ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj - Page 7 Empty Re: 30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj

Post by RayMabus 1/11/2020, 16:18

Jedva čekam da stoka masovno krene prema Europi da malo ubrza ovo o čemu ja pričam.

RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj - Page 7 Empty Re: 30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj

Post by IL Risorto 1/11/2020, 16:21

RayMabus wrote:Jedva čekam da stoka masovno krene prema Europi da malo ubrza ovo o čemu ja pričam.
A ja jedva čekam mutaciju novog virusa. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj - Page 7 Empty Re: 30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj

Post by melkior 1/11/2020, 16:26

:D  Pred nama je svijetla budućnost  lol!
Žao mi je djece koja dolazi iza nas, ona će živjet u jednom barbarskom svijetu  :facepalm

Cijenim svakog onog divljaka koji živi sam u šumi, ako ima takvih, jer moram sa žaljenjem konstatirati da je i društvo divljih medvjeda bolje od ljudskog društva 

 
30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj - Page 7 Bear-e11
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj - Page 7 Empty Re: 30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj

Post by Guest 1/11/2020, 16:28

סמאל wrote:
obala razuma wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:Ja sam za to da mi Njemačku i Austriju natrpamo najgorim ološem iz islamskog svijeta pa gledamo šta će se dešavati.
A ja sam za to da pustimo novi soj patogenog virusa koji pogađa mlađu populaciju i uzrokuje sterilnost,pa da gledamo što će se događat. :cleanteeth
majkuvam socijalističku 

pa barem malo se šaćite izmeđuse 

nemojte ideološke staze odavat 

ZA SMRT
Ovo što ja zagovaram je u potpunoj suprotnosti sa socijalizmom,da si bar malo upućen,razumio bi to.
šta 

komunizam
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj - Page 7 Empty Re: 30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj

Post by RayMabus 1/11/2020, 16:31

Rusi prvi put osvojili Atp u Beču

https://www.klix.ba/sport/tenis/andrej-rubljov-osvojio-atp-turnir-u-becu-i-prestigao-novaka-djokovica/201101067
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj - Page 7 Empty Re: 30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj

Post by melkior 1/11/2020, 16:42

RayMabus wrote:Rusi prvi put osvojili Atp u Beču

https://www.klix.ba/sport/tenis/andrej-rubljov-osvojio-atp-turnir-u-becu-i-prestigao-novaka-djokovica/201101067
Ray Mabuse, kad muslimani osvoje Beč i padne Austrija, a u Bosni muslimani, znači li to da će nam ostati samo Mađari, Česi i Poljaci? U Pragu su dobre pivnice, ali u Beču su izvrsne kavane. Bit će malo gužvasto, ostat će uzak koridor civilizacije na kontinentu  :clown
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj - Page 7 Empty Re: 30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj

Post by IL Risorto 1/11/2020, 16:43

obala razuma wrote:
סמאל wrote:
obala razuma wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:Ja sam za to da mi Njemačku i Austriju natrpamo najgorim ološem iz islamskog svijeta pa gledamo šta će se dešavati.
A ja sam za to da pustimo novi soj patogenog virusa koji pogađa mlađu populaciju i uzrokuje sterilnost,pa da gledamo što će se događat. :cleanteeth
majkuvam socijalističku 

pa barem malo se šaćite izmeđuse 

nemojte ideološke staze odavat 

ZA SMRT
Ovo što ja zagovaram je u potpunoj suprotnosti sa socijalizmom,da si bar malo upućen,razumio bi to.
šta 

komunizam
Novi svjetski poredak koji će odbacit sve zastarjele ideje i sustave.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj - Page 7 Empty Re: 30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj

Post by melkior 1/11/2020, 16:45

Nemojte se obazirati na mene, ja slavim rođendan 

30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj - Page 7 Balloo11
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj - Page 7 Empty Re: 30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj

Post by RayMabus 1/11/2020, 16:45

melkior wrote:
RayMabus wrote:Rusi prvi put osvojili Atp u Beču

https://www.klix.ba/sport/tenis/andrej-rubljov-osvojio-atp-turnir-u-becu-i-prestigao-novaka-djokovica/201101067
Ray Mabuse, kad muslimani osvoje Beč i padne Austrija, a u Bosni muslimani, znači li to da će nam ostati samo Mađari, Česi i Poljaci? U Pragu su dobre pivnice, ali u Beču su izvrsne kavane. Bit će malo gužvasto, ostat će uzak koridor civilizacije na kontinentu  :clown
Ma neće oni osvojiti ništa , samo će svojim islamističkim debilismom dovest kršćanskog Hitlera na vlast u Europi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj - Page 7 Empty Re: 30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj

Post by melkior 1/11/2020, 16:46

RayMabus wrote:
melkior wrote:
RayMabus wrote:Rusi prvi put osvojili Atp u Beču

https://www.klix.ba/sport/tenis/andrej-rubljov-osvojio-atp-turnir-u-becu-i-prestigao-novaka-djokovica/201101067
Ray Mabuse, kad muslimani osvoje Beč i padne Austrija, a u Bosni muslimani, znači li to da će nam ostati samo Mađari, Česi i Poljaci? U Pragu su dobre pivnice, ali u Beču su izvrsne kavane. Bit će malo gužvasto, ostat će uzak koridor civilizacije na kontinentu  :clown
Ma neće oni osvojiti ništa , samo će svojim islamističkim debilismom dovest kršćanskog Hitlera na vlast u Europi.
A, onda dobro. Već sam se uplašio...
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj - Page 7 Empty Re: 30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj

Post by RayMabus 1/11/2020, 17:01

Ako netko nešto osvoji u Austriji to će biti Slaveni al ne na način da će se dirat granice Austrije nego će Austrija malo više postat istočno evropska a manje njemačka zemlja.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj - Page 7 Empty Re: 30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj

Post by RayMabus 1/11/2020, 17:15

Vidit ćemo još kako će se stvari odvijat. Mogu ja to i napast al nemam neki interes. Više me zanima jedna druga šema.

Otvorite glavni meni
Википедија
Pretraži
Češki koridor
Jezik
Preuzmi PDF
Nadgledaj
Uredi
Češki koridor, ili Češko-jugoslovenski teritorijalni koridor, bio je propali prijedlog tokom Pariske mirovne konferencije 1919. godine u periodu nakon Prvog svjetskog rata. Prijedlogom je trebalo da nastane teritorijalna veza između Kraljevstva Srba, Hrvata i Slovenaca i Republike Čehoslovačke. Naziv „Češki koridor” je nastao jer su predstavnici Kraljevstva SHS na mirovnoj konferenciji izjavili da bi teritoriju rado prepustili Česima. Prijedlog je odbijen na konferenciji.


Predloženi koridor
Koridor bi se sastojao od Burgenlanda i drugih područja koja se nalaze duž buduće austrijsko-mađarske granice. Oblast je ponekad nazivano Zapadno Prekodunavlje. U februaru 1916. godine u memorandumu Vladi Francuske, Tomaš Masarik je izjavio da će koridor ispraviti „razdvojenost Čehoslovaka i Jugoslovena”[1] koja je nastala Ugarskom invazijom u 9. vijeku.

Koridor je trebalo da bude 200 kilometara dug i 80 kilometara širok. Prošao bi kroz četiri ugarske županije, i to kroz: Mošon, Šopron, Vaš i Zalu. Međutim, postojale su varijante prijedloga koje bi zahvatale znatno veći prostor.

Mala je vjerovatnoća da bi slovenskim državama ovaj prijedlog prošao putem principa samoopredjeljenja, jer je od oko 1.171.000 stanovnika u toj oblasti, bilo 662.000 Mađara, 220.000 Slovena i 289.000 ostalih (većinom Nijemaca). Prema Česima, glavni cilj koridora je bio odvajanje Nijemaca od istočne i zapadne Evrope. Takođe je pomenuto da bi to bilo veoma korisno za Francusku.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj - Page 7 Empty Re: 30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj

Post by RayMabus 1/11/2020, 17:17

Umjesto ovoga :

30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj - Page 7 Czech_corridor_proposal

Može i Austrija s velikim udjelom Slavena.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj - Page 7 Empty Re: 30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj

Post by RayMabus 1/11/2020, 17:35

Vidjet ćemo kako će se to sve odvijat u Europi jer poanta je da tek sad dolazi pravi lom nataliteta pošto dolaze generacije kojih je manje a kapital triba radnu snagu koje nema u Austriji itd.

Za sad je još sve uspavano no jasno je da tako neće biti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj - Page 7 Empty Re: 30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj

Post by RayMabus 1/11/2020, 17:49

Krajnja desnica je do jučer u programu imala pripajanje Austrije Njemačkoj no onda kad su vidili da im trebaju glasovi stranaca a to se misli na evropljane kršćane u Austriji onda su to makli jer ionako su u EU a i sama Njemačka je puna stranaca pa su zaključili da im to ne treba u programu stranke na papiru iako su u praksi još za to.

To je neka razlika između njih i narodnjaka koji su 100% za neovisnu Austriju.

Kurc je retorikom skrenuo desno i pokupio im biračko tijelo i sad su ovi dobili udarac na izborima.

I sad vladaju Kurc i Zeleni a ti Zeleni su ljevičari al nisu socijalisti nego ono urbana raja koja zazire od fašizma a bitna im je ekologija pa su se mogli dogovorit s Kurcem oko tog da nema puštanja ilegalnih imigranata.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj - Page 7 Empty Re: 30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj

Post by RayMabus 1/11/2020, 18:03

Uglavnom svodi se na to da svi negermanskim narodima a ujedno su i evropski više odgovara samostalna Austrija jer u njoj imaju veća prava i udio u vlasti nego pripajanje deset puta većoj Njemačkoj.

To znači da su lojalni Austriji.

30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj - Page 7 DTfmDKZWAAAdLM8
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj - Page 7 Empty Re: 30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj

Post by RayMabus 1/11/2020, 18:18

I sad pratimo vojnu situaciju jer oni su vojno neutralna država u kojoj je vojni rok obvezan.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Austrian_Armed_Forces

Tko če dat pušku ovim 30 Turaka koji su austrijski državljanin da brane Austriju ?

Nitko normalan
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj - Page 7 Empty Re: 30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj

Post by RayMabus 1/11/2020, 18:23

Vidiš , Đavo uvijek leži u detaljima.



RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj - Page 7 Empty Re: 30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj

Post by RayMabus 1/11/2020, 18:47

Morat će ić na smanjenje vojnog roka s 6 na 3 mjeseca i da je ovo u 3 mjeseca čisto obuka bez puške.

Imaju previše mujaga aka peta kolona u državi.

To im je problem jer su vojno neutralni pa moraju imat svoju vojsku a bez ove narodne masovne vojno su slabi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj - Page 7 Empty Re: 30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj

Post by RayMabus 1/11/2020, 19:02

A ni demografija im nije nakolonjena , sve manje mladih a zadnjih par godina u ovoj demografskoj piramidi imaju 15% mujaga.

30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj - Page 7 Austria-population-pyramid-2018

Pa će oni politički islam a onda uleti mujo iz druge države i napravi pokolj i sve pada u vodu jer se nemuslimani počmu podsvjesno bojati muslimana općenito.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj - Page 7 Empty Re: 30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj

Post by RayMabus 1/11/2020, 19:07

Mislim da će morat uskoro u vojne reforme.

A svest će se na tri mjeseca vojne obuke al bez oružja a onda ograničen broj onih koji će dalje ako žele a muje neće primat.

I sad ide idući problem a taj je šta imaju visoki standard pa će biti mala zainteresiranost Austrijanaca za to pa će biti sve više istoćno europskih kršćana tu.

Šta je zanimljivo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj - Page 7 Empty Re: 30 mladih Turaka upalo u crkvu u Beču i razbijali po njoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum