ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa - Page 3 Empty Re: Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa

Post by T. 30/10/2020, 23:53

Liberalno-tolerantno sljepilo...
Ne kontaju da smo kozojebima svi isti, nevjernici...

T.

Posts : 17123
2014-04-14


Back to top Go down

Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa - Page 3 Empty Re: Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa

Post by AssadNaPodmornici 30/10/2020, 23:57

T. wrote:Liberalno-tolerantno sljepilo...
Ne kontaju da smo kozojebima svi isti, nevjernici...
neka se rokaju međusobno, ovo je ono što smo mi većina i očekivali.. podrška ovim događajima, jer ruši se njihov degenerirani svijet.. rokaj.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20967
2018-06-14


Back to top Go down

Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa - Page 3 Empty Re: Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa

Post by RayMabus 31/10/2020, 00:01

AssadNaPodmornici wrote:90% fanatika sa ljevice uopće nevidi problem.. što se mene tiče neka se rokaju, jebe me se
Kuže al ih nije briga jer to su sve njihovi glasači koje će oni zaštiti od neoliberalnog kapitalizma i fašizma.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176082
2014-04-11


Back to top Go down

Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa - Page 3 Empty Re: Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa

Post by Ringo10 31/10/2020, 02:43

Dobro je rekao moj strikan jos prije 20 godina...

Da ce Zapadna Europa toliko potonuti i zglajzati da ce ponovo morati ici Crvena Armija da je spasava.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa - Page 3 Empty Re: Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa

Post by marcellus 31/10/2020, 02:48

koji jebeni cirkus, istodobno se zalagati protiv "govora mržnje" i za njegovu kriminalizaciju ako je uperen protiv plenkovića, i za vrijeđanje tuđih svetinja poput muhameda.

Da se razumijemo, Charlie Hebdo je neukusan i odvratan.

_________________
Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa - Page 3 Empty Re: Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa

Post by Ringo10 31/10/2020, 03:07

Ma o kakvoj slobodi govora na Zapadu palamude a uveli su princip Politicke Korektnosti u kojoj ne smijes da zucnes o novonametnutim tabuima ...da ne bi otisao u pizdu materinu

Ma Putin je njima glavni problem, toboznje trovanje one petokolonaske propalice, krivicno gonjenje onih kurvetina i dronfulja zvanih Pussy Riot, onaj sto je u Moskvi sebi prikucao muda za asfalt pa mu dali azil Francuzi a on im podmetnuo pozar pa ga zatvorili...I jadni napaceni Ceceni pa ima daj azile na Zapadu kapom i sakom...
Da, Rusija i Putin su njima glavni problem...

I onda da zalim Zapad...taman posla, ko im jebe mater
Zapalili Bliski Istok i izazvali svo ovo sranje... I sad mi tu kukaju o slobodi govora i izrazavanja ...hajde bjezi ...

Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa - Page 3 Empty Re: Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa

Post by Guest 31/10/2020, 09:56

T. wrote:Liberalno-tolerantno sljepilo...
Ne kontaju da smo kozojebima svi isti, nevjernici...

PRVI INTELIGENTNI POST NA OVOJ TEMI.. :tu :tu :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa - Page 3 Empty Re: Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum