ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovo je neki drugi svijet

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Ovo je neki drugi svijet - Page 4 Empty Re: Ovo je neki drugi svijet

Post by Guest Sun 8 Nov - 12:51

aben wrote:
melkior wrote:Svećenici, popovi i imami su hrpa poremećenih pedera koji vole mlade dečkiće a žene drže kao roblje, i koji teže apsolutnoj vlasti, odnosno vlasti nad ljudskim dušama. Ono što Donald Trump predstavlja u kapitalizmu, to oni predstavljaju u vjerskoj i duhovnoj sferi. Sve religije su ogavne, a islam je najgora od svih.

to ti je svetac- razina. al ok, kako oćeš.
e sad..moras ti meni "vratiti" sto sam razgolio istinu..da su te srbi zlostavljali..umno i..hmmm..tjelesno,dok si bijo mali...ali i poslije.. :cleanteeth

Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo je neki drugi svijet - Page 4 Empty Re: Ovo je neki drugi svijet

Post by melkior Sun 8 Nov - 13:35

Legendovich wrote:
aben wrote:
melkior wrote:Svećenici, popovi i imami su hrpa poremećenih pedera koji vole mlade dečkiće a žene drže kao roblje, i koji teže apsolutnoj vlasti, odnosno vlasti nad ljudskim dušama. Ono što Donald Trump predstavlja u kapitalizmu, to oni predstavljaju u vjerskoj i duhovnoj sferi. Sve religije su ogavne, a islam je najgora od svih.

to ti je svetac- razina. al ok, kako oćeš.
e sad..moras ti meni "vratiti" sto sam razgolio istinu..da su te srbi zlostavljali..umno i..hmmm..tjelesno,dok si bijo mali...ali i poslije.. :cleanteeth
Ma on ti je nepopravljiv cinik.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Ovo je neki drugi svijet - Page 4 Empty Re: Ovo je neki drugi svijet

Post by Guest Sun 8 Nov - 13:41

melkior wrote:
Legendovich wrote:
aben wrote:
melkior wrote:Svećenici, popovi i imami su hrpa poremećenih pedera koji vole mlade dečkiće a žene drže kao roblje, i koji teže apsolutnoj vlasti, odnosno vlasti nad ljudskim dušama. Ono što Donald Trump predstavlja u kapitalizmu, to oni predstavljaju u vjerskoj i duhovnoj sferi. Sve religije su ogavne, a islam je najgora od svih.

to ti je svetac- razina. al ok, kako oćeš.
e sad..moras ti meni "vratiti" sto sam razgolio istinu..da su te srbi zlostavljali..umno i..hmmm..tjelesno,dok si bijo mali...ali i poslije.. :cleanteeth
Ma on ti je nepopravljiv cinik.
ma znam,nije Aben losh..dapace... :tu :tu :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo je neki drugi svijet - Page 4 Empty Re: Ovo je neki drugi svijet

Post by melkior Sun 8 Nov - 13:48

melkior wrote:
melkior wrote:
prckov wrote:
aben wrote:nemo politike, veliš..

ma ima, al moras rrazumit covika
nekad mu i ona druga glova razmislja
Živimo u svijetu u kojem je apsolutno sve ispolitizirano, btw, cura više ne nosi hijab. Nisam više siguran je li to više vjerski ili politički skandal!? Cura u epizodi kako ti radikalni desničari mogu sjebat nastup u Voice-u.
Da ponovimo gradivo, ovom anđelu optuženom da propagira islamski terorizam:

Zašto u suštini ova tema nije politička? Jer gotovo već uobičajenom prostakluku i vulgarnosti Zapada te toksičnosti islama kao religije pretpostavlja sirijsku princezu dostojnu hollywoodske, Disneyeve bajke o prinčevima, princezama i Orijentu...To nije priča o Allahu i njegovom proroku Muhammedu, nego o letećem ćilimu  :popcorn
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Ovo je neki drugi svijet - Page 4 Empty Re: Ovo je neki drugi svijet

Post by melkior Sun 8 Nov - 13:52

melkior wrote:
melkior wrote:
melkior wrote:
prckov wrote:
aben wrote:nemo politike, veliš..

ma ima, al moras rrazumit covika
nekad mu i ona druga glova razmislja
Živimo u svijetu u kojem je apsolutno sve ispolitizirano, btw, cura više ne nosi hijab. Nisam više siguran je li to više vjerski ili politički skandal!? Cura u epizodi kako ti radikalni desničari mogu sjebat nastup u Voice-u.
Da ponovimo gradivo, ovom anđelu optuženom da propagira islamski terorizam:

Zašto u suštini ova tema nije politička? Jer gotovo već uobičajenom prostakluku i vulgarnosti Zapada te toksičnosti islama kao religije pretpostavlja sirijsku princezu dostojnu hollywoodske, Disneyeve bajke o prinčevima, princezama i Orijentu...To nije priča o Allahu i njegovom proroku Muhammedu, nego o letećem ćilimu  :popcorn
To je priča o Istoku koji osvaja Zapad, zamotanom ljepoticom u čilim koji odmotava zapadni osvajač, to je u suštini priča o Cezaru i Kleopatri, samo sa sirijskom princezom u glavnoj ulozi, ali ovaj put su uloge izmijenjene: nije Cezar pokorio Egipat, nego je Sirija pokorila Rim   Ovo je neki drugi svijet - Page 4 1f60d
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Ovo je neki drugi svijet - Page 4 Empty Re: Ovo je neki drugi svijet

Post by Guest Sun 8 Nov - 13:52

Dude..ti si se zaljubijo.. :love :love :love..neka neka,dobro je to.. :tu :tu :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo je neki drugi svijet - Page 4 Empty Re: Ovo je neki drugi svijet

Post by melkior Sun 8 Nov - 13:58

Povijesni fakt: Cezar se s Kleopatrom provozao kočijom u svom trijumfu ulicama Rima, izazivajući divljenje senatora i građana, nikome nije palo na pamet optužiti ga za ne znam, kulturnu i vjersku kolonizaciju od strane primitivnih barbara iz Afrike :chiefi
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Ovo je neki drugi svijet - Page 4 Empty Re: Ovo je neki drugi svijet

Post by melkior Sun 8 Nov - 14:30

Legendovich wrote:Dude..ti si se zaljubijo.. :love :love :love..neka neka,dobro je to.. :tu :tu :tu
Najjači mi je komentar: ima li ona legalni oružni list za te oči i osmijeh?  :sherlock
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Ovo je neki drugi svijet - Page 4 Empty Re: Ovo je neki drugi svijet

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum