće djecu nek se jebu sa suprotnim spolom kao i svi ostali.
ne tjera ih nitko, da smo u tradicionalno orjentiranom društvu onda bi ih se tjeralo, da se pederi i lezbe žene i udaju za normalne, pa bi svoju retardaciju prenosili dalje na nove naraštaje
Ne postoji pederski gen da bi se retardacija mogla prenositi u tom smislu, prenosi se svijst kroz obitelj no zašto ta svijest nije prevladavala do unazad 50 godina trebaš se pitati.
ne prenosi se ništa kroz svijest, priroda ne funkcionira tako,
jebeš ovakav obrazovni sustav koji proizvodi generacije neukih

jedan gen ne određuje ništa, to su kombinacije i kombinacije gena koje onda izražavaju neko svostvo, da je jedan gen uzrok onda bi se sve bolesti lako liječile
sjeban im je cijeli DNK lanac a ne jedan gen

ne može od mene ili od tebe nitko napraviti pedera nagovaranjem i sugestijom, ne može me natjerati da mi se sviđa ono što mi se gadi
pederima se te stvari ne gade, nego im se sviđaju, jer im se mozak razvio na krivi način
Zašto zanemaruješ odgoj u obitelji i prenošenje svijsti obitelji na njihovu djecu? Dakle mojoj djeci će se gaditi pederluk a u susjedovoj iako nemaju nikoga u obitelji ko je homićus će drugačije gledati na to. Ja sam tradicionalno odgojen kao i moja djeca a u susjedovoj obitelji su liberali i takvo će im biti i djeca u barem 90% slučajeva.To nema veze sa genetikom, takvoj djeci će postati pederluk prihvatljiv a u sljedećoj generaciji će se već naći neko ko će to i konzumirati.Na taj način se stvara retardacija a ne genetskim putem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 7 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Guest Wed 9 Dec - 14:29

deda wrote:
tre911 wrote:
deda wrote:
tre911 wrote:
Zašto to nebi mogao imati??? I Krista i jaku nacionalnu državu? gdje je sukob u tome?
što znači riječ katolička?
znači univerzalna, sveobuhvatna

suprotstavljenost je u tome što zastupaš ideologiju koja je otvorena prema svima i svih smatra jednakima, braćom i sestrama bez ozira na podrjetlo, te ih želi ujediniti pod isti krov
a s druge strane bi htio živjeti u isključivom društvu okružen svojim bližim i daljim rođacima, jer narodn podrazumjeva krvno srodstvo

pa ili si licemjer, ili ti nije baš najjasnije što ti koncepti i ideje uopće predstavljaju, ili ni sam nemaš pojma što zapravo želiš nego eto govoriš tek tako
To je tvoje poimanje no pitam te što je Krist rekao za vojsku? Čemu vojska ako nema država?? kako to da postoji Nebeska vojska Krista kralja a da bi branio zemaljsku vojsku? Gdje je Krist rekao da se mirno gleda klanje svojih bližnjih? Dakle pogrešno interpretiraš dijelove koje bi tebi trebali odgovarat no ne gledaš cijelokupnu sliku svega napisanog.

evo opet izmišljaš opravdanja i laži
gdje ja interpretiram išta, gdje sam citirao ikoji dio biblije?

navodim kakvo je djelovanje i poslanje katoličke crkve, a to je pokrštavanje cijelog svijeta i ujedinjenost u Kristu
pa i pravoslavna crkva se isto naziva katoličkom iz tih razloga, jer je univerzalna, namjenjena svim ljudima da svi budu braća i sestre u Kristu, sveobuhvatna je

a to je u suprotnosti sa nacionalnim državama temeljenim na krvnom srodstvu naroda koji u njoj živi

ti nemaš pojma o čemu pričaš i što zastupaš

htio bi i ovce i novce, a to ne ide

tako da biraj

ako biraš Krista, onda nemoj kmečati što će ti nacija i narod nestati
onda šuti, budi pokoran božji sluga i sa svojom novom braćom i sestrama iz Afrike slavi gospodina
Potpuno netočno, Krist i nacionalna država nemaju nikakve suprotnosti. To što je težnja da svi budu braća u Kristu nema veze sa tim da su svi jednaki i isti pa taman bili svi kršćani. Bog nije stvorio ništa dva puta isto niti želi da svi budu isti, to što ti pričaš su podvale "novog doba"  i potpuno nepoznavanje biblije. Nisi citirao ništa da ti odgovorim i nisam ti u tom smjeru odgovorio no ukazao sam ti na nelogičnost onoga što govoriš kroz Isusove riječi o zemaljskoj i nebeskoj vojsci.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 7 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Guest Wed 9 Dec - 14:30

tre911 wrote:
Zašto zanemaruješ odgoj u obitelji i prenošenje svijsti obitelji na njihovu djecu?

Zato što to tako ne funkcionira u prirodi. Vjeruješ u magiju, da netko riječima tvoju djecu može pretvoriti u pedere, ureći ih.
Evo na televiziji su svaki dan akcijski filmovi u kojima se ljudi ubijaju i mlate. Da li je društvo zbog toga postalo više nasilno?
Nije, jer temprament i agresivnost su isto nasljedne osobine. Ne može te nikto pretvoriti u čudovište ako ti pokazuje nasilje u filmovima.

Isto te nitko ne može pretvoriti u pedera ako ti takve pokaže, jer ne može fizički promjeniti kako su umreženi neuroni u tvom mozgu i kako ti mozak funkcionira.
Pederima je dokazano da imaju drugačiju građu određenih dijelova mozga, znači uzrok je priroda, a ne riječi misli i ideje.

Rođeni su retardirani, nije ih nitko takvima napravio odgojem. Djeca nisu prazna ploča, imaju urođene osjete.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 7 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Guest Wed 9 Dec - 14:33

tre911 wrote:
deda wrote:
tre911 wrote:
deda wrote:
tre911 wrote:
Zašto to nebi mogao imati??? I Krista i jaku nacionalnu državu? gdje je sukob u tome?
što znači riječ katolička?
znači univerzalna, sveobuhvatna

suprotstavljenost je u tome što zastupaš ideologiju koja je otvorena prema svima i svih smatra jednakima, braćom i sestrama bez ozira na podrjetlo, te ih želi ujediniti pod isti krov
a s druge strane bi htio živjeti u isključivom društvu okružen svojim bližim i daljim rođacima, jer narodn podrazumjeva krvno srodstvo

pa ili si licemjer, ili ti nije baš najjasnije što ti koncepti i ideje uopće predstavljaju, ili ni sam nemaš pojma što zapravo želiš nego eto govoriš tek tako
To je tvoje poimanje no pitam te što je Krist rekao za vojsku? Čemu vojska ako nema država?? kako to da postoji Nebeska vojska Krista kralja a da bi branio zemaljsku vojsku? Gdje je Krist rekao da se mirno gleda klanje svojih bližnjih? Dakle pogrešno interpretiraš dijelove koje bi tebi trebali odgovarat no ne gledaš cijelokupnu sliku svega napisanog.

evo opet izmišljaš opravdanja i laži
gdje ja interpretiram išta, gdje sam citirao ikoji dio biblije?

navodim kakvo je djelovanje i poslanje katoličke crkve, a to je pokrštavanje cijelog svijeta i ujedinjenost u Kristu
pa i pravoslavna crkva se isto naziva katoličkom iz tih razloga, jer je univerzalna, namjenjena svim ljudima da svi budu braća i sestre u Kristu, sveobuhvatna je

a to je u suprotnosti sa nacionalnim državama temeljenim na krvnom srodstvu naroda koji u njoj živi

ti nemaš pojma o čemu pričaš i što zastupaš

htio bi i ovce i novce, a to ne ide

tako da biraj

ako biraš Krista, onda nemoj kmečati što će ti nacija i narod nestati
onda šuti, budi pokoran božji sluga i sa svojom novom braćom i sestrama iz Afrike slavi gospodina
Potpuno netočno, Krist i nacionalna država nemaju nikakve suprotnosti. To što je težnja da svi budu braća u Kristu nema veze sa tim da su svi jednaki i isti pa taman bili svi kršćani. Bog nije stvorio ništa dva puta isto niti želi da svi budu isti, to što ti pričaš su podvale "novog doba"  i potpuno nepoznavanje biblije. Nisi citirao ništa da ti odgovorim i nisam ti u tom smjeru odgovorio no ukazao sam ti na nelogičnost onoga što govoriš kroz Isusove riječi o zemaljskoj i nebeskoj vojsci.

kakve podvale, to je nauk crkve kojoj si član
no očito si neuk, pa nemaš pojma ni u što vjeruješ, ili što znači grčka riječ katholikos

uglavnom neš dobit ni ovce ni novce, jer ne možeš imati oboje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 7 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Guest Wed 9 Dec - 14:36

deda wrote:
tre911 wrote:
Zašto zanemaruješ odgoj u obitelji i prenošenje svijsti obitelji na njihovu djecu?

Zato što to tako ne funkcionira u prirodi. Vjeruješ u magiju, da netko riječima tvoju djecu može pretvoriti u pedere, ureći ih.
Evo na televiziji su svaki dan akcijski filmovi u kojima se ljudi ubijaju i mlate. Da li je društvo zbog toga postalo više nasilno?
Nije,
jer temprament i agresivnost su isto nasljedne osobine. Ne može te nikto pretvoriti u čudovište ako ti pokazuje nasilje u filmovima.

Isto te nitko ne može pretvoriti u pedera ako ti takve pokaže, jer ne može fizički promjeniti kako su umreženi neuroni u tvom mozgu i kako ti mozak funkcionira.
Pederima je dokazano da imaju drugačiju građu određenih dijelova mozga, znači uzrok je priroda, a ne riječi misli i ideje.

Rođeni su retardirani, nije ih nitko takvima napravio odgojem. Djeca nisu prazna ploča, imaju urođene osjete.
Jeste, mediji formiraju svijest kod slabih koji uzimaju zdravo za gotovo ono što vide kao i informacije koje im serviraju i tako ih formatiraju kako im paše, zadnjih 100 godina je to više nego vidljivo. A ovo drugo o pederluku sam već pojasnio kako se retardacija širi putem medija i obiteljskog odgoja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 7 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Guest Wed 9 Dec - 14:39

deda wrote:
tre911 wrote:
deda wrote:
tre911 wrote:
deda wrote:
tre911 wrote:
Zašto to nebi mogao imati??? I Krista i jaku nacionalnu državu? gdje je sukob u tome?
što znači riječ katolička?
znači univerzalna, sveobuhvatna

suprotstavljenost je u tome što zastupaš ideologiju koja je otvorena prema svima i svih smatra jednakima, braćom i sestrama bez ozira na podrjetlo, te ih želi ujediniti pod isti krov
a s druge strane bi htio živjeti u isključivom društvu okružen svojim bližim i daljim rođacima, jer narodn podrazumjeva krvno srodstvo

pa ili si licemjer, ili ti nije baš najjasnije što ti koncepti i ideje uopće predstavljaju, ili ni sam nemaš pojma što zapravo želiš nego eto govoriš tek tako
To je tvoje poimanje no pitam te što je Krist rekao za vojsku? Čemu vojska ako nema država?? kako to da postoji Nebeska vojska Krista kralja a da bi branio zemaljsku vojsku? Gdje je Krist rekao da se mirno gleda klanje svojih bližnjih? Dakle pogrešno interpretiraš dijelove koje bi tebi trebali odgovarat no ne gledaš cijelokupnu sliku svega napisanog.

evo opet izmišljaš opravdanja i laži
gdje ja interpretiram išta, gdje sam citirao ikoji dio biblije?

navodim kakvo je djelovanje i poslanje katoličke crkve, a to je pokrštavanje cijelog svijeta i ujedinjenost u Kristu
pa i pravoslavna crkva se isto naziva katoličkom iz tih razloga, jer je univerzalna, namjenjena svim ljudima da svi budu braća i sestre u Kristu, sveobuhvatna je

a to je u suprotnosti sa nacionalnim državama temeljenim na krvnom srodstvu naroda koji u njoj živi

ti nemaš pojma o čemu pričaš i što zastupaš

htio bi i ovce i novce, a to ne ide

tako da biraj

ako biraš Krista, onda nemoj kmečati što će ti nacija i narod nestati
onda šuti, budi pokoran božji sluga i sa svojom novom braćom i sestrama iz Afrike slavi gospodina
Potpuno netočno, Krist i nacionalna država nemaju nikakve suprotnosti. To što je težnja da svi budu braća u Kristu nema veze sa tim da su svi jednaki i isti pa taman bili svi kršćani. Bog nije stvorio ništa dva puta isto niti želi da svi budu isti, to što ti pričaš su podvale "novog doba"  i potpuno nepoznavanje biblije. Nisi citirao ništa da ti odgovorim i nisam ti u tom smjeru odgovorio no ukazao sam ti na nelogičnost onoga što govoriš kroz Isusove riječi o zemaljskoj i nebeskoj vojsci.

kakve podvale, to je nauk crkve kojoj si član
no očito si neuk, pa nemaš pojma ni u što vjeruješ, ili što znači grčka riječ katholikos

uglavnom neš dobit ni ovce ni novce, jer ne možeš imati oboje
Gdje se to crkva zalaže za ukidanje nacija???? Zbog čega je onda dozvolila služenje mise na maternjam jeziku a ne samo na latinskom? Gdje to crkva kaže da svi moramo biti jednaki i isti i da se ljudi odreknu svojih korijena? To ima samo u new age sranjima i nigdje više.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 7 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Guest Wed 9 Dec - 14:41

tre911 wrote:A ovo drugo o pederluku sam već pojasnio kako se retardacija širi putem medija i obiteljskog odgoja.
to ti nema veze sa zdravim razumom, vjeruješ u gluposti i magijske moći medija da širenjem ideja uzrokuju bolest kod djece izložene tim mislima
ako je tako onda ti je najbolje kod kakvog astrologa potražiti zaštitu od crne magije
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 7 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Guest Wed 9 Dec - 14:46

deda wrote:
tre911 wrote:A ovo drugo o pederluku sam već pojasnio kako se retardacija širi putem medija i obiteljskog odgoja.
to ti nema veze sa zdravim razumom, vjeruješ u gluposti i magijske moći medija da širenjem ideja uzrokuju bolest kod djece izložene tim mislima
ako je tako onda ti je najbolje kod kakvog astrologa potražiti zaštitu od crne magije
O kojoj crnoj magiji stalno trakeljaš?? jebote objasnim ti na primjerima ti sereš o vješticama i sličnim pizdarijama. zašto u RH gpotovo 50% gasuje za milanovića iako su se skoro svi roditelji pobunili protiv gendera u školama? Što bi se dogodilo da su mediji to potencirali kroz zadnje dvije godine kao grijeh milanovića? Jel to crne magija?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 7 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by udba Wed 9 Dec - 14:47

Istina je na sredini, homoseksualac se postaje rođenjem, no društvo može svojim utjecajem ograničiti njegovo ispoljavanje nagona i na taj način ograničiti takvu pojavu koja neće nestati, ali će apstinencijom zbog straha od javnog obilježavanja biti smanjena na minimalnu mjeru. Znači, Zapad potiče izlazak iz ormara, dok se u konzervativnom društvu ormar prešućuje u cilju minimaliziranja problema.

_________________
Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 7 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 7 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Guest Wed 9 Dec - 14:47

tre911 wrote:
Gdje se to crkva zalaže za ukidanje nacija???? Zbog čega je onda dozvolila služenje mise na maternjam jeziku a ne samo na latinskom? Gdje to crkva kaže da svi moramo biti jednaki i isti i da se ljudi odreknu svojih korijena? To ima samo u new age sranjima i nigdje više.

nije to njuejdž, nego si ti neobrazovan i neuk
nemaš pojma ni koje stavove zastupa vodstvo crkve kojoj pripadaš
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 7 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Guest Wed 9 Dec - 14:50

tre911 wrote:
deda wrote:
tre911 wrote:A ovo drugo o pederluku sam već pojasnio kako se retardacija širi putem medija i obiteljskog odgoja.
to ti nema veze sa zdravim razumom, vjeruješ u gluposti i magijske moći medija da širenjem ideja uzrokuju bolest kod djece izložene tim mislima
ako je tako onda ti je najbolje kod kakvog astrologa potražiti zaštitu od crne magije
O kojoj crnoj magiji stalno trakeljaš?? jebote objasnim ti na primjerima ti sereš o vješticama i sličnim pizdarijama. zašto u RH gpotovo 50% gasuje za milanovića iako su se skoro svi roditelji pobunili protiv gendera u školama? Što bi se dogodilo da su mediji to potencirali kroz zadnje dvije godine kao grijeh milanovića? Jel to crne magija?

pa to da misli/ideje mogu uzrokovati bolest, to ti se zove magija,
što nije jasno?
vjeruješ u magiju

onda ti je najbolje potražit zaštitu kod vračara

https://en.wikipedia.org/wiki/Magical_thinking
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 7 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by marcellus Wed 9 Dec - 14:52

udba wrote:Istina je na sredini, homoseksualac se postaje rođenjem

to je neoliberalna dogma i nije posve točna. Niti jedan ozbiljan psihijatar, uključujući američku udrugu psihijatara, onu koja je 1973 skinula pederluk s liste psihičkih bolesti, to ne smatra. Istina je da se o uzrocima pederluka ne zna ništa. Ali je posve sigurno da dječaci koji su bili zlostavljani od pedera u mladosti najčešće i sami postaju pederi kad odrastu, isto tako je sigurno da u militarističkim kulturama gdje se muški puno drže zajedno ima puno više pederluka. Naravno, netko se rodi u pogrešnom tijelu, to su greške Boga, tu se ne može ništa. Ono što APA tvrdi nije da se peder rađaš, jer se ljudska seksualnost razvija kroz odrastanje i odgoj i nije Bogom dana, ona nije neovisna od vanjskih utejecaja i nitko se ne rađa s razvijenom seksualnošću, nego da peder ne može puno toga uraditi da ne bude peder. 

Ali problem je što zakon dozvoljava promjenu spola, što u biti nije moguće (spol nije moguće stvarno promijeniti i postati spolno funkcionalna žena ili muškarac, samo nalik ženi ili muškarcu) ali ne dozvoljava onima koji žele promijeniti svoju seksualnost da to urade.

_________________
Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 7 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by marcellus Wed 9 Dec - 14:53

inače Služba je uvijek vješto koristila pederske sklonosti drugova, crvenjaka i disidenata kako bi ih držala za jaja i ucjenjivala

_________________
Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 7 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum