ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

 Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH Empty Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH

Post by Guest 30/11/2017, 00:52

Naravno da je Tuđman bio uključen u udruženi zločinački pothvat prema BiH


http://www.index.hr/vijesti/clanak/naravno-da-je-tudjman-bio-ukljucen-u-udruzeni-zlocinacki-pothvat-prema-bih/1010559.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH Empty Re: Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH

Post by Guest 30/11/2017, 00:54

Gordan Duhaček: Moja prednost je što sam peder

 Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH DUHACEK1-161109.1

Gordan Duhaček, 29-godišnji Sarajlija, izdao je prije nekoliko tjedana svoj roman prvijenac nazvan “Destruktivna kritika i druge pederske priče” u kojoj je opisano odrastanje mladog homoseksualca krajem trusnih 90-ih i početkom 2000-ih na Balkanu, ali i u liberalnom Beču.

Duhačekovu knjigu izdala je udruga Domino iza koje stoji Queer Zagreb, nevladina, nestranačka i neprofitna udruga koja radi na osvješćivanju queer identiteta u regiji.

http://www.slobodnadalmacija.hr/scena/kultura/clanak/id/78140/gordan-duhacek-moja-prednost-je-sto-sam-peder
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH Empty Re: Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH

Post by RayMabus 30/11/2017, 01:04

Koga brige šta taj i ostalih osam miljardi debila misli 

NATO se upravo raspala šema da se mogu osloniti na hrvate u os bih ako dođe do nekakvog sukoba u bosni
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

 Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH Empty Re: Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH

Post by Ringo10 30/11/2017, 01:23

RayMabus wrote:Koga brige šta taj i ostalih osam miljardi debila misli 

NATO se upravo raspala šema da se mogu osloniti na hrvate u os bih ako dođe do nekakvog sukoba u bosni
Tu je uvijek dragi nam konjusarski Zagreb da uleti gdje god mu gazde narede.

Sve je ovo sad galama kao reakcija a za sedam dana sve ce biti po starom, mislim sto se zvanicnog Agrama tice.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

 Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH Empty Re: Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH

Post by darth_vader 30/11/2017, 01:44

Ovu nakupinu sala bi mi se gadilo i trisnuti...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

 Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH Empty Re: Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH

Post by Guest 30/11/2017, 01:50

ovaj gordan zadnjih tjedan dana non stop laje protiv RH i generala.. nitko drugi na indexu osim njega.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH Empty Re: Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH

Post by Guest 30/11/2017, 01:51

S.Praljak je pravi pagan, .. da je više takvih ljudi, nebi svakakvi degenrici danas lajali. a ne kako je asila rekao, sada će oni vrtiti krunice i ostala sranja dok miševi će se sprdati sa njima

600 000 novih branitelja će biti sretno sa par milijardi kn novih privilegija i neće se mrdati niti buniti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH Empty Re: Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH

Post by Ringo10 30/11/2017, 01:59

Pinochet wrote:ovaj gordan zadnjih tjedan dana non stop laje protiv RH i generala.. nitko drugi na indexu osim njega.
MA kara ga neki crnac mudžahedin sto posto  ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

 Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH Empty Re: Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH

Post by vuksadinare 30/11/2017, 02:35

...porucio im je rojs...sto ste uzivali uzivali ste...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

 Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH Empty Re: Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH

Post by marcellus 30/11/2017, 02:36

normalno da peder mrzi sve što je normalno...

_________________
 Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

 Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH Empty Re: Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH

Post by vuksadinare 30/11/2017, 02:44

marcellus wrote:normalno da peder mrzi sve što je normalno...
....sve to na kamaru...i ciao djaci..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

 Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH Empty Re: Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH

Post by jastreb 30/11/2017, 06:23

Ono što je meni bilo super u počecima mog pederluka jest to koliko se mogućnosti odjednom otvorilo. 


Cijeli život živiš u svijetu heteroseksualaca i onda otkriješ jedan potpuno novi svijet, kao što bi otkrivao neki novi i veliki svijet i da se sad preselim u Latinsku Ameriku. Za mene je biti peder prednost, jer imaš priliku iskusiti bogatiji i raznolik život.



http://www.slobodnadalmacija.hr/scena/kultura/clanak/id/78140/gordan-duhacek-moja-prednost-je-sto-sam-peder
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

 Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH Empty Re: Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH

Post by Guest 30/11/2017, 06:30

jastreb wrote:Ono što je meni bilo super u počecima mog pederluka jest to koliko se mogućnosti odjednom otvorilo. 


Cijeli život živiš u svijetu heteroseksualaca i onda otkriješ jedan potpuno novi svijet, kao što bi otkrivao neki novi i veliki svijet i da se sad preselim u Latinsku Ameriku. Za mene je biti peder prednost, jer imaš priliku iskusiti bogatiji i raznolik život.



http://www.slobodnadalmacija.hr/scena/kultura/clanak/id/78140/gordan-duhacek-moja-prednost-je-sto-sam-peder

to samo potvrđuje da je homoseksualnost izbor a ne urođeno stanje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH Empty Re: Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH

Post by catabbath 30/11/2017, 08:31

Lik je baš "navalio" zadnjih nekoliko dana. Malo je licemjerno od njega s obzirom da mu svijevremeno  niš nije smetalo kad je bosanac trebao dobiti RH papire.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12393
2015-08-22


Back to top Go down

 Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH Empty Re: Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH

Post by Guest 30/11/2017, 08:35

catabbath wrote:Lik je baš "navalio" zadnjih nekoliko dana. Malo je licemjerno od njega s obzirom da mu svijevremeno  niš nije smetalo kad je bosanac trebao dobiti RH papire.

nijedno dobro djelo neće proći nekažnjeno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH Empty Re: Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH

Post by Guest 30/11/2017, 08:43

pa da,
napali ste i bh srbe u bosni, eejjjj, na teritoriji suverene bosne !
tudjman agresor !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH Empty Re: Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH

Post by RayMabus 30/11/2017, 08:53

pizzon wrote:pa da,
napali ste i bh srbe u bosni, eejjjj, na teritoriji suverene bosne !
tudjman agresor !
Dosadan si, nisam ti to jučer tija spomenit ali vidim da ne odustaješ 

Imaš ti još presudu Frank Simatović i Jovica Stanišić
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

 Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH Empty Re: Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH

Post by catabbath 30/11/2017, 08:56

pizzon wrote:pa da,
napali ste i bh srbe u bosni, eejjjj, na teritoriji suverene bosne !
tudjman agresor !

Ako se ne varam lik je bio u Sarajevu dok su ga Srbi držali u okruženju i uništavali i nije se nešto bunio kad je dobio papire za RH a Tuđman je bio na vlasti. Da je bio karakter ostao bi u Sarajevu.  :cleanteeth
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12393
2015-08-22


Back to top Go down

 Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH Empty Re: Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH

Post by Guest 30/11/2017, 08:58

RayMabus wrote:
pizzon wrote:pa da,
napali ste i bh srbe u bosni, eejjjj, na teritoriji suverene bosne !
tudjman agresor !
Dosadan si, nisam ti to jučer tija spomenit ali vidim da ne odustaješ 

Imaš ti još presudu Frank Simatović i Jovica Stanišić

kad su oni osudjeni ??
to ne postoji


Last edited by pizzon on 30/11/2017, 09:00; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH Empty Re: Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH

Post by Guest 30/11/2017, 08:59

mamin sin wrote:
catabbath wrote:Lik je baš "navalio" zadnjih nekoliko dana. Malo je licemjerno od njega s obzirom da mu svijevremeno  niš nije smetalo kad je bosanac trebao dobiti RH papire.

nijedno dobro djelo neće proći nekažnjeno

Ima ona narodna koja kaže pomozi sirotu na svoju sramotu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH Empty Re: Gordan Duhaček - Naravno da je Tuđman bio uključen u UZP prema BiH

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum