ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 9 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Guest 9/12/2015, 16:52

Eva wrote:
Le Roi Soleil wrote:
r_nevjesta wrote:da, evo npr. Hrvatska, 95% vjernika, većinom kršćana, skoro 20 godina desne vlasti i odmah sve med i mlijeko, idila :}

Treba vidjeti koliko Hrvata zadovoljava minimum tj. koliko ih ide na nedjeljne liturgije. A i tamo se može naći svakakvih bitanga, evo sam ja najbolji primjer.
Kaj ti nisi velečasni?

Taman posla Suspect vidim vratila si se iz Zg, ja nisam mrdao nigdje i zadovoljan sam odlukom.

Guest
Guest


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 9 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Guest 9/12/2015, 17:01

Kak si proveo vikend? Naš je bio dinamičan. ZG je lijepo ukrašen, sam magla je malo kvarila dojam i strašne gužve u prometu. Bila sam čak i na sajmu međunardnog kluba žena i potrošila na kocku 50 kn a dobila 0. No, u plemenite je svrhe pa ajde nekak sam to prežalila :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 9 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Guest 9/12/2015, 17:10

Eva wrote:
Kak si proveo vikend? Naš je bio dinamičan. ZG je lijepo ukrašen, sam magla je malo kvarila dojam i strašne gužve u prometu. Bila sam čak i na sajmu međunardnog kluba žena i potrošila na kocku 50 kn a dobila 0. No, u plemenite je svrhe pa ajde nekak sam to prežalila :clown

Subotu dijelom radno a nedjelju vani, i smrznuo se. Ni nova jakna nije pomogla, a nije nešto posebno puhalo.
Morat ću do Zagreba a ne da mi se :| ipak za Božić i Novu ne napuštam Beč.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 9 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Guest 9/12/2015, 17:14

Da, da, gotovo je bablje ljeto. Baš je fiško i prek dana sad već. Pa odi, to bar ni daleko, a nisu ni problemi na grani. Nama nisu čak ni pogledali dokumente, valjda djelujemo blago i miroljubivo 👅 A meni je ovaj period godine kad primam goste, svi vole doć u Beč i osjetit advent. Svekrva i njena sestra stižu ovaj vikend i ostaju do drugog, i onda do 23.12 svaki dan smo bukirani :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 9 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Guest 9/12/2015, 17:19

Auh, znam kako je to, doduše ne iz prve ruke, ali najbliži prijatelji svi redom imaju goste, te roditelji, te kumovi, prijatelji :joker:ja sam uspješno eskivirao druženja iako će me zapasti jedan božićni domjenak.
Nova će se sa zadovoljstvom proslaviti u internacionalnom krugu prijatelja, tome se čak i veselim.  santa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 9 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Guest 9/12/2015, 17:21

Već sam se navikla. Ma u stvari mi volimo primat goste, pogotovo moj muž, njemu ak u tjedan dana nitko ne bi ušel u stan, on bi već bio nervozan, to dok smo bili u ZG. Ovdje toga nema, dok ne dođu s juga naši. 👅 A mi smo uvijek za blagdane dole.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 9 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Guest 9/12/2015, 17:24

Pravi Dalmoš, imam ovdje jednog frenda isto takvog a žena mu već napola luda. Ja volim dozirat, lako me izbaci iz takta trka po gradu s gostima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 9 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Guest 9/12/2015, 17:35

Ja sam bila mudra, pa u ZG smo korisiti catering. Oš zvat deček na gledanje tekme, može, ali si naručite spizu, ja ne kuham iza 17 h vjera mi brani. 👅 Ma pošalješ ih same, mislim goste, nek se snalaze, pa tko preživi vrati ti se doma. Šalim se, prvi put tour de Vienna, a poslije istražuj kaj te zanima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 9 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Guest 9/12/2015, 17:47

deda wrote:Ja npr. ne mogu Rome smatrati sebi jednakima. Ti ako možeš onda eto budite braća u Kristu i živite dostojanstveno zajedno u miru i slozi.

Ništa ja tu ne tumačim, dano je crno na bijelo što piše. Svi su jednaki, imaju isti razum, istu narav isto podrjetlo.

Ta vjerovanja naravno nisu ni istinita ni točna, na prvi pogled je očito da svi ti ljudi i narodi nisu nimalo isti, ali dobro, s nerazumnima se ne isplati raspravljati.

U slične pizdarije vjeruju i makrsisti, samo su izostavili Krista.

A sve to počiva na negiranju stvarnosti, i isčekivanju ostvarenja neke obećane utopije.
To nema veze sa onim što si pričao o crkvi i nacionalnim državama. Crkva nigdje ne negira nacionalnost niti je dokida,dapače.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 9 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Guest 9/12/2015, 17:48

Tre, jel me voliš?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 9 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Guest 9/12/2015, 17:49

r_nevjesta wrote:
tre911 wrote:
Jasno je da bi svijet bio drastično drugačiji da je vaga na desnoj strani, jake nacionalne države, jaka nacionalna pripadnost, jaka obitelj kao osnova svakog društva, veći natalitet........
Zato i jesmo u pm jer nam ljevica i liberali kroje sudbinu.
da, evo npr. Hrvatska, 95% vjernika, većinom kršćana, skoro 20 godina desne vlasti i odmah sve med i mlijeko, idila :}
Isprani mozgovi su jedno, deklarativno izjašnjavanje kao katolik drugo a 45 godina komunizma i ispiranje mozgova treće.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 9 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Guest 9/12/2015, 17:52

Le Roi Soleil wrote:
tre911 wrote:
Gdje se to crkva zalaže za ukidanje nacija????

Katolička Crkva? Nigdje.

Dapače, potiče se individualnost svakog naroda upotrebom vlastitog jezika u liturgiji, brani se pravo države da štiti svoje granice, itd.

Jer kako krepko piše u Otkrivenju:

Potom vidjeh, i gle, veliko mnoštvo, kojega nije mogao nitko izbrojiti, od svakoga naroda i plemena i puka i jezika, gdje stoje pred prijestoljem i pred Janjetom, obučeni u bijele haljine, i palme u rukama njihovim.
:thumbup1 :beer
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 9 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Guest 9/12/2015, 17:53

Eva wrote:
Ja sam bila mudra, pa u ZG smo korisiti catering. Oš zvat deček na gledanje tekme, može, ali si naručite spizu, ja ne kuham iza 17 h vjera mi brani. 👅

king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 9 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Guest 9/12/2015, 17:54

r_nevjesta wrote:
deda wrote:onda šuti, budi pokoran božji sluga i sa svojom novom braćom i sestrama iz Afrike slavi gospodina
to the point
Pa ko slavi Gospodina nije problem, problem su ovi koji slave nešto drugo uz dinamit, rezanje glava,šerijat...a takve vi ljevičari i liberali puštate u eu i navijate za njih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 9 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Guest 9/12/2015, 17:56

Bila je, nažalost zatvorena je već par godina, jedna dobra konoba u Dugavama, Mizarola i obavljali su dostavu. Lijepo, ukusno i bez muke.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 9 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Guest 9/12/2015, 17:56

Eva wrote:Tre, jel me voliš?
Da, zašto pitaš?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 9 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Guest 9/12/2015, 17:59

tre911 wrote:
Eva wrote:Tre, jel me voliš?
Da, zašto pitaš?
Da provjerim jesi li kršćan. Ipak, jesi 👅
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 9 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Guest 9/12/2015, 18:03

Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:Tre, jel me voliš?
Da, zašto pitaš?
Da provjerim jesi li kršćan. Ipak, jesi 👅
Malo to više izgleda kao mater ludu kćer ali i to je ljubav :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 9 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Guest 9/12/2015, 18:12

tre911 wrote:
To nema veze sa onim što si pričao o crkvi i nacionalnim državama. Crkva nigdje ne negira nacionalnost niti je dokida,dapače.
tre911 wrote:
r_nevjesta wrote:
deda wrote:onda šuti, budi pokoran božji sluga i sa svojom novom braćom i sestrama iz Afrike slavi gospodina
to the point
Pa ko slavi Gospodina nije problem

Počni pripremati guzicu, jer ona će naučiti ono što ti glava odbija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 9 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Guest 9/12/2015, 18:14

deda wrote:
tre911 wrote:
r_nevjesta wrote:
deda wrote:onda šuti, budi pokoran božji sluga i sa svojom novom braćom i sestrama iz Afrike slavi gospodina
to the point
Pa ko slavi Gospodina nije problem

Počni pripremati guzicu, jer ona će naučiti ono što ti glava odbija.
Ajde oladi rekao sam ti, te gluposti drobi nekom drugome ako ne možeš normalno komunicirati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 9 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Guest 9/12/2015, 18:52

nema potrebe za dizanjem tenzija.

to što je tre katolik , neznači da je za trpačinu arapima kao što bi neki optužili katolike. 

to što je deda ateist neznači da je za trpačinu arapima kao što bi neki optužili ateiste.

bitno je da su vam ciljevi isti, ne želite islamizaciju društva, nema potrebe da se jedan -drugog optužuje i vrijeđa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera - Page 9 Empty Re: Facebook podrška Iličiću, rasistu gorem od Hitlera

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum