ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zaprešić u strahu! U dvorište mi je upalo 30-ak migranata, policija ne reagira

Go down

Zaprešić u strahu! U dvorište mi je upalo 30-ak migranata, policija ne reagira Empty Zaprešić u strahu! U dvorište mi je upalo 30-ak migranata, policija ne reagira

Post by immortal 14/8/2023, 05:53

https://www.maxportal.hr/vijesti/zapresic-u-strahu-u-dvoriste-mi-je-upalo-30-ak-migranata-policija-ne-reagira-video/?fbclid=IwAR3IyvJ7p8A5lOoXrxcRo3o5y6bmdbueYZYp-YDWqZTigtZ9sDWahPhmdT0
Home  Vijesti  Zaprešić u strahu! U dvorište mi je upalo 30-ak migranata, policija ne reagira – video
Zaprešić u strahu! U dvorište mi je upalo 30-ak migranata, policija ne reagira ZAPRESIC-D.jpg
Zaprešić u strahu! U dvorište mi je upalo 30-ak migranata, policija ne reagira – video




Stanovnici Zaprešića i okolnih naselja na društvenim mrežama upozoravaju jedni druge na skupine migranata koji noću prolaze ulicama, upadaju u dvorišta i uništavaju imovinu.





Migranti ilegalno prolaze Hrvatskom u pokušaju da se dokopaju bogatijih država Europe, prije svih Njemačke, a policija je počesto nemoćna da ih zaustavi
Zaprešićani na društvenim mrežama pišu da se uglavnom radi o mlađim muškarcima, odjevenima u tamnu odjeću i često s majicama s kapuljačama, koji se kreću isključivo u većim skupinama



“Pozdrav! Pripazite svoje kuće i dvorišta prije cca 45 min nam je kroz dvoriste prošlo tridesetak tamnoputih muškaraca s kapuljačama. Prošli su kroz dvoriste u ulici Obrubici pa pretpostavljam prema Šibicama rastrgali kompletnu ogradu s druge strane dvorišta. Nimalo ugodan osjećaj”, piše na Facebooku žena iz Brdovca.
“Apsolutno je kriminal ljudima uništavati imovinu i za to trebaju odgovarati, policija je neefikasna i oni su sudionici, ako ne reagiraju, točka.”
Video možete vidjeti OVDJE 
Migranti prolaze Hrvatskom u pokušaju da se dokopaju bogatijih država članica Europske unije, a na jedna od važnih točaka na putu je Zaprešić. Stanovnici tih naselja s migrantima imaju probleme od prvog migrantskog vala 2015. godine.
Posljednjih mjeseci policije je uhitila nekoliko švercera ilegalnih migranata na području Zaprešića koji su migrante švercali u prtljažniku automobila.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zaprešić u strahu! U dvorište mi je upalo 30-ak migranata, policija ne reagira Empty Re: Zaprešić u strahu! U dvorište mi je upalo 30-ak migranata, policija ne reagira

Post by Serbinho-3 14/8/2023, 06:31

Talibani. Vratiti sve to nazad. Ukrajince i ostale nisu primali, Srbija dokumentacija, jebu te za vizu, ovo Anarhija. Ne radi se o nikakvim ratnim izbeglicama, vec profiterima. Ovde se legalizuju preko Koperativa a vlasnici istih, isti takvi. Problem je dublji a politicari nesposobni. Dodjem u Beograd i vratim se u Evropu. Ovde, Azija, Afrika i to nekoliko zemalja tih gura pricu. Nisu sposobni te sandalase zaustaviti a dobili bi Rusiju na frontu. Neka udju kod Putina, ako imaju muda.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

omni and immortal like this post

Back to top Go down

Zaprešić u strahu! U dvorište mi je upalo 30-ak migranata, policija ne reagira Empty Re: Zaprešić u strahu! U dvorište mi je upalo 30-ak migranata, policija ne reagira

Post by Joža 14/8/2023, 08:17

Je l' pao i taharuš?

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2461
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Zaprešić u strahu! U dvorište mi je upalo 30-ak migranata, policija ne reagira Empty Re: Zaprešić u strahu! U dvorište mi je upalo 30-ak migranata, policija ne reagira

Post by RayMabus 14/8/2023, 11:01

Serbinho-3 wrote:Talibani. Vratiti sve to nazad. 
nema nazad. sve u austriju
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Zaprešić u strahu! U dvorište mi je upalo 30-ak migranata, policija ne reagira Empty Re: Zaprešić u strahu! U dvorište mi je upalo 30-ak migranata, policija ne reagira

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum