ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovo je neki drugi svijet

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Ovo je neki drugi svijet - Page 2 Empty Re: Ovo je neki drugi svijet

Post by melkior 7/11/2020, 17:24

Ovo je neki drugi svijet - Page 2 Mennel-Ibtissem-The-Voice-caused-a-sensation-in-a-transparent.img

Ovo je neki drugi svijet - Page 2 Maxresdefault

Ovo je neki drugi svijet - Page 2 Kt5n9y8mit151

Ovo je neki drugi svijet - Page 2 Mennel-ibtissem-the-voice-la-chanteuse-adresse-une-lettre-ouverte-a-ses-detracteurs


Ovo je neki drugi svijet - Page 2 Images?q=tbn%3AANd9GcTQgkzPSIIeYw4eESFqT4L1S8gftAhV0H73yw&usqp=CAU

Ovo je neki drugi svijet - Page 2 Mennel_ibtissem

melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Ovo je neki drugi svijet - Page 2 Empty Re: Ovo je neki drugi svijet

Post by melkior 7/11/2020, 17:27

Ovo je neki drugi svijet - Page 2 Hqdefault


Ovo je neki drugi svijet - Page 2 Capture-d%E2%80%99e%CC%81cran-2018-02-06-a%CC%80-16.04.24
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Ovo je neki drugi svijet - Page 2 Empty Re: Ovo je neki drugi svijet

Post by melkior 7/11/2020, 17:36

Ovo je neki drugi svijet - Page 2 Media-GRGQG-GFSSSRQQ-GFPPL-GLQRXG-GFSSRXRWPL-LLPXR-GFSSRGXSLWXG-X-GQGFRFSFPG

Ovo je neki drugi svijet - Page 2 Eva-green-kingdom-of-heaven-2005-T034YM

Ovo je neki drugi svijet - Page 2 2e21e39bf2af4a2ddb1bde54f5ad0158


Ovo je neki drugi svijet - Page 2 260a5afb9d66952d9105afba75d0c3c9
Ovo je neki drugi svijet - Page 2 99-990872_eva-green-kingdom-of-heaven-wallpaper-kingdom-of

Ovo je neki drugi svijet - Page 2 5b42fa5cd30bd8913050d4bac103e17a
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Ovo je neki drugi svijet - Page 2 Empty Re: Ovo je neki drugi svijet

Post by melkior 7/11/2020, 17:37

Ovo je neki drugi svijet - Page 2 88e290038f3f200e5002d3c668567a93

Ovo je neki drugi svijet - Page 2 227b6568befc1bc67fcba5b220719b66

Ovo je neki drugi svijet - Page 2 F68088b60ee942934a3d8c36300a1aeb

Ovo je neki drugi svijet - Page 2 PwKELl
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Ovo je neki drugi svijet - Page 2 Empty Re: Ovo je neki drugi svijet

Post by aben 7/11/2020, 17:58

nemo politike, veliš..

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Ovo je neki drugi svijet - Page 2 Empty Re: Ovo je neki drugi svijet

Post by mutava baštarda 7/11/2020, 17:59

aben wrote:
melkior wrote:
aben wrote:da ni politika, a za jarca:)
Ma kakva politika, ovo je jače od američkih izbora, da padneš na dupe  :ashamed

muslimanka pivo kršćansku pismu, bradata žinska pivi u haljini i vidi joj se pinac, sve su to apolitične stvori...
nije politika ni kada sirijska opozicija popizdi na babojeba zbog muhameda nego se radi o šumu u međureligijskim odnosima...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ovo je neki drugi svijet - Page 2 Empty Re: Ovo je neki drugi svijet

Post by melkior 7/11/2020, 18:18

aben wrote:nemo politike, veliš..
Gdje prestaje politika a počinje ljudskost?
Gdje prestaje religija a počinje ljudskost?
Btw, cura je izjavila da više neće nositi hijab, a priložene fotografije to i potvrđuju. Nosila hijab ili ne, već je unaprijed osuđena, samo što ju sad više ne osuđuju zapadnjaci nego njeni, muslimani.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Ovo je neki drugi svijet - Page 2 Empty Re: Ovo je neki drugi svijet

Post by aben 7/11/2020, 18:32

melkior wrote:
aben wrote:nemo politike, veliš..
Gdje prestaje politika a počinje ljudskost?
Gdje prestaje religija a počinje ljudskost?
Btw, cura je izjavila da više neće nositi hijab, a priložene fotografije to i potvrđuju. Nosila hijab ili ne, već je unaprijed osuđena, samo što ju sad više ne osuđuju zapadnjaci nego njeni, muslimani.

ćo,
razumin da ti se žinska svidjo, ali nisi braindead ako si se užgo.
ljudskost i politika nisu stvori na istoj osi, pa da moreš pitati di jedno prestaje a drugo počinje

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


prckov likes this post

Back to top Go down

Ovo je neki drugi svijet - Page 2 Empty Re: Ovo je neki drugi svijet

Post by Guest 7/11/2020, 18:32

Pa udomi je jebote melk.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo je neki drugi svijet - Page 2 Empty Re: Ovo je neki drugi svijet

Post by melkior 7/11/2020, 18:38

aben wrote:
melkior wrote:
aben wrote:nemo politike, veliš..
Gdje prestaje politika a počinje ljudskost?
Gdje prestaje religija a počinje ljudskost?
Btw, cura je izjavila da više neće nositi hijab, a priložene fotografije to i potvrđuju. Nosila hijab ili ne, već je unaprijed osuđena, samo što ju sad više ne osuđuju zapadnjaci nego njeni, muslimani.

ćo,
razumin da ti se žinska svidjo, ali nisi braindead ako si se užgo.
ljudskost i politika nisu stvori na istoj osi, pa da moreš pitati di jedno prestaje a drugo počinje
Pa ja sam prije tjedan dana na ovom istom forumu pisao da treba baciti neutronsku bombu na Ankaru, a atomsku na Riyad, Mekkhu, Medinu te na Islamabad. Masovno uništenje islama.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Ovo je neki drugi svijet - Page 2 Empty Re: Ovo je neki drugi svijet

Post by melkior 7/11/2020, 18:39

aben wrote:
melkior wrote:
aben wrote:nemo politike, veliš..
Gdje prestaje politika a počinje ljudskost?
Gdje prestaje religija a počinje ljudskost?
Btw, cura je izjavila da više neće nositi hijab, a priložene fotografije to i potvrđuju. Nosila hijab ili ne, već je unaprijed osuđena, samo što ju sad više ne osuđuju zapadnjaci nego njeni, muslimani.

ćo,
razumin da ti se žinska svidjo, ali nisi braindead ako si se užgo.
ljudskost i politika nisu stvori na istoj osi, pa da moreš pitati di jedno prestaje a drugo počinje
Pa ok, ako ti na ovoj temi ne vidiš ljudskost, onda mislim stvarno  No
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Ovo je neki drugi svijet - Page 2 Empty Re: Ovo je neki drugi svijet

Post by Guest 7/11/2020, 18:43

aben ne zna st oje ljuckost..odrastao je uzgradi punoj srbskih oficira i policajaca,prije Deera..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo je neki drugi svijet - Page 2 Empty Re: Ovo je neki drugi svijet

Post by melkior 7/11/2020, 18:44

Legendovich wrote:aben ne zna st oje ljuckost..odrastao je uzgradi punoj srbskih oficira i policajaca,prije Deera..
A, onda tu nema pomoći  pale
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Ovo je neki drugi svijet - Page 2 Empty Re: Ovo je neki drugi svijet

Post by Guest 7/11/2020, 18:50

melkior wrote:
Legendovich wrote:aben ne zna st oje ljuckost..odrastao je uzgradi punoj srbskih oficira i policajaca,prije Deera..
A, onda tu nema pomoći  pale
confused
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo je neki drugi svijet - Page 2 Empty Re: Ovo je neki drugi svijet

Post by melkior 7/11/2020, 18:51

Međutim, ova reakcija na njeno sudjelovanje u Voice-u mi daje više materijala za razmišljanje: boji li se zapadni svijet više Boga ili islama ili religije općenito? I je li uopće sposoban razdvojiti jedno od drugog? U suštini, ovo nije trebala biti politička tema, ali nisam znao kad sam postavljao temu da je na kraju ona sama postala žrtva politike. Politike ili kulturne netrpeljivosti?  Suspect Islam u stvari podsjeća Zapad na ono od čega podsvjesno želi pobjeći; Boga. Curu su zapravo u Francuskoj optužili za islamizaciju i podršku terorizmu. Sad se vratite na Voice i pogledajte video još jednom, ona je sve, samo ne terorist...
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Ovo je neki drugi svijet - Page 2 Empty Re: Ovo je neki drugi svijet

Post by melkior 7/11/2020, 18:56

melkior wrote:Međutim, ova reakcija na njeno sudjelovanje u Voice-u mi daje više materijala za razmišljanje: boji li se zapadni svijet više Boga ili islama ili religije općenito? I je li uopće sposoban razdvojiti jedno od drugog? U suštini, ovo nije trebala biti politička tema, ali nisam znao kad sam postavljao temu da je na kraju ona sama postala žrtva politike. Politike ili kulturne netrpeljivosti?  Suspect Islam u stvari podsjeća Zapad na ono od čega podsvjesno želi pobjeći; Boga. Curu su zapravo u Francuskoj optužili za islamizaciju i podršku terorizmu. Sad se vratite na Voice i pogledajte video još jednom, ona je sve, samo ne terorist...
Svakako cura iskače iz svih razumnih normativnih okvira predvidljivosti, ali to joj je jebeni PLUS  :tu
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Ovo je neki drugi svijet - Page 2 Empty Re: Ovo je neki drugi svijet

Post by Guest 7/11/2020, 18:56

Ne znam bash..Islamdžije su vrlo prijetvorni..

evo jucerasnji slucaj..poznam jednog Turcina,koji se ponasa,manifestira,izgleda svakako samo ne kao Turcin..vedra lica,uvijek nasmijan kao konjusna,veseo,za drustvo i zabavu...

i trtljamo tako..kadli tema ratovi..

i ispuca on..Da Svabija i turska zarate,ne bi on,a niti one koje zna bjezali vanka..nego.." javili bi mi Eroganu da posalje oruzje,i ubijali svabe.."...ne znam..ne vjerujem ja uopce islamdžijama..
dakle,nemaju oni niti straha sto ih je vise o deset puta manje nego svaba...popicilo bi se to i raskupusali svabiju samo tako..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo je neki drugi svijet - Page 2 Empty Re: Ovo je neki drugi svijet

Post by melkior 7/11/2020, 19:00

Legendovich wrote:Ne znam bash..Islamdžije su vrlo prijetvorni..

evo jucerasnji slucaj..poznam jednog Turcina,koji se ponasa,manifestira,izgleda svakako samo ne kao Turcin..vedra lica,uvijek nasmijan kao konjusna,veseo,za drustvo i zabavu...

i trtljamo tako..kadli tema ratovi..

i ispuca on..Da Svabija i turska zarate,ne bi on,a niti one koje zna bjezali vanka..nego.." javili bi mi Eroganu da posalje oruzje,i ubijali svabe.."...ne znam..ne vjerujem ja uopce islamdžijama..
dakle,nemaju oni niti straha sto ih je vise o deset puta manje nego svaba...popicilo bi se to i raskupusali svabiju samo tako..
Nisi ga pitao jel bi ratovao na strani Turske zato što je musliman ili zato što je Turčin?
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Ovo je neki drugi svijet - Page 2 Empty Re: Ovo je neki drugi svijet

Post by aben 7/11/2020, 19:01

melkior wrote:Međutim, ova reakcija na njeno sudjelovanje u Voice-u mi daje više materijala za razmišljanje: boji li se zapadni svijet više Boga ili islama ili religije općenito? I je li uopće sposoban razdvojiti jedno od drugog? U suštini, ovo nije trebala biti politička tema, ali nisam znao kad sam postavljao temu da je na kraju ona sama postala žrtva politike. Politike ili kulturne netrpeljivosti?  Suspect Islam u stvari podsjeća Zapad na ono od čega podsvjesno želi pobjeći; Boga. Curu su zapravo u Francuskoj optužili za islamizaciju i podršku terorizmu. Sad se vratite na Voice i pogledajte video još jednom, ona je sve, samo ne terorist...

nis otvaro videa, i nis reagiro na njen glos ili izgljed, nego isključivo na tvoju pogrješnu obzervaciju da vode nemo politike.

žinska se zamotala na zapadu i išće biti javna- to je ko da mene nojdeš kako žedan provaljujen u podrum zlatana plenkovića- znoš, nis se hoti napiti nego samo provjeravan bravu, jel.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Ovo je neki drugi svijet - Page 2 Empty Re: Ovo je neki drugi svijet

Post by Guest 7/11/2020, 19:06

melkior wrote:
Legendovich wrote:Ne znam bash..Islamdžije su vrlo prijetvorni..

evo jucerasnji slucaj..poznam jednog Turcina,koji se ponasa,manifestira,izgleda svakako samo ne kao Turcin..vedra lica,uvijek nasmijan kao konjusna,veseo,za drustvo i zabavu...

i trtljamo tako..kadli tema ratovi..

i ispuca on..Da Svabija i turska zarate,ne bi on,a niti one koje zna bjezali vanka..nego.." javili bi mi Eroganu da posalje oruzje,i ubijali svabe.."...ne znam..ne vjerujem ja uopce islamdžijama..
dakle,nemaju oni niti straha sto ih je vise o deset puta manje nego svaba...popicilo bi se to i raskupusali svabiju samo tako..
Nisi ga pitao jel bi ratovao na strani Turske zato što je musliman ili zato što je Turčin?
nisam,bash budem i javim ti..No ima izrazito jak osjecaj patriotizma,ali i vjerski je jako usmjeren..vjerovatno oboje,ali pitam..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo je neki drugi svijet - Page 2 Empty Re: Ovo je neki drugi svijet

Post by melkior 7/11/2020, 19:07

aben wrote:
melkior wrote:Međutim, ova reakcija na njeno sudjelovanje u Voice-u mi daje više materijala za razmišljanje: boji li se zapadni svijet više Boga ili islama ili religije općenito? I je li uopće sposoban razdvojiti jedno od drugog? U suštini, ovo nije trebala biti politička tema, ali nisam znao kad sam postavljao temu da je na kraju ona sama postala žrtva politike. Politike ili kulturne netrpeljivosti?  Suspect Islam u stvari podsjeća Zapad na ono od čega podsvjesno želi pobjeći; Boga. Curu su zapravo u Francuskoj optužili za islamizaciju i podršku terorizmu. Sad se vratite na Voice i pogledajte video još jednom, ona je sve, samo ne terorist...

nis otvaro videa, i nis reagiro na njen glos ili izgljed, nego isključivo na tvoju pogrješnu obzervaciju da vode nemo politike.

žinska se zamotala na zapadu i išće biti javna- to je ko da mene nojdeš kako žedan provaljujen u podrum zlatana plenkovića- znoš, nis se hoti napiti nego samo provjeravan bravu, jel.
I zamotana pjeva kompoziciju jednog Židova koju su katolici/kršćani preuzeli kao svoju. Ok, možda si u pravu, možda su islamdžije zaključili da će nas pokoriti arapskim djevama anđeoskog glasa i izgleda, i u tome umalo uspjeli  :fuck
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Ovo je neki drugi svijet - Page 2 Empty Re: Ovo je neki drugi svijet

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum