ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Ra 17/12/2020, 12:51

violator wrote:
kic wrote:

previše mi je malo foruma, taj post o abortusu je bio komentar na yt klip od Miltona Friedmana kad se još nije cijela moćna sveznadar ekipa okupila, prije svih tema, ne da mi se stalno vrtjeti priču unazad stvarno, dakle na tvoj post:

"Dakle, imamo monstruma koji bi svjesno zatirao vlastitu vrstu da mu nije propisanih kazni jer... Znanost ne valja. :)"

postoji kljucna razlika između: svjesnog ubijanja zigote ili kako god ti to vec zoves do 10tjedna trudnoce, i između sirenja gripe sto se svake zime događa i što se ne može zaustaviti potpuno i nošenje maski zapravo izgleda i povećava mogućnost širenja zaraze jer onda još manje čestice prolaze i sasvim sigurno te zaraze, o cemu je pisao Lauc npr, ne znam dal da mu vjerujem ali vecina janih ljudi koji gotovo stalno nose maske su se svejedno zarazili i sirili zarazu tako da sam mu naklonjen vjerovati..


To da ti je previse foruma tvrdis vec godinama pa si svejedno ovdje i pises o "principima".

Dakle, nepotrebna recenica.

Dalje, dosla sam u trenutku kad se pocelo govoriti o nepovredivosti ljudskog zivota i pozeljela malo prosiriti raspravu. Zasto si ti u jednom trenutku govora o pliskavicama skrenuo pricu na " pobacaj" (ovo tvoje obrazlozenje o yt klipu nije mi nikakvo obrazlozenje), samo ti znas.


Ali kad sam okrenula plocu i ja pa zaigrala tvojim nacinom, onda je nastao problem. Sad tu cvilis o tome kako sam te optuzila da zatires ljudsku vrstu. Nije ugodno, ha? :) S time da u ovakvoj situaciji nenosenje maski ugrozava daleko vise ljudskih zivota od zena koje odlaze na prekid trudnoce.


Btw, vec sam pojasnila da maske NISU svemirska odijela, da, i s maskom mozes pobrati virus, ALI... s maskom ne dolazi do full impacta, a to JEST razlika izmedju slabijih i jacih simptoma.

Usput, budi Svedjanin, a manje Hrvar pa se kreni cesce setati umjesto sto se bildas pred ekranom. ;)
Znam što te toliko raspigalo. 
Ono što on ne vidi da brani jednu slobodu, a drugu totalno negira i uopće mu nije jasno zašto ga "svi napadaju". :)


Sloboda ići kamo želiš, biti gdje želiš, ponašati se kako želiš je trenutno "ugrožena" jer se pokušava spriječiti ugrožavanje ljudskih života (rizičnih grupa) širenjem zaraze. 
Dakle, sloboda pojedinca je žrtvovana u korist kolektiva olitiga više pojedinaca. 

Kic je očito usvojio neke Abendove nebuloze što su stvarno slobode i prava, kao npr. da trebamo sami odlučiti želimo li svoju djecu slati u školu, jer su to naši potomci i mi i samo mi imamo pravo odlučiti o njihovoj budućnosti, ili da imamo pravo ubiti bilo koga tko nogom  samo stupi na naš posjed, a o ugrozi našeg tijela i života ne treba ni govoriti, to se poteže puška i ubija bez pitanja. 

A onda se raspišu o svetosti života, a poslije i o svetosti slobode.

Istovremeno te iste osobe koje toliko uzvise svetost života i svetost slobode i posjeda i vlasništva, osporavaju slobodu ženi da sama donese odluku o tome što će napraviti s neželjenom trudnoćom, zaboravljajući da je u pitanju njeno tijelo i njen potomak, a samim time i njeno pravo da o tome odlučuje ona, a ne mi. 

Tu sveto libertarijunstvo naglo nestaje, posteje se radikalni ljevičar i inzistira se na zabrani jednom pojednicu (ženi) da ugrozi drugog pojedinca (zametak). :)

Da, nedosljednost je licemjerna. 
Zato si mu to i napisala. 
S pravom. 

Ništa osobno Kic. Stvarno. Samo sam čitala što ste pisali zadnjih dana.

Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 17/12/2020, 13:00


ja to ništa ne razumijem priznajem, ali evo, u tijeku je moja prijavnica za klub sveznadara, i ako budem bio primljen (svete pliskavice molite za mene) znam da ću prestati postojati kao licemjer i da će sve biti maksimalno dosljedno onda u mene, o kako čekam.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 17/12/2020, 13:01

kic wrote:i biti mlak
pa ti i jesi mlakonja, pizdek. raspravljao bi uz konjak i cigare u klubu gentlemena odvojen od svake moguće emocije na nekom oblaku gdje je svaka tema k'o da se priča o lješnjacima. i onda cmizdrekaš kad ti se uputi gruba riječ tebi tak finom, kulturnom i načitanom (nabaci koju latinsku izreku nek se nađe)..i jebe ti se kad pogriješiš, otreseš to k'o drek sa cipela, pa argument da nije sve tak crno u šveCkoj bez obzira kaj imaju duplo više zaraženih i mrtvih k'o da nikad nije rečen, srkneš konjačić i praviš se mutav jer je sve stvar tvoje komocije, tebe se smeta i iebe dok trkeljaš gluposti a ti samo želiš srkat i vuć' dimove i da su svi u odijelima, pizdek i njegove kulise.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 17/12/2020, 13:04

ebenica wrote:
kic wrote:i biti mlak
pa ti i jesi mlakonja, pizdek. raspravljao bi uz konjak i cigare u klubu gentlemena odvojen od svake moguće emocije na nekom oblaku gdje je svaka tema k'o da se priča o lješnjacima. i onda cmizdrekaš kad ti se uputi gruba riječ tebi tak finom, kulturnom i načitanom (nabaci koju latinsku izreku nek se nađe)..i jebe ti se kad pogriješiš, otreseš to k'o drek sa cipela, pa argument da nije sve tak crno u šveCkoj bez obzira kaj imaju duplo više zaraženih i mrtvih k'o da nikad nije rečen, srkneš konjačić i praviš se mutav jer je sve stvar tvoje komocije, tebe se smeta i iebe dok trkeljaš gluposti a ti samo želiš srkat i vuć' dimove i da su svi u odijelima, pizdek i njegove kulise.

Švedska je 2,5 puta napučenija i većina živi na jugu gdje je gustoća prilično visoka..

Denkverbot - Page 37 6911117_orig
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 17/12/2020, 13:10

kic wrote:
venus wrote:Well, a koji bi bio razlog da ti meni uzmeš moj "spiritualno razvojni" način gledanja, kojeg btw. ja osobno volim jer mi je apsolutno jasan u mojoj glavi. 
I jasno mi je da moje oko nešto uhvati što drugom promakne jer sam se x puta uvjerila da lako hvatam "dijamante" koje netko zanemari i prođe. 
Isto tako, svjesna sam da će nekom drugom moj način gledanja biti žešći bullshit, a mene to ne dodiruje na osobnoj razini jer shvaćam da smo različiti. 

Međutoa, da npr. većina ili svi ovdje imaju na mene iste observacije tipa, npr. da se stalno opravdavam ili da sam agresivna, ja bi o tome razmislila jesam li. Razmislila bi zašto me drugi tako doživljavaju, koliko u tome ima moje prezentacije sebe ili slabijih komunikacijskih vještina. Hvala Bogu, dovoljno sam realna i introspektivna.
Također uvažavam tuđe mišljenje, čak i ako se s njime ne slažem i imam petlje da kažem u kom dijelu se ne slažem i da to elaboriram.

I ovo podcrtano, odnosno prekriženo zbog mog gušta. Tko smo to pobogu MI? Mi jurišnici, zločesti čopor krvavih očnjaka kontra tebe jadnog koji se teško braniš ili mi svi u Hrvatskoj, mi svi na planeti...? Uopćavanje i generaliziranje je u startu slab temelj za kvalitetnu diskusiju. 

I ovdje apsolutno podržavam kvalitetne provokacije koje imaju dobru motivaciju da razbiju zablude sugovornika koji se nemoćno bacaka ko dijete u plićaku umjesto da kvalitetno odgovori.

razbacujem se osobnim zamjenicama ko index vijestima o koroni- i tko njima i meni šta mere? :P

generaliziranje omogućava da dođemo do nekih prihvatljivih i primjenjivih zaključaka, ali isto tako ste svi skupa i protiv takve vrste raspravljanja kako vidim, još jedan vaš zajednički simptom-

sve se svodi na dojam očito, kic je dijete u plićaku koji nije sposoban kvalitetno odgovoriti i podržava zatiranje (doslovno zatiranje, ovo je Viola napisala za mene) života oko sebe, isto tako sam eugeničar itd (primijeti kako imam niz ovakvih epiteta dobivenih od vas, dok sam ja vama šta pisao, obrazloženja svog mišljenja samo?)

ma nebitno više-

Dok god raspravu držiš na osobnoj razini i "uvređen si", da, bacakaš se po plićaku. Kontriraj, ako treba psuj, fajtaj se. Bolje van nego nutra.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 17/12/2020, 13:13

kic wrote:
ebenica wrote:
kic wrote:i biti mlak
pa ti i jesi mlakonja, pizdek. raspravljao bi uz konjak i cigare u klubu gentlemena odvojen od svake moguće emocije na nekom oblaku gdje je svaka tema k'o da se priča o lješnjacima. i onda cmizdrekaš kad ti se uputi gruba riječ tebi tak finom, kulturnom i načitanom (nabaci koju latinsku izreku nek se nađe)..i jebe ti se kad pogriješiš, otreseš to k'o drek sa cipela, pa argument da nije sve tak crno u šveCkoj bez obzira kaj imaju duplo više zaraženih i mrtvih k'o da nikad nije rečen, srkneš konjačić i praviš se mutav jer je sve stvar tvoje komocije, tebe se smeta i iebe dok trkeljaš gluposti a ti samo želiš srkat i vuć' dimove i da su svi u odijelima, pizdek i njegove kulise.

Švedska je 2,5 puta napučenija i većina živi na jugu gdje je gustoća prilično visoka..

Denkverbot - Page 37 6911117_orig
više od četvrtine hr. populacije živi na jednom mjestu: zagreb + zagrebačka županija.
1245.6 p/km²
Answer: Grad Zagreb, Croatia (capital: Zagreb) - last known population is ≈ 798 400 (year 2014). This was 18.761% of total Croatia population. In this year, Grad Zagreb population density was 1245.6 p/km².
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 17/12/2020, 13:16

ebenica wrote:
kic wrote:
ebenica wrote:
kic wrote:i biti mlak
pa ti i jesi mlakonja, pizdek. raspravljao bi uz konjak i cigare u klubu gentlemena odvojen od svake moguće emocije na nekom oblaku gdje je svaka tema k'o da se priča o lješnjacima. i onda cmizdrekaš kad ti se uputi gruba riječ tebi tak finom, kulturnom i načitanom (nabaci koju latinsku izreku nek se nađe)..i jebe ti se kad pogriješiš, otreseš to k'o drek sa cipela, pa argument da nije sve tak crno u šveCkoj bez obzira kaj imaju duplo više zaraženih i mrtvih k'o da nikad nije rečen, srkneš konjačić i praviš se mutav jer je sve stvar tvoje komocije, tebe se smeta i iebe dok trkeljaš gluposti a ti samo želiš srkat i vuć' dimove i da su svi u odijelima, pizdek i njegove kulise.

Švedska je 2,5 puta napučenija i većina živi na jugu gdje je gustoća prilično visoka..

Denkverbot - Page 37 6911117_orig
više od četvrtine hr. populacije živi na jednom mjestu: zagreb + zagrebačka županija.
1245.6 p/km²
Answer: Grad Zagreb, Croatia (capital: Zagreb) - last known population is ≈ 798 400 (year 2014). This was 18.761% of total Croatia population. In this year, Grad Zagreb population density was 1245.6 p/km².

MALMO POPULATION DENSITY (31 December 2019) 4,049/km2
GOTHENBURG POPULATION DENSITY Population (2018/2019) 1,300/km2
STOCKHOLM Population (31 December 2019)
• Capital city 975,904
• Density 5,200/km2 (13,000/sq mi)
• Urban[6]
1,605,030
• Urban density 4,200/km2
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 17/12/2020, 13:22

venus wrote:Dok god raspravu držiš na osobnoj razini i "uvređen si", da, bacakaš se po plićaku. Kontriraj, ako treba psuj, fajtaj se. Bolje van nego nutra.

ma otkrio sam novi šaljivi stil to mi je zanimljivo, zahvaljujući njemu se nadam da se nećete svi uvrijediti unatoč vašem jasnom uvidu koliki sam licemjer, i tako dokazati svijetu da emocije i ljudskost žive, i da tolerancija može sve, samo ne drugačije mišljenje (ali to pomalo uviđam da nije dopušteno imati)
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 17/12/2020, 13:23

low resolution problem representation, low resolution solution

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 17/12/2020, 13:29

kic wrote:
ebenica wrote:
kic wrote:
ebenica wrote:
kic wrote:i biti mlak
pa ti i jesi mlakonja, pizdek. raspravljao bi uz konjak i cigare u klubu gentlemena odvojen od svake moguće emocije na nekom oblaku gdje je svaka tema k'o da se priča o lješnjacima. i onda cmizdrekaš kad ti se uputi gruba riječ tebi tak finom, kulturnom i načitanom (nabaci koju latinsku izreku nek se nađe)..i jebe ti se kad pogriješiš, otreseš to k'o drek sa cipela, pa argument da nije sve tak crno u šveCkoj bez obzira kaj imaju duplo više zaraženih i mrtvih k'o da nikad nije rečen, srkneš konjačić i praviš se mutav jer je sve stvar tvoje komocije, tebe se smeta i iebe dok trkeljaš gluposti a ti samo želiš srkat i vuć' dimove i da su svi u odijelima, pizdek i njegove kulise.

Švedska je 2,5 puta napučenija i većina živi na jugu gdje je gustoća prilično visoka..

Denkverbot - Page 37 6911117_orig
više od četvrtine hr. populacije živi na jednom mjestu: zagreb + zagrebačka županija.
1245.6 p/km²
Answer: Grad Zagreb, Croatia (capital: Zagreb) - last known population is ≈ 798 400 (year 2014). This was 18.761% of total Croatia population. In this year, Grad Zagreb population density was 1245.6 p/km².

MALMO POPULATION DENSITY (31 December 2019) 4,049/km2
GOTHENBURG POPULATION DENSITY Population (2018/2019)  1,300/km2
STOCKHOLM Population (31 December 2019)
• Capital city 975,904
• Density 5,200/km2 (13,000/sq mi)
• Urban[6]
1,605,030
• Urban density 4,200/km2
znači isto je, oni žive na jednom području i mi živimo u jednom gradu. ostalo je pustoš. i opet kak bi ti rekao oni su uspješni ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 17/12/2020, 13:31

aben wrote:low resolution problem representation, low resolution solution

wie bitte?

evo da nešto pitam, kaže Ra da se zalažem za slobodu svetosti života, ok.

i onda kaže kako sam tu slobodu svetosti života proširio na život od začeća ljudskog života - što je licemjerno u odnosu na ovo gornje  (kako točno?!)

i kaže Ra: " osporavaju slobodu ženi da sama donese odluku o tome što će napraviti s neželjenom trudnoćom, zaboravljajući da je u pitanju njeno tijelo i njen potomak, a samim time i njeno pravo da o tome odlučuje ona, a ne mi. "

dakle kao prvo, molim post gdje sam osporavao samostalnu odluku.

kic je samo pisao o tome što je filozofski ispravno i što smatram životno afirmativnim, a to je da začet život ne treba nasilno zaustavljati i ubijati, točka.

nadalje, samo još ovo da ponovom, smatram da je pogrešno sve svesti na odluku žene, jer se ništa ne pita ni oca, ni dijete, a oni, blago rečeno: sudjeluju u svemu tome lol

ne znam šta sam htio pitati ali evo, ne znam što je tu licemjerno, ali i da je licemjerno, ja i dalje držim ove pozicije-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Ra 17/12/2020, 14:05

kic wrote:
violator wrote:To da ti je previse foruma tvrdis vec godinama pa si svejedno ovdje i pises o "principima".

Dakle, nepotrebna recenica.

Dalje, dosla sam u trenutku kad se pocelo govoriti o nepovredivosti ljudskog zivota i pozeljela malo prosiriti raspravu. Zasto si ti u jednom trenutku govora o pliskavicama skrenuo pricu na " pobacaj" (ovo tvoje obrazlozenje o yt klipu nije mi nikakvo obrazlozenje), samo ti znas.


Ali kad sam okrenula plocu i ja pa zaigrala tvojim nacinom, onda je nastao problem. Sad tu cvilis o tome kako sam te optuzila da zatires ljudsku vrstu. Nije ugodno, ha? :) S time da u ovakvoj situaciji nenosenje maski ugrozava daleko vise ljudskih zivota od zena koje odlaze na prekid trudnoce.


Btw, vec sam pojasnila da maske NISU svemirska odijela, da, i s maskom mozes pobrati virus, ALI... s maskom ne dolazi do full impacta, a to JEST razlika izmedju slabijih i jacih simptoma.

Usput, budi Svedjanin, a manje Hrvar pa se kreni cesce setati umjesto sto se bildas pred ekranom. ;)

evo gledao sam u more pola sata na pauzi i nešto kontam kontam, i dokonto ja da odustanem od samostalnog razmišljanja !

i zato pišem ti ovo pismo kao PRIJAVNICU za klub sveznadara

naime, zahvaljujući uvidima vas i ostalih forumaša uviđam da su stvari jednostavne, žena ako odluči do 10 tjedna može dati odstraniti fetus, a ako ne odluči onda se taj fetus može i roditi; i ni u kom slučaju neću više pomisliti da se radi o nekakvom zatiranju - iako nigdje nisam ni napisao da se radi o zatiranju; isto tako svaki zaključak se konvenziocnalistički i znanstveno mora maksimalno proširiti kako bi vidjeli da li se uklapa s emocionalnim mišljenjima nas sveznadara, jer kako bi inače ustanovili je li nešto ispravno ili nije, zahvaljujući uvidima kolege vidim sada da samo treba ponekad opsovati, reći nekome da je glup i nehuman, eugeničar, zatirač, drvena marija isl puno gore prostote (još nisam dovoljna napredan za njih) - da bi se kvalificirao za humanost: vrijeđanje = humanost, pokušavam to naučiti još; isto tako, neću više odstupati od zadanih programa i savjeta vrlo važnih demokratskih tijela koje se žele miješati u svaku poru ljudskog života, zatvarajući čitave gospodarske grane i ograničavaju ljudsko kretanje, potpuno opravdano i s potpunim objašnjenima nama sveznadarima ali ostalima očigledno ne (bože izbavi ih iz neznadarskog grijeha), jer je vrlo očigledno da ljudi ne znaju voditi svoj život, da ne znaju brisati svoj nos i ležati bolesni doma, te da svakako moramo dopustiti i pozdraviti uskakanje u ljudske živote jer to je jedini način da preživimo od pandemije koja izgleda uzima podjednako života kao i svake zime, ali ovaj put poklanjamo pažnju i pratimo to pomno pa je sve drugačije i sve je strašno kao prvi put, znači dopuštam silovanje svog mozga datim uputama neupitnih autoriteta koji reagiraju na temelju: straha, panike i emocija, bez dubljih i jasnih objašnjenja, i više neću bildati svoju samovažnost ni ego razmišljanjima koji ne vode nigdje osim svađom sa svima vama, jer očito to ne podnosim a i cijela zajednica pati od nehomogenosti, a čemu? kad mogu lijepo slušati i biti mlak, lagan i bezbrižan.. ima drugih da brinu brigu pa da.

zahvaljujem na pažnji, u nadi pozitivnog odgovora ovoj pristupnici, vaš Neznadar.
Djizs Kic shvaćaš li ti uopće koliko uvrijeđeno djeluješ? :| 

Violator zna biti izravna i nije ugodno čitati njenu kritiku, ali ti uopće ni ne čitaš što ti stvarno pokušava reći, samo se braniš i braniš i nije ti jasno zašto te napada baš ona. Čak i ne pokušavaš razmisliti o drugačijem stavu (bez obzira što ćeš zadržati svoj). Za ostale ti nije toliko bitno, ali zašto ona? 

Napada te jer joj nije jasno da ne vidiš kako imaš totalno različit stav o jednakim stvarima. 

Možda si i ti pao u njenim očima kao što je Brend pao u tvojim :P
Mislim to o padanju u očima zbog stava o Koroni mi je bilo smiješno. Sorry :D

Prva Noorka i ja imamo totalno različite stavove o većini stvari o kojima pišemo, ali je ništa manje ne cijenim zbog te različitosti. 


Boldano:
Nisi napisao da se radi o zatiranju, ali nisi ni trebao. Video koji si stavio (cura koja pocupkuje prema bolnici) je to rekao umjesto tebe i ab prikazuje kao ženski hir.
A nije. 
I meni je onaj video djelovao uvredljivo, ali nisam reagirala jer mislim da nisi pokvareno smeće koje bi namjerno vrijeđalo bilo koga. 
Stavio si ga ne misleći da si njime zapravo osudio i uvrijedio sve žene.  

Muka je kad trebamo izvaditi bolestan zub, možeš misliti kako je ženi donijeti odluku da joj netko struže po utrobi i vadi vani dio nje? 
Misliš li doista da je to tek hir? Misliš li da se s lakoćom donose takve odluke? Da su žene te ubice i monstrumi koji zatiru svoju vrstu? 
Što bi tek mogli reći o zatiranju vlastite vrste silnim ratovima koji se pokreću zbog  muškog dokazivanja tko ima veći pimpek? 


Misliš li stvarno da treba uskratiti slobodu ženi da sama o tome odluči? Misliš da umjesto nje treba odlučiti netko drugi, tj da odluku ne bi smjela donijeti sama, nego bi trebao partner koji joj je napravio dijete ili njena obitelj? 
Ne mislim da je on nebitan, ali zadnju i konačnu odluku ima žena, a to ti je napisala i Violator. 

Kad bismo prisilili neku osobu da devet mjeseci, samo pola sata dnevno, nosi nešto u sebi (što ne želi) bili bismo fašisti, sadisti, ali se bez imalo dvoumljenja složite s idejom da se ženu prisiliti da u sebi nosi 9 mjeseci, rodi i onda da to dijete stavi u neki dom, kako bi bilo na raspolaganju nekom tko će ga voljeti i željeti i manje od biološkog roditelja. Je li itko od pristalica te prisile spreman usvojiti dijete za čija prava se tako grčevito borite oduzimajući pravo onom tko o tome treba odlučiti i nositi se s posljedicama svoje odluke. 

Moralno, nemoralno, o tome se može raspravljati, sviđalo se to nekima ili ne, ali žena u SVOM tijelu ima plod, ona je ta koja tog trenutka svojim tijelom hrani taj plod, ona je ta koja je direktno povezana s onim o čemu odlučuje i ima najveće pravo na tu odluku. 
I ako se već busamo naprednim pravima vlasništva i posjeda i kurcapalca, pa nam je pravo na posjed njive i konobe sveto i nepovredivo, odakle ideja da bi ženama pravo na upravljanjem vlastitim tijelom trebalo oduzeti? Zašto? 
Jesmo li opet došle u poziciju biti manje vrijedne od njive i šufita?

Ne, nisam za pobačaj kao kontracepciju, nisam za pobačaj nakon 10. tjedna, ali nisam ni za tretiranje žena kao živine koja nema pravo raspolaganja čak ni onom minimalnom slobodom koju bi svaki čovjek trebao imati i jedinim što doista pripada samo njemu - svojim tijelom. 


Da, u jednom si stvarno u pravu, ne moramo se i vrijeđati dok o nečem raspravljamo.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor 17/12/2020, 14:24

aben wrote:to ti ka nihilius, njega su potirali u podrum:)

al aj, svak imo svoj breaking point. u filmu sinoć, svi su akteri bili kupljeni, čak je i giorgio bi pred pucanjen, i bi bi puko da mu žena ni napokon dola podršku.
i mene se lako kupi, jo recimo ne morin kontrirati zgodnim ženami...ona s promuklim glasom u petom danu, kaja s nogama....its life
nihilius se u podrum sakrio sam, bilo ga je sram neuspjelog švedskog modela kojeg je mjesecima zagovarao

a jesi primijetio da nema ni mutavog, taj je ošo u brda i ne miče se

Last visit : 21/11/2020, 19:49 :(

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Ra 17/12/2020, 14:29

kic wrote:
aben wrote:low resolution problem representation, low resolution solution

wie bitte?

evo da nešto pitam, kaže Ra da se zalažem za slobodu svetosti života, ok.

i onda kaže kako sam tu slobodu svetosti života proširio na život od začeća ljudskog života - što je licemjerno u odnosu na ovo gornje  (kako točno?!)

i kaže Ra: " osporavaju slobodu ženi da sama donese odluku o tome što će napraviti s neželjenom trudnoćom, zaboravljajući da je u pitanju njeno tijelo i njen potomak, a samim time i njeno pravo da o tome odlučuje ona, a ne mi. "

dakle kao prvo, molim post gdje sam osporavao samostalnu odluku.

kic je samo pisao o tome što je filozofski ispravno i što smatram životno afirmativnim, a to je da začet život ne treba nasilno zaustavljati i ubijati, točka.

nadalje, samo još ovo da ponovom, smatram da je pogrešno sve svesti na odluku žene, jer se ništa ne pita ni oca, ni dijete, a oni, blago rečeno: sudjeluju u svemu tome lol

ne znam šta sam htio pitati ali evo, ne znam što je tu licemjerno, ali i da je licemjerno, ja i dalje držim ove pozicije-
Da, ti i Abend ste pisali o svetosti. Mi smo čitali, ali su se uključili samo ebenica i Violator.

Imaš screenshot posta koji ti je Violator već stavila.
Imaš video koji si postavio kao odgovor njoj (to mogu potražiti, cura koja pocupkuje) 
Violator ti je rekla da žena ima zadnju riječ, nisi se složio (i to mogu potražiti)
I evo opet isto ponavljaš, a tražiš da ti nađem post. :p
Da, ne pita se. U takvim situacijama se pita onog tko je direktno u tome i bez koga se ne može realizirati trudnoća do kraja-ženu. 

Ne pita se ni ljude koji su pogođeni ratovima kad se recimo američkom mudonji digne pimpek da pokaže koliko je USA moćna sila, pa ne vidim da se itko zbog toga usplahirio i tražio zabranu odlučivanja. 
Otac se može uključiti u odlučivanje, ali krajnja i zadnja odluka treba i mora ostati na ženi. Već sam opisala zašto u prethodnim postovima, da ne ponavljam. 

Licemjerno je boriti se za slobodu pojedinaca koji su ugroženi sustavom tj. moraju ograničiti neke sitne slobodice (to ti je Brend pokušao objasniti), jer je to ona sloboda koja se tiče nas samih i ne ide nam u prilog pa se zalažemo za slobodu, a istovremeno prezreti (čak podržavati) činjenicu da se nekoj osobi (ženi) oduzima pravo slobode da odluči sama o svom tijelu i svom potomku (što ti je Violator objašnjavala).

Ne znam što ti smatraš licemjerjem, ali meni je ovo prilagođeno veličanje važnosti slobode upravo to. 

I nema veze, ako je to tvoj stav i ako ga ja smatram licemjernim, ne moraš biti uvrijeđen kad ti kažem da je licemjeran, jer je to tvoj stav koji ne možeš ili ne želiš mijenjati. 
Zbog njega nećeš pasti ili porasti u mojim očima. :)
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 17/12/2020, 14:40

kic wrote: smatram da je pogrešno sve svesti na odluku žene, jer se ništa ne pita ni oca, ni dijete, a oni, blago rečeno: sudjeluju u svemu tome lol
-
po tko zna koji put pišeš jedno te isto usrano sranje, od kud ti ta jebena teza da svi muškarci žele djecu ali ih te kurvetine ništa ne pitaju nego odmah ubijaju?
od kud si jebote došao do tog zaključka? što ako u većini abortusa sudjeluju i muškarci sa svojim odlukama? koga onda treba pitat? crkvu? markićku? tebe? abena?

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Ra 17/12/2020, 14:53

ebenica wrote:
kic wrote: smatram da je pogrešno sve svesti na odluku žene, jer se ništa ne pita ni oca, ni dijete, a oni, blago rečeno: sudjeluju u svemu tome lol
-
po tko zna koji put pišeš jedno te isto usrano sranje, od kud ti ta jebena teza da svi muškarci žele djecu ali ih te kurvetine ništa ne pitaju nego odmah ubijaju?
od kud si jebote došao do tog zaključka? što ako u većini abortusa sudjeluju i muškarci sa svojim odlukama? koga onda treba pitat? crkvu? markićku? tebe? abena?

:D 
Bilo koga samo da sama ne odlučuje o tome. Točka.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 17/12/2020, 14:57

kic wrote:
aben wrote:low resolution problem representation, low resolution solution

wie bitte?

problijem se more sagljedati s bilokakovoon razlučljivosti;
švecka imo duplo manje oboljelih,
ali imo duplo više mesta,
ali koncentrironibsu u štokholmu,
ali i hrvati su u zagrebu,
ali oni imaju manje vlage,
ali mi imomo više vitamina d
ali oni imaju kulturu distance
ali mi imomo jači lockdown

ali unatoč svemu tomu, rješenje je jednostavno i stožer ga bes problema more formirati

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 17/12/2020, 15:00

Noor wrote:
aben wrote:to ti ka nihilius, njega su potirali u podrum:)

al aj, svak imo svoj breaking point. u filmu sinoć, svi su akteri bili kupljeni, čak je i giorgio bi pred pucanjen, i bi bi puko da mu žena ni napokon dola podršku.
i mene se lako kupi, jo recimo ne morin kontrirati zgodnim ženami...ona s promuklim glasom u petom danu, kaja s nogama....its life
nihilius se u podrum sakrio sam, bilo ga je sram neuspjelog švedskog modela kojeg je mjesecima zagovarao

a jesi primijetio da nema ni mutavog, taj je ošo u brda i ne miče se

Last visit : 21/11/2020, 19:49 :(
koliko sun jo isčito, sun se kalo u podrum ali ne jer ga je srun pogrjeske, nego ga je srun ča ga se progašavalo ubojicom.

a mutavi, to još tribo viti di je. možda je čovik umra.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 17/12/2020, 15:07

uz dužno poštovanje, Ra, ne mislim više pisati, hvala.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 17/12/2020, 15:30

nemo cenzure do autocenzure:)
you ve been silenced:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 17/12/2020, 17:19

Ra, badava si krecila. :x

To ce si samo pribrojiti emotivnim ispadima neistomisljenika za razliku od njegovih "filozofski ispravnih" razmisljanja.


Evo jedan tekstic koji vise spada na temu o pticama, no moram nastaviti s iracionalnim postovima.


---


The nurse who took this picture had written:


"It has been 23 days since this patient arrived at the hospital and during these 23 days no one from his family came to ask about his health. But a pigeon comes every 2 days and sits on his bed. It stays for a while and then flies high in the sky. We later found out that the man sat every day on the park bench and fed the pigeons including this particular pigeon. People forgot, but the bird did not."

Denkverbot - Page 37 Fb_img19
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum